Pradžiamokslis žūklei su museline

Kotai, ritės, valai, apranga, muselių rišimas, medžiagos...
KRAUZAS

Re: Pradžiamokslis žūklei su museline

Post by KRAUZAS »

Cia labai pasi i centerpin rite,tarp kitko jos buna labai brangios,jei kas gaudo dideleje upeje su plude,nepakeiciamas daiktas :Yess:
Tadas

Re: Pradžiamokslis žūklei su museline

Post by Tadas »

Del brangumo nezinau bet gali but kad brangoka nes dede kuris man atsiunte sia rite buvo didelis riciu kolekcionierius ir netgi labai nepigiu daiktu jis atsiusdavo. Taigi jai kam reikia galim kaipnors susitart;-)
Tadas

Re: Pradžiamokslis žūklei su museline

Post by Tadas »

visu pirma kas tas Sigutis? :x
zilva033

Re: Pradžiamokslis žūklei su museline

Post by zilva033 »

Sveiki zvejai!Is karto gal prisistatysiu,esu Zilvinas,tad malonu su jumis visais susipazinti. :labas: Kaip matote esu naujokas siame zveju forume,bei naujokas sioje temoje..Ateinanciais metais planuoju uzsiimti museline zvejyba.Gal niekad ir nebuciau isbandes tokio zvejybos budo,jei ne mano panele,kuri man lauktuviu is Skotijos atveze museline meskere,tai negrazu butu,jei ta meskere padeciau i kampa ir nepanaudociau..Kas mane labai domintu siuo metu,tai noreciau suzinoti ar ta meskere yra gera.Jos firma yra "Oscar Traveller Deluxe" Manau siame forume yra daugiau zmoniu kurie nusimano tokiomis smulkmenomis :) Tai butu pirmas mano klausimas jums,o veliau ju turiu pasiruoses pateikti ir daugiau. :geras: Vis del to naujokas esu ir tikiuosi,kad jus man padesite tapti profesionaliu zveju museline meskere :D :labas:
autukas

Re: Pradžiamokslis žūklei su museline

Post by autukas »

Manau, kad Tau geriau čia: http://www.flyfishing.lt/forumas/ O kai tapsi profesionaliu žveju museline meškere, ateisi čia mus, latrus, pamokyt. :D ;)
KRAUZAS

Re: Pradžiamokslis žūklei su museline

Post by KRAUZAS »

tai tipo mes murziai :shock: :D nevaryk ,mes irgi jau biski zinom :oops: :) nebuni meetuose tai nematai ,kaip as visus mokinu castinguoti :D is barbalo jau padariau puse muselininko :D pats tai is vis vos ne asas jauciuosi ,po vienos pamokos :oops: :geras: teisingai autukas pasiule ,jei reikia informacijos ,muselines tema ,reikia ziureti muselininku forumus ,pas mus,tik seip, megejai, geriausiu atveju :D :labas:
zilva033

Re: Pradžiamokslis žūklei su museline

Post by zilva033 »

dekoju jums uz issamia informacija...manau ji man pravers :D o kai busiu jau prie profesonalus muselininkas,tai mane tik jau galesite pamatyti laidose kaip "vienam gale kablys","sendien kimba" ir panasiai :geras: :geras: Na bet busiu toks malonus ir nepamirsiu jusu,apsilankydamas cia ir dar karta padekojas jums uz duotas reikiamas nuorodas,kad tapciau puikus

flyfisheris :D :Yess:
Mangis

Re: Pradžiamokslis žūklei su museline

Post by Mangis »

Vyrai, papaskokit kokia taktika naudojama gaudant slape musele.
Jei gerai is suprantu reikia mesti skersai sroves, leisti,
kad srove vala prispaustu prie kranto ir surinkineti vala arba permesti?
Tokia taktika naudojama gaudant tiek streemeriu, tiek nimfa? Zukle skersai sroved ir pasroviui?
User avatar
Denas
Posts: 197
Joined: 11 Apr 2008, 15:45
Miestas: Kaunas. A.Sanciai

