Valčių taisymas

Guminės, PVC, plastikinės, varikliai, echolotai, GPS...
Post Reply
Cigono vaikas

Re: Valčių taisymas

Post by Cigono vaikas »

Internete viska issaiskinau.Bent jau as. Ir kaip vadinasi ir kur pirkt ir kaip naudot. :) Zuwis biskiuka tachnika apsirupines :Yess:
ZuWiS

Re: Valčių taisymas

Post by ZuWiS »

Jops yra biskiuka tecnikos :D
lietus uzkniso negyvai, per skylutes prilija po 20ltr vandens, ir vel per kylio nosi varva nespeja isdziut, nei stoda pjauk nei apversk kad vanduo i bortus sueitu :(
tikrai savas gal fotkes tu pazystamu laivuku jau tueri? idomu butu paziuret, o dar jei vidu pafotkintum , tai isvis liuks :plojam:
Cigono vaikas

Re: Valčių taisymas

Post by Cigono vaikas »

O tai tu savo 'valtele' po stogu kur pakisk ;) Tikrai isdzius :D
Na ir mano darbu ataskaita. Nurinkti visi gelzgaliai ir medgaliai isskyrus varikli. Visgi pradziai valiau su fenu o paskiau su 'skurke' 100 ir vandeniu. Puse valteles kaip ir nudrozta. Nuvalius dazus islindo vietu kur plastikas aplauzytas , bet svarbiausia skyliu nera. Priekio nespejau nusveist - zmona jau burbejo, kad tuoj nakvosiu valty :D
Attachments
Gerai kai yra kas tetciui padeda :)
Gerai kai yra kas tetciui padeda :)
P6269480.JPG
P6269482.JPG
P6269488.JPG
ZuWiS

Re: Valčių taisymas

Post by ZuWiS »

neprastai paskendus tavo valtele buvo, ar ji vieno sluoksnio?
ar ten kur sumusta nesimato audinys pajuodaves?
Cigono vaikas

Re: Valčių taisymas

Post by Cigono vaikas »

Ji dvieju sluoksniu :-P Taigi sveiciu su vandeniu, tai ir pribego vandens. Reiks prieki pakelt ir isbegs per torso skyles tas vanduo. Vietomis yra pajuodave bet nemanau, kad perdarynesiu. Visi pazeidimai yra auksciau vaterlinijos arba is 'salono' puses :) Kai nusveisiu visa, imesiu foto pazeistu vietu.
Kaip tau sekasi prie saviskes krapstytis? Kaip isgreztas skyles lopysi?
ZuWiS

Re: Valčių taisymas

Post by ZuWiS »

kur dabar pribero as matau, bet matos linija kur buvo vanduo ilga laika, tie pajuodavimai osmoze greiciausiai, prasveisk iki sveiko audinio ir daaugink su derva ir audiniu, nes kitamet vel rasi burbula :D
pragrestos skyles maziausia beda, uzlipilinsiu lengvai, man atstatyt nupjauta lylio nosi reiks ir sustiprint va kur reikalu bus :D
darbo dienom ner kaip prieit, savaitgali varysiu, tas didelis lopas kur dejau sukietino borta kapitaliai, dar kokius 3 uzvarysiu ir bus liuks, gal parsivesi i lietuva laivuka savo?
Cigono vaikas

Re: Valčių taisymas

Post by Cigono vaikas »

Ziuresim kaip ten bus su ta osmoze. O del vandens tai tu klysti. Prikineje sieneleje eina lenkimas todel tai tau taip ir atrodo, o sonai nuo tos linijos nudazyti tamsesne spalva. Sita valtis kadaise buvo visa balta (bent jau is isores)nes kai nuiminejau gelzgalius tai po jais as neradau nei grunto nei dazu. Ji puvo haltursciku perdazyta nenuimant nei vienos detales. :mda: Lietuvos ji tikrai nepamatys, Vilniuje nebus kur su ja plaukti :)
Jooo, su ta nosim tau teks burt :D O tas vietas kur buvo cementu uzvarytos jau susitvarkei ar sitie darbai eileje laukia? :)
ZuWiS

