Nemuno kilpu parkas

jackfish

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by jackfish »

Mes su Peleku siandien bandem patikrint kelias perspektyvias vietas, bei naujas isbandem. As iskrapsciau pora lydeku, viena atsikabino ir dar viena atsivijusia maciau. Bandem ir eseriu zemiau prienu paieskot, bet anei vieno.
Adas
Posts: 172
Joined: 11 Apr 2008, 13:22
Miestas: Putrišiai

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by Adas »

Pradedam 2014 metų sezoną !!
Pavasaris prasidėjo su plūdine ir lengva dugnine. Šiandien rytas, sliekas. Vandens beveik kaip vasarą, +20cm.

Už šapaliukus nebarkit, visos žuvys gyvos, sveikos, tik kad pas mane prūde dabar :oops:
Orass
Posts: 543
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by Orass »

Nu va puiki sezono pradzia :Yess: :ilike:
Adas
Posts: 172
Joined: 11 Apr 2008, 13:22
Miestas: Putrišiai

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by Adas »

Aš ir pats šeštadienį sprendžiau dilemą ar spininigą ar dar su dugnine pažaisti, pasirinkau pastarajį variantą :) paviršiuje jau judesys šioks toks matosi, bet stambesnio nieko per rytą nemačiau pasirodant, tik smulkūs pliaukšėjimai ;)
Adas
Posts: 172
Joined: 11 Apr 2008, 13:22
Miestas: Putrišiai

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by Adas »

Adas wrote:Už šapaliukus nebarkit, visos žuvys gyvos, sveikos, tik kad pas mane prūde dabar :oops:
dar tris kartus tiek paleidau tų šapaliukų, žinau, kad per maži, bet labai jau gražiai vasarą jie pas mane prūde paviršiuje plaukioja, kol lydekos :zuvis2:
Adas
Posts: 172
Joined: 11 Apr 2008, 13:22
Miestas: Putrišiai

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by Adas »

Aš ir šiek tiek buvau pažvejoti. Šeštadienį ryte būrelis kuojų su dugnine, o vakar vėlai ryte su spiningu jau pasitryniau. Teturėjau vieną kibimą, na bet vistiek smagu :)
Youtube
Adas
Posts: 172
Joined: 11 Apr 2008, 13:22
Miestas: Putrišiai

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by Adas »

Vakar buvau, sazanų nemačiau, tik karosus - pilnos pakrantės. Kibimų pajust nepajaučiau, bet vieną lydekute 2x crackjack ilgio ištraukiau :D
jackfish

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by jackfish »

Pora pastabu noreciau pasidalint is pirmosios kilpu zukles. Salaciu maciau. Dauguma davesi upes viduryje, bet veiksmas nurimsta pries 6 ryto. Sutikau samistus, tai sake pries temstant toks pats vaizdelis, bet nekimba. Neisiuliau ir as nieko. Apie 8 nutariau ieskot sapalu, bet pakeliui stabtelejau patikrint vienos ramumos. Ten mano vobleri i zoles nunese is akies kokia trikilogramine lydeka. Kaip ten, tai jau visai neblogai. Sapaliniam sustojime pagavau viena sapaliukia, dar tris kibimus turejau. Vienas is ju, kaip speju, turejo but padoresnis. Kas idomiausia, kad vanduo labai drumstas, o kibimai visi buvo tik dreifuojant, t.y. uzmetis siek tiek pries srove maza gikumini vobleri (visai patiko naujas rapala burbuliukas) ir valo pagalba lanku pasroviui pravedi. Na o perpiet stebejau usoriu sou. Vidury upes ties seklium srovej kupras kaisiojo, ypac kai pasisuko vejas pries srove. Dar specialiai stebejau, tai islysdavo rausvi smalius pelekai it rusvai rausvas kunas.
jackfish

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by jackfish »

