Šventoji (Aukštaitijos)

darius zemaitis

sventosios upe

Post by darius zemaitis »

kas ka gaudote sventosios ruoze nuo uzpaliu link anyksciu siuo metu.arpastebit,kad dinksta sapalai .pernai budavo kada nori nueiniir pasigauni kilo ir daugiau...
..
piatras

Re: sventosios upe

Post by piatras »

Labas, dariau žemaiti, jei peržiūrėjęs forumą neradai užuominos apie tave dominantį upės ruožą, reiškia ten nelabai kas ir žvejoja. Buvau Degėsiuose prieš pora metų... tokio vakuumo nepamenu :x šapaliukai ir kuojos po 15cm. o ir tų vienas kitas žuveliokas :mda:
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Šventoji (Aukštaitijos)

Post by Robke »

Joooo,teisingai zmogus pastebejo,mano pernai lankytuose ruozuose,kuriuose tikrai graziu sapalu pagavau ;) ,siemet apskritas 0,net kibimo neturejau,buvau gal 3 ar 4 kartus :x
Tiesa as gaudau arciau Ukmerges :yes:
Nataša Rostova

Re: Šventoji (Aukštaitijos)

Post by Nataša Rostova »

:fuu: Absoliutus 0. Tik keli biedni kibimėliai.
jackfish

Re: Šventoji (Aukštaitijos)

Post by jackfish »

Siandien dariau pirmaja ekspedicija i sia upe. Ziobrininku pilni krantai. Pirma pusdieni teturejau viena kibima, sunkiai sekesi ieskot zuvies. Na o po pietu siek tiek pavalkataves suradau viena kita. Deja visi sapalai iki 30cm - nedidesni. Ir priedo vienas upetakis.

Image

Image
jackfish

Re: Šventoji (Aukštaitijos)

Post by jackfish »

Sekmadieni tesiau Sventosios tyrinejimus. Sapalu pagauta daug, kibimu dar daugiau. Galbut sapaliuku, nes net 30cm riba neperzengta. Ir kala labai arsiai. Pora kartu mano Tenryu is ranku prase atiduoti :) Buvau pasikinkes lydekaite gal pusantro kilogramo. Is pradziu apsidziaugiau, kad su ja eina zaist, nes be pavadelio gaudziau - reiskias lupos galiuku pakibo. Bet zvakes ja papuose mano vobleriu. Labai keista, kad nei vieno didesnio. Labai supykau ant saves, kad nemoku ju gaudyt :D Gal reik palaukt kol nuskaidres vanduo :x
jackfish

Re: Šventoji (Aukštaitijos)

Post by jackfish »

Gal kas mate kaip vanduo po liuciu ten atrodo?
KRAUZAS

Re: Šventoji (Aukštaitijos)

Post by KRAUZAS »

jackai visai graziai gaudai ,nesikuklink ;) :) o kad sapalai mazi ,tai cia ne zvejas kaltas ,nera ten dideliu ,patikek :) jei butu kibtu :)kaip kiekviename valdens telkinyje,taip ir upeje ,kimba ta zuvis kokios yra daugiausia,o dideliu zuvu visoje lietuvoje nera daug , tai ir kimba proletarai :) o oligarchai po lapais slepiasi,arba labai giliai, pogrindyje :D
jackfish

Re: Šventoji (Aukštaitijos)

Post by jackfish »

Buvau nuvaziaves siandien ir sia upe aplankyt :) Vanduo jau nukrites, pakankamai skaidrus. Kaip man tai skaidresnio ir nereikia. Na truputis smulkmes: eseriukai, sapaliukai. Viena lydeka nukando virs florokarboninio pavadzio,o kita istempiau krantan - 64cm:

Image

O veliau ant vivingros isprasiau ir mekniu - 36cm:

Image

Ar kas pagaunat stambiu sapalu siuo metu tenais?
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Šventoji (Aukštaitijos)

Post by Robke »

:geras: noretum,as seku ta reikala per visus forumus ;) ,nera sapalu,tik vaikai :(
jackfish

Re: Šventoji (Aukštaitijos)

Post by jackfish »

Tai reiks profui dazniau apsilankyt ten :oops: :geras: Zuvis duodas, bet po pavasario man ten dabar visai kita upe, reik is naujo tyrinet. Gal su laiku sapalai didieji pasirodys ir man :)
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Šventoji (Aukštaitijos)

Post by Robke »

:geras: nu jooooo,viltis tu-anu,na kaip jie...ai- nu motina ;)
As jau antras sezonas tikiuosi,bet...deja :( ,a vo uzpernai tai buvo :yes:
Tep,kad profas ne profas ,jei ju ner tai ir nepagausi ;)
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Šventoji (Aukštaitijos)

Post by Robke »

:geras: zeba pavariau :shock: viens eseriokas ir viens sapalo vaikis 300 gr.O radau tokiu vieteliu,kad negali ten sapalas nestovet :x ,isbandyta visas arsenalas-vamzdzio skyle ir dar kanalizacijos.Nu Jackai,rodyk klase ;)
jackfish

Re: Šventoji (Aukštaitijos)

Post by jackfish »

Jei bus laiko, reiks vaziuot vien is to isiucio, kad nein ju pergudraut :piktas: kelis kartus tebuvau, gal dar nespejau jos perprasti? Arba reik lydekas gaudyt :mda:
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Šventoji (Aukštaitijos)

