Minijos upe

KRAUZAS

Re: Minijos upe

Post by KRAUZAS »

graziai tu cia :) :Yess: sveikinimai su rekordais :isveikata: :) keita ,kad taip ilgai uzsilaike slakis tiek aukstai :x :) taip ir toliau :labas: :)
DZY7

Re: Minijos upe

Post by DZY7 »

Oho Tomai nu ir zvejyba :Yess: Geri rekordininkai :) Kas liecia sapalus tai gal pasroviui trauki? ar gal per greitai vinioji kad tiek daug vejasi ir neima arba tave mato :D
Raimondas
Posts: 181
Joined: 06 Jan 2009, 22:29
Miestas: Šiauliai

Re: Minijos upe

Post by Raimondas »

Tomai, super :Yess:
KRAUZAS

Re: Minijos upe

Post by KRAUZAS »

vobleris -big one DT-55 6g F0-1.5m. paziurek ebay ,turetum rasti :labas: :) negauk soko nuo kainos :D mazink masala ir keisk traukimo trajektorija ,sapalas ne upetakis :) nekimba ,jis ,tiesiog pasroviui ,reikia daryt kampiuka :) jei matai ,kad daznai vejasi ir nekimba,kitu kampu,mazesni masala ,turi kalti :) ;) :labas:
jackfish

Re: Minijos upe

Post by jackfish »

O as nepekanadau ju taip, tad muselka pasiemiau :D
Na siuo metu tai jie aktyvus, bet rugpjuti sekioja ir daryk ka nori, keisk ka nori - nejama [gamer3.gif]
piatras

Re: Minijos upe

Post by piatras »

:D Dabar pas jus sekioja, o rugpjūtyj pas piatrą dziobina kai reikals... :Yess: ;)
KRAUZAS

Re: Minijos upe

Post by KRAUZAS »

ot jaunuolis :-P :D ieskok kaip duonos ir rasi :) paskutini karta idedu (kad netingetum :D ),man uztruko 2min :x :) nei zvyno ;) :labas: :)
http://www.ebay.com/itm/FISHING-lures-c ... 414f004d18
jei sapala gaudai ten kur jis ilsisi aisku,kad sekios :x ,bet jei gaudai sroveje turi kalti,ner ten jam ka veikt,tik maitintis :) o jau masalo parinkimas loterija :) gal reikia gilaus ,jei nuo pavirsiaus nenori ,o gal ir atvirksciai :) o su spalvomis is vis mistika :) ,vakar kibo ant vienos spalvos o rytoj gali kibti ant visiskai nenuspejamos ,,ne sapalines,,spalvos :) buna dienos kai jam koma :) tada ne balti chalatai nepadeda :) ,tadu geriau neiskoti masalo o persikvalifikuoti ant eseriuko :) pvz :D
Egyda
Posts: 67
Joined: 23 Apr 2012, 18:49
Miestas: Šiauliai

Re: Minijos upe

Post by Egyda »

Šaunuolis Tomai su daug skaičiukų :Yess: Gražios tavo žuvys :plojam: Šapalas žuvis su kaprizais, kai dažnai vejasi, bet nekerta reikia pakeisti traukimo rakursą ir pravodkės greitį. Kartais padeda :)
Barbalas
Posts: 62
Joined: 16 Apr 2008, 21:02
Miestas: šilalė

Re: Minijos upe

Post by Barbalas »

tomas831130 wrote:Tomai aciu :isveikata: Ir netgi - Free shipping to worldwide :shock: :Yess: :Yess:
ta su puom gal;i man pervesti nes jis sausiakas :geras: :isveikata:
DZY7

Re: Minijos upe

Post by DZY7 »

100% sutinku su Egydos pasakymu :)
DZY7

Re: Minijos upe

Post by DZY7 »

Buvau nulekes iki Minijos galvojau pazvejosiu nu bet kur tau vanduo rudas tikras brudas teka tai nesigavo nieko :fuu:
DZY7

Re: Minijos upe

Post by DZY7 »

Siandien Minijos upeje vienoje beveik vietoje vienas eserys neblogas viena lydekaite ir viena mekne apie nebloga visi plaukioja toliau :)
piatras

Re: Minijos upe

Post by piatras »

:Yess: Puiku, aš hypnozą tai tik pasroviui ir finale skersai srovės... prieš (mano) srovę be kontrolės jau arba vietoj laikyt :D
Augustasjj

Re: Minijos upe

Post by Augustasjj »

Grazuolis :Yess: tik kad stresas verziasi lauk... :D
Orass
Posts: 327
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Minijos upe

Post by Orass »

Tomai grazu :Yess: :Yess:
DZY7

Re: Minijos upe

Post by DZY7 »

kas nors matot dar minijoj salaciu smurto kur nors? :mda: ar jiem jau maras koks :x
Orass
Posts: 327
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Minijos upe

Post by Orass »

Va sita jie miegsta ta erzinima, prie koju arba det kad isgasdint, arba praplaukia letai ir erzinanciai :geras:
DZY7

Re: Minijos upe

Post by DZY7 »

Niekaip nesiseka man surasti tu salaciu :x
Snd vakarop lekiau sapalo paieskoti. tik atvares buvau pasikabines vidutinioka atsikabino zaltys :) toliau paejus pora eserioku iskrapsciau. paskui dar kiek paejejus maciau jog kazkas labai stambus smurtauja, tai ir pradejau drozt ta vieta po daugelio metimu iserzinau ir pakabinau greiciausia dideli sapala. rite pradejo cirskt pora judesiu ir atsikabino sukurys geras isejo bet zuvies nemaciau :piktas: paskui viena sapaliuka dar pagavau ir vsio.
p.s einant atgal per krumus reikejo lysti ir salia manes stirna kai dejo tai vos infarkto negavau girdziu ta iskart i minija kai soko :D
Cowboy

