Suduonės tv.

Gedcka

Suduonės tv.

Post by Gedcka »

Vieta:Marijampolės apskrt.
Zuvys: Lydekos,Ešeriai,Kuojos,Raudės,Lynai.
Aprasymas:Visų šių rūšių žuvis pagavęs tik lyno ne. Nežinau kodėl, bet lynai rausia dumbla kaip išproteje, ir mates, kad ten ju tikrai pagave ir pagauna nemazu nu mazesnio kaip 0,5kg nemaciau kad pagautu :D tai tiek va. jei kas zinot apie si tvenkini daugiau, rasykit :)
http://www.maps.lt/map/?lang=lt#obj=456 ... brid,stops" onclick="window.open(this.href);return false;
Gedcka

Re: Suduonės tv.

Post by Gedcka »

pavasari geguzes menesi gerules raudes aina apie 0,5kg ir eseriai tik mazesni 200-300
storas

Re: Suduonės tv.

Post by storas »

:labas: gaudziau toj baloj lydekas,vakar 'ant' gyvos ir spiningnu nuo kranto,siandien spiningu is valties, bet sekme nelydejo, nebuvo ne vieno kliovo. Jau ir salnos buvo ir oras panasus, kame vinys?
metaliukas

Re: Suduonės tv.

Post by metaliukas »

storas wrote::labas: gaudziau toj baloj lydekas,vakar 'ant' gyvos ir spiningnu nuo kranto,siandien spiningu is valties, bet sekme nelydejo, nebuvo ne vieno kliovo. Jau ir salnos buvo ir oras panasus, kame vinys?
pabandyk tokiu kaip siandien apniukusiu oru ;)
Gedcka

Re: Suduonės tv.

Post by Gedcka »

aha dazniausiai ten jama kai buna apsiniauke bet geriausia ten kur giliausia kaip sako prie uztvankos :) syki buvau iseges per giedra diena bet tokia kad kad ejo kaip samas nieko negalejau padaryt ir isspjove guminuka net nesuzeidus :shock:
Robke
Posts: 828
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Suduonės tv.

Post by Robke »

:D man irgi buvo,kad nejo suvaldyt,buvau, dideliam gylyje zvejodamas nuo kranto,Maximos maisa uzkabines uz rankenos,tai blie,galvojau gyvenimo zuvi traukiu:i sonus eina ,pakyla aukstyn,vel neria :shock: nu bet istraukiau :geras:
Gedcka-neisizeisk tik,nelazdavoju taves ;) ,cia man tikrai taip buvo ,ir metu man tada gal 35 buvo,o zvejoju nuo :x ,kai vaiksciot pradejau :D
storas

Re: Suduonės tv.

Post by storas »

metaliukas wrote:
storas wrote::labas: gaudziau toj baloj lydekas,vakar 'ant' gyvos ir spiningnu nuo kranto,siandien spiningu is valties, bet sekme nelydejo, nebuvo ne vieno kliovo. Jau ir salnos buvo ir oras panasus, kame vinys?
pabandyk tokiu kaip siandien apniukusiu oru ;)
Bandziau ir siandien,oras tikrai puikus buvo,bet vel jokio judesio.Gal atmosferos slegis netinka?
Gediminas
Posts: 97
Joined: 14 Jun 2010, 20:30
Miestas: Šiauliai-Vilnius

Re: Suduonės tv.

Post by Gediminas »

kur tiks, paziurek kas db už lango dedas, bent jau vln, kataklyzma kažkokia, vejas stiprus, šaltas, lietus, ir t.t.
Gedcka

Re: Suduonės tv.

Post by Gedcka »

ne nu jau jeigu as mazas vaikas tai reiskia kad as jau durnas ane? :mda:
BenasS

Re: Suduonės tv.

Post by BenasS »

Tau tiek monstru uzkimba per puse metu,kiek kitiem per visa gyvenima :geras:
storas

Re: Suduonės tv.

Post by storas »

:labas: Sioj baloj siandien,kaip Robke sake,turejau AMZIAUS KLIOVA:emimas ant gyvos nekele abejoniu,pakirtus rites stabdis negelbejo,baigiantis valui bandziau ji prilaikyt rankomis,bet tai nepadejo :fuu: Atsipirkau nutraktu valu ir ypjovomis delnuose,bei geromis emocijomis,pasirodo tvenkiny yra ka meskeriot!!! :Yess: !!!
Robke
Posts: 828
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Suduonės tv.

