Karpiniai meskerykociai

Kotai, ritės, valai, sistemėlės, signalizatoriai, priedai, rūbai, kėdės...
karsis
Posts: 383
Joined: 11 Apr 2008, 16:53
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by karsis »

neaiskinsiu as tau kaip tai padaryti (JEI NESUPRATAI KA AS PARASIAU ANKSCIAU IR NESUPRASI) jei nori gali begiot tarp medziu tai ir begiok arba paskityk ka as parasiau :geras:
User avatar
Liveris
Posts: 311
Joined: 08 Oct 2008, 19:05
Miestas: Šiauliai
Contact:

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by Liveris »

Kas kur matė pirkti didžiųjų meškerių žiedų pirmųjų nuo ritės, šiandiena prisiminiau, kad reikia pasikeisti į didesnį, internete palandžiojau, ką randu ebay didžiausią 28mm vididinis diametras.
karsis
Posts: 383
Joined: 11 Apr 2008, 16:53
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by karsis »

abejoju ar rasi ... kreipkis i tuos kurie remontuoja meskeres ...
User avatar
Liveris
Posts: 311
Joined: 08 Oct 2008, 19:05
Miestas: Šiauliai
Contact:

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by Liveris »

User avatar
gedukas
Posts: 1161
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by gedukas »

:labas: gal kam teko susidurt su tokiais kotais salmo diamond carp 360 3lbs,2dalys,analogiskas prologic c1, ir robinson diplomat carp.kokios nuomones xpertu tep sakant :D
User avatar
gedukas
Posts: 1161
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by gedukas »

kaip ir maniau,tuoj prasides fyzdavojimai.....as karpizmu sirgau ir gaudziau jau pries 20metu....daba didele pertrauka gavosi ir noras neisbleso.....reks vyniot vendas manau is cia...bo kaip praktika rodo,kuo sustresne yranga pas zmogu tuo maziau susikalbet aina... [respect.gif]
Modiss
Posts: 144
Joined: 10 Mar 2010, 15:30
Miestas: Skuodas

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by Modiss »

Kolega, klausėt nuomonės-gavot tikslu atsakyma, tuos kotus senai aš turėjau,kai pradėjau domėtis karpiais, tai yra stiklo pluošto kotai, žemiausios klasės.Kai traukiau savo pirma karpi su jais - viskas buvo gerai, nelužo nebraškėjo, jie yra gerokai storeni už anglinius ,t.y ne slimai. bet ir kaina ju juokinga kainavo berods 60-70lt
User avatar
gedukas
Posts: 1161
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by gedukas »

matau ponulis atitrukes nuo realybes,as nesneku apie kotus kur parasiau kurie buvo pries niolika metu,o dabartinius,kurie is auksto modulio anglies ir sveria 340g...robinsonai isvis naujiena,pasidomekit...http://wedkarskikrakow.pl/robinson-dipl ... m-300-lbs/
karsis
Posts: 383
Joined: 11 Apr 2008, 16:53
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by karsis »

Neteko ciupinet,bet manau atstumams iki 100mpilnos akys tokio koto... aisku jei yra galimybe galimabiski brangesnius paimti kurie tikrai patikrinti ir kaina labai panasi pvz Fox Warior , chub outkast irt...t o kaina ju tikrai manau visiems prieinama
User avatar
gedukas
Posts: 1161
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by gedukas »

man tai ydomiausia,kad vienoj pardej ciupinejau kota,ale anglu rinkai,nors ir china,50e,tipo paskutinis,visi jama imk kol dar yr....bet man kuolas ,palyginus ka ciupinejau tuos modelius ir kuriuos jums cia pateikiau....draugas mistrall kotus turi 3,25 lbs tai ju svoris 260g ir triju daliu,ju kaina 100e kazkur....pasaka,net spomba mazesny su jais mete ir nieko....va ka reisia japan carbon,o nea tik vardas....pagyvensim-paziuresim.....karpis neziuri su kuo gaudai,ir nuo to laimikiu skaicius nepriklauso,bile zvejui poreikius patenkintu,o poreikiai pas visus skirtingi..... :labas:
karsis
Posts: 383
Joined: 11 Apr 2008, 16:53
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by karsis »

Pasakysiu taip: turiu kotus shimano tribal ultra a pries tai turejau fox warior ... dar pries tai shimano alivio visi kotai geri. Bet ziurint ko is ju norima tada prasideda.... teko man ciupinet prologic c3 kotus nepasakysiu nei blogo nei gero nors gyde man kad labai geri .... nepametes neatsakysiu
User avatar
gedukas
Posts: 1161
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by gedukas »

jo,nepaciupinejes nieko negali sprest.man daba nerek ilgu,pries tai turejau 3,9m daba noriu 3,6m.virs 100m tikrai nemetysiu,o kaip bus ateity paziuresim... ;)
karsis
Posts: 383
Joined: 11 Apr 2008, 16:53
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by karsis »

teko metyti su prologic c1 13 ft ir 3.5 lb , akcija greita , meta neblogai ; apir 12 ft 3 lb nepasakysiu nieko
User avatar
gedukas
Posts: 1161
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by gedukas »

Jei nesiruosi zvejot-metyt atstumu nuo 120m ir toliau...manyciau pirmas variantas labiau tiktu.dar rek ziuret su kuo ir kiek tu serykla-spomba gali numest.
User avatar
gedukas
Posts: 1161
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by gedukas »

faktas kad kietesnis kotas bus 3.5 negu 3.0lbs,ir sunkesnis.jei uzvezinejama is valties ir traukiama zuvis valties pagalba tai kotai isvis naudojami tik iki 3m ilgio..pvz jei telkinys apzeles ir zuvy geriau pasijamt isplaukus y atvirus vandenis,arba jeigu karpis inlys y zoles palei kranta ar po kokiais kliuviniais....pats pirkciau 12f ir 3 lbs,cia tik mano nuomone ;) o kaip toliau klostysis tavo karpiu gaudymas...ateitis viska sudelios y savo vietas. :)
User avatar
gedukas
Posts: 1161
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by gedukas »

Kadangi kaininis segmentas panasus,tai man inponuotu labiau fox,nes ziedai didesni ir rankena ilgesne,petis didesnis. https://youtu.be/NAxEWMiXt70 su plika sistema 130m drasiai https://youtu.be/OA85hT-ufGE sekanciam video grynai kritikuoja 2017m modely daiwos https://youtu.be/vWADjm0kHn4 nes senesni modeliai zymiai geresni...
gasas318
Posts: 23
Joined: 14 Jan 2018, 13:30
Miestas: vievis

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by gasas318 »

Na ir kaip tau fox kotai? Man truputi minkstoki
gasas318
Posts: 23
Joined: 14 Jan 2018, 13:30
Miestas: vievis

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by gasas318 »

tai kad daiwa aplamai ten sasyska
Modiss
Posts: 144
Joined: 10 Mar 2010, 15:30
Miestas: Skuodas

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by Modiss »

Puikus kotai uz zema kaina CHUB , nezinau kaip naujiejei bet senieji tikrai neblogi
User avatar
gedukas
Posts: 1161
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by gedukas »

Ir kokia ta zema kaina..
Modiss
Posts: 144
Joined: 10 Mar 2010, 15:30
Miestas: Skuodas

Re: Karpiniai meskerykociai

Post by Modiss »

berods apie 80 eur
Post Reply