Re: Valčių taisymas

Post by ZuWiS »

Per lietu ir kursus laivavedziu laiko paciam laivui mazai belieka, pagaliau su vandeniu varvanciu per nosi issisprendziau, ten laikesi metaline plokste apacioj su 3 varstais 1 pavyko ispjaut, nesugadinant korpuso, dabar vanduo kuris susirinkdavo per lietu is vidaus isbegs pro ja, o ne varves per puta, nupjoviau stoga, beveik visa, bet kadangi masina isnuomota negalesiu nukelt ir apverst, uzdejau plevele, kad neprilytu ir kad isdziutu viskas konkreciai, tai kai bus sausa, jau versiu laiva aukstyn papais, ir tvarkysiuos toliau, radau zmogeli, kuriam pasiseke, su korpusu, nauja gavo, ir prisiregistravo, stato virsu, nu ant kiek graziai viska daro, is senos sudauzytos jaxtos, nedasuto pafotkint, bet gal ryt vaziuosiu butinai nufotkinsiu, mazesnis uz mano, bet bus ziauriai grazus

tai tiek siam kartui
foto prisegu
Attachments
20130705457.jpg
20130705458.jpg
20130705459.jpg
ZuWiS

Re: Valčių taisymas

Post by ZuWiS »

imetu fotke to nagingo zmogeliuko kuris ant mazesnes sliupkes stato antstata, man tai labai graziai atrodo, is sudauzytu jaxtos gabaliuku
Attachments
20130706460.jpg
ZuWiS

Re: Valčių taisymas

Post by ZuWiS »

pasikartosiu mires forumas :(
ir fotkiu zadejo ir patarimu ir aptarimu :D
guru supyko kaip mazas vaikas kad neklausiau jo ir lieki zmogus vienas, o skiltis sita kaip blogas mano, nu bent mintis guodzia kad gal kam ateiciai bus medziagos, nor neaisku ar teisingos
Aisteris
Posts: 808
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Valčių taisymas

Post by Aisteris »

Kaip matau fotkeje, tai ta juoda plevele taip beveik aklinai apgaubei visa laiva. Gal tai nera gerai? Nes nera kur dregmei isgaruoti, kaupsis kondensatas ir vel varves atgal. Panasiai kaip siltnamyje. Kokias tai ventiliacines angas reikejo palikti, kad vejelis kiaurai prapustu. :yes: :yes: :yes:
Idomiai tu cia samprotauji - jei tave dominancioje temoje nera aktyviu dalyviu komentaru, tai tu skaitai jog mires forumas. Bet jei pats nepasireski jokioje kitoje temoje, tai ir pats gali buti ivardintas kaip "mires" forumietis.... ;)
minBOAT

Re: Valčių taisymas

Post by minBOAT »

guru supyko kaip mazas vaikas

Tai kas ten taip supyko ant tavęs :) ?
Jau daug laiko praėjo nuo paskutinio tavo seanso šiame forume :) . Ką gero nuveikei su batiskafu?
Na, o jei tau čia skiria per mažai dėmesio ar neduoda protingų patarimų gali prisiregistruoti ir kituose forumuose. Ir nebūtinai lietuviškuose :D
ZuWiS

Re: Valčių taisymas

Post by ZuWiS »

nu kad ir kokios zinutes viskiek malonu, rusiskai rasyt atpratau, skaitau juos intensyviai, info daug prikaupiau, kam reiks rasykyt pasidalinsiu, radau idomia nemokama programa laivu projektavimui :)
domina rasykyt imesiu,
del siltnamio tai jo apskaiciavau kad gali taip but, bet tas pastoviai prilijantis lietus uzkniso. ir negaliu apverst laivo, nes varva per nosi, ir is tarpsluoksniu ir is vidaus todel ir priemiau sprendima toki, del guru nu sorry bet kadangi nepaklausiau, kad su epo daryt lopu matau, kad supykai, nu yra kaip yra, as tau po reklama skelbimuose tavo palikynesiu tik teigiamus komentarus, nes kaip bebutu profas tu ka besakytum :Yess:
o komentaru kitose temose nerasau nes man tai nauja visiskai, sedziu laivavedziu kursuose, jau antra savaite, kaip mazas vaikas ir viskas ant tiek nauja, kaip, kad per menesi uzsienio kalba ismokt reiketu, idomu be galo, sunkus terminai ir zodziai, bet destytojas, tai ka as zinau net kaip pasakyt, geresnio as nesu net sutikes, nei zmogaus nei mokytojo, o jau istorijos jo, ir internete ka paskaiciau apie ji tai tikrai zmogus is didziosios raides
nu nepalikit manes cia visiskai vieno :D
jei kokia minti turit patarkit
dekui is anksto :)
rimosius

