Nemunas ties Kaunu

Post Reply
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Nemunas ties Kaunu

Post by Robke »

:Yess: ale jau asariu baisums tai :shock:
P21
Posts: 75
Joined: 22 Mar 2013, 17:27
Miestas: Kaunas
Location: Kaunas

Re: Nemunas ties Kaunu

Post by P21 »

Eseriu zoras dar tik prasideda :geras: :zuvis2:
Attachments
20130830_183942.jpg
20130831_122026.jpg
P21
Posts: 75
Joined: 22 Mar 2013, 17:27
Miestas: Kaunas
Location: Kaunas

Re: Nemunas ties Kaunu

Post by P21 »

Jei visus detume vietos forume nebutu tiek :geras:
P21
Posts: 75
Joined: 22 Mar 2013, 17:27
Miestas: Kaunas
Location: Kaunas

Re: Nemunas ties Kaunu

Post by P21 »

Visada kimba kai as iseinu :D
Tadas

Re: Nemunas ties Kaunu

Post by Tadas »

siandien ryte nuo krantines prie Aleksoto tilto pagavau du sapalus vienas 37cm kitas 31cm viena kuoja pagavau 31cm ir ziobriuka nelegalu 23cm visas veiksmas ant batono tiesa buvau dar du sapalus pasikirtes vienas nedickis turejo but o kitas buvo tikrai galiunas isejo i viduri Nemuno ir atsikabino :( nepergyvenu nes greiciausiai buciau neuzsikeles ant krantines :) foto tik buitines tai gal visai nedesiu :)
Orass
Posts: 543
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Nemunas ties Kaunu

Post by Orass »

Zilvi puikiai :Yess: :ilike:
P21
Posts: 75
Joined: 22 Mar 2013, 17:27
Miestas: Kaunas
Location: Kaunas

Re: Nemunas ties Kaunu

Post by P21 »

Baisus kaip Katilines pecius :geras:
Tadas

Re: Nemunas ties Kaunu

Post by Tadas »

siandien nuo krantines pazvejojau dvi valandas po paskaitu ;) tai visai neblogai kibo pasnekejom is su shelwium ;)
tai ant kviecio per dvi valandas sugebejau tiek sukrapstyt zuvelioku
DSC05650.JPG
nepykit uz vonios fona :) bet pagalvojau koks skirtumas ar tas zuvis isdeliosiu ant betono ar ant vonios :D o zolytes ner pas mane :D
viena nelegalu dar ziobriuka paleidau, kuojos nedickes bet vytinimui tiks bet vienas zvejas nuo ryto buvo tokiu motku po 500g prisigaudes :shock: gaila kad man iseina tik tarp paskaitu pazvejot :( tai tenka tenkintis tuo ka ymanoma pagaut :oops:
paskui mane tevas pakeite tai sake i pavakare sukilo mamkos tai sake tokiu geruliu kuoju 10 pagavo ir dar 5 normalius ziobriukus
Orass
Posts: 543
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Nemunas ties Kaunu

Post by Orass »

Nu va tiesiog grazu ziuret :Yess: :ilike:
o tas Zilvi kolegos eserys grynai jau vaivorykstinis :geras: :ilike:
Deivis
Posts: 521
Joined: 11 Apr 2008, 07:44
Miestas: Kaunas

Re: Nemunas ties Kaunu

Post by Deivis »

:Yess: reiskiasi jau prasidejo ,teks varyt
Nors siandiena is ryto per kamera paziurejau stovi 3 zvejai,tai pagalvojau kad nieko gero dar :D
Tadas

Re: Nemunas ties Kaunu

Post by Tadas »

gaudo gaudo gerai zuvis :) vakar sake kaip vejas buvo ziobriai gerai kibo ant bulkos pagavo labai daug
Deivis
Posts: 521
Joined: 11 Apr 2008, 07:44
Miestas: Kaunas

Re: Nemunas ties Kaunu

Post by Deivis »

Su ta bulka tai cia idomus varijantas :mda: reikes kada su tavim kartu pazvejoti,nes kazkaip nesu mates kad toki masala naudotu
Tadas

Re: Nemunas ties Kaunu

Post by Tadas »

labai sunku su ja bet labai puikiai kimba ir zuvys daug stambesnes buna tik kad po kiekvieno metimo kabinet reikia :)
Edmis

Re: Nemunas ties Kaunu

Post by Edmis »

O,tai kokio storio valus naudojate,kad su UL ant betonkes uzsikeliate?
coximilian

Re: Nemunas ties Kaunu

Post by coximilian »

siandien valandai po darbu nulekiau prie nemuno, vanduo zemas, skaidrus, gal todel starkiai vangiai ima viena stuktelejima teturejau, ir pameciau cccp, tai meknes aktyvios, 5:2, kelios zvejybos buwo kad 9:0 ir 5:0
Attachments
P9110001.JPG
P9110004.JPG
rimosius

Re: Nemunas ties Kaunu

Post by rimosius »

Ties Kauno uosto vartais, vakar 20 val. 5 valtys kabejo Nemuno vidury, idomu ka jie ten ,,verslavo,,? :x
Tadas

