Rites

Kotai, ritės, valai, signalizatoriai, šėryklėlės, svareliai, naudingi priedai
Robertas
Posts: 292
Joined: 07 Feb 2011, 16:54
Miestas: Telšiai - Vilnius
Location: Telše

Re: Rites

Post by Robertas »

Valdai, o kokias pats rites ant feederiu naudoji jei ne paslaptis? :)
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Rites

Post by valdas. »

Robertas wrote:Valdai, o kokias pats rites ant feederiu naudoji jei ne paslaptis? :)
Na jei jau paklausei.. :D
Viskas pagal kotą, telkini.
Pas mane kotu, nesakysiu geriau kiek.. :oops: :D

Del ričių.
Ant lengvu trumpu 2,40m.. stovi Ryobi Excijos dvi, bei applauzai du..
Ant ciut sunkesniu ilgesniu..Shimano Ultegros dvi , bei Shimano Airo Spin Fa.. aisku ismieros 4000
Dabar dar pareina uz labai nebloga kaina va tokios dvi.
https://www.anglingdirect.co.uk/shimano-aero-match-reel
Buvo akcijike -60% tai nesusilaikiau kotai..bus viena man viena brolis paims.
O kas auksciau Twinais aprengta 4000 PG serija.
Buvo dar rimta Ultegra 4500..bet iskeliavo pas kita seimininka kartu su labai geru kotu, komplekte..biski net gailiuos atidaves..Bet kai du metus nenaudojai, tai..

Va taip ir gyvenam is vienu nuostoliu.
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Rites

Post by valdas. »

Dom wrote:siaip galvociau apie 70 euru
https://www.youtube.com/watch?v=lys0ZBsdNa4
Daiwa Ninja
Uz 50-55eu. galima pilnai.

Dydis arba 3012, arba iskart 4000..Priklauso kokio ilgio kotas, kokio diametro ziedas pirmas nuo rites.
Beje, dydzio nesibaidom..dydis fideri tik i nauda.
Edmis

Re: Rites

Post by Edmis »

valdas. wrote:....
Del ričių.
Ant lengvu trumpu 2,40m.. stovi Ryobi Excijos dvi, bei applauzai du..
Ant ciut sunkesniu ilgesniu..Shimano Ultegros dvi , bei Shimano Airo Spin Fa.. aisku ismieros 4000
......
Valdai,kalbama apie rites dugnei! Spiningus kolkas pamirsk :)
Ir ka tu gaudai(kur?),su tais fyderiniais spiningais?!?!?!?
p.s. Aplausse,Excia,Zauber,Ecusima-visos geros,bet jau atgyvenusios-baisiai letos,jei ziureti is sio laikmecio,kai viskas ant "greicio" eina.
Kad prasciau miegotum(ir dar pinigu isleistum)-pasnairuok i Shimano Ultegra 5500 CI4+(virs 1m.surinkimas,trys spules,ant visu po pora komplektu seklintoju)
valdas. wrote:....
....shimano-aero-match-reel
...
Nepatiko man Aero.Bandziau,kiek pamenu,kelios bedos su ja: nenuslysta valas i vedikli(tikrai prisimenu), kartais meta kilpas(gal mostas ....) ir dar kazkas buvo,kas nepatiko(lyg ir valo maziau susukdavo,nei deklaruota gamintojo)
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Rites

Post by valdas. »

Na tik nereik lia lie kad Excijos ir Aplazuzai blogos rites, mat ka besugalvojot :geras: ..Jos dauguma brendiniu pergyvens ir pergyveno jau, ir gyvuos dar ilgai. Cia bamba tas kuris ir iki Stellu dasikases buvo per durnuma savo :oops: bei reklama.
Esme, jas reik savo vietoi naudoti, iki uncijos jos metu metais be priekaištų tvarkos.
O kokias rites jus dedate ant kotu 2,20m. 2,40m. 2,70m. uzmetime 25-40g. kazkur buvo PALEPEI ir iki 10g. as čia ne apie spiningus jei ka :D.
Kai iki pirmo ,,machinio,, tipo žiedelio du sprindžiai kurtai, nejau 5000 :shock: biski sarkazmas čia jei ka, nepiktai .
4000rite ant tokios pikerines nendreles tai..ka as žinau, gal kam ir reik, gal ir fensui, man tai nesąmonė.
Kai metimas 10-25m atstumu, kai šėrimas is rankos pagrinde arba mikro šeryklėlės,o ka jus naudojat, butu man tikrai įdomu.
Beto rite su didesniu perdavimu nei 5:1, jei nevarzybinis variantas, sąlygos, :fuu: ..galiu ir negražiau parašyti...totalus sss. bent mano menku supratimu.
Bet iškitos puses, visi turime teise klys savaip.

