Neris ties Kaunu

KitamKrante

Neris ties Kaunu

Post by KitamKrante »

Artėja pavasaris - tai manau šią temą užpildysim :ateivis:
FanaticFlyer

Re: Neris ties Kaunu

Post by FanaticFlyer »

sveiki ;) gal jau kas po truputi bando zvejoti Neryj?
Darelis

Re: Neris ties Kaunu

Post by Darelis »

FanaticFlyer wrote:sveiki ;) gal jau kas po truputi bando zvejoti Neryj?

:labas:
Malonu kad prisijungei prie mūsų :Yess: :plojam: :Yess: :isveikata:
Nu aš asmeniškai dar nebandžiau, nes kiek pravažiuoju tai pakolkas dar manau truputi ankstoka :oops:
Vienas krantas pilnas ledų ir sniego, o kitas sunkokai prieinamas :x
karsis
Posts: 383
Joined: 11 Apr 2008, 16:53
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Neris ties Kaunu

Post by karsis »

pernai , sezona neryje netoli kleboniskio tilto atidariau kovo 8 diena :) rezultatas viena kuoja :) , drauglio rezultatas buvo 4 meknes, dar anksti manau , biski reik kad ledus nors kiek isnestu :)
FanaticFlyer

Re: Neris ties Kaunu

Post by FanaticFlyer »

ech... teks palaukti..... vis tas noras pajausti meskere rankose kaltas... :roll: o ka siaip pagaunat Neryj ties Kaunu? as cia naujokas...
Darelis

Re: Neris ties Kaunu

Post by Darelis »

FanaticFlyer wrote: o ka siaip pagaunat Neryj ties Kaunu? as cia naujokas...

Įvairiai :yes:
Žiūrint kuriuo metu :yes: Ir žiobrių pasigauna ir karšių ir lydekų :yes: Visko pasigauna :yes:
Neryje po kleboniškio tiltu (2006 metais) pats pagaves pakolkas savo didžiausia žuvį :yes: :
4,5 kg , trečiu metimu :ateivis:
Image

Image
karsis
Posts: 383
Joined: 11 Apr 2008, 16:53
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Neris ties Kaunu

Post by karsis »

Na idesiu keleta fotkiu is neries su pludinuke :)
P1020482.JPG
P1020484.JPG
P1020486.JPG
P1020485.JPG
karsis
Posts: 383
Joined: 11 Apr 2008, 16:53
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Neris ties Kaunu

Post by karsis »

na ir didziausia mano neries zuvis
P1020444.JPG
kavenckas

neris ties turženais ir karmelava netoli kauno 10 km

Post by kavenckas »

ar kas esate zevoje turzenu įlankoje plotkutes ar kanors kitką nes tenai ir ešriu yra ir aukšliu ir karosu, sapalu visko zodziu mano foto is turzenu pagavau per pora val aukšliu
Last edited by kavenckas on 02 Dec 2009, 01:08, edited 2 times in total.
KRAUZAS

Re: Neris ties Kaunu

Post by KRAUZAS »

nelaikyk zuvies kibire -vandenyje ,jos gi ten genda.jei neturi sietkos lakyk kibire be vandens ;)
kavenckas

Re: Neris ties Kaunu

Post by kavenckas »

KRAUZAS wrote:nelaikyk zuvies kibire -vandenyje ,jos gi ten genda.jei neturi sietkos lakyk kibire be vandens ;)

nu sori pamirsau setka pasijimti tai kibireli pasarui buvau pasemes visai negalvojau , kad kips siap visalaika pasemu sietka su savimi
MantinuX

Re: Neris ties Kaunu

Post by MantinuX »

siu metu vasare neryje ties zatysciais

ps. samas 15kg. 600gr.

po lygiai savaites teko pagauti 21kg. 300gr sama nemune zemuosiuose sanciuose
Darelis

Re: neris ties turženais ir karmelava netoli kauno 10 km

Post by Darelis »

kavenckas wrote:ar kas esate zevoje turzenu įlankoje

Čia gal apie šitą eina kalba ???
Aš jau pradėjau galvoti kaip ten reikalai einasi :oops:
Prieš pora metelių porą kartų esu ten pabuvojęs :yes:

