Valčių taisymas

Guminės, PVC, plastikinės, varikliai, echolotai, GPS...
Robke
Posts: 828
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Valčių taisymas

Post by Robke »

:( Cia mirusiam zvake ta teplione, neisizeisk zmogau, guma jos jau pasenus, teko matyt kaip sprogo mano valtis kuria norejau ismest, bet draugas pasieme, tai gerai kad ne ant vandens. Be to dazniausiai tokio amziaus valtim jau buna truke pertvaros tarp balonu, taip kad jei ant vandens tai maudynes, o gal net ir blogiau garantuota. Is sudo varskes nepadarysi, tik nelaime prisisaukt gali :yes:Jei kur pakrasty tai issikapanosi pats, bet irankius nuskandinsi, nu vien zo........
Karoliss

Re: Valčių taisymas

Post by Karoliss »

Sveiki,

kurį laiką buvau pasyvus forumo skaitytojas, bet nusprendžiau surizikuot ir nusipirkt dėvėtą valtį. Taigi, iš skaitytojo virstu rašytoju... Nuvežiau valtelę patikrinti vienam žinomam forumo dalyviui, na ir pasirodo reikės dar šiek tiek darbų padaryt. Kaimiečiai (blogąja prasme) bandę patys tvarkyt valtį ir deje, bet skystų vinių pagalba. Taigi, gal kas turėsit patarimų kaip tuos "vinis" saugiai nuvalyti nuo PVC? Iš anksto dėkoju.
minBOAT

Re: Valčių taisymas

Post by minBOAT »

:labas:

Labai atsiprašau, bet tai aš :oops: :oops: :oops: nuplėšiau beveik visus lopus nuo tos Brig :D Vaizdelis šokiravo ir mane :shock: Tai, kad ant PVC bandyta privulkanizuoti guminius dviračių kamerų lopus tai dar tik gėlytės. Na bet tai, kad keturių skirtingų tipų "košėmis" bandyta kažką tokio slapto užmaskuoti, beveik pasiekė visų kada nors matytų šedevrų topus :geras:
Taigi, protingieji kurmiai, reikalingas jūsų išmanymas ir žinios. Žūtbūt reikia cheminiu būdu pašalinti "skystus vinis" nuo PVC dugno. Aš su ta medžiaga tiesiogiai susidūręs nesu, valčių taisymuose jos nenaudoju, kitur taip pat :mda: Gali būti, kad temperatūra padėtų. O gal ir ne...

Klausimas atviras :D
rimosius

Re: Valčių taisymas

Post by rimosius »

Karoliss wrote: Taigi, gal kas turėsit patarimų kaip tuos "vinis" saugiai nuvalyti nuo PVC?
Gal pabandyk elementariosios ,,smirgelizacijos,, budu :mda:, su kokiu tiesiniu slifuokliu kurio apsukos reguliuojasi :yes:
Karoliss

Re: Valčių taisymas

Post by Karoliss »

Panašu, kad mintis buvo apsaugoti valties dugną ties kylio išsikišimu, kad velkant krantu valtį dugnas būtų apsaugotas. O geriausia apsauga su skystais vinim priklijuot kamerą per visą ilgį. Dar aišku vinys buvo panaudotos iš ketvirto bandymo nepasiteisinus prieš tai kažkokioms neaiškioms medžiagoms. Vaizdas įdomus (bandysiu nufotografuoti).
Vakaras praleistas turiningai ir apie 15 cm išvalyta. Dalis medžiagų nusitrynė tiesiog trinant (gumos kažkokios) O skysti vinys panašu, kad "nesusilieję" su PVC, o tik prilipę, todėl lėtai, bet su stalo peiliu įmanoma nukrapštyti.
Folding Boat dėkui už patarimus, bandysiu dar ją su valikliais plauti ir kai tik atliksiu "namų darbus" atvešiu tolimesniems darbams. Tikiuosi, kad kitą savaitę pavyks.
Karoliss

Re: Valčių taisymas

Post by Karoliss »

Va taip va viskas atrodo. Versija, kad dugnas neremontuotas, o tik "tiuninguotas" pasitvirtino.
Attachments
Prieš
Prieš
Po
Po
minBOAT

Re: Valčių taisymas

Post by minBOAT »

:labas:

Namų darbai įskaityti :Yess:
Karoliss

Re: Valčių taisymas

Post by Karoliss »

