Kiti drožiniai

User avatar
Rolandas
Posts: 215
Joined: 17 Mar 2009, 20:29
Miestas: Vilnius

Re: Auksiniu ranku burelis.

Post by Rolandas »

Sveiki. Idedu savadarbius voblikus, tik dar kolkas ne mano gamintus, bet tevuko. Pirma karta pamegino sia ziema jais uzsiimti... Tai truksta kabliuku ir galima bus ismegint pasibaigus lydeku draudimui :D Labai nesmerkit :oops:
imgp0411.jpg
User avatar
Liveris
Posts: 311
Joined: 08 Oct 2008, 19:05
Miestas: Šiauliai
Contact:

Re: Auksiniu ranku burelis.

Post by Liveris »

Va foto:
CIMG7082_.JPG
Tomciukas

Re: Savadarbiai masalai

Post by Tomciukas »

Na ir aš pristatau saviškius.
KRAUZAS

Re: Savadarbiai masalai

Post by KRAUZAS »

visi tik deda :) idesiu ir as :oops: masalai labai idomu kelia padare robke droze ir impregnavo [respect.gif] mixas nudaze baltai ir dar pasiule minti su zvynais :Yess: [respect.gif] na o visa kita mano :oops: :D nieko daugiau daryti kaip ir nereikejo, tik viena nudazyti ir abu uzlakuoti :)
telefono 003.JPG
triubica

Re: Kiti drožiniai

Post by triubica »

Pirmas bandymas :oops: dar nelakuoti. 12 cm. liepa. plaukiantis :oops:. Ir 18cm. liepa. skestantis :oops:
Attachments
IMG_4034.JPG
IMG_4039.JPG
Last edited by triubica on 24 Mar 2012, 17:16, edited 2 times in total.
Arvis&UKpike

Re: Techniniai sprendimai ir technologinės gudrybės

Post by Arvis&UKpike »

PRASAU NESIJUOKTI :geras: cia mano pirmas "mikro jerkas" :D dar neisbaiktas, kabliai ir tt...
Attachments
2012-05-07 17.43.36.jpg
2012-05-07 17.27.55.jpg
Arvis&UKpike

Re: Techniniai sprendimai ir technologinės gudrybės

Post by Arvis&UKpike »

:labas: sekmadienio namu darbai :D vienas kaskoks kotletas gavosi norejau kaska nupjaut ale sakau koks gime toks lai gyvena :D gal mastiovas bus :oops:
Attachments
2012-05-13 18.36.32.jpg
triubica

Re: Kiti drožiniai

Post by triubica »

Vis bandau ir bandau... :oops: 15 cm liepinis
Attachments
IMG_4147.JPG
Arvis&UKpike

Re: Techniniai sprendimai ir technologinės gudrybės

Post by Arvis&UKpike »

:labas: Sveiki visi "pagaliautojiai" pagaliau baigiau savo partija samadielku yra reikalu tas malkas nuo a iki z padaryt tuo labiau kaip po ranka nera visu yrankiu ir gyslomis neteka nei lasas dailininko kraujo, kogero dariau pirma ir paskutini karta na nebent koky viena kita darysiu jai sitie pasiteisins nors kiek (bet ne 8nis iskart... :pikta: ) gavos kaip gavos prasau nesitycioti :stop: :kava:
Attachments
DSCF5527.JPG
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Kiti drožiniai

Post by Robke »

:labas: dzerku gamintojai, baikit jus dviracius isradinet, nelaikys joks lakas apart epoksidinio, prasidauzo po pirmos zukles jei ilgiau pamirkysi :( .Arvi, gali nusipirkt "envirotekso", Anglijoj dirbant nera brangu :yes:
http://www.metalclay.co.uk/envirotex-li ... ing-resin/
User avatar
ZILVA von jurasemia
Posts: 458
Joined: 22 Feb 2010, 15:16
Miestas: Heydekrug

Re: Kiti drožiniai

Post by ZILVA von jurasemia »

Robke wrote::labas: dzerku gamintojai, baikit jus dviracius isradinet, nelaikys joks lakas apart epoksidinio, prasidauzo po pirmos zukles jei ilgiau pamirkysi :( .Arvi, gali nusipirkt "envirotekso", Anglijoj dirbant nera brangu :yes:
http://www.metalclay.co.uk/envirotex-li ... ing-resin/
Jė ,Robke teisus :Yess: ir aš pasirašau po ....
Greitu laiku pabandysiu LV1 , bet ne ant džerkų , matysiu ką rodys .
Arvis&UKpike

Re: Kiti drožiniai

Post by Arvis&UKpike »

JA ROBKE kad as buciau pagalvojas ,lalas lakas :mda: nu nieko gal laikys kol pamatysiu ar ka domina jie jai kibus bus kaska tepsim ant virsaus kad laikytu ilgiau
Arvis&UKpike