Post by Robke »

:mda: aisku gaila,kad napamatei nei tu nei mes tos zuvies :( ,storint vala reik :yes:
Gedcka

Re: Suduonės tv.

Post by Gedcka »

pagaliau ne man vienam pabego ten :Yess: :D
Orass
Posts: 327
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Suduonės tv.

Post by Orass »

Gedcka wrote:aha dazniausiai ten jama kai buna apsiniauke bet geriausia ten kur giliausia kaip sako prie uztvankos :) syki buvau iseges per giedra diena bet tokia kad kad ejo kaip samas nieko negalejau padaryt ir isspjove guminuka net nesuzeidus :shock:
man irgi panasus nutikimas buvo.. isegiau "rimta" toki kaip "shama" pasirodo ten buvo tinklas i kury prilinde zuvies.. paskui "vietos" kur palikau blizge.. palikau.. ir apsistojau seip intake.. vakarop sulaukiau gryztanciu zveju, su valtim.. ir pilnu kibiru zuvies.. karsiai,kuojos lydekos, eseriai.. ir pns.. paprasius grazinti blizge - "zvejai" gynesi viska pagave ant "velnio" bet zvejybines irangos kaip ir neturejo.. :x
Gedcka

Re: Suduonės tv.

Post by Gedcka »

Taigi siandien kaip ir kaip norejau bet negalejau vaziuot i suduone kadangi mokslai :piktas: . bet bent jau tevas nuvaziavo. tai tik ka gryzo viena 1,2kg(50cm) kita 1kg(47cm), sake buvo rades gera vieta kanale plotis 3m. gylis 2m. o aplink svendrai tai toj pacioj vietoj ant to pacio naturalaus guminuko pagautos :)
storas

Re: Suduonės tv.

Post by storas »

:labas:sio vakaro spiningavime ''suveike'' salotinis guminukas,is dvieju kibimu vienas realizuotas,-kilogramine lydeka. Veiksmas vyko nedidelem gyli,prie svendriu.
Gedcka

Re: Suduonės tv.

Post by Gedcka »

taip pat lygiai ir tevas pagavo tik ant naturalo :)
Gedcka

Re: Suduonės tv.

Post by Gedcka »

Svorio nemeluoju sveriau, o kad man pabego va tokia :shock: tai jus pavydit nes jum tokios nekimba , ir tiesiog sakot kad nesamone :-P
metaliukas

Re: Suduonės tv.

Post by metaliukas »

Gedcka wrote:Svorio nemeluoju sveriau, o kad man pabego va tokia :shock: tai jus pavydit nes jum tokios nekimba , ir tiesiog sakot kad nesamone :-P
:geras: :geras: :geras: :geras: :Yess: :Yess: :Yess: nu jo pavydas viska daro :Yess:
Orass
Posts: 327
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Suduonės tv.

Post by Orass »

Gedcka wrote:aha dazniausiai ten jama kai buna apsiniauke bet geriausia ten kur giliausia kaip sako prie uztvankos :) syki buvau iseges per giedra diena bet tokia kad kad ejo kaip samas nieko negalejau padaryt ir isspjove guminuka net nesuzeidus :shock:
na as kai bebra isegiau.. tai ejo kaip krokodilas.. :geras:
Gedcka

Re: Suduonės tv.

Post by Gedcka »

Šiandien gaudant iš ryto devyni imami lynukai, ir puskaršis, lynai nedičkiai nuo 200-700gr. 21-33cm. Visi ant dugninės.
P.s Labai jau seniai valgiau žuvies savo pagautos, tai taip, kad teko neštis namo. Bei paleisti visi iki 200gr. o jų nėjo atsikratyt..
Zuikenas

Re: Suduonės tv.

Post by Zuikenas »

imamas lynas nuo 200gr? nu atsiprasau...
Gedcka

Re: Suduonės tv.

Post by Gedcka »

Lynai nuo 25cm? :zvai: Maniau nuo 20cm. :fonke: . Ir nesakykit, kad patys nesinešat ir vaidinat čia geruolius mat, kytri koki :D
Awdriux

Re: Suduonės tv.

Post by Awdriux »

o kokio leidimo reikia norint pazvejoti siame tvenkinyje?
Gedcka

Re: Suduonės tv.

