Karpiniai meskerykociai

Kotai, ritės, valai, sistemėlės, signalizatoriai, priedai, rūbai, kėdės...
karsis
Posts: 321
Joined: 11 Apr 2008, 16:53
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by karsis »

kotus gali neblogus nusipirkt ir po 200-300 lt tam tarpe uz vnt .... su ritem , bachurs neisdegs ... aisku gali jamt ekonomines klases, bet........... as nutylesiu , turejau visko , kol pagaliau neisigyjau ko man reik... aisku ne rites ir kotai gaudo , o gaudo zvejys
karsis
Posts: 321
Joined: 11 Apr 2008, 16:53
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by karsis »

kaip tau pilnai uzteks ir shimano alivio , o jei zvelgiant i ateiti, jamk spro royality , arba okuma epix , neblogi ir galaxy carp ir kaina panasi ju ... o siaip ieskok devetu , manau zinai kur ir rasi :) kencianciam - dangus...
o siaip ka pradesi karpius traukt? :shock: :shock: :shock: :shock: :geras: :geras: :geras:
Orass wrote:Planuoju pirkt kol kas antra kota, tik neapsisprendziu biski :)
Nes pereitais metais uz toki kota mokejau 170 o siandien 200 kainuoja.. :fuu: tai kazkaip atkrito noras pirkt :D
galvojau gal tipo geriau pirkt panasiu ismatavimu bet pigu koki ~100lt.
ar geriau saugei investuot i toky paty turima ?
karsis
Posts: 321
Joined: 11 Apr 2008, 16:53
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by karsis »

Jei is karpines zukles kaune parduotuve , bent jau man prieinamiausia : zvejoklis barsausko g. http://www.zvejoklis.lt/ aplamai gali paziuret ir cia , gal ka tinkamo rasi : http://www.parduotuve.zvejokliai.lt/karpiu-zuklei , osiaip pigiausiai siustis is uzsienio nes LT pardose antkainei kosminiai
Naujokas333 wrote:Ir dar klausimas kur perkate visa zvejybine iranga, kur pigiausia? Romadoj berods visi vienbalsiai manau pritars jog viskas brangiausia.
karsis
Posts: 321
Joined: 11 Apr 2008, 16:53
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by karsis »

tai as ir nesakau kad skirsis , meta gerai , turejau pries tai tridalius , tai dabar vienbalsiai uz dvidalius , nors ir nepatogus transportavimas .... As nesakau kad FOX warior yra geriausi kotai , tiesiog , uz tokia kaina kaip as npirkau t.y 59 svarai / vnt , nieko geriau neciupinejau , pas garcia Impactai kotai man nelimpa ir viskas , na okuma irgi patiko , bet vistiek kazkaip nusprendziau imt Foxus ... tai tiek
del riciu , nesakau kad galaxy carp blogos , tiesiog blizguciai lupinetis pradejo , turejo pries tai shaekspearo rites , tai nafik g*****....
Dabar rites sitos , kol kas man jos limpa ... as tik noriu pasakyt kad rite karpiams uz 100 lt neverta pirkt , geriau dasidet ir pirkt uz 200-250 , dar geriau - 400-500 lt , o gaudyt galima ir su rusiskom "Nevskom" ritem :labas:m Cia jau skonio reikalas :isveikata:
karsis
Posts: 321
Joined: 11 Apr 2008, 16:53
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by karsis »

su okumom nemeciau , tik pamosikavau barsauskineje , patiko ziedas pirmas 50 mm, su savo foxais metasi afigenai , atstumas padidejo bent trecdaliu , nei pries tai buvusiais kotais , tikiuosi si savaitgali jau pakrikstysiu savo kotukus :Yess:
Wirtualus

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by Wirtualus »

Na ka uzkabino :) SIandien pasiemiau 3 kotus atemi gladiator 3.60 - 3 lbs...Gal kam teko ciupineti? Butu idomu suzinoti kitu nuomone apie juos...
karsis
Posts: 321
Joined: 11 Apr 2008, 16:53
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by karsis »

Nu negirdeti :x prasom foto , nuoroda ir kitus dalykus :labas:
karsis
Posts: 321
Joined: 11 Apr 2008, 16:53
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by karsis »

Wirtualus

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by Wirtualus »

Jo sitie
User avatar
Liveris
Posts: 307
Joined: 08 Oct 2008, 19:05
Miestas: Šiauliai
Contact:

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by Liveris »

Wirtualus wrote:Na ka uzkabino :) SIandien pasiemiau 3 kotus atemi gladiator 3.60 - 3 lbs...Gal kam teko ciupineti? Butu idomu suzinoti kitu nuomone apie juos...
Kaimynas kaip tik pries kelias savaites tokius pasieme, tai dvi zukles atpyle išsišiepęs iki ausų. Ėmė iš Cironkos, ten vytauto gatvėj prie parnu. Tu ir iš ten pat?
Wirtualus

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by Wirtualus »

Jo is ten pat pasiemiau
User avatar
Liveris
Posts: 307
Joined: 08 Oct 2008, 19:05
Miestas: Šiauliai
Contact:

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by Liveris »

Na pries tai su dugninem žvejodavo turginiais telefideriais. Tai šitie jam labai patiko, kiek supratau vien dėl to kad ne sasyskos kaip turginiai :) metasi jau bent jam taikliai ir t.t.
karsis
Posts: 321
Joined: 11 Apr 2008, 16:53
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by karsis »

