Buvau ten, žvejojau tą. 2014/15-ųjų metų sezonas.

triubica

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2014/15-ųjų metų sezonas.

Post by triubica »

Pagal posaki svarbu dalyvaut, tai ir dalyvavau... Marijampoles mero taurei laimeti skirtos varzybos. Dalyviu susirinko netoli 80 :Yess: Kibimas sunkus ir zuvu kiekiai mazi, savo pasirodyma pagal uzimta vieta vertinu teigiamai :)
Attachments
CAM00373.jpg
CAM00374.jpg
Aisteris
Posts: 808
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2014/15-ųjų metų sezonas.

Post by Aisteris »

:labas:
Na kagi, oras buvo pasakiskas, nors saules nemaciau ne spindulelio, nors ir nereikejo man jos... :D :stop: Karsiu nepagavau, o taip norejosi ramiai sedeti ir "vynioti" karsioka po karsioko! :yes: :D Tad supykau ir nuejau i eseryna ir kaip dave "kuprota kuvalda" ciut balalaikos nepameciau...!!! :shock: :D :Yess: Biski buvo ka veikt, cirrrr tik valas per pirstus, bumt ir atsimusa balalaika i pirstus, dirbu pakrites ant keliu palei ekete...tuoj subego aplinkiniai ir sabakst isvolioju ant ledo kupriu .... :Yess: Lygiai 700 gr. ! Ciut neuzsirukiau is laimes..... :geras: Paskui dar mazesni pagavau, bet labai pasisiaususi ir pikta! Didysis tai buvo su nugriauztu virsutiniu peleku... :x Dar buvau kazka neblogo pakabines, bet nuluzo avizos kabliukas... :piktas: O dar ir raudzikiu prigaudziau :yes: Visai neblogas smagus veiksmas buvo...!!! :Yess:
Attachments
Nuotrauka1730.jpg
Nuotrauka1731.jpg
Nuotrauka1734.jpg
Nuotrauka1725.jpg
Nuotrauka1736.jpg
Nuotrauka1733.jpg
Gedcka

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2014/15-ųjų metų sezonas.

Post by Gedcka »

Dar nesibaigia tas ledas ;) Ešeriai pašvendriuos, kuojos palei duobes :mda:
IMG_1459.JPG
User avatar
Rolandas
Posts: 215
Joined: 17 Mar 2009, 20:29
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2014/15-ųjų metų sezonas.

Post by Rolandas »

Sveiki. Buvau sian su tevuku ir jo draugeliu netoli Eisiskiu. Ledas geras. Kokiu 15 cm tikrai. Sausas, tvirtas. Zmoniu daug. Kliovas sakyciau visai geras. Pora kg smulkmes parsiveziau. Eseriokai taps cipsais dar sivakar, o pugzlius atidesiu zuvienei. Beje dar tokio dydzio pugzliu niekur nesu pagaves :) Didziausi po 60-80g :shock: tevukui pora tokiu papuole, ir man pora tokiu monstru. Tai tiek ziniu. :)
Deivis
Posts: 521
Joined: 11 Apr 2008, 07:44
Miestas: Kaunas

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2014/15-ųjų metų sezonas.

Post by Deivis »

Dengiu ta eseriuka :D
Prastai siandiena Kvesu baloje ir seriau ir malda sakiau :geras: vistiek nekibo niekam kas buvo ant ledo
Attachments
IMG_4367.JPG
Egyda
Posts: 238
Joined: 23 Apr 2012, 18:49
Miestas: Šiauliai

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2014/15-ųjų metų sezonas.

Post by Egyda »

:labas: Žiemą palydint: vasario 16 ilgojo savaitgalio kelios foto
Attachments
nedažni laimikiai, bet pasitaiko
nedažni laimikiai, bet pasitaiko
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
ant velniuko ir be sargelio
ant velniuko ir be sargelio
Locked