Re: Minijos upe

Post by Cowboy »

Minijoj jau nebekimba, kad įrašų nebėra?
Cowboy

Re: Minijos upe

Post by Cowboy »

Ogal gali pasakyt kokio leidimo reik ir kurioj vietoj pradet? Nes tik tuoj i pirma zvejyba trauksiu :)
autukas

Re: Minijos upe

Post by autukas »

Aš siūlyčiau pradėt nuo žemėlapio. Susirandi vietas, prie kurių, kaip atrodo, lengviau/arčiau privažiuot. Tada važiuoji ir tyrinėji po truputį, randi duobes, akmenis, kliuvinius, susiaurėjimus, sraunumas ir t.t. ir t.p., ir lendi vis "giliau ir giliau", ir po kiek laiko galėsi išdidžiai pasakyt: "aš žvejoju savo vietose". Va čia ir būtų žvejybos žavesys ir atradimo džiaugsmas.
Prisiminiau tokią istoriją: kai dar buvau visai pipiras ir važiuodavom su tėvuku grybaut, tai tėvukas, man liepdavo: "va šitam plote turi surast penkis raudonikius" (jis juos, aišku, jau būdavo pamatęs). Ir koks būdavo džiaugsmas, kai rasdavau raudonikių daugiau :plojam: . Nu čia toks lyrinis nukrypimas, nostalgija ech :cry: .
Mangis

Re: Minijos upe

Post by Mangis »

Atostogauju su seimyna Palangoje,kad atostogos nebutu nuobodzios
isimeciau ir spiningeli.Minijoje nuziurejau viena ruozeli per mapsa
ir siandien per pietus,porai valandu, nuvaziavau i pirma pasymatima su Minija.
Revos ir posukiai apetitnai atrode, bet nesimate gyvybes.Tikrinau sapalines vietas ir nieko.
Baigiant zukle,kad negryzti sausam sakau nors lydi issitrauksiu
ir turejau kibima, sapalas 38cm, kuris plaukioja toliau.
Foto kai prisesiu prie kompo.
Mangis

Re: Minijos upe

Post by Mangis »

Mangis wrote:Atostogauju su seimyna Palangoje,kad atostogos nebutu nuobodzios
isimeciau ir spiningeli.Minijoje nuziurejau viena ruozeli per mapsa
ir siandien per pietus,porai valandu, nuvaziavau i pirma pasymatima su Minija.
Revos ir posukiai apetitnai atrode, bet nesimate gyvybes.Tikrinau sapalines vietas ir nieko.
Baigiant zukle,kad negryzti sausam sakau nors lydi issitrauksiu
ir turejau kibima, sapalas 38cm, kuris plaukioja toliau.
Foto kai prisesiu prie kompo.
Image]

Ir vieta is kur istrauktas
Image
DZY7

Re: Minijos upe

Post by DZY7 »

Tomas zvejojam zvejojam tik laimikiu nededam :D Idesim veliau ;)
piatras

Re: Minijos upe

Post by piatras »

tomas831130 wrote: :) Kai grisiu bus ka veikti :roll: :roll:
:D Nepataisomas optimistas :labas: [kep]
piatras

Re: Minijos upe

Post by piatras »

:D Tai kad šioj temoj pernykščias pavasaris taip nupieštas kad vargiai ar kas sugebėtų... :Yess: (Tomo nuopelnas ir kitų...)
justizzz

Re: Minijos upe

Post by justizzz »

Sveiki kaip del leidimo ten tinka upeje respublikinis ar kazkokio rajoninio reikia? zadu varyti ant savaitgalio jauciu pameginti margiu pagaudyti :)
Ovidijus

Re: Minijos upe

Post by Ovidijus »

Labas bendraminčiai. :labas: Gyvenu visai šalia minijos :) tai kam idomu kartas nuo karto galesiu imest kokia info apie vandens lygį matomuma ir kas gero kimba, o minijoje manau tikrai yra dar nemažai gražios žuvies tik reikia eiti ir gaudyti. :) taigi buvau pries pora dienu nulekes :zvej: ir paziuret kaip su šlakiais reikalai einasi,o juos as tik siemet nusprendziau pradet gaudyti net nzn kodel. :mda: , teko pasivaikščiot nemažai bet pora zvakiu teko atlaikyt nebuvau niekad jo pagaves tai kai pakibo buvau ziauriai :shock: jo jega, beja istraukti nepavyko silpnai tebuvo isiseges [gamer3.gif] vanduo mano manymu slakiam pats tas zvejot neperaukstas, svelniai drumstas. :Yess:
justizzz

Re: Minijos upe

Post by justizzz »

kazin kaip aukstupys noriu palekti upetakiu, manau reiks rizikuoti ir varyti savaitgali pametiti :)
Deivis
Posts: 480
Joined: 11 Apr 2008, 07:44
Miestas: Kaunas

Re: Minijos upe

Post by Deivis »

Gali sedet ant peciaus,nes sniego privare tiek kad nedavaziuosi,o ir zada -15 diena -5 tai ka ten veiksi nebent ant ledo :D
Post Reply