Valčių taisymas

Guminės, PVC, plastikinės, varikliai, echolotai, GPS...
minBOAT

Re: Valčių taisymas

Post by minBOAT »

Man dar neteko matyti sprogusios pvc valties. Guminiu rusisku- apsciai
minBOAT

Re: Valčių taisymas

Post by minBOAT »

Tikrai tas darbas nebuvo atliktas nei peiliuku, nei peiliu. Nebent samurajaus kardu:) Ir tai taip pat butu per ilgas mostas. Tuo paciu svetimkunio praejimu ir vidine pertvara perskrosta beveik iki kitos borto puses. Pristacius valti, balionu viduje vandens nebuvo nei laso, tai rodo, kad incidentas ivyko sausumoje. Kokia tikroji priezastis zino tik savininkas... Na o mums lieka ispejimas, kad gali tai atsitikti bet kuriam:(
jordza
Posts: 675
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Valčių taisymas

Post by jordza »

:geras: cia mazu maziausiai chaltura
minBOAT

Re: Valčių taisymas

Post by minBOAT »

:labas:
Yra du paaiškinimai dėl matomų nepadengtų vietų. Arba trancas pilnai neįspaustas į laikiklius, arba per plačiai paliktas ruožas klijavimui. Taip neturėtų būti.
Antradienį kalbėsiu su Bush gamykla, galėsiu paklausti ką jie galvoja apie tai ir kaip ketina ištaisyti. Gali būti, kad valtį siųs pas mane. Vėliau pranešiu savininkui apie eigą :)
minBOAT

Re: Valčių taisymas

Post by minBOAT »

Užsakytų Bush valčių daugelis laukė 3-4 savaites... Apie savaitę turėtų užtrukti jos atvežimas į pardavimo vietą, apžiūrėjimas, susisiekimas su gamykla, nusiuntimas į Rygą, ten apžiūrėjimas, sprendimo priėmimas, naujos pagaminimas, vėl siuntimas, atsiėmimas... Galvoju, kad viskas gali užtrukti iki 5-6 savaičių. Šiokią tokią praktiką su tuo jau turiu. Siunčiau pernai ir užpernai klientų valtis į ten. Viskas buvo sutvarkyta, bet tikrai užtruko. Trumpiausias kelias- atiduoti valtį ir pasiimti sumokėtus pinigus. Kitas kelias- sutvarkyti esamą situaciją. Jei savininkui įdomu, tegul atsiliepia:) Pasakysiu ką galima daryti
minBOAT

Re: Valčių taisymas

Post by minBOAT »

Parašyk man į e-paštą minboat.service@gmail.com
minBOAT

Re: Valčių taisymas

Post by minBOAT »

Įmanoma dviem būdais:
1. Išpjaunant :D
2. Kaitinant rankeną iki 70-80 laipsnių

Gali pasitaikyti ir siurprizas. Rankena gali būti prilydyta prie PVC borto... Tada jau tik pirmas variantas.
Susisiek su manim tiesiogiai ir pasikalbėsim apie tą rankeną :yes:
cyma

Re: Valčių taisymas

Post by cyma »

Reikia patarimo, kaip ant bush'o skate priekio teisingai užklijuoti inkaro fiksatorių. Pasirodo ne taip paprasta, kaip galvojau :oops: dabar dar ir klijų sluoksnį reiks turbūt kažkaip nuo valties nuvalyt :roll: Klausimas- su kuo geriau?
fiksatorius toks:
http://boatshop.lt/lt/valtys/pripuciamo ... atalog=468
klijai (irgi turbūt nelabai tinkami):
http://boatshop.lt/lt/klijai-pvc-audiniui?catalog=1142

kietas labai to fiksatoriaus pagrindas, neišėjo apgaubti skate smailėjančio priekio. Gal sakau reikia kaitint ar kaip kitaip? Patarkit meistrai ;-)
gorkis1
Posts: 158
Joined: 13 Mar 2015, 10:23
Miestas: kaunas

Re: Valčių taisymas

Post by gorkis1 »

Paziurek cia kaip ventilis istatomas.
https://www.youtube.com/watch?v=8kcX_6reVX8
minBOAT

Re: Valčių taisymas

Post by minBOAT »

:labas:

Kokios tos valčių gamyklos neišmanėlės, kad nepasinaudoja tokiais vertingais patarimais kaip, kad rodoma youtube :geras:
Tiesiog visos jos oro vožtuvų neįklijuoja, o tik prisuka... Ir aš toks pats, niekada neklijuoju jokiais hermetikais ar klijais :mda:
Retorinis klausimas. Ką reikės daryti kai įklijuotam vožtuvui ateis galas ir jį reikės išimti? Retorinis atsakymas- ieškok google :D
Sėkmės :Yess:
minBOAT

Re: Valčių taisymas

Post by minBOAT »

:labas:
Šios dienos pacientė Suzumar 380, 2005 m
:mda:
Suzumar 380
Suzumar 380
Arvydas_ri
Posts: 146
Joined: 25 Oct 2015, 21:13
Miestas: Šilalė

Re: Valčių taisymas

Post by Arvydas_ri »

Brrrr
Kaip vėžio sugraužta gerklė ant cigarečių pakelio :shock:
minBOAT

Re: Valčių taisymas

Post by minBOAT »

Kad būt ramiau :)
IMAG0696.jpg
minBOAT

Re: Valčių taisymas

Post by minBOAT »

:labas:
Šį vakarą pacientė Bush K400.
Truputį žarnos pasileido...
Bush K400 borto siūlė
Bush K400 borto siūlė
minBOAT

Re: Valčių taisymas

Post by minBOAT »