Re: Valčių taisymas

Post by rimosius »

Nenusimink :stop: kaip paleisi savo kurini, tai mes taves vieno tikrai nepaliksim ir prie bilietu eilej stovesim :yes: :labas: :D :valtis:
ZuWiS

Re: Valčių taisymas

Post by ZuWiS »

nu jo bilietas subrango, girdejau siemet i jura menkiu visi susitare po 150lt praso
o dar pries metus siule uz 80lt man plaukt
:)
manau apsieisim be bilietu, galim ir draugiskai paplaukiot as pailsesiu, Jus pazvejosit, pasidalinsim laimikiu :D
minBOAT

Re: Valčių taisymas

Post by minBOAT »

ZuWiS wrote:nu jo bilietas subrango, girdejau siemet i jura menkiu visi susitare po 150lt praso
o dar pries metus siule uz 80lt man plaukt
:)
manau apsieisim be bilietu, galim ir draugiskai paplaukiot as pailsesiu, Jus pazvejosit, pasidalinsim laimikiu :D
Klausyk, jei tu mane vadini "guru" tai darai klaidą. Mūsų forume yra tikras Guru :geras:
O pykti man nėra dėl ko, tam ir laiko neturiu. Šiaip kai nemiegu- intensyviai dirbu :) Rašyti laiškams daug laiko nėra. Tai čia jau tu nepyk :Yess:
Po mano skelbimais rašyti pagyrūniškus komentarus tikrai nereikia :stop: :D Prašau, nedaryk to. Viskas yra sveika kas yra natūralu :Yess:
Aisteris
Posts: 808
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Valčių taisymas

Post by Aisteris »

Vieno nepaliksim, bet as asmeniskai cia nieko doro nepatarsiu, nes nors ir nesu baltarankis, bet panasiu darbu neteko dirbti. Bet idomu!!! :yes: Tik va ka mano supraciu galiu pastebet, kad kai paziuri i ta foto is tolo kur valtis uzdengta plevele prie garazu, zolem apaugus, tai kazkaip "baisiai" atrodo.... Ta prasme, kad darbas tai grandiozinis nusimato, ne vieno menesio, o dar ruduo, ziema ateis. Krituliai, vejai - dorai atsidenges ir padirbti negalesi. Susiruosi kokia "kose" tepti, ziurek ir krapnoti pradeda. Nervas, ne darbas.... Zodziu lenkiu ant to, kad kokios tai uzdangos, laikino "stogo" reiketu. Gal kokio karkaso plevele aptraukto? :x Ir koki pagalbininka isitaisyk, vis keturios rankos, ne dvi.... :) As tai itariu vienas prazuciau prie tokio laivo!!!
Linkiu kantrybes, optimizmo, sekmes laivo darbuose! :yes: :Yess:
ZuWiS

Re: Valčių taisymas

Post by ZuWiS »

pagyrunisku nerasau, savo nuomone issakiau, skaiciau gi forume kaip darai ir fotkei matos, todel ir parasiau :D
siandien vel slapia lietus nupyles jei nebevarves per kylio prieki versiu aukstin papais ja, man dabar pagrindas spet ja perdazyt iki kol geri orai, o isplaukt siemet as jau nebesitikiu.
kapitonas per paskaitas sake kad su paprasta valtele mariomis gali i rusina nuplaukt, yra postas ten uzsiprasai leidima kad atplauksi is anksto ir gali plaukt, kaska sumoki, nu bet esme imanoma, pasivaksciot krante, pazvejot pas juos
rimosius