Re: Kiti drožiniai

Post by Arvis&UKpike »

cia kaskas kaip minejo pakaitinus orkaitej 20min tas lako minkstumas dingo ir matos kad lakas tikrai kietas :Yess: tai dabar kepu visus likusius :D
Egyda
Posts: 238
Joined: 23 Apr 2012, 18:49
Miestas: Šiauliai

Re: Techniniai sprendimai ir technologinės gudrybės

Post by Egyda »

Buhalteris wrote:
Arvis&UKpike wrote::gyslomis neteka nei lasas dailininko kraujo
Tai, kad geras tas kraujas. :Yess:
Kad sudėtinga geresnį būtų padaryti.
Tu pagauk ant to antroje eilėje paskutinio ...paskiau aš jį darysiu.
Panašus forma į tą kuriuo Umbro "balkius" ima :D

Egyda aš tada klausiau, kaip tavo "valgomieji"džerkai veikia, o ne vobleriai.
Kaip pvz. dabar Arvio džerkas apie kurį kalbu dirbs?
Ners gilyn ir į šoną, ar tik gilyn ir aukštyn(jeigu plaukiantis)
Turėtum žinoti, juk čia Barbalo pavyzdžiu daromi ;)

Nežinau, kaip išdėstyti švinai. Gali vaikščioti į šonus, o gali tik aukštyn-žemyn. Netgi darant du vienodus džerkus ir lygtai vienodai sudedant svorius, darbas panašus, bet niuansai skiriasi :x
Arvis&UKpike

Re: Kiti drožiniai

Post by Arvis&UKpike »

man paciam ydomu kas cia ners o kas kas y virsu duos o kam si.na bus per sunki :geras: savaitgaly pas mus upes atsidaro pagaliau nereiks jieskot mokamu tvenkiniu kad lydeka pakalbint :Yess: kas liecia svinus tai su kableis meciau y vandeny ziurejau kaip jis ten elgesi ir su guma svina pridejas jieskojau to tasko kad jerkas nosim butu ciut pasvires zemyn, ir gavos tokie letai skestantys gal vienas kitas "ale suspenderis bus" :mda: na ir viena padariau toky kirviu y dugna einanty nes bais sunku gyliuose zvejot su orginalais,lauksim sestadienio [drill2.gif]
Arvis&UKpike

Re: Kiti drožiniai

Post by Arvis&UKpike »

:labas: mano jerku vakarykstis testas sakyciau visai vykes buvo, maiso zuvies neprigaudziau :oops: bent jau kaskas sudirbo nepaisant to kad atvaziavau prie vandens apie 13;00 iz zvejojau 2-3valandas "buratinai" pjuklu eina o vadinami slaideriai laaabai jau trumpus slaidus daro :geras: esme ribalkos buvo pratampyt kekviena masala paziuret kaip jis vandeny elgesi, ydomiausia tai kad supratau kad "big bandit" yra netoks jau big :D po savo isradimu metymo sakyciau jis papuola y ULjerk klase :D gal kas is forumieciu bandet jerkus tobulint silikoninem uodegom? jai taip tai kaip pavyko ar pasiteisino? mastau tas gumas antroj foto trumpint ir klijuot prie jerku , kopinsiu ruselius jiems lyg pasiteisino :mda:
Attachments
1339877045557.jpg
1339877045557.jpg (35.29 KiB) Viewed 7748 times
DSC07292.JPG
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Kiti drožiniai

Post by Robke »

:labas: Su tvisteriu uodegom ant
"nupjautasnukiu" atsargiai, as viena turiu, tai eina tik i viena sona, gali reguliuot kilpa kaip nori, jis vistiek i viena puse ziuri :D Nuimi uodega-"vaiksto" graziausiai. Kitokiems modeliams nezinau kaip veiktu ta uodega. :x
Arvis&UKpike

Re: Kiti drožiniai

Post by Arvis&UKpike »

pas mane tie nupjautasnukiai visi pjuklu eina trumpesnis kaska lyk bando kaip uzdroziu savo grebliuku :D nebuvo man kada zmoniskai pazvejot kad pasakyciau kaska daugiau, sy savaitgali vaziuosiu bandysiu vel as jais drost, zadu aplankyti ta kanala kur zvejojom paskutini karta :mda: (kogero kita savaitgali) gal sangokas prisijunks :oops:
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Kiti drožiniai

Post by Robke »

:labas: nupjautasnuki bandyk letu ilgu patraukimu "is korpuso" truktelt, visai kitaip turetu eit :yes:
Nei zvyno kanale :plojam:
User avatar
ZILVA von jurasemia
Posts: 458
Joined: 22 Feb 2010, 15:16
Miestas: Heydekrug

