Neris ties Vilniumi

jordza
Posts: 675
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Neris ties Vilniumi

Post by jordza »

:labas: buvau jusu krante :D obkatal basspara keliom silkutem...
p.s. vakarop smurtas tesesi
TadasB

Re: Neris ties Vilniumi

Post by TadasB »

buvau ir as ten pasivaiksciot per pati lietu. dvi silkutes kale, bet veiksmo praktiskai nesimate :x
jordza
Posts: 675
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Neris ties Vilniumi

Post by jordza »

:labas: tikrinau vingio apylinkes ... 1 kilkute pelei 42, net nefotkinau :x
IMG_2477.jpg
jordza
Posts: 675
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Neris ties Vilniumi

Post by jordza »

:labas: bandziau nauja ruoza vakarop :x taip grazu, o tyluma, tik guma ir blizge neptunui atidaviau veltui :cry:
IMG_2487.jpg
TadasB

Re: Neris ties Vilniumi

Post by TadasB »

bandziau siek tiek zemiau, nei linkaz bazuojas.. esme ta pati, 3 silkutes +kelios atsipurte, ai dar salaciukas buvo mepsa atsivijes, bet deja nepaeme :x vienas skirtumas ryskus yra, sioje vietoje daug daugiau bebru :geras:
TadasB

Re: Neris ties Vilniumi

Post by TadasB »

apmire tema biskiuka, tj reik atgaivint :D
berods uzvakar bandziau su dugnine nakty pasedet, na pasedejau, tik kad zuvis lbj jau vangi, kibo tik maziuliukai samukai, gal 10papurtymu buvo, 7ar 8 buozgalvius istraukiau ir sekmingai paleidau augint lasinius toliau
Nuotrauka0158.jpg
sd po labai ilgo laiko tarpo patikrinau linkaz vietas, vandens mazoka, zoliu daug. pirma uztikau toki, nors ir supintas, bet vistiek su peiliu dar patobulinau, kad kas antram gyvenimui neprikeltu
Nuotrauka0160.jpg
tada upe man atsidekojo :Yess: imiau zobriuka ant 9cm riperio! apzora pasitaike :geras:
Nuotrauka0162.jpg
na ir tradicikai pora tokiu milziniu, kurios greit keliavo atgal i upe :D
Nuotrauka0164.jpg
jordza
Posts: 675
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Neris ties Vilniumi

Post by jordza »

:labas: nesusitaikes su ryto nesekme (ezere) vakarop nuvaziavau prie neries ... zaidziau priekrantej su metalu ... jomu /pasikelimu buvo daugiau, bet i foto kadra papuole tik sios ...
jordza
Posts: 675
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Neris ties Vilniumi

Post by jordza »

:labas:
siendien suveike paskutinio metimo sindromas :geras:
uzsidejau 10g galva ir fire tiger guma ir galvoju jau eisiu namo, bet tas noras dar paskutini kart svystelti ... taigi ir svystelejau i srove pries duobe ... 59cm ... paskui dar viena, tik aisku tris kart mazesne ant isejimo ... ai dar turejau joma ant savadarbio dzerkiuko geltono su juodais taskais ,,, bet gal nepataike, tai po keletos pasimuistymu atitruko ...
TadasB

Re: Neris ties Vilniumi

Post by TadasB »

pabandziau siandien senas senas vietas. siek tiek linksmiau nei mieste, 4 kibimai,silke atsipurte,viena gero sprindzio galiune isvilkau :geras: ir dvi imamos jau 50 ir 51cm, tj viena ant kepsniuku paemiau, kita gainioja mailiu toliau :D gyliai cia rimtesni duobese, 9 gr galva net mazoka kartais pasirodydavo. ps paimta pagavau ant hand made vobleriuko 8-)
Nuotrauka0176.jpg
mark

Re: Neris ties Vilniumi

Post by mark »

Sendien buvau prie neries aukscau europos parko is ryto. 4 lydekaites , :oops: kurie papos svenciu stala :cry: ,dar pora silkuciu ir eseriu kibimo buvo ,zuvys kibo nuo 5;30 iki 7valandos po to aprimo.
mark

Re: Neris ties Vilniumi

Post by mark »

:labas: sendien pas mane nelabai lydekos,per tris valandas zvejybos viena silkute, dar vienas kibimas ir viena prie kranto pavoge vobleri paliko tik liezuvieli man :D gal virs du kilogramus buvo. bet grazei zvake padarie ir nuplauke pagalvojau kad atsipurte o ziuriu voblo niera :geras:
jackfish

Re: Neris ties Vilniumi

Post by jackfish »

Na tai pareklamuok koks cia vobleris ;)
jordza
Posts: 675
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Neris ties Vilniumi

Post by jordza »

O as vakarop buvau prie gariunu salos. absoliutus 0.
maciau vienas buvo su pludine isibrides pries sala- tai vis istraukdavo kazkokios zuvies.
Attachments
IMG_3318 1.jpg
mark

Re: Neris ties Vilniumi

Post by mark »

jackfish wrote:Na tai pareklamuok koks cia vobleris ;)
cia is pigesniu SPRO vobleris (gerai dirbantis buvo)tik kad senas ,gal 4-5 metai jam buvo ,bet pagavo tai zuvu daug ,ir slakiai ,lydeku miegstamiausias buvo ,eserei irgi pro sali nepraliaizdavo, labai geras buvo :Yess:
jordza
Posts: 675
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Neris ties Vilniumi

Post by jordza »

