Suduonės tv.

Justas
Posts: 194
Joined: 16 Sep 2009, 17:20
Miestas: Kaunas

Re: Suduonės tv.

Post by Justas »

del tu lyniuku.... nu negi reikia matuot, svert kad nustatytum kada tau pasiimt lyna...
man sita zuvis kelia graziausius prisiminimus ir tikrai nera tikslo juos tempt namo....
minBOAT

Re: Suduonės tv.

Post by minBOAT »

Pakankamai gerai žinau šitą Stebuliškių tvenkinį. Dažnokai jį patikrinu kai tik būnu Suvalkijoje. Ten tik du vyrukai braidžioja su bridkelnėm. Vienas- apie 65-70 metų ir aš :) Turiu gerų prisiminimų. Tikrai galiu palaikyti jaunąjį žvejuką. Lydekų ten dar yra. Buvau įsibridęs vakariniame krante netoli pusiasalio galo. Gūsingas vėjas pūtė tiesiai į nugarą. Lengva buvo mėtyti. Tada dirbau su vartiklėmis. 18 g blizgę du kartus užmetus pagalvojau, kad gal vertėtų pakeisti spalvą į geltoną. Pirmas metimas- lengvas stuktelėjimas. Luktelėjau kol vėjas išsitiesino ir mečiau. Nespėjo blizgė pasiekti dugno ir kibimas. Pakirtau ir supratau, kad turėsiu reikalų ;) Iškilo kai ik manęs buvo likę apie 25 metrus. Tada Suvalkijos laukai išgirdo kelis riebius rusiškus žodžius :piktas: Ji atitrūko. Bliamba, kažkokia neprognozuojama- pradėjo varyti kaip kokia kengūra. "Pasvėriau" ją iš akies, lygindamas su anksčiau pagautomis :mda: Turėjo būti ne mažiau 14. Po to jau 5 kartus toje vietoje virinau vandenį- ji neatėjo. Vilčių dar turiu. Užtat ir pirksiu toliašaudį spiningą. Būtent šitam tvenkiniui. Tai va :)
minBOAT

Re: Suduonės tv.

Post by minBOAT »

Na va, šeštadienį aplankiau Suduonę. Ledas apie 10 cm. Visur tolygus ir tvirtas. Vėjas rytų. Apie 14 laipsniukų su minusu. Buvo du žvejukai. Prisirišu 5 gr. rapalos balansyrą, išsikertu eketę. Susirandu dugną. Iki jo apie 1,5 m. Du kartus lėtai timptelnu ir ešeriukas trumpesnis nei cigaretė jau spurda ant centrinio kabliuko. Na, sakau, dabar jau dėsiu tiems mažiams :D . Tai per 2 val. nebuvo nei vieno kibimo :piktas: . Per tą laiką iškirtau "N" ekečių, išmaudžiau beveik visus balansyrus, gamyklines ir savos gamybos sidabrines blizgutes. Nulis. Užtat sutikau mokyklos laikų draugelį, tas gaudė ant trūklio. Pagavo gal 15 tokio pat dydžio ešerėlių. Apie 15.30 val. įsegiau dar 3 tokius pat. Žodžiu, atsidariau, neišsimaudžiau. Ir galutinai nusprendžiau, kad ROKS PLAST batai man visai nepatinka. Šilta, bet vaikščioti jokio patogumo nėra. Jie tinka tik baltą žuvį gaudyti. Taip, kad juos parduodu, jei kam įdomu.
Tą dieną vyrai nieko nepagavę migravo iš Žaltyčio, "Naujukės" užtvankos. Pilna nekiba. Tai tiek įspūdžių iš Suduonės
metaliukas

Re: Suduonės tv.

Post by metaliukas »

siandiena taspats. niekur nekibo :fuu:
minBOAT

Re: Suduonės tv.

