Suduonės tv.

Gedcka

Suduonės tv.

Post by Gedcka »

Vieta:Marijampolės apskrt.
Zuvys: Lydekos,Ešeriai,Kuojos,Raudės,Lynai.
Aprasymas:Visų šių rūšių žuvis pagavęs tik lyno ne. Nežinau kodėl, bet lynai rausia dumbla kaip išproteje, ir mates, kad ten ju tikrai pagave ir pagauna nemazu nu mazesnio kaip 0,5kg nemaciau kad pagautu :D tai tiek va. jei kas zinot apie si tvenkini daugiau, rasykit :)
http://www.maps.lt/map/?lang=lt#obj=456 ... brid,stops" onclick="window.open(this.href);return false;
Justas
Posts: 194
Joined: 16 Sep 2009, 17:20
Miestas: Kaunas

Re: Suduonės tv.

Post by Justas »

laiminga bala plakiukais neuztersta :D
Gedcka

Re: Suduonės tv.

Post by Gedcka »

pavasari geguzes menesi gerules raudes aina apie 0,5kg ir eseriai tik mazesni 200-300
storas

Re: Suduonės tv.

Post by storas »

:labas: gaudziau toj baloj lydekas,vakar 'ant' gyvos ir spiningnu nuo kranto,siandien spiningu is valties, bet sekme nelydejo, nebuvo ne vieno kliovo. Jau ir salnos buvo ir oras panasus, kame vinys?
metaliukas

Re: Suduonės tv.

Post by metaliukas »

storas wrote::labas: gaudziau toj baloj lydekas,vakar 'ant' gyvos ir spiningnu nuo kranto,siandien spiningu is valties, bet sekme nelydejo, nebuvo ne vieno kliovo. Jau ir salnos buvo ir oras panasus, kame vinys?
pabandyk tokiu kaip siandien apniukusiu oru ;)
Gedcka

Re: Suduonės tv.

Post by Gedcka »

aha dazniausiai ten jama kai buna apsiniauke bet geriausia ten kur giliausia kaip sako prie uztvankos :) syki buvau iseges per giedra diena bet tokia kad kad ejo kaip samas nieko negalejau padaryt ir isspjove guminuka net nesuzeidus :shock:
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Suduonės tv.

Post by Robke »

:D man irgi buvo,kad nejo suvaldyt,buvau, dideliam gylyje zvejodamas nuo kranto,Maximos maisa uzkabines uz rankenos,tai blie,galvojau gyvenimo zuvi traukiu:i sonus eina ,pakyla aukstyn,vel neria :shock: nu bet istraukiau :geras:
Gedcka-neisizeisk tik,nelazdavoju taves ;) ,cia man tikrai taip buvo ,ir metu man tada gal 35 buvo,o zvejoju nuo :x ,kai vaiksciot pradejau :D
storas

Re: Suduonės tv.

Post by storas »

metaliukas wrote:
storas wrote::labas: gaudziau toj baloj lydekas,vakar 'ant' gyvos ir spiningnu nuo kranto,siandien spiningu is valties, bet sekme nelydejo, nebuvo ne vieno kliovo. Jau ir salnos buvo ir oras panasus, kame vinys?
pabandyk tokiu kaip siandien apniukusiu oru ;)
Bandziau ir siandien,oras tikrai puikus buvo,bet vel jokio judesio.Gal atmosferos slegis netinka?
Gediminas
Posts: 99
Joined: 14 Jun 2010, 20:30
Miestas: Šiauliai-Vilnius

Re: Suduonės tv.

Post by Gediminas »

kur tiks, paziurek kas db už lango dedas, bent jau vln, kataklyzma kažkokia, vejas stiprus, šaltas, lietus, ir t.t.
Gedcka

Re: Suduonės tv.

Post by Gedcka »

ne nu jau jeigu as mazas vaikas tai reiskia kad as jau durnas ane? :mda:
BenasS

Re: Suduonės tv.

Post by BenasS »

Tau tiek monstru uzkimba per puse metu,kiek kitiem per visa gyvenima :geras:
Malik
Posts: 111
Joined: 21 Jun 2010, 22:37
Miestas: Siauliai

Re: Suduonės tv.

Post by Malik »

BenasS wrote:Tau tiek monstru uzkimba per puse metu,kiek kitiem per visa gyvenima :geras:
ce reiskiasi yra pasiektas lygis :shock: 8-) tik neaisku kur : zuklej ar zukles istorijoje :roll: :roll: :D
storas

Re: Suduonės tv.

Post by storas »

:labas: Sioj baloj siandien,kaip Robke sake,turejau AMZIAUS KLIOVA:emimas ant gyvos nekele abejoniu,pakirtus rites stabdis negelbejo,baigiantis valui bandziau ji prilaikyt rankomis,bet tai nepadejo :fuu: Atsipirkau nutraktu valu ir ypjovomis delnuose,bei geromis emocijomis,pasirodo tvenkiny yra ka meskeriot!!! :Yess: !!!
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Suduonės tv.

