Buvau ten, žvejojau tą. 2013/14-uju metų sezonas.

Deivis
Posts: 476
Joined: 11 Apr 2008, 07:44
Miestas: Kaunas

Buvau ten, žvejojau tą. 2013/14-uju metų sezonas.

Post by Deivis »

:plojam: Kas pirmas isbandys [salta.gif]
umbro

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2013/14-uju metų sezonas.

Post by umbro »

Siandien nors ir darbu buvo, bet keleta valandeliu istaikiau pazvejot,
Nors ir ne nuo ryto pradejau, bet spejau ir nuo ryto zvejojancius pusbrtake su draugeliu apgaudyt.
Ant pirmo ledo eseriai kaip is patrankos kimba :Yess: (Draugelis tik 3 vnt surinko :mda: )
SL370013.JPG
SL370016.JPG
Nors ir trumpam, bet zvejyba uzskaitau, idomu tokius eseriokus is nedidelio gilio traukt :Yess:
User avatar
Supernatural
Posts: 424
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2013/14-uju metų sezonas.

Post by Supernatural »

Šiandien atvariau kaip už pingus. 8-) Ledas geras, vietoj peikenos reikėjo imt grąžtą, užsipypinau daužyt. Karjeruose žvejų daug, o kibimo mažai, tiksliau nebuvo jokio, kol apie 16 val. pasirodė autukas, kuris išeidamas palinkėjo daug gražaus ir nelabai :D - ir ką - pačioj pabaigoj pagavau du ešeriokus po ~150 g. Gaudžiau balansyrais. Sezonas atidarytas. :Yess:
Runcius

Re: Pokalbiai "Ant ledo..."

Post by Runcius »

Sezono atidarymas!! Sestadieni dar pries astuonias bandziau uzsiropsti ant kupiskio mariu, bet po pirmo smugio peikena,supratau ,kad netoks jau baisus esu poledines zukles fanatas :D Suirinkau zaisliukus ir parmiviau i panevezio rajona ieskoti seklesniu vandens telkiniu.
Deivis
Posts: 476
Joined: 11 Apr 2008, 07:44
Miestas: Kaunas

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2013/14-uju metų sezonas.

Post by Deivis »

Buvau Muniskiu baloje 2 kliovai 1 esriukas,ledas tik greziamas :)
Nevezis stovi ilanka visa vaiksciojama,8 zvejai nuo ryto 0 pagave :D ledas greziamas,ant sroves tik 1 ties daktaru maciau :fonke: ledas permatomas ,neblogas vaizdelis,matosi kaip viskas plauke po kojom :D
Toliau Lampedis,priekis nuo autostrados banguoja,toliau ledas prie kranto ir tik greziamas,eseriukai kabinejosi ,net kad ju dydis tai :fonke: permatomi :D vienas kitas didesnis papuole,bet ir nekas
Pravaziavau ir prieplauka(vilijampole)ledas yra sedi vienas per viduri :x
Esme kad buvau,maciau ,pagavau ir siek tiek ramus :D reikia mastyt kur poryt reikes lekti :D
triubica

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2013/14-uju metų sezonas.

Post by triubica »

Neberenadu as tu eseriokiu.... Negi teks pasiduot... :D
Attachments
CAM00040.jpg
Aisteris
Posts: 704
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2013/14-uju metų sezonas.

Post by Aisteris »