Post by minBOAT »

jaučiu Metaliukas ten buvo anksčiau prasilėkęs tai šeštadienis ir buvo tuščias :D
Gaila, kad daugiau laiko neturėjau, dar norėjau Kalvariją pasiekti ir molduobes patikrinti. Dabar jau tik po kokio mėnesio ten būsiu. Dar viena pusiau vietinis kalbėjo, kad prie siurblinės ešeriai kablius laužo, nors "įsicinuoja drūtus" :D :D :D Iš akių mačiau kad dūrą stumia :geras:
metaliukas

Re: Suduonės tv.

Post by metaliukas »

Folding Boat wrote:jaučiu Metaliukas ten buvo anksčiau prasilėkęs tai šeštadienis ir buvo tuščias :D
Gaila, kad daugiau laiko neturėjau, dar norėjau Kalvariją pasiekti ir molduobes patikrinti. Dabar jau tik po kokio mėnesio ten būsiu. Dar viena pusiau vietinis kalbėjo, kad prie siurblinės ešeriai kablius laužo, nors "įsicinuoja drūtus" :D :D :D Iš akių mačiau kad dūrą stumia :geras:
man ir teke girdet sitas kalbas, bet rimto lituoklio kabliam neturiu tai ir negaudau ten :D
minBOAT

Re: Suduonės tv.

Post by minBOAT »

Jo, vyrukai, varykit ir padarykit ten tvarką :D
O tai kablius laužo :shock: Ir būtent prie siurblinės
Justas
Posts: 194
Joined: 16 Sep 2009, 17:20
Miestas: Kaunas

Re: Suduonės tv.

Post by Justas »

tuo man ir patinka lydziu startas :D nes gali ramiai sau pazvejot taikia zuvi :D
triubica

Re: Suduonės tv.

Post by triubica »

Viena diena lynai eina kaip stintos, kita diena jau ramu tvenkinys po ziemos neatsigaves :geras: :geras: Kazkoks jau labai mistinis tas tvenkinys :x
Gedcka

Re: Suduonės tv.

Post by Gedcka »

Jau gegužės pradžioj ar dar anksčiau bus pats didelių lynų kibimas. Vėliau tik mazgiai.
radzha, o ant ko ešeriai?
Orass
Posts: 543
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Suduonės tv.

Post by Orass »

mantas60 wrote:Ar dar lynai kimba???? [gamer3.gif]
kimba iki rugsejo, tai tikrai ;)
tadyla

Re: Suduonės tv.

Post by tadyla »

sedejau suduonej is sestadienio y sekmadieny ne vieno lyno tik tie sausaruriai nedave ramybes 6kg pasverus vienas kitas buvo apie kila jau jy ir karsiu galima pavadint:)
G1dziuss

Re: Suduonės tv.

Post by G1dziuss »

2012 10 03 Suduone lydeka 1,615kg spiningaujant guminukas. O taip suduone kelios dienos tyli snd gal kokiu 400gramu per visa diena.
Attachments
Lydis
Lydis
Gedcka

Re: Suduonės tv.

Post by Gedcka »

Aš ir galvoju jau kurią dieną reikia patikrint suduonę, bet su tokiais vėjais ir lietum tai... :mda:
G1dziuss

Re: Suduonės tv.

Post by G1dziuss »

Oras tai geras , snd buvau isvis nieko zveju 1000 zuvies nulis!! :piktas:
Gedcka

Re: Suduonės tv.

Post by Gedcka »

Tu nuo kranto ar su valtim būni? Man su guminuke per bangas nelabai paplauksiu kur, kai aprims vėjas. Gal ateinantį savaitgalį. :mda:
G1dziuss

Re: Suduonės tv.

Post by G1dziuss »

Nuo kranto su britkelnem valciu valteliu snd per akis buvo visoku per bangas.
minBOAT

Re: Suduonės tv.

Post by minBOAT »

O, matai, mano baloje ir daugiau bridkelninkų atsirado :D :Yess: Buvome tik dviese...
Na gal susitiksime :)
Gedcka

Re: Suduonės tv.

Post by Gedcka »

Buvau šiandien ant suduonės. Žvejų tai min kaip 15 mašinų. Daug kas ant lydekų sėdėjo. Vienas sakė ryte du jomus turėjo, abudu neišlaikė valo ir nutrūko. Vėliau vieną apie 1kg. pagavo ;)
viewtopic.php?f=104&t=3414&start=30
Knox

Re: Suduonės tv.