Post by Robke »

:mda: aisku gaila,kad napamatei nei tu nei mes tos zuvies :( ,storint vala reik :yes:
Justas
Posts: 194
Joined: 16 Sep 2009, 17:20
Miestas: Kaunas

Re: Suduonės tv.

Post by Justas »

bet koks apmaudas paskui apima.... svarstai ka reikejo ir ka galejai padaryt kitaip.... :( :)
Gedcka

Re: Suduonės tv.

Post by Gedcka »

pagaliau ne man vienam pabego ten :Yess: :D
Orass
Posts: 543
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Suduonės tv.

Post by Orass »

Gedcka wrote:aha dazniausiai ten jama kai buna apsiniauke bet geriausia ten kur giliausia kaip sako prie uztvankos :) syki buvau iseges per giedra diena bet tokia kad kad ejo kaip samas nieko negalejau padaryt ir isspjove guminuka net nesuzeidus :shock:
man irgi panasus nutikimas buvo.. isegiau "rimta" toki kaip "shama" pasirodo ten buvo tinklas i kury prilinde zuvies.. paskui "vietos" kur palikau blizge.. palikau.. ir apsistojau seip intake.. vakarop sulaukiau gryztanciu zveju, su valtim.. ir pilnu kibiru zuvies.. karsiai,kuojos lydekos, eseriai.. ir pns.. paprasius grazinti blizge - "zvejai" gynesi viska pagave ant "velnio" bet zvejybines irangos kaip ir neturejo.. :x
Gedcka

Re: Suduonės tv.

Post by Gedcka »

Taigi siandien kaip ir kaip norejau bet negalejau vaziuot i suduone kadangi mokslai :piktas: . bet bent jau tevas nuvaziavo. tai tik ka gryzo viena 1,2kg(50cm) kita 1kg(47cm), sake buvo rades gera vieta kanale plotis 3m. gylis 2m. o aplink svendrai tai toj pacioj vietoj ant to pacio naturalaus guminuko pagautos :)
Justas
Posts: 194
Joined: 16 Sep 2009, 17:20
Miestas: Kaunas

Re: Suduonės tv.

Post by Justas »

Gedcka wrote: naturalaus guminuko
supratau ka norejai pasakyt :D bet siaip linksmai nuskambejo sita fraze :D
storas

Re: Suduonės tv.

Post by storas »

:labas:sio vakaro spiningavime ''suveike'' salotinis guminukas,is dvieju kibimu vienas realizuotas,-kilogramine lydeka. Veiksmas vyko nedidelem gyli,prie svendriu.
Gedcka

Re: Suduonės tv.

Post by Gedcka »

taip pat lygiai ir tevas pagavo tik ant naturalo :)
Gedcka

Re: Suduonės tv.

Post by Gedcka »

Svorio nemeluoju sveriau, o kad man pabego va tokia :shock: tai jus pavydit nes jum tokios nekimba , ir tiesiog sakot kad nesamone :-P
metaliukas

Re: Suduonės tv.

Post by metaliukas »

Gedcka wrote:Svorio nemeluoju sveriau, o kad man pabego va tokia :shock: tai jus pavydit nes jum tokios nekimba , ir tiesiog sakot kad nesamone :-P
:geras: :geras: :geras: :geras: :Yess: :Yess: :Yess: nu jo pavydas viska daro :Yess:
Orass
Posts: 543
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Suduonės tv.

Post by Orass »

Gedcka wrote:aha dazniausiai ten jama kai buna apsiniauke bet geriausia ten kur giliausia kaip sako prie uztvankos :) syki buvau iseges per giedra diena bet tokia kad kad ejo kaip samas nieko negalejau padaryt ir isspjove guminuka net nesuzeidus :shock:
na as kai bebra isegiau.. tai ejo kaip krokodilas.. :geras:
Gedcka

Re: Suduonės tv.

Post by Gedcka »

Šiandien gaudant iš ryto devyni imami lynukai, ir puskaršis, lynai nedičkiai nuo 200-700gr. 21-33cm. Visi ant dugninės.
P.s Labai jau seniai valgiau žuvies savo pagautos, tai taip, kad teko neštis namo. Bei paleisti visi iki 200gr. o jų nėjo atsikratyt..
Zuikenas

Re: Suduonės tv.

Post by Zuikenas »

imamas lynas nuo 200gr? nu atsiprasau...
Gedcka

Re: Suduonės tv.

Post by Gedcka »

Lynai nuo 25cm? :zvai: Maniau nuo 20cm. :fonke: . Ir nesakykit, kad patys nesinešat ir vaidinat čia geruolius mat, kytri koki :D
Awdriux

Re: Suduonės tv.

Post by Awdriux »

o kokio leidimo reikia norint pazvejoti siame tvenkinyje?
Gedcka

Re: Suduonės tv.

Post by Gedcka »

Šiaip užtenka žvejo bilietą pasimt, kiek žinau specialių leidimų nereikia.
Gedcka

Re: Suduonės tv.

Post by Gedcka »

Ką aš jiem ir pasakojau, o JIE NETIKI :D. Bus jum manim netikėt :-P . Radzha, o kurioj pusėj gaudai lydekas?
Post Reply