Re: Kiti drožiniai

Post by ZILVA von jurasemia »

utn wrote:Senokai neseku sito skyrelio apie savadarbius masalus, zodziu prireike velkei vobleriu. Gal cia besilankantys matet ir zino kas tokiu turi pagamines ir gali parduot. Noreciau ne maziau 14 cm. Ir kad nertu taip apie 5-8 metrus. Isskirtinis reikalavimas spalvinimui, arba pilnai juodas, arba juodas su nedideliasi kitu spalvu akcentais, arba koks tamsiai raudonas ar rudas. Na zodziu ieskau tamsiu dideliu vobleriu velkei.
....jė zdėc paskutinę minutę reik juodo ir viskas ...o gal fluo žalias da geriaau ar raudfongalvis ....niu nusprok kaip nori čia ti, pas Bulį reik eit jis visko turi .....visiems atsiprašau atvejams , visokiems norams ...Šarūnai , ar tu kartais pasižiūri į save iš šalies ? ar kartais juoks nesuimtų / /????
User avatar
ZILVA von jurasemia
Posts: 458
Joined: 22 Feb 2010, 15:16
Miestas: Heydekrug

Re: Kiti drožiniai

Post by ZILVA von jurasemia »

utn wrote:Man reikia tamsiu, prie ko cia ziurejimas is salies. Nebutinai paskutine minute, as taip nesakiau. Visokiu redhedu as ir taip turiu daugiau nei reikia, o vat tamsiu gamykliniu bent Utenoje nerandu. Kas cia blogo tame kad paklausiau ?
na bet kodel būtent juodo ir dar gyliams , tu nesupyk , bet būt įdomu tokio pasirinkimo argumentacija - panašus į prigesusią dvesiančią seliavą ir pan ...., .... ašpvz. po praeito savaitgalio imčiau tik salotą(ne fluo , paparastą su juodu ir auksiuku ) ...tik prašau nesupyk ...man noris kažko aiškiau išreikšto kodėl , kad gal būt galėčiau tenkinti įgeidžių klientų lūkesčius ...
User avatar
ZILVA von jurasemia
Posts: 458
Joined: 22 Feb 2010, 15:16
Miestas: Heydekrug

Re: Kiti drožiniai

Post by ZILVA von jurasemia »

galvoju pasirinkimą įtakoja kažkokia vienadienė ar gal būt ir ne vienadienė žvejyba - vis tik labai įdomu ne noras įsigyt juodą voblerį , bet noras įsigyt BŪTENT juodą ....kuo jis paremtas ...aišku Šarūns gali neatsakyt , bet šiaip įdomu begalinęęęę .....Žmogau žmoguti suprask , man dzin parduot vieną ar du tris juodus , man įdomiau suprast ir ateityje turėt ir tokio pareikalavimo spalvos ....jei ne paslaptis prašyčiau pasamprotaut garsiai dėl tamsios- ar juodos spalvos ;;
Aisteris
Posts: 808
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Kiti drožiniai

Post by Aisteris »

Kaip poperis...reikejo dar tolygiai gal pravest ir paziuret kaip jis "judinasi".... :)
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Kiti drožiniai

Post by Robke »

;) visai idomiai jis ten dirba pavirsiuj, pabandyk ant pilvinio kablio svino kazkiek uzdet pabandynmui.Paziuresi kaip jis giliau dirbs.
mark

Re: Kiti drožiniai

Post by mark »

:labas: mano sunkesvoris. juodasis alksnis: 105mm. 28g. skestantis.dazai: baicas medienai du sloksniai ir poliuretaninis lakas.
mark

Re: Kiti drožiniai

Post by mark »

sumaisiau ten ne alksnis ,o uosis.
User avatar
Rolandas
Posts: 215
Joined: 17 Mar 2009, 20:29
Miestas: Vilnius

Re: Kiti drožiniai

Post by Rolandas »

Sveiki. Prisiduosiu ir as trumpai. Laiko daug laisvo ner, nes vaikai slankioja ispaskos, tad ziemai beveik ipusejus isdroziau tokias formas... :oops: :roll: :
Nuotrauka0188.jpg
Kadangi dirbu reklamoj,tai naudoju 19mm PVC. :x gal kas ir gausis...
Kolkas tike.
Egyda
Posts: 238
Joined: 23 Apr 2012, 18:49
Miestas: Šiauliai

Re: Kiti drožiniai

Post by Egyda »

Jeigu darysi tai ir gausis. Jeigu neviskas gausis iš pirmo karto, tai iš antro tikrai :D
piatras

Re: Kiti drožiniai

Post by piatras »

:D + įtvirtinus kažkur, paskiau apdirbant "randų" nebeliks... :yes:
zaceponas
Posts: 185
Joined: 19 Nov 2008, 20:38
Miestas: Kaunas

Re: Kiti drožiniai

Post by zaceponas »

Image

Uploaded with --==--
Image

Uploaded with --==--
Image

Uploaded with --==--
biski dzerku
Post Reply