Pasarai

Kotai, ritės, valai, signalizatoriai, šėryklėlės, svareliai, naudingi priedai
koziris40
Posts: 491
Joined: 10 Mar 2014, 22:19
Miestas: Kaunas

Re: Pasarai

Post by koziris40 »

rasoma : "geriausias iki ..."
o paskui spręskis pats , gal padės , o gal ir ne .. ( nors nepakenktų)
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Pasarai

Post by valdas. »

valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Pasarai

Post by valdas. »

valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Pasarai

Post by valdas. »

https://www.youtube.com/watch?v=foam8usorTY
Нужно ли сито для приготовления прикормки
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Pasarai

Post by valdas. »

https://www.youtube.com/watch?v=xCQpXsT1XpM
Neblogas receptelis.
Panašų as darau, tik su cinamonu ir vanile.
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Pasarai

Post by valdas. »

valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Pasarai

Post by valdas. »

Sveikas.
Normaliausi kibirai tai senųjų brendu, Sensaso, Brauningo ,Drenano, Maverio.
Jie būna iš dviejų tipu plastiko, pigesnio kieto, kuris gali trukti ar skilti prie kokiu tai neįprastu sąlygų. Ir iš minkšto (primena guma), kuris laikys nnnn. metu, kol neatsibos.
Dažniausiai minkšto plastiko kibirai būna didesnio tūrio. pvz . sensaso 25l.
Bet yra ir mažesnio, kaipo Brauningo 17l.
Maverio, kiek čiupinėjau, toks viduriuks, daugiau i ketaja puse.
Dar vienas niuansas, kibirai būna su dangčiais ir be, tai taipogi svarbu, juolab dangtis dangčiui nelygu pvz. pas Maveri 17l, skaidrus ir labai nepatogus, pas sensasa 25l. labai patogus, bet papildomi eu., pas tubertini išvis nuo katilo kažkokio plastikinio :nepatinka: na ir pan., reik natūroi žiūrėti.

Del pasirinkimo.
Jei žadi maišyti pašarus ir drėliniu suktuvu, iškarto atmesk kietus kibirus, ilgai jie to nelaiko ypač žemesnėje temperatūroje.
Jei rankelėms viskas, tada viskas ok.ir su kietaisiais, tik reik neužspaust jų kur, ar nesutrenkti.
Del talpos litražo.
12-17l tai 1-2kg. sauso jauko maišimui, jei daugiau tada geriau jau didesnis.
Ir čia ne del telpa netelpa, tiesiog didesnei talpoi greičiau eina viska padaryti, plius pašaras ,,nesitaško,, i išore ji maišant.
Beto kibiras atlieka ir antrine paskirti, ne vien pašaro maišymas.
Jame galima transportuoti daug ka, pašarus, masalus ir ttt.. plius, jei imas ir žuvį, jame patogu ja vešti mašinoje, dangtis privalomas atributas.

Šiuo metu ,aš,naudoju tris kibirus Brauningo 17l. Maverio 17l. Sensaso 25l...yra buvę ir kitu.
I žūklę, beveik visada vežuosi du, kad butu patogiau pašarus persijoti per sieta, iš vieno kibiro i kita.
Beje standarte, pašaro sietas būna 17l. kibirui pritaikytas, pagal diametra. Buna ir 25. bet čia jau specifika, nevisur rasi.
Bet asmeniškai, jei tektu rinktis viena aš pasirinkčiau, sau, Sensaso 25l. Arba Brauningo 17l. ..minkštus , ir aišku su dangčiu, nes be jo nekas, visai nekas.
O del sieto diametro, jei pašarai normalus, liaudiški, be fantazijų ir ttt.. 3-4mm. pašaro supurinimui, grumstu suardymui, pats tas..aš dažniausiai naudoju 4mm.

ps. minkšti kibirai iš PVC..geris tik jei prioritetas kompaktiškumas..visais kitais atvejais jie nusileidžia įprastiems.
Mike
Posts: 80
Joined: 28 Jun 2008, 12:26