Post by Knox »

Sveiki,

buvau sekmadieni trumpam pasivaikčioti ant suduones ledo :)
cigaretiniu papuole gyvas velnias bet ant gylių papuole pora jau bent i ešeriukus panašesnių
Image

Image
Gedcka

Re: Suduonės tv.

Post by Gedcka »

Buvom ir mes sekmadienį. Bet, kaip suprantu kitoj pusėj tvenkinio nei Knox. Gaudėm baltą žuvį, pakrantėm paėję ir pagavę tik tokių raudžių ir ešeriukų krūvą ėjom ieškot giliau :mda: .
Image

Giliau, pasišėrę, pakibo keli karšiukai ir kuojų nedičkų. Vandens ant ledo daug :fuu: , tad ilgiau nelaukėm ir patraukėm namo. Greitu laiku vėl bandysim :)
Knox

Re: Suduonės tv.

Post by Knox »

Sekmadieni vėl bandžiau Sūduonę,

reziume visai neblogai praleistas laikas
Image

nors vėjas buvo ir nežmoniškas bet zuvis buvo gan aktyvi, Raudės kimba dar tik mažiukės, reikia šilumos tada turetu pradėti krutėti ir didesnės.
Gedcka

Re: Suduonės tv.

Post by Gedcka »

Vakar oras buvo žuvims gal ir nekoks, bet mums, žvejams, susiradus užuovėją buvo galima ir smagiai pasėdėti, bei žuvų pagauti :) . Su tėte nuvažiavom pažiūrėti, kaip laikosi suduonė, ar kibimas prasidėjęs. Atvažiavom po pietų, žvejų vienas kitas, tačiau, kur mes sėdėjom, nei vieno aplinkui nebuvo matyti, tik į vakarą keli atvažiavo.
Taigi susiradom gerą užuovėją, saulė šviečia, smagu. O, kadangi buvom užuovėjoj, tai dar ir šilta buvo :) Prigrežėm ekečių, pasišėrėm ir kibimo laukėm. Didelių ir nesitikėjom, tiesiog norėjom smagiai prasibūt :) .
Pradžiai toki kibo
Image

vėliau papuolė ir raudžiukų pulkas
Image

Na ir sudėjus didžiausias tos dienos :)
Image

Reziume žuvys dar neaktyvios, bet turbūt dėl tądien artėjančio ciklono ir šalčių, mano manymu... Tai tiek :isveikata: . Ai, beje, šaudyklių irgi pasikabinę buvo, teko prarast pora avižėlių :D
triubica

Re: Suduonės tv.

Post by triubica »

Bet tai tokia aviza tokiam metu laike :x :x
Gedcka

Re: Suduonės tv.

Post by Gedcka »

Reikalas tas, kad nutraukė avižėlę, teko pasikeist į tokią :mda: . O jei atvirai kalbant, kokia avižėle reikia gaudyt?
Gediminas
Posts: 99
Joined: 14 Jun 2010, 20:30
Miestas: Šiauliai-Vilnius

Re: Suduonės tv.

Post by Gediminas »

pažiūrėk šiandien kimba vakarykšte laidą, ten laidos gale apie avižas pasakoja.
triubica

Re: Suduonės tv.

Post by triubica »

:)
Attachments
DSCN0312.JPG
Orass
Posts: 543
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Suduonės tv.

Post by Orass »

Matosi sauniai pazvejojot :Yess: :Yess:
Raimondas
Posts: 202
Joined: 06 Jan 2009, 22:29
Miestas: Šiauliai

Re: Suduonės tv.

Post by Raimondas »

Matosi daugiau buteliu, nei zuvies :fuu: :geras: :D
Deivis
Posts: 521
Joined: 11 Apr 2008, 07:44
Miestas: Kaunas

Re: Suduonės tv.

Post by Deivis »

Nevaryk ,atvarysim ant Siauliu nesakyk kad darbo diena :x :geras:
Post Reply