Kazkoks zveju sambruzdis ties verkiais :D as, linkaz, pludininkai ir du kk spingautojai duobeje iki tamsos ...
priekrantej turejau viena smurto proverzi, bet nepasikirto gerai...
paskui ant litle cleo salotinio lapuko pasirase sapaliukas, i vsio, ai bendrai meluoju, dar kazkas uzsipurte betraukiant pries srove palei kranta - musiau eseriuks, bet is karto ir nusipurte :D
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Neris ties Vilniumi

Post by Robke »

:D Dede, Linkaz, ai gal meskit jus ta purvina reikala(zvejyba :oops: ) ir eikit (plaukit) pas kobietas :D , a jei lunkiskai snekes.... :geras: nu tadu palei fantaziju :geras: , variantu begale ;)
Barbalas
Posts: 85
Joined: 16 Apr 2008, 21:02
Miestas: šilalė

Re: Neris ties Vilniumi

Post by Barbalas »

kad kas mano dzerkiuka paimtu i rankas :geras:
triubica

Re: Neris ties Vilniumi

Post by triubica »

:labas: Kadangi studentauju Vilniuje ir gyvenu prie pat neries ( cia netoli lazdynu) noretusi kada ir pazvejot cia kur pabandyti. Buvau nuejas apsizvalgyti auksciau gariunu tilto taciau kazkaip nelabai ka ir vertingo maciau, dideles sroves jokiu uzutekiu... Gal kas papasakotu nors y kuria puse cia reiktu eit bandyt kazkur spiniga pametyti :oops:
mark

Re: Neris ties Vilniumi

Post by mark »

:labas: sendienos zveiba ,stiprus smugis ,galvojau kad lasisa,bet salatis 3,600kg grazolis dar dvi silkies visi emie mietala vari :D
mark

Re: Neris ties Vilniumi

Post by mark »

:labas: sendienos zvejyba, vienas kibimas salatis 2,6kg. sediediejau ant kranto is abieju pusiu apsuko aplinkosaugos darbotojai,gaudie brakusus. patikrino licenzijas palinkiejo geros zvejybos :D didelies lasisos !
arminasr8

Re: Neris ties Vilniumi

Post by arminasr8 »

linkaz wrote:4 eseriukai ir 1 maza lydekaite, vakare, vis ta pacia PM sukre ..salaciai duodas :yes:
Jums smagu galite upese leisti laika :Yess: , o pasmus nuo 25 nebegalima iki birzelio 15. kaskokia nesamone :piktas:
arminasr8

Re: Neris ties Vilniumi

Post by arminasr8 »

linkaz wrote::shock: tai tikrai ne kas...ir pas mus ,aisku, yra apribojimai - ruozai,kur butina licencija, siaip draudimai , bet ne 2/3 metu :fuu: . Ir tai dar kartais atrodo kad apribojimai ar draudimai ilgai trunka..
o pa mus 3,5menesio ir fsio, kaskokia istikro nesamone :piktas: galetu padaryti ir kokius papildomus mokescius ir leisti zvejoti, bet ne sumoki tiems trims menesiams nuo 400lt iki 1000lt uz bilieta priklauso nuo upes ir dar tris gerus menesius tik gali zvejoti.
ezeruose jurose viskas leidziama ir visada.
piatras

Re: Neris ties Vilniumi

Post by piatras »

:Yess: Začiotsc :yes:
jordza
Posts: 675
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Neris ties Vilniumi

Post by jordza »

Buvau Neryje, vanduo žiauriai žemas :shock: , nesu dar tokio matęs, įpatingai skaidrus ir kai saulė švietė ten nelabai ką ir nuveikiau ... gal pora bum buva ant gumos ...
piatras

Re: Neris ties Vilniumi

Post by piatras »

:( O iš kur bus to vandens, jau mėnuo gal kaip nepalyja normaliai... :mda:
jordza
Posts: 675
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Neris ties Vilniumi

Post by jordza »

Kadangi keisti metai, tai man neiprasta atviram (beveik Naujų išvakarėse :shock: ) kažką sugauti, bet visdėlto pavyko...
išlėkiau prieš temstant prasiblaškyt,
su nesklandumais, nes pradžiai planavau varyti į vieną krantą, bet kai daro aplinkelį, tai viskas perkasta, o laikino nežinau.
teko važiuoti į kitą krantą :D pakrantė nepažystama, nes čia buvau pirmąkart..
visąlaik bandžiau praktiškai vien duobėse, bet bum buvo plačioj seklumoj su lėta tekme. ant jig'o :Yess: 53cm su keistai nukramtytu galiniu peleku :mda:
Attachments
IMG_8183.JPG
piatras

Re: Neris ties Vilniumi

Post by piatras »

:Yess: Nice, nice... :oops: pavydžiu :x :D
ancius

Re: Neris ties Vilniumi

Post by ancius »

O yra kas gaudes ties Kryzioku sodais? http://maps.google.com/maps?saddr=%4054 ... oramio.all
jordza
Posts: 675
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Neris ties Vilniumi

Post by jordza »

:labas:
apart triju salu atkarpos, daugiau nieko idomaus nesimato :x gal klystu, tikrai ten tiek toli nebuvau... pats gal buves? verta pabandyti?
mes cia daugiausia palei verkiu parka mindom takelius :D
ancius

Re: Neris ties Vilniumi

Post by ancius »

Kiek matau ten daznai buna zveju, bet kad daznas pagautu neesu girdejes. Na siais metais maciau/girdejau kaip kazkas issitrauke salati ir nedidelia lydekaite. Taip ten pastebejau kartais sedi dedes su pludukem ir istraukia viena kita sapaliuka ar eseriuka. Nors salaciai duodasi, bet nekimba. Paciam neteko kazko pagaut cia. Mieliau einu iki zaliuju ezeru. Beje kurioje vietoje tos salos? Zinau kur yra dvi ir viena sala, bet trys, tai... :x
Post Reply