Post by Robke »

:geras: nebera ju ten,dideliu,gal vienas kitas :yes: Uzpernai tai vienoj vietoj nuo stataus kranto matydavosi tokiu apie kila,o pernai ir siemet nei karto nemaciau,tik maziukai :x Kad net nesimato bulku,negyva upe :piktas:
piatras

Re: Šventoji (Aukštaitijos)

Post by piatras »

:mda: Kažkas lyg vakar žadėjo važiuot :oops: o gal padanga sprogo..? :D
jackfish

Re: Šventoji (Aukštaitijos)

Post by jackfish »

Mes su lydekiuksciu buvom nauju vietu paieskot, bet nekokios jos pasirode. Tris eserius pagavau normalius, lydeka nukando pinta ir sapaliuku pulkelis. Na nieko rimtesnio sikart :x
Arturka

Re: Šventoji (Aukštaitijos)

Post by Arturka »

gavau nuo sapalu beveik sausai :mda: :fonke: maciau daug geru sapalu, judesys pavirsiui o kliovo ner... vienas 25 cm sapaliokas pasirase nenorom... reik apmastyt ,kazka keist , vabzdzius renka o voblerio jokio neima :piktas: aisku sapaliokas paleistas.
Image
Image
Image
Image
jackfish

Re: Šventoji (Aukštaitijos)

Post by jackfish »

Toj revoj ir pagavai?
Arturka

Re: Šventoji (Aukštaitijos)

Post by Arturka »

jackfish wrote:Toj revoj ir pagavai?
jo, ciut auksciau uz akmens sukuriuose. bet sapalus maciau kur letesne srove.
jackfish

Re: Šventoji (Aukštaitijos)

Post by jackfish »

Nu blin, ir as noriu i sventaja. Matyt vanduo nuskaidrejes, kad jie matosi. Zinau sita revute ;)
Arturka

Re: Šventoji (Aukštaitijos)

Post by Arturka »

gyliai yra pakankamai nedideli sventojoje ;) ar tikrai zinai sita vieta? ji nuo Jonavos per 10 km tik :)
Arturka

Re: Šventoji (Aukštaitijos)

Post by Arturka »

gal kas patartu koks modeliukas labiau tinkamas sventajai? koki reiktu dadet i savo kuklu arsenala ar koki isimt isvis. dar turiu jaxon tingo ant meskeres eseriuko imitracija :oops: sapalu yra,jie maitinas o voblerio nenori... gal valas pintas 0.12 per storas jiems? :x
Image
jackfish

Re: Šventoji (Aukštaitijos)

Post by jackfish »

Zinau, labai duobetas kelias iki ten ;)
As esu irgi pikts ant sventosios sapalu, nu nemoku ju gaudyt, nes pernai nei vieno didelio :(
Arturka

Re: Šventoji (Aukštaitijos)

Post by Arturka »

vakar zemiau tos revos sedejo rybokas su dugninem ant naktiniu slieku, viena sapalioka paemes buvo kokiu 700 gr. o kad ant vingiliu grazius sapalus gaudo tai jau senai zinau. tik noris kazkaip ant spiningo juos iskrapstyt :mda:
jackfish

Re: Šventoji (Aukštaitijos)

Post by jackfish »

As revoj irgi nelabai gaudau, nebent salia ju duobe kokia. O sitoj revoj yra viena tokia, bet ten labai sunku pateikt masala.
Arturka

Re: Šventoji (Aukštaitijos)

Post by Arturka »

tai ce toj rievoj uzgaisau kokias 10 min tik, sapalai laikos ties duobiu krastu kur srovele prasideda , ten ir judesys matos tik kad nejama zalciai :)
KRAUZAS

Re: Šventoji (Aukštaitijos)

Post by KRAUZAS »

neaktyvus todel ir nesiveja, jei nera sroves gali bandyti su paciais maziausiais nuo pavirsiaus, kaip su karkvabaliu zaisti ,masalai tokiam metodui tinka visi mazi 1-2cm. max.rapa ,straikai,dorado,jaxon mickro holo reflex http://voblery.com.ua/en/catalog/micro.html" onclick="window.open(this.href);return false; virsutinis :Yess: toks metodas vadinasi indeniskas :D ,nebutinai nuo pavirsiaus . robke taip gaudo :Yess: ,ilgai laikai masala vienoje vietoje arba leidi kartu su leta srove ir kazkiek judini ,kartais pasiseka apgauti :)
kazkur esu sudejas visus kibius masalus ir kibiausias spalvas ,gal kas pades surasti jei pats nerasi :) :labas:
Arturka

Re: Šventoji (Aukštaitijos)

Post by Arturka »

siandien valandai nulekiau ,vel viens nedickis kokie 22 cm isprasytas . nors neturejau kur beveik pametyt, siandien kazkokia ziobrininku diena,vos masina radau kur pastatyt-kaip prie maximos blyn :piktas:
krauzai, reiks megint ivairius varijantus,nes kai zinau kad zuvies yra tai biesas ima jau :D
Arturka

Re: Šventoji (Aukštaitijos)

Post by Arturka »

KRAUZAS wrote: kazkur esu sudejas visus kibius masalus ir kibiausias spalvas ,gal kas pades surasti jei pats nerasi :) :labas:
radau , reiks kazka dasidurt i dezute ... :Yess:
Post Reply