Venta

Post Reply
Barbalas
Posts: 85
Joined: 16 Apr 2008, 21:02
Miestas: šilalė

Re: Venta

Post by Barbalas »

tai bobi gaudai ant žiogų, kad mažiukai kabinasi,o ant karkvabalių ar irgi mažiukai kabinėjasi, tik ne tuos turiu omenį kur nuotraukoje , tie gražūs, man irgi kyla mintis pasigavus karkvabalių pabandyti , tik kad pora vakarų išėjas rukyti specialei žvalgiausi karkvabalių , bet nie vieno nemačiau , gal ne kiekvieną vakara skraido :(
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Venta

Post by Robke »

Barbalas wrote:tai bobi gaudai ant žiogų, kad mažiukai kabinasi,o ant karkvabalių ar irgi mažiukai kabinėjasi, tik ne tuos turiu omenį kur nuotraukoje , tie gražūs, man irgi kyla mintis pasigavus karkvabalių pabandyti , tik kad pora vakarų išėjas rukyti specialei žvalgiausi karkvabalių , bet nie vieno nemačiau , gal ne kiekvieną vakara skraido :(

:lol: karkvabaliu jau seniai nebeyra :lol: numirojo visi jau pries menesi :yes: ,gal net daugiau nei pries menesi.Jie gyvuliuoja tik geguze ir birzeli(priklausomai nuo temp.) :yes:
Barbalas
Posts: 85
Joined: 16 Apr 2008, 21:02
Miestas: šilalė

Re: Venta

Post by Barbalas »

čia geras su tais karkvabaliais :) ,o aš nei nežinojau kad jie taip trumpai tegyvena, dabar žinosiu :D
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Venta

Post by Robke »

Barbalas wrote:čia geras su tais karkvabaliais :) ,o aš nei nežinojau kad jie taip trumpai tegyvena, dabar žinosiu :D

Ju rusiskas pavadinimas"maiskii zuk" ;)
sigis

Re: Venta

Post by sigis »

bobi, o iki kada sapalai kimba? taip susikloste kad visa vasara esu isvykes... :cry: zadu rudeni atsigriebt ant astriadanciu, bet ir sapalai rupi :)
koldun'as

Re: Venta

Post by koldun'as »

turiu planuose zvejyba ventoj is valties- leisiuos zemyn upe , klausimas : koki vala mono ar pinta geriau ir pavadelis : reikia, ne klaustukas
ps nuo kazkokiu Romučių ar Ramučių zemyn :x
koldun'as

Re: Venta

Post by koldun'as »

ten kiek zinau baidaristai vandens kelia yra pasidare, zoles ispjove , o kaip bus- parasysiu is po visko :)
KRAUZAS

Re: Venta

Post by KRAUZAS »

suvargsi su venta ,nera vandens ,geriau peskom :D nuo romuciu zemyn geros vietos, bet tik nedabar :) palauk pavasario gal kartu ka sugalvosim :)
Dalius

Re: Venta

Post by Dalius »

ventos upei zvejot reikia respublikinio bilieto jo?
nes mano kaimas yra Uzventis, tai ten kur nors aplink gal iseitu pametyt... [dance2.gif]
RELAX

Re: Venta

Post by RELAX »

ziuriu bobis okupuoji Vieksniu venta ir virvyte :D ,mano valdas :D ,galiu iki metro tikslumo nupasakoti kur pagavai zuvis is tavo foto,nes tos vietos man jau nuo vaikystes zinomos atmintinai,kiekvienas krumelis,gyliai,dugno sandara,zuvu laikymosi vietos :) :D buvom virvytej susitike gaudei ta lydeka kur sakei kad vos nepakibo,prisimeni zvejojau ant micro,klausei ar yra virvytej toliau kur nors uztvanka :)
Henrikas

Re: Venta

Post by Henrikas »

gal jau ventoj pradeda zoles kristi? ;) mat zadu ant kitos savaites apsilankyt ties papile... [drill2.gif] :roll:
koldun'as