Re: Valčių taisymas

Post by rimosius »

ZuWiS wrote:pasikartosiu mires forumas :(
Kaip laiko pertekliu turesi, tai i blevyzgas uzsuk, ten tikrai nieks nezvejoja ir kalvadoso distiliacijos niuansus panagrinejam, ir t.t.... :yes: :geras:
minBOAT

Re: Valčių taisymas

Post by minBOAT »

ZuWiS wrote:pagyrunisku nerasau, savo nuomone issakiau, skaiciau gi forume kaip darai ir fotkei matos, todel ir parasiau :D
siandien vel slapia lietus nupyles jei nebevarves per kylio prieki versiu aukstin papais ja, man dabar pagrindas spet ja perdazyt iki kol geri orai, o isplaukt siemet as jau nebesitikiu.
kapitonas per paskaitas sake kad su paprasta valtele mariomis gali i rusina nuplaukt, yra postas ten uzsiprasai leidima kad atplauksi is anksto ir gali plaukt, kaska sumoki, nu bet esme imanoma, pasivaksciot krante, pazvejot pas juos
Evaldai, jei tu šiemet sugebėsi tą laivą po sulopymo ir nudažyti, būsi "tautos didvyris" :Yess: :Yess: Tą užduotis nėra iš paprastųjų, nuolat tyko įvairūs pavojai :mda: :D
ZuWiS

Re: Valčių taisymas

Post by ZuWiS »

:D gerai cia pasakyta, zmona sake bus penkmecio projektas, beda tame kad pirkom dviese, as maniau bus greiciau, realiai matau kad man kompanjonas kaip inkaras, neturi kada pailset per darbus, ir kai jau dakalu tada isvaziuojam kartu :D
tai man realiai 3000lt uz darba pasidare pigu, o jis neturi tokiu islaidu numates, ir .... yra kaip yra, ryt varysiu apverst jauciu jei nelys, kaip reikia ta nosi atburt atgal vat kur misle :D
gal yra pas ka minciu, ten storis 1 sluoksnio apie coma buvo
ir dar metalas nupoves su 3 varztais laikes
Aisteris
Posts: 808
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Valčių taisymas

Post by Aisteris »

Jei emeisi, ar emetes tokio projekto savo rankom, tai kieno nors minciu kur koks metalas su varztais nupuves ir ka daryt, neturetu kilti. Imi pats ir sugalvoji kaip problema spresti. O ka cia patarsi net nematydamas konkrecios situacijos, .....kazkas kazkur nupuvo su keliais varztais apie coma storio!? :shock: :x :x Labai aisku..... :D :D :x :x :x Beje pats minejai jog prisirinkai begale info, tai tik pulkit dirbti! Cia malant liezuviais ir pilstant is tuscio i kiaura, tikrai darbai nepasidarys :D :D :D Cia darbas reikalaujantis ipatingu pastangu ir taip aplink vaikstant bus nebe penkmecio, o desimtmecio "statybos", ir numirs tas laivas bestatant. Tikrai geriausia butu kad kas dirbtu uz tuos 3000 ir padarytu. Jei cia suma ant dvieju jusu, tai nera taip brangu. Patiem dirbant, galutiniam ilgam procese ir "brangiau" gali gautis.....daznai taip buna! :yes: :yes: :D Pirmyn, drasiau...! Uzteks tos teorijos, davai link praktikos! :Yess:
:isveikata:
Nu cia as padrasinau..... :oops:
Cia tikrai, kaip Folding Boat sako, buste didvyriai, jei greitu laiku padarysit!!! :yes:
minBOAT

Re: Valčių taisymas

Post by minBOAT »

