Neris ties Vilniumi

tomito

Neris ties Vilniumi

Post by tomito »

Papasakokite, kas, kur, kada...
arutis

Re: Neris ties Vilniumi

Post by arutis »

http://wikimapia.org/#lat=54.7091645&lo ... 7&l=24&m=h
Čia apie šitą vietą turėjai omeny ?
tomito

Re: Neris ties Vilniumi

Post by tomito »

ir kas ten kimba?
mark

Re: Neris ties Vilniumi

Post by mark »

vakare buvau nuliekes sapaliuku pagaudit tai tik viena maziuka pagavau ,o salacai tai doda garo ,bet ne vienas nesusigundie blizgutes. :P
jordza
Posts: 675
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Neris ties Vilniumi

Post by jordza »

:labas:
vakar buvau prie verkiu parko iki 20 val - jokio judesio dar nematyt :mda:
mark

Re: Neris ties Vilniumi

Post by mark »

as gal pries valanda grizau tai salaciai daug kur musa, buvau uz eropos parko arciau nemencines pusies.
mark

Re: Neris ties Vilniumi

Post by mark »

isrito tris lydekos 1,2kg 0,9kg 0,7kg dar dvi atsikabino kibdavo ant riperiuko zalio raudono relax.vienas eseris 0,5kg ant blizges kastmaster.ir upetakiuka maza. . .zuvis aktivi buvo kol lietus ir apsiniauke buvo ,apie 13val islindo saule ir viskas dingo kibimai. pastebejau daug nudvesusiu zuvu du kirslei grazus ,kojos ,sapalai idomu nuo ko taip ar elektrikai gaude ar nuo karscio vandeni gal degones mazai.
mepps

Re: Neris ties Vilniumi

Post by mepps »

o kurioj vietoj cia taip lydekas traukei? jei ne paslaptis?:)
mark

Re: Neris ties Vilniumi

Post by mark »

aisku nepaslaptis, uz europos parko link nemencines.
mark

Re: Neris ties Vilniumi

Post by mark »

sendien ,vakare vienas salatis , ir viskas nei vieno kibimo.
zhaltys

Re: Neris ties Vilniumi

Post by zhaltys »

kiek žvejojau dar netikrino licenzijų nei karto.
tai čia pačiam vilniaus mieste visą mėnesį beveik kasdien.

vieną kartą tik mačiau juos. bet situacija tai ką aš žinau.
atvažiavo prie sporto rūmų, kur visi drožia, nusileido su mašina iki upės.
tuo metu susišvilpavo murziai ir 3 bėgom į viršų, spiningą (vienas tik žvejojo, kiti "ant šucherio" matyt) į mašinos bagažinę ir stovi "rūko".

GA "tipo" nieko nematė, pasikalbėjo su tais, kas arčiausiai stovėjo, nžn ar tikrino licenzijas, bet iki likusių 6-8 žvejų net nėjo.
pakalbėjo ir kuo ramiausiai nuvažiavo, nei tų papurtė kur viršuj "rūko" nei ką. tai jie koky pusvalandį parūkė ir vėl "žvejot".

aišku, gal čia taktika tokia, pasivaident, pagasdint, bet atrodo tai apgailėtinai, akivaizdžiai be licenzijų gaudo, ir slepiasi, o jie nieko nemato. gal tikrai laukia, kol su žuvim susemt, kaip mark sako, bet tai kam laukt kol murziai žuvį nukilins, trumpintų už žvejybą be licenzijos ir psio.

:x
mark

Re: Neris ties Vilniumi

Post by mark »

cia tai tikrai jie taip daro buvo ivikis toks vln.rajone pries savaite. o paciam mieste jie neis tikrint dabar viska filmoja ir jau jai yra pazeidimas jau nepasakisi cia ne as buvau!matai lietuvoj tokio daliko dar niera ir ilgai nebus kad sustabdit nusikaltima nedot padarit nusizengimu,pas mus yra nubaust zmogu kad gautu didziule bauda! o kad ten tos zuvis isaugot tai neidomu cia niekam ! o galietu stoviet vaikscioti pakrantiem visa diena tai ju darbas !
Deivis
Posts: 521
Joined: 11 Apr 2008, 07:44
Miestas: Kaunas

Re: Neris ties Vilniumi

Post by Deivis »

mark wrote:pas mus yra nubaust zmogu kad gautu didziule bauda! !
Drysiu papriestarauti del dideliu baudu ant LT :x 200lt ar cia bauda :piktas: ar uz pirma karta nusizengus ir paverkus duoda 50lt bauda :piktas: juokinga man tokios baudos :yes:
mark