Ir as siandiena "pasivaiksciojau" ant ledo saulei "plieskiant".... :) Nuostabiai grazus ledas, teisingiau ne pats ledas, o ant jo pavirsiaus kupstais susiformave nei tai snaiges, nei tai tokios kaip ir rozes, labai grazu. Net su semtuveliu "pasisemes" nuo ledo is arti apziurinejau, lyg is sniego pasakos. :yes: :Yess: Cia itariu su spec. geru fotiku graziu foto pridaryti galima butu! Oi, nu cia lyrinis nukrypimas.... :D
O siaip atvaziavus ir apzvelgus ezero tolius nepastebejau nei vieno zvejo, o laikas jau buvo apie pietus. Toki vaizdeli pamacius, dazniausiai ir kibimo nematai... Taigi apejus ir apgrezus "gelezines" eseriu vietas kur gyliai 2-3 m., seklesnias pakrantes, zolynus - tai ane krust, ane ciupt.... :( :x :D Na kadangi ledas jau pakankamai storas, tai nuvinguriavau ir kur giliau, sakau gal netycia koks karsiokas "apsizioplins"... Ir kazkur 8 - 9 m. gylyje suvirpejo stacionariai pastatytos ir nejudinamos meskerytes sargelis, pakertu...nu ir kazka smulkaus traukiu....ogi cigarietniks! O buvau 99% isitikines kad tempiu virsun plaki. :x :D Po to bamt pugzlys, po to vel eseriuks neuzauga :) Na vis sioks toks judesys....Dar keletas pugzliu pasigauna :yes: Dar pagrezioju, bet kitose eketese vaizdelis panasus, keista tik, kad ne vieno plakio nepapuola pagaut :x Saule jau uzlenda uz tolumoje stuksanciu egliu virsuniu, dar pasedziu...ir tik kilst, kilst ir issitiesina meskereles sargelis! Senai matytas, bet labai gerai pazystamas ir gera zadantis veiksmas...nejaugi karsis? Cakt pakertu, iskarto pasijunta kad pasikirto tikrai ne cigarietniks, nors ir ne kilograminis zuveliokas :) istraukiu, ogi tikrai karsiukas, kokiu 200 gr. Leidziu aviza dugnan ir sedziu toliau, ale saules jau neber, ekete traukia ziauriai, o ir pati saltis smelkt pradeda [salta.gif] tai vynioju meskerikes ir tepu slides link masinos....tai tokia bene pirma zvejybele gavos! :yes: :yes: :yes:
umbro

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2013/14-uju metų sezonas.

Post by umbro »

siandien su draugeliu truputi buvom isleke pazvejot, nuo 12val iki 15val :yes:
balansyra pakrikstijau su tokiu eseriuku ir daugiau viska sugaudziau ant avizeles.
si karta gavau malku :D , taip ir neradau nei dienos avizeles, nei dienos skyles :(
kibimas jau nebe kaip ant pirmo ledo, labai atsargus ir reikt tolygiai ilgai isvirpint be permusimu kad sulaukt kibimo :yes:
SL376548.JPG
SL376549.JPG
SL376557.JPG
SL376559.JPG
SL376553.JPG
KarolisRapla

Re: Komentarai apie žūkles 2014

Post by KarolisRapla »

Nu katik po rybalkos oras puikus ,saulutė šviečia nešalta :Yess: :Yess:
Tik kad nenori visiškai kibt ešeriai pagavau 1 kg ešerių per visą dieną balansyrais ..
Ryt mėginsiu ,gal geriau pasiseks :Yess: :Yess:
Attachments
IMAG0439.jpg
User avatar
Supernatural
Posts: 424
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2013/14-uju metų sezonas.

Post by Supernatural »

Šiandien išbandžiau rolando99 bezmatylnas meškerytės (dar kartą ačiū jam) - ir pagavau 3 ešeriukus :Yess: . Bezmatylkes sezonas atidarytas.
MantinuX

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2013/14-uju metų sezonas.

Post by MantinuX »

sendien bandziau palei kauna viename ezeriukyje vaikyti eserius laiko tarp darbu tik 40minuciu bet kibimas pasakiskas :)

i foto ieina tik didesni
Attachments
100_2670.JPG
Tadas

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2013/14-uju metų sezonas.

