Nemuno kilpu parkas

vyktce

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by vyktce »

:labas: :ilike: :yes:
jackfish

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by jackfish »

Vakar vel vejas nurimo, tad galejau lysti su museline i didesne upe. Ibridus iskart pasimate dideli sapalai. Is pradziu pora geru bangu, vienas gavo per lupa, o po to kaip delfinukas kupra iskiso, as i ta vieta muse pliaukst ir - sedi :) Matau nemazas, bet nespeju valo sutraukti, jis juda link manes ir atsikabina. Ir sis scenarijus kartojasi kokius 5 kartus. Kartais zvake kala, kartais siaip atsikabina, o dar vienas nunese mano paskutine bite. Pavyko istraukti tik viena, bet kibo tik didesni ir nei vieno maziuko.
Jau kokia 10 val, kai muse snukiai matosi, issitraukiau spininga. Kadangi netyrineta vieta, vietoj toliau numatytos potencialios vietos pasirenku esancia arciau masinos. Pirmas metima - bum, antras bum, trecias - sapalas, ketvirtas - bum, penktas - atsikabina ir taip kokia valanda. Iki save dasitraukiau gal tik tris sapalus, nor kontaktu begale. Dar kibo ir jau visai sutemus, bet siandien laukia siokie tokie reikalai, tad nenorejau labai susivelinti.
Sapalai.jpg
User avatar
Andu
Posts: 944
Joined: 20 Mar 2009, 13:41
Miestas: Kaunas

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by Andu »

:labas: :Yess:
jackfish

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by jackfish »

Uzvakar po darbo vaziavau ne vienas, su P21. Norejau kolega apzuvinti dideliu sapalu palikdamas jam auksini ruozeli, bet lyg tycia ta diena visi sapalai tik stumde vabalus, taciau nekibo. Ir matesi daug graziu pakyla su banga, pastumia muse ir viskas. Net uz lupos kampucio nei karto nepalaikiau. Su spiningu dar blogiau - tik vienas smugis per abu.
Po tokios dienos sestadieniui buvo kiles noras pakeisti upe, bet visitik nusprendziau keisti ne upe, o ruoza. Kur pernai kabinejosi sapalai, siemt gylio nera, bet siek tiek pasivaiksciojus aplinkui vel pavyko juos rasti. Is pradziu buvo scenarijus kaip vakar, bet galu gale viena pavyko isprasyti virs 40 cm is akies. Tada dar pora graziu pakilimu ir vienas vos mazesnis, kol mane isvare is upes pakiles vejas. Ta proga valanda pakimarinau masinoj, o pabudes patraukiau patikrinti zemyn upe. Cia vel pasikeite viskas, bet keip veliau paaiskejo ne i blogaja puse :) Nu ir prasidejo, pora zingsniu - pakilimas, pora zingsniu, plium - yra :) Ir visi tokie smagus tarp kokiu 35-45cm. Nu ir ruozo pabaigos toks labai delikatus vabalo prisilietimas ir jauciu, kad sapalas sunkiai pasiduoda. Prisitraukiu - vel i cerpoka vos telpa, bus apie 50cm :) Tik gaila, kad zukle neapsiejo be nuostoliu, nes antroj dienos pusej pameciau telefona ir greiciausiai vandeny, tad didziausiu sapalu neiisamzinau.
Sapalas.jpg
jackfish

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by jackfish »

Vakar muse vel tik tikrino didieji sapalai, bet nekibo. Per lupa gavo tik vienas. Kadangi keliausi anksti, o prie upes dar buvo rukas, tai pradzioj emiau spininga ir pagavau pora starkiu. Vienas jau gerokai legalus, o kitas mazesnis. Per pietus vaziavau namo, nors nesinorejo, nes maciau, kad buvo sukile sapalai, labai aktyviai medziojo visoj upej.
Starkis.jpg
jackfish

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by jackfish »

Grazus starkis :Yess:
Jo, vobleriu. Gimunuka uzsidedu nebent tik kai koki usoriu pamatau, o lydeku beveik negaudau nemune. O kai gaudau, vistiek su vobleriu dazniausiai.
Barbalas
Posts: 85
Joined: 16 Apr 2008, 21:02
Miestas: šilalė

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by Barbalas »

pasiilgau zvejybos aprasymo :D :D :D ir pats noreciau su krauzenu kokia muse paplugdyti :niamniam: ;) fiksosk martynai vietas gal iseis uzsukti kada butu musiu mytas :D
jackfish

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by jackfish »