Gaudziau auksciau persekes. O sapalu turejau kibimu 3 ar 4, bet as juos ir tegaudziau 2 ar 3 val.
jackfish

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by jackfish »

Tiesa sakant tik rapala ir meciau, nes reikejo isbandyt nauja zaisla :) o pavirsiuje nemaciau nei vieno sapalo.
jackfish

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by jackfish »

Kadangi meetan isvaziuot nepavyko, tai nusprendziau cia arciau siek tiek paieskot sapalo ir pirmoj vietoj prisiminiau mano mylimas kilpas :) Nutariau buti vietoj su ausra ir galbut isvysti ta pati salaciu selsma, kuri teko stebeti lygiai pries savaite. Deja is ryto kupras kaisiojo tik karsiai, o salatiniu ispuoliu maciau gal tik pora. Speju vienam karsiui ir uz kupros bakstelejau. Kadangi salaciu nematau, nuskubejau prie vieno akmens. Ilgai laukti nereikejo ir pries ji uzkibo tricatnikas sapaliukas. Kol bandziau isimti naujaji Rapalos UL kranka (naujas kilpu vobleriukas, gerai metasi, uzsigilina, laiko srove, vienu zodziu patiko) pastebejau pabalusias zoles, vadinasi nersia. Cia ilgai nedelses nuvaziauvau iki tikro sapalyno. Tik nusileides nuo slaituko pries sekliu vienas pasikabino. Bus virs kilogramo, bet kol galvojau kaip ji istraukti, zolese pats atsikabino. Kitam sustojime dar vienas pasikabino mazesnis, o griztant prie masinos pameginau uzbristi i usorine sekluma. Kadangi vanduo pakrites, pavyko. Kai dar vanduo pakris ir ateis karstos dienos, galbut reiktu pasiryzti tikslingai ju patykoti. Prabridau ta sekluma, bet tusciai. Tik islipau ir vel pradejo plekseti viena kita stambesne zuvis.
Cia ilgai netrukes nutariau ir dar viena senai pamirsta vieta uzsukti. Joje esu buves labai ankstyva pavasari kazkada seniai ir zinau, kad ten sekliai kietu dugnu, tad turetu buti sapalu, salaciu, gal netgi ir usoriu laikymosi vieta. Cia ir vel nusileidau nuo slaituko, o kitam krante ziuriu trys stirnos sau ramiai uzkandziauja priekrantej. Bet mano tikslas siek tiek zemiau pasroviui. Po truputi metydamas einu zemyn ir is tolo matau - judesio siek tiek yra. Vieta panasi kaip pries tai: seklius per visa upe, sioks toks posukis, priekrantej ir vidury stykso vienas kitas akmuo, dugnas kietu pagrindu. Tad isibrendu iki bambos ir lipu zemyn is leto metydamas pries srove kokiu 30 laipsniu kampu savo legendini LLminnow. Pirmo smugio sulaukiu jau pacioj pradzioj. Buvo geras, bet matyt del nepilnai spejusio sitempti valo nepasikirto. Keleta metru zemiau pakimba tricatnikas, o priekrantes akmenyne sedejo ~45cm storasprandis. Ji ramiai istraukes ir atkabines sulaukiau toj pacioj vietoj dar vieno bakstelejimo, bet sikart jam pasiseke. Toliau brandant dar pora kibimu turejau, bet dienos zukle taip ir baigesi.
O zreziume to ilgo pasakojimo butu, kad sapalai kilpose po truputi juda :isveikata:
jackfish

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by jackfish »

Pas ka tu Haira rasti butu galima?
P.s. man sitas http://www.rapala.com/rapala/lures/ultr ... Crank.html patiko tikrinant gilesnius akmenynus. Manau pakeis skestanti horneta, nes metasi daug geriau. Kolkas isbandziau tik Trout spalva.
jackfish

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by jackfish »

Raso virs dvieju metru, bet mano salygom speja apie kokius pusantro. Panasiai kaip crackjackas.
jackfish