Post by Tadas »

siandiena vienam dzukijos x ezeriuku bandziau atlaikyt toki ora :D nu ir ka jus manot kibo super :Yess: iki kokios 10 val net nuleist avizeliu ant dugno nespedavau o ir karsiukai visai grazus :Yess: kadangi kibo labai gerai tai mazesnius pradejau paleidinet kad nevirsint zuvu normos bet truputi persistengiau bet nedaug :)
DSC06094.JPG
cia truputi virs 5kg :oops:
nuo 10 val kibimas eme silpneti o 12 val visiskai nustojo kibti taigi apie 12.30 ir del nekibimo ir del ziauraus oro zvejyba teko baigti :) o ir seip susalo mano tiek matiliai tiek pinkai (ant kuriu pagrinde ir gaudziau) nors ir laikiau juos kuo giliausiai bet susala juos bekabinant. O salo viskas ir buvo gan sunku zvejoti rituke salo valas ir rankos salo nu salygos nepavydetinos bet viska atpirko toks zveriskas kibimas :Yess: tiesa vienas karsis geras pabego eketeje del suluzusio kablio :piktas: o buvo tikrai grazus kokio kilogramo nes net i ekete nelindo o suluzus kabliui neliko galimybes ji istraukt :( taigi kaip visada didziausios zuvys lieka neistrauktos tai tiek siam kartui [respect.gif]
KarolisRapla

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2013/14-uju metų sezonas.

Post by KarolisRapla »

Nu va šiande blizgiavau nat Drūkščių ežero 5-6 metrų gylije :)
Ma-iukų daug didesnių,ne :fuu: Kitą savaitgali mėginsiu vėl :Yess: :Yess:
Attachments
1545626_641704449221904_1425323777_n.jpg
User avatar
Rolandas
Posts: 203
Joined: 17 Mar 2009, 20:29
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2013/14-uju metų sezonas.

Post by Rolandas »

Sveiki. Buvom sian ant ledo. :) Traku rajone, as, trukeris ir jordza :) Anie su spiningiukais, as su avizelem :) Nuo atsoso isgelbejo keli zuveliokai. Biggest fishas pas trukeri:
IMG_20140202_110309.jpg
Kol jis dziaugesi savo eseriu, as pagavau savo pirmaji sio sezono eserioka :)
IMG_20140202_120119.jpg
Neuzilgo isgirdau trukerio sauksma, o cia priezastis:
IMG_20140202_113949.jpg
ir paleidimas
IMG_20140202_114001.jpg
o man kibo ir tokie "egzemplioriai"
IMG_20140202_132442.jpg
ir bendras mano sios dienos laimikis:
IMG_20140202_161305.jpg
P.s. jordza sake, jog buvo apturejes adrenalino su lydokais :)
P.s.s. kita savaitgali reiks megint i meeta patekt.
P.s.s.s. arba jei nepavyks, vaziuot kazkur link Moletu :)

Tai tiek :)
jordza
Posts: 469
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2013/14-uju metų sezonas.

Post by jordza »

:labas: jo sunkiai šiandien kažkaip ... tik trečią pavyko išprašyti unt liado

Youtube
Aisteris
Posts: 704
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2013/14-uju metų sezonas.

Post by Aisteris »

Va Ramekai, ir mano panasus siandienykstis "derlius"....tik daugiau ir smulkesniu. Vienas tik grazus eserys kokiu 250gr., viena kuojike, du plakiukai (katinui) ir pugzlys. Bus zuviene! :yes: Tu mazu cigarietiniu buvo galima be skaiciaus prigaudyti, bet pagailo genocida vykdyti.... :cry: Sakyciau eseriai kibo siandien, net ir be truklio, tuscia aviza virpinant. Pabandziau ir gyliuose karsio, bet ne kriukt.... :( Siaip visai smagu ant ezero, puikus oras, beveik nulis vejo! :Yess: Ir su paciuzom atciuozes aplankyt draugelis su cigarete dantyse.... :geras:
Aisteris
Posts: 704
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2013/14-uju metų sezonas.

Post by Aisteris »

O cia mano vakarykstes zukles pac pikciausias Arimaiciu pūūūūūūgžlis..... :D :D :D
Attachments
Nuotrauka0901.jpg
MantinuX

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2013/14-uju metų sezonas.

Post by MantinuX »

vakar nevezyje 10plotkiu ir auksliu apie 30vnt (stintu) :D kibimas i vakara
bmw_fane

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2013/14-uju metų sezonas.