Image

Image
Justas
Posts: 194
Joined: 16 Sep 2009, 17:20
Miestas: Kaunas

Re: Neris ties Kaunu

Post by Justas »

ir kaip? ten yra gylio? esi ka pagaves? :oops: ar girdejes ka is patikimu gal kad ka pagauna? :roll:
Darelis

Re: Neris ties Kaunu

Post by Darelis »

Nu gylio tai nėra ten jau labai didelio :oops:
Maximum 1,5 metro kiek atsimenu :mda:
Dėl pagavimo - tai aukšlių mes irgi nemažai pagavome, bet matėm kaip vietinis ar ne vietinis ant "Jonavos" batono šapaliukus traukė :yes: Vienas kitas padoresnis :yes:
Tik įdomu kiek dabar ten vandens :oops:


:yes: Keletas foto iš šios vietelės : :yes:

2008 11 15

Image

Image

Image

Image

p.s.: Foto su laimikiais net nėra :mda: Kiek atsimenu viena nesėkminga žvejyba buvo :yes:
Justas
Posts: 194
Joined: 16 Sep 2009, 17:20
Miestas: Kaunas

Re: Neris ties Kaunu

Post by Justas »

koks siauras :shock: :shock: :shock:
kazkaip isivaizdavau platesni bent...
itariu kazko rimto nelabai ir uzplaukia i ji.. nors tikrai ne man, nei karto nebuvusiam cia tauzyt :roll: :D
bet tai is kur Jonavos batono gaut :oops: :geras: :geras:
Orass
Posts: 543
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Neris ties Kaunu

Post by Orass »

Sheip zuvies te daug :) kai ziema buvau tai tik pugzliu prikapojau :do kiti ir kuojiku prigaude buvo ir viso kito :)
kavenckas

Re: Neris ties Kaunu

Post by kavenckas »

Darelis wrote:Nu gylio tai nėra ten jau labai didelio :oops:
Maximum 1,5 metro kiek atsimenu :mda:
Dėl pagavimo - tai aukšlių mes irgi nemažai pagavome, bet matėm kaip vietinis ar ne vietinis ant "Jonavos" batono šapaliukus traukė :yes: Vienas kitas padoresnis :yes:
Tik įdomu kiek dabar ten vandens :oops:

Tu jo juokauji, gal senai taip nera ten jau ta įlanka labai plati preškiek metu buvai ten as buvau nesenai tai jau ne Įlanka o sala srove pro kita gala teka ziauriai.Ten yra Šapalu pavasari geru papuola,auksliu ir plotkiu ten yra ir ji tikrai ne siaura kaip sitoje foto ir ten suspinu normalei zvejoti glima.
Darelis

Re: Neris ties Kaunu

Post by Darelis »

Nu tai gal ten vanduo nusėdes buvo ir tiek :mda:
Nu pagal data matosi kada aš ten buves, tai gal jau ir pasikeitė vaizdas :mda:
O gal ne apie ta pačia vieta šnekam ??? :mda:
kavenckas

Re: Neris ties Kaunu

Post by kavenckas »

kad,apie ta pačia šnekam :Yess:
Darelis

Re: Neris ties Kaunu

Post by Darelis »

Nu vistiek šiais metais manau reikės apsilankyti ir neužilgo :mda:
Pilnai tikiu, kad po tokių potvynių viskas pasikeite :oops: :D
MantinuX

Re: Neris ties Kaunu

Post by MantinuX »

neseniai ilanka plauke pilnu chodu ir gavosi sala nediduke tik :)
jackfish

Re: Neris ties Kaunu

Post by jackfish »

Nery beveik nesu gaudes, tad sugalvojau, kad reik artimiau ja pazint. Buvau truputi auskciau karmelavos. Vaizdas nuvyle, nes vanduo atrode kaip skystas kaka :(
Bet namo nevaziavau, o bandziau tobulintis meistriskuma :D Nesvarbu kas per salygos, zuvi pagaut reik vistiek.
Pirmas sustojimas jau dave sioki toki rezultata. Ant ryskiaspalvio horneto istraukiau sapaliuka. Paejes toleliau nusprendziau, kad reikia keisti ruoza. Naujasis pasirode idomesnis, tad nsuprendziau jame ir pasilikt. Ta pati horneta prie koju vel kala sapaliukas. Pamaciau tik sublizgejusi sona prie koju. Uzsidejes Tsirubito Baby Crank sulaukiau pirmojo mekniuko siemet.