Dugnas atsiklijavo taip pat...
minBOAT

Re: Valčių taisymas

Post by minBOAT »

:labas:
Bush K400 dugnas
Bush K400 atsiklijavęs dugnas
Bush K400 atsiklijavęs dugnas
jordza
Posts: 675
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Valčių taisymas

Post by jordza »

O kaip tie PVC klijai laiko, kur prie valčių rem. komplektuose būna, ką ten gamintojas pila, ar su jais įmanoma tikėtis siūlių ilgaamžiškumo klijuojant?
minBOAT

Re: Valčių taisymas

Post by minBOAT »

Niekas netrukdo valtį džiovinant ją apversti! Kai valtis vandenyje jokie atsiklijavimai nuo saulės negresia! Sausumoje- galima laukti bėdų!
Klijai iš remkomplekto būna geri, būna ir visiškas skystimas, kuris absoliučiai neklijuoja
minBOAT

Re: Valčių taisymas

Post by minBOAT »

Beje, šitai valčiai 10 m
minBOAT

Re: Valčių taisymas

Post by minBOAT »

Vakarykštė Bush K400 jau išplaukė.

Šios popietės pacientė Dulkan D-420.
Nauja, graži. Jokių defektų. Ant priekio montuosiu MotorQuide. Turiu atkreipti dėmesį, kad valties bortas 50 cm, klijuojamas balnas įrenginio montavimui taip pat skirtas 50 cm bortui, tačiau Dulkan D-420 bortas priekinėje dalyje NĖRA apvalus!!! Ir balnas nepriglunda visu perimetru... Savarankiškai komplektuodami panašius žaislus neapsigaukite :stop:

Ok. Rodau rezultatą
Balno vieta
Balno vieta
Balnas
Balnas
minBOAT

Re: Valčių taisymas

Post by minBOAT »

:labas:
Šiandien rodau ukrainiečių šedevrą Adventure S-250T :mda:
Adventure
Adventure
Adventure
Adventure
Arvydas_ri
Posts: 146
Joined: 25 Oct 2015, 21:13
Miestas: Šilalė

Re: Valčių taisymas

Post by Arvydas_ri »

Nu tai pavadinimą labai atitinka :)
minBOAT

Re: Valčių taisymas

Post by minBOAT »

:labas:
gommorizzo RIB 450
IMAG0919.jpg
IMAG0912.jpg
IMAG0916.jpg
minBOAT

Re: Valčių taisymas

Post by minBOAT »

Ta juosta aš dar netikiu, nes pats nebandžiau... Prieš kiek tai laiko iš UK atvežė remontinių "pleistrų"- absoliutus stebuklas :D Tas stebuklas pakankamai gerai laikė kabliuko padarytą skylutę, tačiau nelaikė siūlių, airdeck dugno. Man taip pat kilo noras padaryti bandymą :) Suklijavau borto 10 cm pjūvį. Pripūtus, pleistras pradėjo deformuotis, išsitempė (reiškia suplonėjo) ir ... atsiklijavo.
Gali būti, kad juosta iš filmuko yra armuota ir kokybiškesnė :x Tokią visada paranku turėti su savimi :Yess:
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Valčių taisymas

Post by valdas. »

Esu apie toki dalyka girdejas, tik sritis specifine.
Itarimas, kad tai, visu pirma, buvo sukurta naftos-duju pramonei, užvulkanizavimui po vandeniu vamzdynam juros dugne..ekstra atveju jei kas..
Jei pvz. sis produktas tiesiog is pramonines srities permigravo i mazmene, gali but visai neblogas varijantas.
Tik priklauso kiek sutaupe, kokiu savybiu atsisake ji atpiginant.Nes tai kas naudojama naftos pramonei, pirminese technologijose yra ziauriai brungus reikalas. O kai verslininkui noris turet kuo didesne marza, gali but ir akmenuku povandeniniu.
Pirminis produktas ne tai, kad valti, jis masina prie masinos priklijuotu.
minBOAT

Re: Valčių taisymas

Post by minBOAT »

:labas:
Klijavimas, prilipdymas, prilydymas ir vulkanizavimas tarpusavyje ganėtinai skiriasi.
Ta juosta, mano manymu, pernelyg gerai parodyta, kad būtų visiška tiesa. Kaip gali juosta normaliai laikyti išilgai perpjautą valtį?! Ar čia yra bent vienas tuo tikintis? Nesvarbu. Aš būsiu iš tų netikinčių :)
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Valčių taisymas

Post by Robke »

:D nu nesitiki ir man, bet gi eiliniam pvc naudotojui to ir nereikia, pakanka to, kad pradurus kur netyc, uzuklijuot :Yess:
Aisteris
Posts: 808
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Valčių taisymas

Post by Aisteris »

Tikim, netikim....man tai butu geras dalykas, as rasciau kur panaudoti! :D Na aisku, valties is dvieju daliu neklijuociau, cia tik taip, rodo kad geras daiktas.... :yes:
minBOAT

Re: Valčių taisymas

Post by minBOAT »

Robke wrote::D nu nesitiki ir man, bet gi eiliniam pvc naudotojui to ir nereikia, pakanka to, kad pradurus kur netyc, uzuklijuot :Yess:
Tai tokiems smulkiems pradūrimams ir pleistras iš vaistinės :Yess:
User avatar
Emis
Posts: 142
Joined: 05 Jan 2014, 21:31
Miestas: Kaunas
Location: Kaunas

Re: Valčių taisymas

Post by Emis »

Turiu tokios Butilo-aliuminio juostos. Valčių neklijavau, bet prie ūkės tai super dalykas. Tiesa brangi ana, bet panaudojimas labai platus. Su ta juosta ir makrofleksu namą pastatyčiau :geras:
Post Reply