Re: Pasarai

Post by Mike »

Kadangi jaukus beveik visuomet maišau namuose (paprastai iš vakaro), nereikia transportuoti kibiro, tai maišau 40 litrų vadinamam "kubile". Kubilus paprastai gamina rimtesni žūklės prekių gamintojai, ale "Sensas", tai jie būna iš minkšto Valdo minėto plastiko. Gėris tas, kad "kubilo" dugnas platus, lengviau išsimaišo jaukas. Nors žūklei feederiu ir paprastame kibire nekyla problemų, nes jauko kiekiai sąlyginai nedideli, o ir visokių molių į juos dėti nereikia. O į žūklę vežuosi nedidelėje, gal 7 litrų dėžėje su dangteliu ir rankena (kažkas panašaus čia: http://lt.rulyplasticmanufacture.com/sq ... quare.html ). Tokia dėžutė labai gerai įsikomponuoja ant platformos stalo ir tiesiai iš jos vyksta jauko kimšimas į šėryklą. Paprastai mano žūklėms jos užtenka (žūklės iki kokių 6 val., negaudau naktimis ir pan.). Jei žinau, kad daugiau jaukinsiu, imu dvi tokias dėžutes.
User avatar
gedukas
Posts: 1161
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Pasarai

Post by gedukas »

Issiviriau kosytes birios smulkiu kruopu is vakaro,geduko CSLas,dar keletas pagardu ir gamyklinio jauko max 20%...masalas muses lerva.rytinis kibimas buvo,kuris baigesi 9h..mazesnis karsis 1.025 kg,didesnis 2.050 kg,pora kuoju ir grazi raude.smulkme tampe,bet mazu kabliu nenaudoju,tai praktiskai visi kibimai realizuoti.
The attachment P_20190527_120534_vHDR_Auto.jpg is no longer available
image-0-02-04-a0f7daa75d8fbd90b348a6295a78593403a5efadc80a15d43b0f06947ddb96ad-V.jpg
;)
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Pasarai

Post by valdas. »

:Yess: :isveikata:
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Pasarai

Post by valdas. »

Kam reik melasos nebrangiai.
Galima ras Telšiuos ,veterinarinei.
http://www.maps.lt/map/?lang=lt#obj=389 ... tops,zebra
Bambalis 5L. = 2,80eu.

Vo taip..žukles parduotuves šalia net neprekiauja melasa, išdidžios mat . :geras:
O primetus, kad tie 2,80 jau su geru antkainu..tai koks navaras gaunas žuklinems kur 250ml. kainuoja tiek pat o ir daugiau. :mda:
User avatar
gedukas
Posts: 1161
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Pasarai

Post by gedukas »

Melasa tik 5l bambaliais senai perku tik vet vaistinese....
gasas318
Posts: 23
Joined: 14 Jan 2018, 13:30
Miestas: vievis

Re: Pasarai

Post by gasas318 »

Melasa vaistinese? :shock:
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Pasarai

Post by valdas. »

Ir dar daugybe geru produktu žvejybai, ne vien melasa, ir kainos adekvačios.
User avatar
gedukas
Posts: 1161
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Pasarai

Post by gedukas »

Jo...pvz visciuku kombikormas...25% baltymu...aminorugstys...pieno miltai...birdfodas... ;)
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Pasarai

Post by valdas. »

Ir žuvis pilna burna tai valgo.
Beje, viščiuku kombikorma, trumpai ja sudrėkinus..tik perpylus...liuks metodines šeryklos užpildas, viens prie vieno, pagal mechanika, kai gero lygio metodinės mini peletes.Kietos vidui, lipnios išorei, greit pabyra is šerykleles, bet kol neužmeti, kai priklijuotos laikos.
Beje, i viščiuku pasarus, daugumoi, dedama gan daug žuvies miltu..kvapas nekas, bet ir karpininku žuvies miltu kulinarijos šedevrai, kvepia kai po lova pacuks butu padveses,. Bet tai topinis priedas kvapas, tad.,. aš ūkininkas, tai visos tos kombikormos mano ,,duona,, kasdienine, pagal kvapus skiriu rušis.