Post by Gedcka »

Šiaip užtenka žvejo bilietą pasimt, kiek žinau specialių leidimų nereikia.
Gedcka

Re: Suduonės tv.

Post by Gedcka »

Ką aš jiem ir pasakojau, o JIE NETIKI :D. Bus jum manim netikėt :-P . Radzha, o kurioj pusėj gaudai lydekas?
minBOAT

Re: Suduonės tv.

Post by minBOAT »

Pakankamai gerai žinau šitą Stebuliškių tvenkinį. Dažnokai jį patikrinu kai tik būnu Suvalkijoje. Ten tik du vyrukai braidžioja su bridkelnėm. Vienas- apie 65-70 metų ir aš :) Turiu gerų prisiminimų. Tikrai galiu palaikyti jaunąjį žvejuką. Lydekų ten dar yra. Buvau įsibridęs vakariniame krante netoli pusiasalio galo. Gūsingas vėjas pūtė tiesiai į nugarą. Lengva buvo mėtyti. Tada dirbau su vartiklėmis. 18 g blizgę du kartus užmetus pagalvojau, kad gal vertėtų pakeisti spalvą į geltoną. Pirmas metimas- lengvas stuktelėjimas. Luktelėjau kol vėjas išsitiesino ir mečiau. Nespėjo blizgė pasiekti dugno ir kibimas. Pakirtau ir supratau, kad turėsiu reikalų ;) Iškilo kai ik manęs buvo likę apie 25 metrus. Tada Suvalkijos laukai išgirdo kelis riebius rusiškus žodžius :piktas: Ji atitrūko. Bliamba, kažkokia neprognozuojama- pradėjo varyti kaip kokia kengūra. "Pasvėriau" ją iš akies, lygindamas su anksčiau pagautomis :mda: Turėjo būti ne mažiau 14. Po to jau 5 kartus toje vietoje virinau vandenį- ji neatėjo. Vilčių dar turiu. Užtat ir pirksiu toliašaudį spiningą. Būtent šitam tvenkiniui. Tai va :)
minBOAT

Re: Suduonės tv.

Post by minBOAT »

Na va, šeštadienį aplankiau Suduonę. Ledas apie 10 cm. Visur tolygus ir tvirtas. Vėjas rytų. Apie 14 laipsniukų su minusu. Buvo du žvejukai. Prisirišu 5 gr. rapalos balansyrą, išsikertu eketę. Susirandu dugną. Iki jo apie 1,5 m. Du kartus lėtai timptelnu ir ešeriukas trumpesnis nei cigaretė jau spurda ant centrinio kabliuko. Na, sakau, dabar jau dėsiu tiems mažiams :D . Tai per 2 val. nebuvo nei vieno kibimo :piktas: . Per tą laiką iškirtau "N" ekečių, išmaudžiau beveik visus balansyrus, gamyklines ir savos gamybos sidabrines blizgutes. Nulis. Užtat sutikau mokyklos laikų draugelį, tas gaudė ant trūklio. Pagavo gal 15 tokio pat dydžio ešerėlių. Apie 15.30 val. įsegiau dar 3 tokius pat. Žodžiu, atsidariau, neišsimaudžiau. Ir galutinai nusprendžiau, kad ROKS PLAST batai man visai nepatinka. Šilta, bet vaikščioti jokio patogumo nėra. Jie tinka tik baltą žuvį gaudyti. Taip, kad juos parduodu, jei kam įdomu.
Tą dieną vyrai nieko nepagavę migravo iš Žaltyčio, "Naujukės" užtvankos. Pilna nekiba. Tai tiek įspūdžių iš Suduonės
metaliukas

Re: Suduonės tv.

Post by metaliukas »

siandiena taspats. niekur nekibo :fuu:
minBOAT

Re: Suduonės tv.

Post by minBOAT »

jaučiu Metaliukas ten buvo anksčiau prasilėkęs tai šeštadienis ir buvo tuščias :D
Gaila, kad daugiau laiko neturėjau, dar norėjau Kalvariją pasiekti ir molduobes patikrinti. Dabar jau tik po kokio mėnesio ten būsiu. Dar viena pusiau vietinis kalbėjo, kad prie siurblinės ešeriai kablius laužo, nors "įsicinuoja drūtus" :D :D :D Iš akių mačiau kad dūrą stumia :geras:
Post Reply