Visi kiti karpininko daiktai

Kotai, ritės, valai, sistemėlės, signalizatoriai, priedai, rūbai, kėdės...
Wirtualus

Re: Visi kiti karpininko daiktai

Post by Wirtualus »

Chebra ka patartumet del gulto i ka atkreipt demesio...Biudzetas ekonomis pas mane
User avatar
Liveris
Posts: 311
Joined: 08 Oct 2008, 19:05
Miestas: Šiauliai
Contact:

Re: Visi kiti karpininko daiktai

Post by Liveris »

Wirtualus wrote:Chebra ka patartumet del gulto i ka atkreipt demesio...Biudzetas ekonomis pas mane
Rycka, manau kaip pirmam normaliam sezonui tau užteks ir rusiškos raskladuškės :D
Wirtualus

Re: Visi kiti karpininko daiktai

Post by Wirtualus »

Pirmam sezonui ir man uzteko, bet salta ant jos miegoti...Norisi kad nereiktu 100 kaldru ir adijalu vieta juk reikia taupyt :) Tai va ir ieskau kokio gulto iki kokiu 300-400 pinigu
User avatar
Liveris
Posts: 311
Joined: 08 Oct 2008, 19:05
Miestas: Šiauliai
Contact:

Re: Visi kiti karpininko daiktai

Post by Liveris »

prasuk pro pabalių sendaikčius, gal ka rasi tinkamo už nebrangei ;)
User avatar
Liveris
Posts: 311
Joined: 08 Oct 2008, 19:05
Miestas: Šiauliai
Contact:

Re: Visi kiti karpininko daiktai

Post by Liveris »

karsis
Posts: 383
Joined: 11 Apr 2008, 16:53
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Visi kiti karpininko daiktai

Post by karsis »

Pas mane toks pats tik firma skiriasia (mano JRC) , naudoju trecia sezona , jokiu priekaistu neturiu , aisku ne nash firmos , bet ir kaina ne kaip nash :labas: :labas: :labas:
labai gera kaina rekomenduoju
User avatar
Liveris
Posts: 311
Joined: 08 Oct 2008, 19:05
Miestas: Šiauliai
Contact:

Re: Visi kiti karpininko daiktai

Post by Liveris »

Tai va katik Rycka nepaveluotu, reikia kuo skubiau lekt i Šiaulių romadą ir rezervuot, kad atvežtų.
karsis
Posts: 383
Joined: 11 Apr 2008, 16:53
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Visi kiti karpininko daiktai

Post by karsis »

jei negaus tegu man paskambina , suorganziuosiu uz tokia pacia kaina gal net pigiau
Wirtualus

Re: Visi kiti karpininko daiktai

Post by Wirtualus »

Reiks nueiti i romada pasneketi del atsiuntimo galimebes i siaulius...
banginis

Re: Visi kiti karpininko daiktai

Post by banginis »

mano naujasis pirkinys ;) kokia nuomone?gal kas jau pabandete kaip atitarnavo ar dar vis tarnauja :D bent jau man atrodo ir jauciasi rankoje kaip is rimtesniu ;)
http://www.youtube.com/watch?v=CKXRybvcIW4
Wirtualus

Re: Visi kiti karpininko daiktai

Post by Wirtualus »

Oliux wrote:atsiusti is kito miesto romados kainuos papildomai berots 15lt , tad zymiai paprasciau uzsisakyt internetu ir atsius tiesiai i namus , uz tuos pacius 15-20lt :)
Kiek siunte nei karto neteko moketi uz parsiuntima...
karsis
Posts: 383
Joined: 11 Apr 2008, 16:53
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Visi kiti karpininko daiktai

Post by karsis »

Berods Kiesiukas tokias turi , kiek girdejau nesiskundzia
po kiek pinigu gavosi?
banginis wrote:mano naujasis pirkinys ;) kokia nuomone?gal kas jau pabandete kaip atitarnavo ar dar vis tarnauja :D bent jau man atrodo ir jauciasi rankoje kaip is rimtesniu ;)
http://www.youtube.com/watch?v=CKXRybvcIW4
Wirtualus

Re: Visi kiti karpininko daiktai

Post by Wirtualus »

Atsakysiu uz bangini 370 ltl/vnt. Siualau as jam dar Rimosiui nuvezti kad suteptu kaip priklauso, bet kazkdel bijo kad sugadins :D
karsis
Posts: 383
Joined: 11 Apr 2008, 16:53
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Visi kiti karpininko daiktai

Post by karsis »

jo sutepima patikrint manau reik ...
Tomas

Re: Visi kiti karpininko daiktai

Post by Tomas »

pas kiesiuka beastmaster. cia jau piktesnes sitos :Yess:
Tomas

Re: Visi kiti karpininko daiktai

Post by Tomas »

ir kiek suprantu, tai jos tepimo anga turi, tai jei tik pagrindini dantrati, tai tegul ta varzta tik issuka ir suteps pats. ar reikia ten rimciau patepliot ka nors?
karsis
Posts: 383
Joined: 11 Apr 2008, 16:53
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Visi kiti karpininko daiktai