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by jackfish »

Zemupy su sapalais irgi nekazka.
piatras

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by piatras »

:x Vakar man :oops: vienas sekė, sukrę sekė, kad net supykęs fyst ir paleidau valą... :fonke: barkšt į nosį :geras: "0" emocijų :shock: :x :rusas: :geras:
Adas
Posts: 172
Joined: 11 Apr 2008, 13:22
Miestas: Putrišiai

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by Adas »

Paskutinė atostogų diena ir pirma žvejyba per jas. Vedybų metinės ar žmonos užkalbėjimas , o gal viskas viename. 1 metras 6.5 kg. Spiningas, guma.
Attachments
20140622_201059~2.jpg
User avatar
Andu
Posts: 944
Joined: 20 Mar 2009, 13:41
Miestas: Kaunas

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by Andu »

Gratuliacijos :Yess: :Yess: :sveikinu:
piatras

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by piatras »

:shock: O mamania...ImageImage :fuu: koks slimokas :geras: :Yess: :sveikinu:
Aisteris
Posts: 808
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by Aisteris »

Oho, grazus, smalinis!!! :sveikinu: :plojam: :Yess:
Orass
Posts: 543
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by Orass »

Grauolis kaciukas :Yess: :ilike:
jackfish

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by jackfish »

Ant samu padave :) O as spejau kilpose trejeta eseriu sugaudyt, o paskui gylyje iki konkolu vidutinej srovej sugebejau paslyst ant akmens ir baigiau zukle. Nors stabtelejau ant kitos seklumos pasizvalgyt ir maciau nemazai judesio, bet ten reik brist. O su kuo? :x :D
jackfish

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by jackfish »

Dabar tyrineju vieteles kur trecdali gali dabrist, ypac jei pries juos, a uz ju dar yra pagilejimas. Galeciau turbut ir iki puses, bet nenoriu rizikuot. Siaip pastebejau, kad zuvis megsta kai kuriuos pakankamai seklius ruozus, tad stengiuos juos tikrint. Ypac jei juose matosi stambesniu judejimas. Deja, sikart zukle buvo nutraukta :)
Kitas dalykas, tai prie zemesnio vandens megstu pasibraidziot, kad susipazint su dugnu.
P.s. ta sekliu visa spejau prabrist, bet sapaliniu kibimu neturejau. Nors turiu pastebet, kad anksciau budavo (ne tik man), kad sapalai sujudedavo ne nuo ankstaus ryto, o tik kokia 9h, kai pasildydavo saule. Nors is kur dabar ta saule gaut? :x :D
Tadas

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by Tadas »

buvau Nemuno kilpu parke punioi tai labai prastai is ketvirtadienio i penktadieni nakti pasedejom su dugninem tai isvakaro tik vienas samukas uzkibo apie 500g o nakti visai tuscia nes vanduo labai buvo aukstas o nakti dar kilt pradejo ir baisiai nest zoles pradejo permetinejom meskeres kas 10min bet vistiek zuvim tas kilimas manau tikrai nepatiko :fuu: tik is ryto truputi atsigriebiau spininga i rankas paemes :) tai pagavau 5 lydekas 3 paleistuves o dvi imamos viena 1kg 500g o kita 800g bei dar buvo kazkaip karsiokas uz sono uzsikabines truputi pavedziojau ir poto tik zvyna istraukiau :) nu ir dar man atrodo starkio kibima apturejau bet truputi patraukus jis atsikabino :( nu ant spiningo visai smagus judesys buvo bet ant dugniniu tik tas vienas samukas ir viskas tai liudnokai :) nuotrauku nebus nes kazkaip ir pavarges po naktines zvejybos buvau ir laimikiai netokie ispudingi :)
Tadas