Pabandykit tuo pat metu panaudoti du kotus su iki 5 perdavimu rite , bei sakykime arti 6 ar virs 6..ir viskas stosis i vieta. Nereik lialia, pereita per visa ta ,,reklamine,, varijacija savo kailiu, pinigai i bala. Palygint tikrai turejau ir turiu su kuom.
Mano, ir netik, nuomone fiderine rite tai perdavimas 4,4:1 4,8:1.. riba 5,0;1... aisku su individualiomis varijacijomis. Kaip pvz.. jei žūklė su sąvarėliu, perdavimas gali but ir gerokai didesnis. Bei varzybinis variantas, kur sekundes turi verte. Bet užtat kencia kiti parametrai,vienas is ju, tos rites dvigubai trumpiau gyvena nei analogiskos su zemu perdavimu, plius nekonfortiskas rankeneles sukimas, kai per ,,kisieliu,,.
O tampyti seryklas ant ,,gliso,, kai metimai eina maks kas trys minutes, su ,,tvicinginiu ,, perdavimu :mda:
Ir kas beko, specelizuotos Fiderines rites, praktiskai visada eina su perdavimu zemiau 5.. Buvo nesusipratipas pas Shimanistus su Airo Feder, 5.8:1 perdavimu, tai spjaudes žmonės ja įsigiję , ne vien lietuvoi o ir po visa platuji.

O del Airo.. pas mane Spin versija, specialei tokia emiau fideriui su zemu perdavimu ir dar ciut kitais niuansais..jokiu priekaistu, jokiu kilpu ar :x
Gal jum papuole, ta, pirmadieni daryta :D
O ta kur imeciau nuoroda Airo Mach 4000..tai ji tikrai arciau Fiderio nei maco guli..ir ne vien mano tai nuomone.
Plius matet kaina...-60% ir gaunas išvis, kai uz aciu.. be konkurencijos kainike stojąs. Penkios buvo kai uzmaciau, vos spėjau padaryt užsakymą, dingo visos.
Patinka man tie angliski ispardavimai..nesitrupina po procentėli, kai rėžia tai..
As per tokia akcijike, is to pačio puslapio, dvi RIVE 36 platformas už vienos kaina parsisiunčiau..
Sekit ta puslapeli, karts nuo karto..buna apipenu pasiulimu.




Žodžiu, skirtingos rankos skjirtingi irankiai, flamasteriai pas visus savi :isveikata:
Edmis

Re: Rites

Post by Edmis »

:stop: na,nesakiau,kad prastos rites,paminetos.Juk rasiau,kad jos geros(Aplausse,Excia,Zauber....). Pusiau juokais,pusiau rimtai rasiau,kad nelabai tinka.Ant tokiu trumpu pikeriu jos gal ir gerai,kai atstumas uzmetimo nedidelis,tai nera ten ir juntamo parsitraukimo greicio. As pats turiu pikeri,bet gerokai ilgesni,nei tavo-net 3m.ilgio :) Ziedeliai maziukai,tai uzsidejau Daiwa Procaster Evo 2500,vien del to spyruokliuojancio hip klipso,nes vala labai plona naudoju.Aero turejau,turbutu su tuo didesniu perdavimu.Jau rasiau,kad kazkaip neprilipo man :oops: Ir,jei su mazu perdavimu tokia,turetu buti neprasta ta Aero rituke.Ypac patinka tie bugneliu seklintojai,kur komplekte buna,nebereikia privynioti belenkiek bekingo.
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Rites

Post by valdas. »

valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Rites

Post by valdas. »

Rinkis.
https://www.nordfishing77.at/angelrolle ... aufrollen/
Bet su fideriu, beveik nieko bendro nebus...karpiai ne taip gaudomi.
O jei fideriu tai baitruneris nenaudojamas.
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Rites

Post by valdas. »

Ninja
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Rites

Post by valdas. »

Fideristam, taupantiems eu., ,,NEW,...Ninzes naujas dizainas, mažesniam kune.
https://www.nordfishing77.at/daiwa-ninj ... owerfunnel
Dabartinis LT dydis 6000 tai praktiškai senojo 4000 išmiera pagal daiwa ...čia, kad neapsirikt del dydžiu.
O dabartinis daiwos LT4000...tai kažkas tokio kai pas schimanus 3000- tinis...žodžiu daiwa gerokai susitrauke, jei kas netemoi.



ps. iš to puslapio kur nuoroda, prieš kelias dienas, parejo dvi riteles Daiwa TD Feeder 4012 QD...seniai tiek metalo rankoi belaikiau, galima vinis kalt . :ilike:
User avatar
Liuciferis
Posts: 12
Joined: 27 Aug 2013, 09:14
Miestas: Klaipėda