Ir tarp kitko.
Pauostykite slieko kvapo dipa, jei kas neturit bent parduotuvei.
Kvapas viens prie vieno kai galviju kombikorma, vien prie vieno :mda:
Itariu, kad dipas gaminamas ne iš slieku o iš tu pačiu komponentu kai kombikormoi.



ps. žiema karšius jaukinu veršiuku kombikorma, nepigus reikalas, bet užtat ate smulkmei, ir tik valio karšiam...šika ištraukti ant ledo vien ja.
išvakaro supili 3kg. i ekete, kita diena, ar po paros, ten visa aplinkine hebra karšine tusinas, stoja siena.
User avatar
gedukas
Posts: 1161
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Pasarai

Post by gedukas »

Bet jaunimui rek,kad butu method feeder uzrasyta...feeder,sensas,maver...ir ttt.ner kada cia burt,rek zuvy gaudyt ir y fb fotkes det.....o jei da rektu prie puodu stovet....tai vabsce ...
As jau soru kruopu uzsipirkes sekantiem pasisedejimam...
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Pasarai

Post by valdas. »

Po kiek Soros pas jus...pas mus nesamoninga kaina, kai uz Sensasa. :mda:
User avatar
gedukas
Posts: 1161
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Pasarai

Post by gedukas »

Daba pirkau 800g-1.5e....aibėj...
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Pasarai

Post by valdas. »

Arvydas_ri
Posts: 146
Joined: 25 Oct 2015, 21:13
Miestas: Šilalė

Re: Pasarai

Post by Arvydas_ri »

Pijokai, bliamba :)
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Pasarai

Post by valdas. »

valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Pasarai

Post by valdas. »

Slieku paruošimas prieš dedant i pašarą.
https://www.youtube.com/watch?v=34hkxuga_eA
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Pasarai

Post by valdas. »

valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Pasarai

Post by valdas. »

Aktuali tema kaip niekad, gyvi masalai..ypač iš-fasavimas 0,5-1L.
http://feederfishing.lt/eshop/77-gyvi-masalai
:ilike:
vk_
Posts: 78
Joined: 28 Jul 2009, 13:23
Miestas: Aukštaitija

Re: Pasarai

Post by vk_ »

O aš jau buvau suplanavęs karantino sąlygomis pradėti dzykus pats auginti. :) Kiek žiūrėjau video, tai turėtų būti gana paprasta, o kad nesmirdėtų reikia auginti ne žuvyje ir ne mėsoje, o kiaušinyje, sumaišytame su pjuvenomis sr kuo kitu:
https://youtu.be/Qw_eq44FG8c
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Pasarai

Post by valdas. »

Neapsimoka, kai dar interneto nebuvo augindavau :D
Visu pirma, dabar, nera dar musiu tu kuriu reikia, peršalta.
Antra, lervos buna nevienodo dydzio, beto jos greičiau kokonuojas nei parduotuvines, nes pastarasias dar apdirba tam tikrom medzegom, bent rimti gamintojai.
Ir kas be ko, sunku tinkamai suplanuoti kada bus ,,derlius,, tinkamas jau naudojimui.Kartas nuo karto buna vis kiektai kitas terminas. Dažniausiai
permazos dar lervos zuklei buna.
Beto, reik dar lervas, po derliaus nuemimo, pora dienu palaikyti kad jos išsivalytu nuo maisto, bei kvapo...lervoi turi nebelikti juodos demeles kuneli, matos ji po oda.
Pabaigai butu neprpšal su lengvu muilo ar feirio tirpalu praplauti ir išdžiovinti..tik tada dėt saugojimui i šaldituva, geriausia i kukuruzu miltus nei i neaiškias pjuvenas.
Tad realiai, turi darbo ko ne savaitei :D
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Pasarai