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by Tadas »

jo ant spiningo tai visai smagus judesys buvo dar turint omeni tai kad spiningavau 4val. o viska sugaudziau ant tamsiai zalios smirdancios big bite gumos :Yess: tiesa priestai isbandziau visokiausias gumas o sita uzsidejus toje pacioje vietoje kur mirkinau kitas gumas dviem metimais pagavau dvi lydekas :) va ka reiskia atitaikyt masala :)
tik man kazkaip liudna del dugniniu nerezultatyvumo :x taigi ten sitokios geros vieteles pasedet su dugnine :x
jackfish

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by jackfish »

Vakar bandziau ieskoti sapalo, taciau sekes aisku nelabai :) kibimu buta, bet neaisku kokie, nes kerta uzsiciaupe. Truputi teko pazaist ir su mikriuku palei kranto zoles, tai vienas kitas eserys, nano lydekiukas kabinejosi. Vakare ant rigiuko lydekiuka jau virs legalumo pavyko isprasyt, bet ir ta atsipurte. Siaip diena tai sen, tai ten vis kokia stambesne zuvis issivercia, bet nesuprasi kas per aparatai :) O vat vakare sutikau viena zveja, tai jam nuskilo ir pasiseke. Ziuriu pakirto ir matau, kad spurda meskerykotis, sako YRA! Po keliu sekundziu atsikabino, dar po akimirkos vel sedo. Po nemazos kovos pasirode usas krante. Uzkibo netoli galvos. Arba is antro karto kirto ir matyt gerai nepataike.
Attachments
WP_20140705_007.jpg
WP_20140705_010.jpg
jackfish

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by jackfish »

As uztat zinau ant ko kimba sapalai. Ir dideli. Net kirba mintys is spiningo pludine pasidaryt. Visko gali buti, kad ant savaitgalio nervai neislaikys :D
jackfish

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by jackfish »

Vakar po darbo vel buvau nuvaziaves. Is pradziu stabtelejau sapalyne paeksperimentuot su masalais. O aisku savo tiksline dezute palikau namie, tad teko verstis su vobleriais, nes zadejau guminuku zonduot dugna :mda: Is pradziu vienas pasirase ant Shelwiaus blizgutes, bet tuom ten viskas ir baigesi. Pervaziavau i kita vieta, apmeciau akmenyna ir tik nuejau nuo jo, ziu usorius islindo. Galvoju, nueisiu ir patikrinsiu. Beeinant ziu dar vienas. Tyliai priselinau, atsisedau ir pradejau sukuot guminuku dugna, bet deja tusciai. Kadangi vakaras artejau, patraukiau kito akmenyno link. Tik pradejus temt prasidejo siek tiek veiksmo. Tame veiksme turejau vieininteli salacio ispuoli. Dar planavau su tamsa starkio, salacio paieskom uziimt, bet beigesi, lyg tycia, tiek floro, tiek lydekiniai pavadziai :(
Attachments
_MG_3551.JPG
_MG_3559.JPG
jackfish

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by jackfish »

MariusNr1 wrote:ziogo? :)
Kukuruzas, zirnis ;) Beja, siemet dar ziogo nei girdejau, nei maciau :mda:
Aurimas

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by Aurimas »

Iš trečio metimo - 63cm:
Image
Po to tylu ramu. Iš tolo mačiau jų nemažai, bet pasilikau tą vietą po saulėlydžio, o jie kaip tik tada ir nurimo :mda:
Adas
Posts: 172
Joined: 11 Apr 2008, 13:22
Miestas: Putrišiai

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by Adas »

Pažiūrėjau, kad aš čia senai jau kažką ir berašiau, bet tik todėl, kad laiko nėra, o žvejybų kartas nuo karto pasitaiko. Kad ir pastarosios dvi, vėl kažkas naujo. Nemuno kilpų intakėliai taip pat turi gyvybės...niekada nebuvau pagalvojęs... :)
Attachments
20140718_182258~2.jpg
Post Reply