Post by karsis »

kaip man Rimosius sake , kad dazniausiai jam atnesa remontuoti naujas rites ... renka rites is inercijos tepalo bet kur susuka ir i prekyba ... aisku su shimanais manau to tikrai nera... bet ka gali zinot
Wirtualus

Re: Visi kiti karpininko daiktai

Post by Wirtualus »

Siuo metu renkuosi is dvieju variantu: http://www.parduotuve.zvejokliai.lt/gul ... -bed-chair ir http://romada.lt/shop/index.php?route=p ... ct_id=2558 patarkit i kuri labiau ziuret. Nes sioje srityje tikrai nieko nesuprantu
karsis
Posts: 383
Joined: 11 Apr 2008, 16:53
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Visi kiti karpininko daiktai

Post by karsis »

vison neturejau galimybes paciupinet ... o kitas JRC analogas (toks kaip pas mane) ... palauk parodosa jei atvaziuosi paciupinesim gyvai ... is akies rimciau atrodo Vision
Wirtualus

Re: Visi kiti karpininko daiktai

Post by Wirtualus »

Del parodos tai cia geras patarimas neskubesiu dabar kazka imti...Kiek suprantu parodoje bus galima ir nusipirkti uz nebloga kaina tai gal ir iseis pasinaudot
karsis
Posts: 383
Joined: 11 Apr 2008, 16:53
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Visi kiti karpininko daiktai

Post by karsis »

butent
skridzas

Re: Visi kiti karpininko daiktai

Post by skridzas »

Ar kas naudoja karutčius tipo tokius http://www.bristolangling.com/media/cat ... barrow.jpg Aš senai svajoju apie šita arba apie panašu galvoju kad galėčiau visai komfortiškai nusitempti visus daiktus jeigu nėra privažiavimo su auto :)
karsis
Posts: 383
Joined: 11 Apr 2008, 16:53
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Visi kiti karpininko daiktai

Post by karsis »

pazystu kas turi kazka panasaus , tai sake man : geriau per tris kartus atsinesti , nei per viena kart viska susivezti .... pats nebandziau ...
User avatar
Liveris
Posts: 311
Joined: 08 Oct 2008, 19:05
Miestas: Šiauliai
Contact:

Re: Visi kiti karpininko daiktai

Post by Liveris »

Na aš iš savo pusės galiu pasakyt, kai reikia pedėit po 400-500 metrus pirmyn atgal, tai geriau vežtis vienu kartu. Pats naudoju ratukus tokius kaip būna prie didelių tašių, tai manasis iš vaikiško vežimėlio padarytas. Reikia kitus minkštus ratukus pritaisyti ir bus visiškas gėris.
karsis
Posts: 383
Joined: 11 Apr 2008, 16:53
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Visi kiti karpininko daiktai

Post by karsis »

na as pasakiau ka man pasake ir pabreze jei kelias lygus viskas ok , o jei kalnai ir slaitai (kas dazniausiai buna) tai nafik geriau nestis.. as pats nenaudojau , nors irgi norejau isigyti - mane perkalbejo vienas zmogus gerai zinomas kuris naudojasi siuo daigtu paskiau lygtais pardave
O jus isigykite ir parasykite man kaip viskas yra ...
Busiu labai dekingas uz nuomone
banginis

Re: Visi kiti karpininko daiktai

Post by banginis »

:labas: pvz Taurageje pamegau antra sektoriu o iki jo nestis manta apie200m.tai savininkas dave paprastus karucius(tacka) ir labai super kad ir su tokia nusitempiu visas smotkes :D manau jei tikrai vezimelis patogus didelis erdvus tai jokiu problemu tik palengvintu situacija :)
karsis
Posts: 383
Joined: 11 Apr 2008, 16:53
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Visi kiti karpininko daiktai

Post by karsis »

bangini o extremaliom salygom : krumai kalnai pakalnes , siauras keliukas , slaitai , meginai karuti ?
User avatar
gedukas
Posts: 1161
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Visi kiti karpininko daiktai

Post by gedukas »

o AS,o AS,o as...kai varau trumpai sesijai,t.y. parai,viena chodke nusinesu viska.ant mano pilvo 4 tases telpa ir sprandas dar laiko.. :labas:
karsis
Posts: 383
Joined: 11 Apr 2008, 16:53
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Visi kiti karpininko daiktai

Post by karsis »

nu man jis kolkas tikrai nereikalingas , as arba davaziuoju iki vietos , arba nesuosi kalnais pakalnem :D
karsis
Posts: 383
Joined: 11 Apr 2008, 16:53
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Visi kiti karpininko daiktai

Post by karsis »

http://www.britnett-carveradv.co.uk/eri ... -3999.html uzsisakiau stai sia tasyte , manau kaina tikrai protinga o ir gamintojas patikimas :labas:
Post Reply