Barbalai, uzduoti supratau :)
Kaip tik ta proga, kad saule pasviete ir vejas aprimo, atsiduriau vel prie nemuno su vabalais. Juolab, kad pries pora dienu bandziau sventojoj, o po jos reikejo reabilituotis ant didesniu sapalu :) Kibimu ne baisiai daug, plius aplinkui taskesi pilna salaciu, bet pora pavyko isprasyti. Didesnysis apie 50cm, plius toks pat nuplauke su mano bite ir dar keli tikrino kas ten ikrenta. Bet po kokio pusvalandzio tas didziuju sapalu burys dingo, arba pradejo ignoruoti mano masalus.
WP_20180628_012.jpg
WP_20180628_021.jpg
Mike
Posts: 80
Joined: 28 Jun 2008, 12:26

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by Mike »

:Yess:
jackfish

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by jackfish »

#6 klase, 9 pedos, bet noreciau 5tuko dar.
jackfish

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by jackfish »

Pagaliau baiges lietus ir vejas :) Pradzioj tikrinau naujas vietas. Naujas, tai turiu omenyje man zinomas, bet dar netikrintas su muse. Eidamas aukstesniu slaitu uzmaciau labai grazia tipne vieta, kurioje tikejausi daug veiksmo, bet deja, toji vieta nuvyle. Galbut reikes patikrint kita karta. Numatyto ruozo pabaigoje vistik radau siauciancius sapalus. Viena toki is akies 35cm pagavau, ir vienas atsikabino, plius karts nuo karto patikrindavo vabala, tik neaiskus dydis. Siek tiek trugde ir tai, jog vieta labai nepatogi metimams, nes uz nugaros zoles, o mesti reik gan toli.
Kokia 8 valanda pervaziavau i "uzpatentuotas" sapalines vietas. Pirmi du taskai neparode jokio intereso i mano sirses, o va paskutinis prazydo :) Su ta vieta buvau apsipazines, tad sikarta atsitojau dar patogiau, nes jau daugmaz zinojau kur stovi sapalai ir kur stoti, kad jie maziau baidytusi. Nu ir ka, metimas - sapalas :) Po sapalo pametau i sonu, duodu pailset vietai, kad neissibaidytu. Kol metau i sonus, palei kojas duodasi karsiai, pelekus kaisioja, viena spala traukiant ir snargliu ant pavadzio paliko. Kokius 5 ar 10 metimu padarius aplinkui, vel metu ten ir kaskarta tai islenda patikrinti, tai susigundo, taip sakant 50 ant 50 :) Jau nepirmas kartas, kai reikia apsiprasti su kirtimais, nes kai tik paima azartas, turbut panaudoju per daug jegos ir pas didelius sapalus palieku po sirse. Gaila, bet tai tesesi neilgai, nes pradejo temti ir teko traukti namo.
Sapalai.jpg
User avatar
Andu
Posts: 944
Joined: 20 Mar 2009, 13:41
Miestas: Kaunas

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by Andu »

:Yess: :Yess:
jackfish

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by jackfish »

Vakar vel keli apie 40 cm sapalai ir eilini syki vienas nunese vabala. Jau su ateinancia banga jauciau, kad cia kazkas bus, bet tik pyst ir su visa muse nuejo :(
Sapalai.jpg
Barbalas
Posts: 85
Joined: 16 Apr 2008, 21:02
Miestas: šilalė

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by Barbalas »

o tai koki pavadeli dedi
jackfish

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by jackfish »

0.2 nors realiai ten turbut 0.22 bus. Aisku su pakirtimu reik dar padirbeti, bet kai kurie sapalai buna, kad labai agresyviai elgiasi pakirsti, kerta su purslais.
jackfish

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by jackfish »

As ir laukiu kol pakris siek tiek. O kaip drumstumas?
jackfish

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by jackfish »

Kazkuri laika buvau apleides sia upe, bet smagu vel sugryzti i geras vietas :) Vanduo drumstas gerokai, bet tinkamose vietose tai ne problema. Dar pastebejimas, kad vakare kibimas daug geresnis, negu ryte. Sikart trumpai su keliomis zuvu nuotraukomis.
001.jpg
003.jpg
002.jpg
004.jpg
Arvydas_ri
Posts: 146
Joined: 25 Oct 2015, 21:13
Miestas: Šilalė

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by Arvydas_ri »

Smagūs rubuiliai
jackfish

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by jackfish »

Vakar buvo mano pirma isvyka siais metais i kilpas. Tikrinom sapalus, salacius ir starkius, bet pavyko sumedzioti tik pastaruosius. Nuotraukoj bendras laimikis, vienas mano ir du kolegos. Dziugu tai, kad lyginant su pernai metais, papuole visi legalus.
Starkiai.jpg
Aurimas

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by Aurimas »

Ant voblerių ar gumos gaudėt?
jackfish

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by jackfish »

Ant voblerio, nes gumom ten beveik visur kapinynas. Ir kuo letesnis pravedimas.
Post Reply