Re: Pradžiamokslis žūklei su museline

Post by Denas »

Dar yra toks terminas Mending, kai musele leidziama su srove isgaunant tiesia linija.(ar kazkaip panasiai)
Video youtube susirasi be problemu ;)
Nu ir cia Ernestas paaiskina ant pirstu kas ir kaip ;)
http://www.museline.lt/index.php?route= ... blog&id=33
jackfish

Re: Pradžiamokslis žūklei su museline

Post by jackfish »

As kaip pradziamoksliui jau turiu rankose Vision Venus #6 + Vision Nite 5/6. Ir dar sniura :) Kotas su sniuru jau gal metus ar du gulejo kampe, bet tik neseniai rite isigijau. Tad dabar reik issiaiskint kaip su ta museline sapalus zvejot :D
Mangis

Re: Pradžiamokslis žūklei su museline

Post by Mangis »

Dar truksta keletos vabalu ir vietos su alkanais sapalais.
jackfish

Re: Pradžiamokslis žūklei su museline

Post by jackfish »

Vietu tai rasiu, sioks toks stazas yra :) dabar reik vasaros ir galbut kokiai zuklei pasiprasysiu lengvom treniruotem ;)
piatras

Re: Pradžiamokslis žūklei su museline

Post by piatras »

:labas: Labai teisingas ir pozityvus požiūris :Yess: išsakytas posto pabaigoj... Pasakysiu tik kad mūsų mytuose, net žiemą būna pamojuojama museline :shock: :x :D Vargu ar kas sugebėtų raštu aprašyt tai, ką įmanoma vizualiai pademonstruot... :x
autukas

Re: Pradžiamokslis žūklei su museline

Post by autukas »

:labas: Tikiuosi, negausiu ban'bukų nuo dėdžių už nuorodą į kitą forumą, bet čia nelabai rasi patarimo, tau geriau va čia: http://www.flyfishing.lt/forumas/index.php
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Pradžiamokslis žūklei su museline

Post by valdas. »

FC..visiskai nebutinas varijantas, nemazai atveju gali net trugdyt pravedimui, pateikimui..
Jo pliusa as matau tik jei tikslas ,,arti,, kuo giliau..Bet ir tai daugiau simbolinis varijantas, nekazi kiek lenkiantis mono..nebent zukle stovinciam vandeni btu..Tada jau jaucias sioks toks skirtumass, bet neryskus..

Visgi pas mus ner tikslo, klasikoi, naudot storesni nei 010-018mm. vala-pavadeli..O jo atkarpa maks 1,5m. O daugumoi perpus trumpiau,(neturiu omeni konusinio).. Imant tai, kad dar viska veikia tekme.Itaka to FC masalo paskandinime, gan simboline..Jis tiesiog lengviau ,,pramusa,, vandens pavirsiaus itempima-plevele..
Minusai..
Reik naudot storesni FC nei mono, tam paciam stiprumui pasiekt..
FC kaip beziuresi yra kietas, museles valdime, tai ner pliusas..
FC ir plaukianti muse, ne pora...

O siaip, reik ziuret ir bandyt, pagal save viska parinkt...
Jei jau reik skendimo, geriau i pavadi, konusini investuot is FC.o pagrindini pavadeli visgi det mono..

ps. 8ft.. stipriai cia, jei aisku zukle tik lietuvoi ir be ekstrymo..
User avatar
Denas
Posts: 197
Joined: 11 Apr 2008, 15:45
Miestas: Kaunas. A.Sanciai

Re: Pradžiamokslis žūklei su museline

Post by Denas »

fc naudoja ninfom ir taip sausai jis netinka ;)
User avatar
Denas
Posts: 197
Joined: 11 Apr 2008, 15:45
Miestas: Kaunas. A.Sanciai

Re: Pradžiamokslis žūklei su museline

Post by Denas »

Iš medžiagų skirtom ryšti muselės :oops:
Post Reply