Dar tik įpusėtas lupimas, be to bandysiu trint klijų likučius su nefrasu, tad tikiuosi liks jų kuo mažiau. Rytoj laukia plovimas, patikrinsiu ar sandari ir toliau jau perduosiu tamstai ją gaivinti. Pirmadienį apie 12.00 tinka?
minBOAT

Re: Valčių taisymas

Post by minBOAT »

:labas: Pirmadienį apie 12 val. man tinka, tačiau pasiskambink prieš važiuojant
+370 606 05418
minBOAT

Re: Valčių taisymas

Post by minBOAT »

Kardinolas wrote:Sveiki,

per dvi dienas dingo slegis valties balione ir Airdec dugne :shock: Kaip nustatyti kur leidzia? Ar tinka vandens su muilu misinys ir tepti juo visa valti su teptuku? Ar geriau vandens su Fairy misinys?

:labas:
Indų ploviklis+vanduo. Geriau mišinį purkšti purkštuvu. 3 ltr mišinio (2 šaukštai ploviklio) valčiai turėtų pakakti.
Iš pradžių prisipūsk viską iki reikiamo slėgio.
Statyk valtį ant šono ir apipurkšk airdeco ir baliono jungimo vietą apačioje. Mišinys užpildys sandūrą ir bus lengva rasti nuotėkį.
Apversk valtį ant kito šono.
Pastatyk ant galo. Vėliau ant priekio.
Tuo pačiu būdu patikrink oro vožtuvų sandarumą.
Nieko neradus- maudyk visą valties plotą.
Kai rasi nuotėkio vietas- gali kreiptis patarimo ;)
minBOAT

Re: Valčių taisymas

Post by minBOAT »

:labas:

Artėja link pabaigos mano pūslės darbai. Kaip visada saviškei laiko nuolat trūksta :( :mda: Ir taip jau nuo praeitos žiemos :oops: :cry:
Užtat šiam sezonui jau bus "nauja"valtis.

Kelios foto su įvairiais netipiniais sprendimais
Attachments
Zodiac Futura Concept 380. 10.jpg
Zodiac Futura Concept 380. 9.jpg
Zodiac Futura Concept 380. 8.jpg
Zodiac Futura Concept 380. 7.jpg
Zodiac Futura Concept 380. 6.jpg
Zodiac Futura Concept 380. 5.jpg
Zodiac Futura Concept 380. 4.jpg
Zodiac Futura Concept 380. 3.jpg
Zodiac Futura Concept 380. 2.jpg
Zodiac Futura Concept 380.jpg
Saulius.triturus

Re: Valčių taisymas

Post by Saulius.triturus »

Priekyje truksta sonaro ekraniuko :)
minBOAT

Re: Valčių taisymas

Post by minBOAT »

Saulius.triturus wrote:Priekyje truksta sonaro ekraniuko :)
Sauliau, turi galvoje echoloto kineskopą? Tai man jau daryti konsolę su visais prietaisais :oops: :x :D ? Aptarsime šį klausimą su tavim kai tik susitiksim. Laukiu svečiuose :isveikata:
User avatar
Liveris
Posts: 308
Joined: 08 Oct 2008, 19:05
Miestas: Šiauliai
Contact:

Re: Valčių taisymas

Post by Liveris »

Mindaugeli neatsakei, ka reiskia tiek mygtukai? :)
minBOAT

Re: Valčių taisymas

Post by minBOAT »

:labas: Daliau, ten 12V elektros pastote :mda: :)
minBOAT

Re: Valčių taisymas

Post by minBOAT »

:labas:

Taigi, ... rodau skeptikams (ir Rimui ;) ) kas būna kai į trancą patenka cinkuoti, fosfatuoti ar kitokie rūdijantys metalai.

Žiūrim :D
Attachments
Zodiac Acti-V 340 trancas.jpg
minBOAT

Re: Valčių taisymas

Post by minBOAT »

tas pats trancas šiandien vakare. Užtaisytos visos nereikalingos skylės. Dažyta pirmu sluoksniu. Apatinė tranco dalis su užtaisytomis skylėmis bus užklijuota PVC audiniu. Trečia foto bus rytoj vakare. Trancas jau bus pilnai restauruotas, su tranciniais ratais, lentelėmis.
Attachments
Zodiac Acti-V 340 trancas.2.jpg
minBOAT

Re: Valčių taisymas

Post by minBOAT »

Matau tavo entuziazmą ir trykštančią energiją :Yess: , ruošiant savo naują (dar vandens nemačiusią :ilike: )valtį. Turiu tave įspėti, kad savarankiškas trancinių ratukų montavimas ar bet kokių kitokių aksesuarų prisukimas prie tranco, IŠ KARTO ATIMA TAVO TEISĘ Į GARANTIJĄ :stop: :stop: :stop:

Nepasipuikuok ir paskambink man rytoj nuo 9.00 iki 9.20. Turiu tau asmeninių patarimų ;)
Aurimas

Re: Valčių taisymas

Post by Aurimas »

Gal kas galit numest kontaktą, kur Kaune galėtų man sulopyti valtį?
minBOAT

Re: Valčių taisymas

Post by minBOAT »

skelbiu.lt yra skelbimas. Daro viska :D
jackfish

Re: Valčių taisymas

Post by jackfish »

Kazkur uz Amaliu soduose kolega lopino vis dugna, nes nenorejo/tingejo tampyt iki minBOAT.
minBOAT

Re: Valčių taisymas

Post by minBOAT »

:labas:

Man tas pat kur zmones taisosi savo valtis, tingi ar nenori jas tampyti pas mane :) Yra ir norinciu zutbut jas atvezti pas mane. Visiems tingintiems ar negalintiems yra organizuojama kurjeriu paslauga.
Apie valciu taisymo meistrus Kaune nieko nezinau :x
Daug zinau apie Autovega, Laivyno ir Valtines. Klientai papasakoja...
jackfish

Re: Valčių taisymas

Post by jackfish »

Na cia jau kiekvieno skirtingos aplinkybe, bet jis ir zvejot jau tingi :D
minBOAT

Re: Valčių taisymas

Post by minBOAT »

:labas:
Valtyje galima ne tik žvejoti, bet ir medžioti, fotografuoti, stebėti paukščius, knygą skaityti, alų gerti :stop:, kojines megzti, naršyti internete, burkuoti su kita lytimi :D ir t.t
edga

Re: Valčių taisymas

Post by edga »

Turiu klausimėlį. Pripūčiau valtį ir palikau per naktį, ryte atėjus žiūriu - išsileidus. Vėl pripūčiau ir uždaręs vožtuvą papurškiau vandeniu, tai vos vos eina oras pro patį vožtuvą. Valtis nesena 2013 metų. Gal kažką galima padaryt dar nekeičiant vožtuvo (-ų, nes leidžia ne per vieną)? . Žvejybos metu oro užtenka, kadangi pripučiama kiekvieną kartą iš naujo.
minBOAT

Re: Valčių taisymas

Post by minBOAT »

:labas:
Reikia isardyti voztuvus ir isvalyti arba pakeisti gumytes.
edga

Re: Valčių taisymas

Post by edga »

Kitas klausimėlis. Pasirodo, kad ne tiek kiek vožtuvai išleidžia oro, o iš vieno baliono pereina į kitą balioną. Ar čia dar galioja garantija (rašo 3 metai, STORM valtis)?
garbanius
Posts: 275
Joined: 05 Apr 2010, 20:03
Miestas: Siauliai-Pakruojis

Re: Valčių taisymas

Post by garbanius »

sveiki, kreipiuosi į šiauliečius ;-) gal kas turit žalia remontini komplektą pvc valciai, nes Šiauliuose nėra niekur pirkti, ar bent žalia lopai turite
:oops:
flaotte

Re: Valčių taisymas

Post by flaotte »

Sveiki,

vakar po žūklės pastebėjom, kad pernykštėje valtyje (zodiac) apsitrynęs transas. Pagrinde nutrinta nuo variklio iš lauko pusės, ten prie jo eina papildoma lentutė.
Dar kažkiek nusitrynė dažų iš vidaus, ten kur liečiasi bakas ir pan.
Vietomis transo faniera truputį pabangavusi (kelių cm ilgio ir ~1mm kauburiukai) ir tos vietose esant kontaktui su kažkuo nusitrina dažai.
:shock: :piktas:

klausimėlis būtų ar dėl tokių išsibangavimų kurie nelaiko dažų galima kreiptis į garantinį ar bus špyga?
jei remontuotis patiem, kokią terlionę naudoti?
saulens555
Posts: 124
Joined: 01 Oct 2014, 21:52
Miestas: kaunas aleksotas

Re: Valčių taisymas

Post by saulens555 »

jei garantinis dar galioja kodel gi ne,tegul remontuoja,ar matisi kad su kirviu transa kapojai???turiu tekstolito gabala 2cm storio,turetu uztekt dar vienam trasui,draugo larusui pakeitem,tik kad sunkokas bet amzinas...
Post Reply