Re: Venta

Post by koldun'as »

as irgi zadu irgi kita savaite ir sake kad dar bent jau 5ni zoles buvo vietoj
KRAUZAS

Re: Venta

Post by KRAUZAS »

galit jau varyt :) ,bet kazko nekimba :( :)
Henrikas

Re: Venta

Post by Henrikas »

buvau nuvares ties papile . :) ..bet judesio nebuvo visai,vandens truksta... :( ..zyvcininkam ir tiem nekibo :) :(
KRAUZAS

Re: Venta

Post by KRAUZAS »

aukstyn reikia ,prie papiles nera vandens ir zuvies ten yra tik kai vandens daug upeje,aukstyn iki pat kursenu :)
Monte Ponte

Re: Venta

Post by Monte Ponte »

O tarkim kursenuose nuo tilto kilometras i veina puse, kilometras i kita su spiningu eina nuo kranto pazaisti? Lydekaiciu ir eseriu pasitaiko? :oops:
Henrikas

Re: Venta

Post by Henrikas »

Monte Ponte wrote:O tarkim kursenuose nuo tilto kilometras i veina puse, kilometras i kita su spiningu eina nuo kranto pazaisti? Lydekaiciu ir eseriu pasitaiko? :oops:

:yes: bandyk geriau auksciau tilto 1km ir platesne vaga ir gilesne,o jej nori zemiau yra uztvanka zemiau 150m. miesto tilto...ten neblogai jamdavo neblogai eseriai..mano didziausias sugautas apie 700g :ateivis:...zemiau tos uztvankos daugiau neverta leistis nes siaura vaga nera gylio..ten mazai zuves pagaves esu... :oops: :oops: :oops:
Monte Ponte

Re: Venta

Post by Monte Ponte »

:oops: Auksciau tilto tai skaitos nuo tilto siauliu pusen, o zemiau tilto tai einant sodu pakrasciu? :oops: matai as dar vaikystej esu zvejojes ventoj, ten jei zinai sodai pakrantej ventos yra, tai va ten...toliau nesu zygiaves... :oops:
Henrikas

Re: Venta

Post by Henrikas »

Monte Ponte wrote::oops: Auksciau tilto tai skaitos nuo tilto siauliu pusen, o zemiau tilto tai einant sodu pakrasciu? :oops: matai as dar vaikystej esu zvejojes ventoj, ten jei zinai sodai pakrantej ventos yra, tai va ten...toliau nesu zygiaves... :oops:

ringuvenu kolektyviniai sodai? :ateivis: apie tuos kalbi? :ateivis: jej apie tuos kalbi tai ten neko beveik nepagaudavai..nebent mikro eseriukai ant micro jig :D ..as tai dazniausiai uztvankoj sededavau ir pre tilto... ;)
Henrikas

Re: Venta

Post by Henrikas »

gal Krauzas papasakos issamiau apie sias vietas ;) :oops: :oops:
KRAUZAS

Re: Venta

Post by KRAUZAS »

vyrai jus norit kad viska papasakotu kiti :) , patys turit rasti vietas,kur kimba o kur ne ,venta zuvinga upe tik nereikia is jos noreti perdaug :D nuo pat gilvyciu galima zvejoti ,jus pajudinkit savo jaunas kojytes ir pamatysit kas kur ir kodel :) rasau sitaip todel kad upe ne ezeras ten zuvingos vietos yra saliginis dalykas ,viskas priklauso nuo vandes lygio ir kitu faktoriu,jeigu norite gaudyti upeje reikia paprakaituoti nors truputi ,pradekit nuo gilvyciu ir zemyn per 3 zukles daeisit iki kursenu ,kursenus palikit kurseniskiams :D dar 10-15zukliu :) ir jus jau prie ventos gyvenvietes :) ,o jau tada , kita karta ,galesite gaudyti ten kur patiko pries tai zvejojant ,yra tusciu ruozu ir nemazai bet juos turite atrasti patys,su spinu ventoje zuvies tikrai neprilupsit bet tikrai pailsesit nuo kasdienybes :) reikia zvejoti dviese .1 islipa anskciau ,kitas pavaziaves apie 5km,masina palikes su rakteliais eina zemyn upe ,po kokiu 4-5valandu 1 daeina iki masinos ir vaziuoja pasiimti 2,visa venta eina beveik palei kelia taip kad jokiu problemu su privaziavimais ir pasiklydimais :D
zhaltys