Re: Nemunas ties Kaunu

Post by Tadas »

siandien ant krantines buvau su pludinuke tai labai tuscia :fuu: pagavau keleta kuojyciu keleta ziobriuku auksliu bet bendram rezultate labai prastai kuojos ant kviecio o ziobriukai ant bulkos. tiesa vienas specas ant bulkos pagavo pavakarei kokius 4 sapalus beveik po kilograma :x nors as taip pat gaudziau kaip jis bet reiskia vistiek kad as taip nemoku :x o kuojyciu kiti zvejai ir nemazai pagavo bet pagavo tik tie kur gausiai sere kvieciais kita kart ir as pasiimsiu paserimui nemazai
P21
Posts: 75
Joined: 22 Mar 2013, 17:27
Miestas: Kaunas
Location: Kaunas

Re: Nemunas ties Kaunu

Post by P21 »

Su kekviena diena vis geriau ir gausiau kimba eseriai :zuvis2: [drill2.gif]
Attachments
20130912_074319.jpg
20130912_090955.jpg
20130912_104646.jpg
Tadas

Re: Nemunas ties Kaunu

Post by Tadas »

MariusNr1 wrote:Tadai butinai ties savo pludes leidimu pasiserk, bent simboliskai, ir to.... nes kitaip visos zuvys susibegs pas kaimynus. Kas liecia sapalus, nesu specas ant pludes, bet tas geras rezultatas bus pravedimo esme, paziurek kitakart i tuos zvejus, kaip pravedineja masala...
nu pludes pravedimas nieko ten ispudingolabai i tai atkreipiau labai demesi tiktai bachuras labai gerai pazysta dugna ir kur zuvis laikosi ir tinkamoi vietoi padaro prilaikoma pravedima o ta vieta kur jam visi kibimai kaip tycia ties manim :D o man ties savim neymanoma tokio pravedimo padaryt as galiu prilaikoma pravedima padaryt tik zemiau saves kur jau netaip laikosi zuvys
Aqua v.

Re: Nemunas ties Kaunu

Post by Aqua v. »

rimosius wrote:Ties Kauno uosto vartais, vakar 20 val. 5 valtys kabejo Nemuno vidury, idomu ka jie ten ,,verslavo,,? :x
Ten salacius gaudo.
Aqua v.

Re: Nemunas ties Kaunu

Post by Aqua v. »

Nu, nereikia noret :)
Tik penkios valtys vakarais, aisku kad nelabai perspektyvi vieta :D
Aqua v.

Re: Nemunas ties Kaunu

Post by Aqua v. »

Tadas wrote:.... tiesa vienas specas ant bulkos pagavo pavakarei kokius 4 sapalus beveik po kilograma :x nors as taip pat gaudziau kaip jis bet reiskia vistiek kad as taip nemoku :x......
jonavieciai 'batono' atradejai man atrodo :) , anie visoj Lt nuvaziave iki mustyniu nervuoja vietinius. Aisku, jau nusiziurejo ir kiti kazkiek, susikerta keliai su kaunieciais pvz daug kur.
Buvo vasara myte biciukas vienas, kas buvot - matetes. Tai mates pats kokius 'viedrus' sapalu prigaudo ant Jonavos batono :) . Gaudyciau pludine, tai pamokoms pludininko akademiko toli ieskot nereiketu :)
Aqua v.

Re: Nemunas ties Kaunu

Post by Aqua v. »

Ten gaudo salacius,
bet gal kazkuris tyliai ir tikisi pjautine i pavirsiu lasi uzviliot. Tsakant viltis - ...... :)
P21
Posts: 75
Joined: 22 Mar 2013, 17:27
Miestas: Kaunas
Location: Kaunas

Re: Nemunas ties Kaunu

Post by P21 »

:Yess: Tvarkingai sugaudyta ant skirtingu masalu, reiškias plešri zuvis šiandien buvo aktyvi
Orass
Posts: 543
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Nemunas ties Kaunu

Post by Orass »

Tiesiog grazu ziuret :Yess: :ilike:
Tabas

Re: Nemunas ties Kaunu

Post by Tabas »

Sveiki, šiandien buvau nulėkes į Nemuną ant krantinės su plūdinuke pasėdėt, tai buvo pagauta dvi raudės ir karšiukas, na o keturiom žuvėm pasisekė, jos gyvena toliau, atsikabindavo kai bandydavau iškelti :x Viena be galvos, nes kablys iki rūros įsiseges buvo, tad teko daryti operacija P.s vakar mėčiau spina, tai nei gribštelėjimo :stop:

[img]karšis,kuoja,ir"raitelisbegalvos"[/img]
P21
Posts: 75
Joined: 22 Mar 2013, 17:27
Miestas: Kaunas
Location: Kaunas

Re: Nemunas ties Kaunu

Post by P21 »

Jokio baimes jausmo pas ji nebuvo , jautesi kaip savas :)
Tadas

Re: Nemunas ties Kaunu

Post by Tadas »

tikrai seskas :) albinosas bet jo elgsena rodo kad tai gali but naminis seskas (feret) pabeges nuo seimininku laukinis seskas labai baigstus arsus ir ta eseriuka sudorotu iskarto :) kas man keisciausiai pasirode kad jis ta eseriuka ilgokai laize mano naminis seskas lygiai taip darydavo daugiau laizydavo ne valgydavo o tai tikrai nebudinga laukiniam seskam :)
P21
Posts: 75
Joined: 22 Mar 2013, 17:27
Miestas: Kaunas
Location: Kaunas

Re: Nemunas ties Kaunu

Post by P21 »

Aš ta pati sakau:) panašus labai i šeška,
Tadas

Re: Nemunas ties Kaunu

Post by Tadas »

jai lietuviskai tai kas ta norka?
Post Reply