Neciupinejau , nepakomentuosiu...ale bilia paciam liptu :labas:
tai ka laikas ritems ?
Wirtualus wrote:Jo sitie
User avatar
Liveris
Posts: 307
Joined: 08 Oct 2008, 19:05
Miestas: Šiauliai
Contact:

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by Liveris »

Taip Karsi pasiulyk Ryckai geras rites, ir tegul pradeda kaupt kapeikas ant ju :)
karsis
Posts: 321
Joined: 11 Apr 2008, 16:53
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by karsis »

Viskas priklauso nuo finansu , is biudzetiniu tai arba spro arba Okuma http://www.zvejoklis.lt/lt/prekiu-katal ... o-intr-186
Wirtualus

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by Wirtualus »

Jooo dabar jau apie rites suku kiaus..., galvoju kokias imti kazkaip linkstu prie riciu be galinio stabdzio...
karsis
Posts: 321
Joined: 11 Apr 2008, 16:53
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by karsis »

Shimanas yra shimanas :labas: as saviskes jamiau , manau ilgam keist nenoresiu , labai patenkintas savosiomis
User avatar
Liveris
Posts: 307
Joined: 08 Oct 2008, 19:05
Miestas: Šiauliai
Contact:

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by Liveris »

Wirtualus wrote:Karsi o kokias tu turi?
Karsio postas : Kadangi negavo parsiust man Shimano Big baitruner LC , nes nebuvo shope , jamiau sias ritukes SHIMANO Ultegra XSB 10000 :Yess: :Yess: :Yess: :Yess: Jau namie jos :)
karsis
Posts: 321
Joined: 11 Apr 2008, 16:53
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by karsis »

Butent Shimano ultegra xsb :labas:
dainius

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by dainius »

SHIMANAS yra SHIMANAS :Yess: :D
dainius

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by dainius »

dainius wrote:SHIMANAS yra SHIMANAS :Yess: :D
o čia apie rites :mda: turiu aš kotus Shimano Tehnium 3 lb.Į nieka nekeisiu ilgis 3,66 bet man jie jiega slimai :Yess:
karsis
Posts: 321
Joined: 11 Apr 2008, 16:53
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by karsis »

turiu Fox warior ,13 ft, 3,5 lb , tikrai nesikundziu , metasi afiget , pats netikejau kad galiu tiek uzmest :plojam:
dainius

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by dainius »

Dariau tikiu ir aš kaškada norėjau bet kai mes žvejojam ir po medžiais reik mest tai aš jaučiuosi ramus ;)
karsis
Posts: 321
Joined: 11 Apr 2008, 16:53
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by karsis »

ibrendi i vandeni ir medziai nemaiso , o ka tavo 3,66 mano 3,90 mano ugis dalleiskim 195 tavo daleiskim 170 skirtumo nera :)
siaip mes lygus :D pagal ugi netgi gal tu auksytesnis kazkiek
supratai manau link ko lenkiu :)
dainius

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by dainius »

karsis wrote:ibrendi i vandeni ir medziai nemaiso , o ka tavo 3,66 mano 3,90 mano ugis dalleiskim 195 tavo daleiskim 170 skirtumo nera :)
siaip mes lygus :D pagal ugi netgi gal tu auksytesnis kazkiek
supratai manau link ko lenkiu :)
Dariau aš nieko blogo nesakau kadv 3,90 blogesni.Man užtenka ir 3,66 nors ir turiu viena kota GC reflexsion 3,90-3,5lb metimas beveik tas pats
karsis
Posts: 321
Joined: 11 Apr 2008, 16:53
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by karsis »

beveik ? placiau prasom
dainius

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by dainius »

Na Dariau aš ne toks kad į milimetrus gilinčiaus.Na GC meta gerai žuvį tai pat traukt smagu bet man smagiau laikyt Shimanus.Aš tavo nelaikiau kotų gali mano nuomonė ir pasikeist? :shock:
karsis
Posts: 321
Joined: 11 Apr 2008, 16:53
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by karsis »

as turejau uomeny uzmetima , manau kad su dabartiniai kotais , 90 gr kulkos svareliu , metu virs 100 m biski , nematavau , bet generolas nustebo kaip permeciau kur gaudem telkini , aisku be boilio , , kitas dalykas su buvusiais alivio kotais 3,66 ilgio ta padaryt buvo toli grazu, nesakau nieko , ciupinejau tikrai nedaug , bet metimas patolejo bent ant 30 m , aisku anie buvo 2,75 lbs sitie , 3,5 lbs, koks skirtumas ble , dar neturejau tokios zvejybos kur reiketu mes daugiau nei 100m
dainius

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by dainius »

Dariau nors ir dar galvoju ar tave kviestis :geras: bet pas mane yra 200 metrų iki vietos kur mes žvejojam(na čia kita).Na aš nebandžiau mest manau be šansų.Viena rudenį bandžiau ant lauko mest savo Shimano su SPRO rite buvo lyg 120 lyg gal ir mažiau nors valas buvo 0,35 ir svarelis 80gr.Dabar tobulėjku valas 0,30 ir jis senūjų karpininkų girtinas .Kalbu apie PROLODŽIKA.jį uždėjus Delkimas dirba ne taip jautriai kiaip ant kito valo.Jau galvojau kad blogas Delkimas
Modiss
Posts: 129
Joined: 10 Mar 2010, 15:30
Miestas: Skuodas

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by Modiss »

Karsi, ar neteko ciupinet Chub outkast kotu?, ar chub outkast ir fox warrior blankai panasus? o gal net tokie pat.
Post Reply