Re: Venta

Post by zhaltys »

KRAUZAS wrote: reikia zvejoti dviese .1 islipa anskciau ,kitas pavaziaves apie 5km,masina palikes su rakteliais eina zemyn upe ,po kokiu 4-5valandu 1 daeina iki masinos ir vaziuoja pasiimti 2,visa venta eina beveik palei kelia taip kad jokiu problemu su privaziavimais ir pasiklydimais :D

idėja labai gera, bet ar ne geriau tam pirmam atsarginius raktelius įduot [gamer3.gif]
bent jau man kaip senam paranojikui taip atrodo :P
autukas

Re: Venta

Post by autukas »

Vakar po darbo šiek tiek pabraidžiau "savo" vietelėse, Ventoj olimpinė ramybė, nei barkšt :mda:
autukas

Re: Venta

Post by autukas »

puiku :Yess: ant ko?
mixas
Posts: 628
Joined: 01 Sep 2008, 13:05
Miestas: Šiauliai

Re: Venta

Post by mixas »

A kur žiemą ant ventos možna pameškeriot? taip maždaug kuršėnai ir jų apylinkės?
tadc

Re: Venta

Post by tadc »

as vaziuoju pries daugelius, bet vakar buvo draugas tai 3 kuojos. laukiu kol sniegas nutirps jei eis uzlipt galima eseriu paimt .
mixas
Posts: 628
Joined: 01 Sep 2008, 13:05
Miestas: Šiauliai

Re: Venta

Post by mixas »

tadc turi omenyje prieš tiltą? ar biški arčiau smilgių?
KRAUZAS

Re: Venta

Post by KRAUZAS »

keistas tu mixai :)vis ieskai kur sunkiau :) tai su UL siauliovkeje nieko negali pagauti :) tai gudeliai netinka :) ,vis randi kazkoki kelia kuriuom niekas neina :Dir kaip tau taip sekas :D galima zvejoti visoje ventoje tik dabar neprivaziuosi kur reikia ir nepagresi kiek reikia :) upe ne ezeras ten dar daugiau vargo :) i papile gali vaziuoti pries ja ir uz jos.o is tikro vaziuok i minge ten visada galima pagauti ir nereikia vargti ,kiek suprantu tau tokios zvejybos ir reikia ;) tik nesupyk :)
mixas
Posts: 628
Joined: 01 Sep 2008, 13:05
Miestas: Šiauliai

Re: Venta

Post by mixas »

krauzai kaip čia tiesiai šviesiai, ne dėl vargo blūdiju, o dėl to kad pvz tuose pačiuose gudeliuose dabartiniu laikotarpiu rasti dvacoką sunku :( todėl ir kvailioju, visi męs anksčiau ar vėliau apuokai buvom ar esam, ir savo kelius bei takelius patys turim atrast, beje venta ne vien mano idėja, o dar kokių trijų, tik aš vat paklaust nebijau
o dėl vargo, na tinginys aš esu, nemėgstu gręžt.
tadc

Re: Venta

Post by tadc »

keliuku tarp karjieru rasi eikstele, nusileidus zemin venta, i desine prie skardzio buobe. as pradedu taip ir einu link tilto. bet jei tingi grezt tai pavaziuk link smilgiu, 6km ten pasiserus galima kuoju pagaut. o seip galim sekmadieni "strielku zabit". :labas: :isveikata:
Post Reply