Re: Rites

Post by Liuciferis »

Gal turit kokių pastebėjimų dėl Daiwa 20 NZON LT 5000 S-CP - kilo noras išbandyti. https://www.nordfishing77.at/daiwa-20-n ... 2021-17694
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Rites

Post by valdas. »

Kiek suprantu tai Ninze plastiko kūne ir tiek.
Imant unifikavimo tendencijas pas LT serija , vidaus faršas bus analogiškas.
Edmis

Re: Rites

Post by Edmis »

Aš , tai lyginu, ričių schemutes. Yra surašyti ir kodai detalių, tame lape. Jei schemutės ir kodai vienodi, reiškias detalės identiškos, nes pagal tuos kodus,detales ritei surenkamos. Ar aš čia neteisingai galvoju? :mda:
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Rites

Post by valdas. »

Galima ir taip, galima ir kitaip.
Fiksavimas.JPG
šdšyf.JPG
randam tris skirtumus korpusu geometrijoi. :D
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Rites

Post by valdas. »

Sveikas.
Masgseleris nuo smėlio nepadės.
Ir šiaip tai marketinginis žingsnis, techniškai gan beprasmis, technologiškai gan nepigus, o praktiškai, blinnn kaip mes seniau bejo visi gyvenom ir žvejojom..košmaras :D
Žodžiu parišam su ta magselerio nesamone ir nekreipiam i ja dėmesio, yra jis gerai, jei nėra tai dar geriau.
Per šventini laikotarpi-karantina , minus ledas. perrinkau pertepiau 21 rite..ir dar visa dėže guli.
Reziume.

tikrai nebūtinos brangios rites imant resursą valo kloima, ir pojučius i ranka.
Ipač sudetingose salygose, kai su rite gali belekas atsitikti, o dar tamsoi, jei.
Labai nustebino mane va šios rites.
http://viskaszvejui.lt/preke/23/535/rit ... ngwei.html
Tvarkiau tokias tris, kurios dirbo su spodu-karpiniais reikalais, po didelėm apkrovom..kurios net būgnelio klipsas nurovė dviem.
Blin o vidui ju, kai naujos rites stovis, tepalas pajuodo tik ant bugno štoko, o pavara su tepalo spalva vadinama,,,katik iš dežutes,,.
Tikrai likau nustebes.
Beje tai Ecusimos klonas.
Tokiom kai jūsų sąlygoms aš tikrai pagalvočiau apie tokia, jei ką, negaila butu ir išmest..bet tas jei ką turėtu but rimtas ivikis.

Jei brangiau ir firma+padidinta trauka didesnem šeryklom tai.
https://www.nordfishing77.at/daiwa-td-f ... gJVY_D_BwE
Be jokiu magseleriu.
O jei daiwa nefenšui tada va išeitis nuo shimanos.
https://www.nordfishing77.at/search?sSe ... ahara+4000
o čia, ta pati sahara tik su salnikais nuo brudo ant pagrindiniu skiliu.
https://www.nordfishing77.at/search?sSe ... ano+Nasci+


O šiaip, reik turet va toki daigta, viena ar du.
https://www.google.lt/search?q=%D1%84%D ... 0&biw=1280
Šone kur intuityviai dedat, metat kota įsmeigi kuoliuką su tokiu ir vuolai.
Edmis

Re: Rites

Post by Edmis »

valdas. wrote:....
Per šventini laikotarpi-karantina , minus ledas. perrinkau pertepiau 21 rite..ir dar visa dėže guli.
......
Čia tiek savų ričių turi :shock: , ar ir kolegoms, pertepinėjai?
Jei tie savų ričių, tai kaip pas tave, su valo keitimo, intervalais???
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Rites

Post by valdas. »

Realiai pas mane savu, įskaitant multus kuriu yra daug, ir neįskaitant museliniu, apie 4 dešimtis susidarytu +-, kas jas skaičiuoja.... :oops: :D
Na dar kolegų apie pidisoka vien. guli dėžėse, TO prie progos darom..






ps. ir jei ka, del TO .. [kep] soriuks..dar be ričių turiu ir asmenini gyvenimą+ žvejybas.
kaip pvz. šen su viena rite kariavau apie 4 val. ir nusimato antras raundas..rite sena, gan sudetingos konstrukcijos + kišti nagai kienotai kreivi, kaiko truksta, reikejo schema rast jos 2002m. laidos, tai dar tas hemoras jei kas nebande dar to ..ir tad.
Akys jau skaudumą nuo tokiu nuotykiu, ko ne kasdieniniu.
Post Reply