Re: Neris ties Vilniumi

Post by mark »

nu ju reikalas,protingi zmones sedi ir apskaicioja kiek ir uz ka reikia mokiet.
User avatar
Liveris
Posts: 311
Joined: 08 Oct 2008, 19:05
Miestas: Šiauliai
Contact:

Re: Neris ties Vilniumi

Post by Liveris »

Jei gerai pamenu pvz Latvijoj imamas samas skatosi virs 1m, o bauda uz mazesni ~1000 latu. Kol lietuvoj nebus taip, tai tol bus betvarke ;)
User avatar
Rolandas
Posts: 215
Joined: 17 Mar 2009, 20:29
Miestas: Vilnius

Re: Neris ties Vilniumi

Post by Rolandas »

O as gal ir negraziai pasielgsiu, bet is tevo pasiemiau jo licencija ir rytoj praleisiu diena prie Neries. Tevas dirba rytoj,o man laisvadienis,tai manau,kad neturetu dulketi popieriukas namie. :)
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Neris ties Vilniumi

Post by Robke »

Banas tamstai :yes: :geras: ,nuo manes :geras: ,geriau butum patylejes :D Ir bauda (irgi nuo manes) ;)
garbanius
Posts: 299
Joined: 05 Apr 2010, 20:03
Miestas: Siauliai-Pakruojis

Re: Neris ties Vilniumi

Post by garbanius »

saunuolis linkai :Yess:
jackfish

Re: Neris ties Vilniumi

Post by jackfish »

Smagu matyt, Linkai, kad po truptui upe perptanti :Yess: Kitamet sapalu dideliu lauksim ;)
jordza
Posts: 675
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Neris ties Vilniumi

Post by jordza »

Atnaujinam tema...
istrukau valandelei pries temstant ...
lydekiuku show ...
tokie gal 8 ir dar belenkiek nusipurte-atakavo..."guma" dzigas...
vadinasi apturejau tikrai sportine zukle :) darbinis ruozas apie 100m
jackfish

Re: Neris ties Vilniumi

Post by jackfish »

Na, jordza, ziuriu ir tu po truputi perpranti geriau didesnes upes :Yess: O jose galima visai smagiai pagaudyt, nors kimba ir ne metriniai zuvinai.
mepps

Re: Neris ties Vilniumi

Post by mepps »

Sveiki norejau paklaus kur geriau zvejoti lydekas neri, auksciau vilniaus (ta prasme i nemencines puse), ar zemiau vilniaus (ties gariunais)?
TadasB

Re: Neris ties Vilniumi

Post by TadasB »

Ilgai galvojau, kad kazkur labai matyta zmogu antra diena prie neries sutinku, ogi linkaz cia :) malonu susipazinti :labas: (cia as tas kur su spiningu vis praeinu, pasilabinu :D ) sd buvo nekibadienis lyginant su kitais kartais, vos trys grybstelejimai, is kuriu istraukiau dvi.. viena visai silkute, o kita 1,2kg..
Nuotrauka0140.jpg
jordza
Posts: 675
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Neris ties Vilniumi

Post by jordza »

:labas: buvau su seima zveryne prie upes. Uzdziginau ant geltono raudona nugara gumiako
piatras

Re: Neris ties Vilniumi

Post by piatras »

:shock: O linkaz :Yess: kakoj miakniec bolšoj... :D nusigraušiu alkūnes iš pavydo :piktas: ir kodėl aš sukrėm negaudau :x
jackfish

Re: Neris ties Vilniumi

Post by jackfish »

Grazus meknius :Yess:
Orass
Posts: 543
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Neris ties Vilniumi

Post by Orass »

Grazu linkaz :Yess:
jackfish

Re: Neris ties Vilniumi

Post by jackfish »

Ugniau, o tu pabandyk mazesnem sukrem, gali ir daugiau pagausi ;)
Orass
Posts: 543
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Neris ties Vilniumi

Post by Orass »

Ugniau, na nemanau kad pagelbetu.. bet gal ir pas jumi Neryje tiks, tai man pereita sezona ir dar pereita sezona geriausia dirbo 2NR Aglia Geltona.. :yes: taciau siuo metu as praktikuojuos kita tai va del "mesos" kaip sakant ir negadau.. :x
P.S buvo nr 1..
Geresnio antikvaras... :x (kaip sakant -palaidojai pipiec)
TadasB

Re: Neris ties Vilniumi

Post by TadasB »

puiki mekne :D Linkai ten pat kur visad, ar kokiam naujam plote?
Post Reply