Post by valdas. »

https://www.youtube.com/watch?v=LvEKkEq7JPU
:geras: :D pamaitino biški, reiškias.
User avatar
Liveris
Posts: 311
Joined: 08 Oct 2008, 19:05
Miestas: Šiauliai
Contact:

Re: Pasarai

Post by Liveris »

jo mačiau užvakar, pamaitino kaip reikiant, bet ir patraukė kaip reikiant :)
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Pasarai

Post by valdas. »

Išbandžiau va šita naujiena.
https://marmax.lt/jaukai/elite/
Marmax Brems Elite.
Aš apie jaukus retai kalbu, bet..
Vidutine mano metine išeiga 150-250kg. yra buvęs sezonas ir vir trijų šimtu, bet ten aš ne vienas sėdėdavau, bet jaukas buvo mano.
Tai kaipo turiu biški su kuom palyginti.
Jaukus visada perku pradžioje sezono ir dideliais kiekiais, minimum 100kg. ant karto. nes daugiau i bagažine vienu kartu netelpa. Tada ir kaina geresne gali sutarti.O kai perki daug kaip pvz. tai iškarto pasimato ar tai 250eu ar tai 320eu. Skirtumas jaučiąs, su pora pakeliu tai dzin.
Iš lietuvišku, man, Depexsas buvo koleikas geriausi, kaina kokybė ,..apie įvežtinius yra visaip. Bet nuskandinęs esu jų labai daug, šimtus kilogramu.
Tai va taip kaiptai, dėl aiškumo....

Ir opa vėl ,,bobai pavasaris,, nauji horizontai.
Konkrečiai šis, konkrečiai Brems Elite..beje su Korsako dievamuka ant pakelio , na, kad piktąsias dvasias nuvaikyt :D
Tai va konkrečiai šis, :shock: :shock: :shock: :Yess:
PAGALIAU LIETUVOI atsirado, vietinis, labai stiprus jaukas.
Va net dabar sėdžiu atsidaręs du pakiuks, vienas Sensaso Brimsas 3000 ir Šis Marmaksas Elite..
:mda: naaa..Sensasas taip, kaiptai.. :cry: :mda: blėso blėso blėso... beveik viskuom žemesnes lygos produktas. :mda:
Apie darbą vandeni, viskas aišku pasidarė iškarto, žūklė nedideliam holhoze, iš kaires ir dešines styro kotu linijos.
Marmaksas per 2val. man davė virš keturių dešimčių puskaršiu. O sėdintis šalia tik spoksojo i mano puse, traukdami retus egzempliorius ir tai ne karšiokus o kuojas ir plakius.
Kolegos specialei ėjo pasiklaust ką aš darau kitaip. nes veiksmas gavos i vienus vartus kai tire iš automato. Teko net jauko atpilt, ir net padovanot jaunimui nepraimto.

Vienareikšmiškai ,man, jis bus šių metu atradimas. Respekt kurejams :Yess:
Beje ten kūrime dalyvauja mūsų fiderio rinktines žvejei, kiek ėjo išsiaiškinti man.
Ir dėl konkretumo, kalba konkrečiai apie ši variantą nuo Marmxso, nes pasirinkimo kolkas man nebuvo. Buvo tik ši versija.
Bet jei ir kiti Elit serijoi bus tokie, ate Sensasui ir analogam galima bus pasakyti.
10 pakeliu man. sueis per šia savaite ..tiek tegavau. :cry:


ps. puse saujos aš jo pats suvalgiau :oops: ir net namiškei ragavo :D realiai, tai banhukenas su kepintais žemes riešutais, kaip jie i ta kaina 1kg. įtelpa su tokia sudėtimi, mistika.. :mda:
Ir kolkas jo temačiau tik vienoje vietoje, Telšiuose žūklės pard. prie Traukiniu stoties...net pavadinimo jos nežinau, na bet jei kam.
https://maps.lt/map/?lang=lt#obj=391050 ... tops,zebra
Ten mat autoservisų kiemas, atvažiavau mašinos patvarkyt na ir..
Pasisekė. :)
Post Reply