Image

Ant vienos revutes bemetant manaji LM44 auksinuka pajauciu smugi gera ir pasipyle purslai. Bet ziu, kad vis islenda labai didele burna is vandens - lydeka :( Kovojau su ja kovojau, kol vistiek nukando. Rezultate suskaiciavau 7 uztikrintus kibimus. Na kaip tokiam vandeny tai gan neblogai, manau.
jackfish

Re: Neris ties Kaunu

Post by jackfish »

Su ta salyga, kad persikeliau i kita kauno dali, o Neris tapo patrauklesne atstumo atzvilgiu, tai po darbo uzsukau keliom valandom cia. Pagavau viena eseri, sapaliuka, bei kilogramine lydeka. Dar turejau pora kibimu, bet manau ten buvo meknes.
smogas

Re: Neris ties Kaunu

Post by smogas »

Artėja darbai i pabaiga nejaugi vel reiks namie kiurksot :( . Kirba mintis kokia balyte su srovele aplankyt :D pasivaiksčiot ir savo žiemos triusą isbandyt :-P . Penkta as jau prie vandens nu galvoju reik lyst kur ,kad nieks pirštais nesukiotu ir nesakytu kamikadzė dar ledai neišėjo , o jau braidžioja :geras: . Nu, kad ir kaip bebutu pakrantė kaip po karo ,o vanduo hmm vasara buna ir baisesniu (sakyciau poskaidris) :) .
Pamecius pusvalandi vistik pastebiu, kad pavasaris srovė lyg kalnu upej :geras: reik uzutekio ieskot ,kad ramiai patestuot :) niekur nedingsi keičiu vasarines šapalines vietas i ramu užuteki,bet ir ten nelabai kas nu niekur nedingsi reik nors čia laika praleist :) . Neilgai trukus dedant eilini neskoningai nutepliota voblika su kaip karvės tešmens spalvos apačia tik fyst :shock: nu galvoju reik dar cia zacepo :D , bet kotas perlinkes ir supratau,kad žiema atbukino pojučius :geras: kitam laido gale skambuuutis :D :D . Po neilgos kovos gražus nežinomasis atsiremia snukiu i prie kranto augančias pernykstes žoles tenka kišt ranka i vandeni ir krapštyt gražuoli krantan :Yess:

Image

Image

Uploaded with --==--

Trumpa fotosesija,pasverimas 2,2kg ir namolio vistiek jau pradejo temt, bet sezono pradzia dauk žadanti :Yess:
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Neris ties Kaunu

Post by Robke »

:Yess: Smogas, grazus briedis, taip sakytu dede Piatras :Yess: , bet tai tiesa :yes:
edmundaxx
Posts: 555
Joined: 17 Jul 2011, 12:47
Miestas: Panevėžys/Marijampolė

Re: Neris ties Kaunu

Post by edmundaxx »

Gražus, o ypač, kai net nėjai tikslingai gaudyt, tik testuot. :Yess: :Yess: Tas "nežinomasis", tai Mr Salatis. :D Jei neklystu, nes pats nesu tokio pagavęs. :fonke:
smogas

Re: Neris ties Kaunu

Post by smogas »

Tai taip zinau kas toks ,bet iki paskutines akimirkos nebuvo aisku nes kotais i pavirsiu visai nekilo zvairys :D
umbro

Re: Neris ties Kaunu

Post by umbro »

nu man tai matosi kad parasyta 2.2kg :yes:
piatras

Re: Neris ties Kaunu

Post by piatras »

:Yess: Sveikinu, briedžiukas - kaip daina, o masalo "karvės tešmens spalva"®smogas™ bus tau priskirta iki gyvos galvos :plojam: :D :Yess: :isveikata:
Post Reply