Su nosimi yra tik vienas būdas- demblio ir dervos sluoksniavimas (laminavimas) :)
Aš bent jau kito nežinau :x Na girdėjau, kad kažkas skyles užbetonuoja :geras: Tai, Evaldai, tu tą būdą jau pas save esi radęs :shock: :fuu: .
O kaip gerai tau ten būtų turėti smėliasrovę. Viską išsivalytum be jokio vargo ir greitai. Žmonės kartais turi tokias nelabai dideles sistemas. Pasiieškok, gal pavyktų. Krauti košę ant tokių paviršių kaip dabar- nieko gero.
Prisimenu istoriją kaip vienas kinietis pats užsiplombavo savo dantį... betonu :geras: Viskas būtų buvę neblogai jei betone nebūtų buvusi kažkokios piktžolės sėklytė. Matomai sąlygos jai sudygti buvo labai tinkamos ir ji išleido šaknis tiesiai vargšui į žandikaulį :shock: :D Moralas toks- ir pas tave gali pradėti dygti visokie gyvi organizmai ir maro bacilos. Turėk tai galvoje
minBOAT

Re: Valčių taisymas

Post by minBOAT »

Aisteri, tu čia užmynei ant nuospaudos vyrukui :) Jis gal labiau paguodos laukė o ne ... :geras:
Viskas gerai, ne maži mes čia vaikai, kai kas ir apie laivų statybas ir remontus nusimano arba nori nusimanyti. Batiskafo remonto situacijoje svarbu visiškas metodiškumas ir nuoseklumas vykdant darbus. Čia ne medinė valtis kokiame nors x ežeriukyje.
Aš asmeniškai tuos darbus už 3000 pinigų nesiimčiau daryti :) Jau nekalbant apie vidaus įrangą, valdymą, variklį, instaliacijas ir pan. Kai žmogus darosi pats ir jei jis turi tam laiko, jis kažkiek sutaupo. Yra žmonių, kurie turi laiko, tačiau jį konvertuoja į atlyginimą. Yra žmonių, kurie turi laiko, o galimybių už tai gauti papildomų monetų- ne. Antru atveju daryti darbus pačiam verta. Evaldo motyvų dirbti nežinau. Tai žino jis :)
Būtų smagu, kad statytojas- remontininkas nedarytų esminių klaidų. Kartoju, čia ne medinė valtelė
Aisteris
Posts: 808
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Valčių taisymas

Post by Aisteris »

Folding Boat, kartais gerai gauti "spyri i sikna"...tada reikalai pajuda! Vat butent, kad cia toks laivas!!! :shock: o ne kokia susikta valcike triju metru.... :D Cia darbo ohoho kiek! O vien tauzijant, kas kur "numire" forume ar nenumire ir vien skyle dugne prakrapsius per menesi, tai tokiais tempais mires projektas. :mda:
Gerai butu, kad ir man kas uzmintu ant mozolio, bu niekaip "nesusikalu" savo tos plaukiojancios dezutes... :( :oops:O jau ziema pakankamai primaliau apie ta savo valti....zodziu maziau kalbu reik, daugiau darbu! Bet tai kad nesibaigia ramuniu pjaustymo uzsakymai.... :D :x
ZuWiS

Re: Valčių taisymas

Post by ZuWiS »

viskas ok!
3000 pilies uoste uz denio sutvarkyma ir dazyma paprase cia be medziagu, tada atrode brangu dabar duociau kad tik padarytu, deciau varikli pats, ten smegenine daugiau turi info:D nu antstata kaip nors jau daburciau
kas kur supuve matos fotkei, bet tiek to rasiu kas pagamins is nerzaveikes, apie laminavima tada klausimas, sluoksnis apie coma, nes ten net destytojas sake pati tvirciausia laivo vieta, ar man isplest sveiciant ta plota? ar paprasciausiai det sluoksnius nelenkiant audinio kaip kad lenta uzkalciau ta skyle, ten fotke matos kur vamzduka melyna prakisau, noretusi pasveist sonus kad audinys detusi sluoksniais, bet ar as nepasidarysiu meskos paslaugos pats sau, ir bus dar silpnesnis tas mano lipdymas :D
va kur klausimas
minBOAT

Re: Valčių taisymas

Post by minBOAT »

ZuWiS wrote:viskas ok!
3000 pilies uoste uz denio sutvarkyma ir dazyma paprase cia be medziagu, tada atrode brangu dabar duociau kad tik padarytu, deciau varikli pats, ten smegenine daugiau turi info:D nu antstata kaip nors jau daburciau
kas kur supuve matos fotkei, bet tiek to rasiu kas pagamins is nerzaveikes, apie laminavima tada klausimas, sluoksnis apie coma, nes ten net destytojas sake pati tvirciausia laivo vieta, ar man isplest sveiciant ta plota? ar paprasciausiai det sluoksnius nelenkiant audinio kaip kad lenta uzkalciau ta skyle, ten fotke matos kur vamzduka melyna prakisau, noretusi pasveist sonus kad audinys detusi sluoksniais, bet ar as nepasidarysiu meskos paslaugos pats sau, ir bus dar silpnesnis tas mano lipdymas :D
va kur klausimas
Evaldai, visada yra kažkokia išeitis. Ir net ne viena :) Tiesiog pasirenkant reikia turėti žinių, praktikos. Komentuoti interaktyviai tikrai sunku. Nuotraukos labai dažnai parodo kitaip nei iš tikro yra. Jos vaizdus "pagerina". Čia kaip tas žydas, kuris vertė K. Donelaičio "Metai" į savo kalbą. Išvertė, išleido knygą. O jos pirmame puslapyje parašyta "Išvertė ir PATAISĖ :geras: ... (vardas, pavardė)"

Kol prieisi prie galutinio nosies sutvirtinimo, dar praeis gražaus laiko. Skylę didinti nereikėtų, ją reikėtų kruopščiai išvalyti. Jau rašiau kaip.
ZuWiS

Re: Valčių taisymas

Post by ZuWiS »

nu jo pirmoji tai kazin ar vandens sulauks, nebent zvejybai daro, antros istorija as labiau maciau, salia draugelio namu stovi, vis uzmesdavau aki kaip vyksta procesas, bet dabar jau matau kad ji irgi merdeja, kazin ar ir kita met ji vandeni gaus apart lietaus, nu duok dieve jiems abiems kantrybes :D
man irgi, jos reiktu, nors neskubu darau sau,
radau projekta viena su visom ismierom gaila kad mano matmenys netinka, ten ant didesnes daryta
bet visi lentu matmenys parasyti, gal susigundys kas nors rasykit imesiu, arba gal reikia sumest viska kad isliktu intike ateinanciom kartom :D
minBOAT

Re: Valčių taisymas

Post by minBOAT »

ZuWiS wrote:nu jo pirmoji tai kazin ar vandens sulauks, nebent zvejybai daro, antros istorija as labiau maciau, salia draugelio namu stovi, vis uzmesdavau aki kaip vyksta procesas, bet dabar jau matau kad ji irgi merdeja, kazin ar ir kita met ji vandeni gaus apart lietaus, nu duok dieve jiems abiems kantrybes :D
man irgi, jos reiktu, nors neskubu darau sau,
radau projekta viena su visom ismierom gaila kad mano matmenys netinka, ten ant didesnes daryta
bet visi lentu matmenys parasyti, gal susigundys kas nors rasykit imesiu, arba gal reikia sumest viska kad isliktu intike ateinanciom kartom :D
Tik nuorodas įdėk. Gal kam ir pravers. Čia dar yra tokia "narių" kategorija, kurie skaito bet nieko nerašo
ZuWiS

Re: Valčių taisymas

Post by ZuWiS »

va saitas kur yra nemokama programa laivo projektavimui: http://www.hydronship.net/
nu o cia lobynas tikras ko tik nerasit apie laivelius ir projektu ir aptarimu ir ko tik nori : http://www.vodnyimir.ru/
cia panasus : http://www.euroshipservices.nl/english/
cia apie jaxtas daugiau: http://www.amariner.net/

nu pradziai tiek, yra daugiau bet ten nelabai man konkretus pasirode, cia situose kiek skaiciau zmones dusia atidave savo reikalui
Last edited by ZuWiS on 13 Jul 2013, 22:54, edited 1 time in total.
Post Reply