Post by bmw_fane »

siandien tvenkinys uz lapiu :)
Attachments
DSC_0086.jpg
DSC_0086.jpg (69.29 KiB) Viewed 7629 times
DSC_0088.jpg
DSC_0088.jpg (53.92 KiB) Viewed 7629 times
Robke
Posts: 789
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2013/14-uju metų sezonas.

Post by Robke »

:labas: biski paeseriavau, cia didesniejiji kuriem bus diriamas kailis :D Saip cigaretiniu nepapuole, pagrindas sprindinukai kurie keliavo atgalios. Mūša. ;) Avizele, dzikas, matylius.
Attachments
Mūša 14-02-07 001.JPG
triubica

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2013/14-uju metų sezonas.

Post by triubica »

Valiuliu ledas 2014. 3,196kg. Kuojikes ir eseriokai.
Attachments
DSCN0579.JPG
Tadas

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2013/14-uju metų sezonas.

Post by Tadas »

as pakartotinai vakar aplankiau karsiuku eldorada nu ir ka pasakysi kibo neblogai tik netaip masiskai kaip praita karta reikejo karsiuku ir paieskot ir gerokai pazaist avizele kad sugundyt nebuvo tokio kibimo kaip praita karta kad nespeji nuleist o jau kabo bet norma 5kg jau iki 12.00 prigaudziau veliau teko paleidinet tikrai as ju ant ledo paturejau virs 10kg :) zveju si karta buvo ant ledo labai daug :shock: turbut jau visa lietuva zino kad ten kimba :shock: gerai tik tiek kad inspekcija nesnaudzia zuvu kiekius ir leidimus tikrina kiekviena diena sia savaite be iseiginiu tikrino ir daug ka baude :)
stai mano norma karsiuku :) praita karta buvo stambesniu keletas o dabar visi kaip sukirpti :(
DSC06144.JPG
nemaciau neivieno kad net pagautu stambesni :x
User avatar
Rolandas
Posts: 203
Joined: 17 Mar 2009, 20:29
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2013/14-uju metų sezonas.

Post by Rolandas »

Sveiki. Kadangi meete sudalyvaut nepavyko,tai vakar su tevuku ir jo draugu vaziavom i Nemuna ant sroves. Mazdaug ties Anglininkais migravom. pugzliu neskaiciavau, bet be ju pavyko istraukt ir kelis plakius bei kelis karsiokus.
IMG_20140208_160659.jpg
Tevukas istrauke 4 analogiskas zuvis,jo draugelis 6.

Sian nuvaziavom i Musios ezera, netoli Vilniaus. Nefotkinau nieko,nes nebuvo ka. Rezultate vienas 100a gramis eseriokas ir skani pugzliene pagal Rimsos recepta :) Tai tiek :)
triubica

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2013/14-uju metų sezonas.

Post by triubica »

Parsiradom su tevuku is Barbalo :Yess: Atsportavau visiskai (4,5kg)....Oj bus cipsu :niamniam: Smagiai praleistas laikas, bei gera kompanija. Viskas super :Yess: :Yess: Aciu vyrai uz gerai praleista laika ;) P.s. Laukiam karsininku reportazo, gal ir issamesnio :)
Attachments
DSCN0581.JPG
Aisteris
Posts: 704
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2013/14-uju metų sezonas.

Post by Aisteris »

Hey vyruciai, smagiai siandien eseriu pagaudziau!!! :Yess: Nuvaziavau taip apie pietus, viens kitas nekalbus zvejuks sedi, kazka "neaiskaus" gaudo.....nuejau i eseryna, ekeciu prigrezta, bet ne kazin kiek. Bandau apzuvint nauja spiningeli, tai kokia blizgute patampau, tai balansyra. Kazkokiu bumtelejimu sulaukiu, bet vis nepakertu, lyg kazkas atakuotu "atbulais dantim"..... :D Bet zaidziu vistiek su tuo spiningeliu, nes Arvydasas taip liepe.... :mda: :geras: Ir tik bamt, yra!!!!! pakertu viena, net stabdziukas dzerksteli!!! :Yess: Fainai taip traukiasi, virsunike lankstosi, jauciu kad nebloga zuvike griebe...ir pimas eserys jau voliojasi ant ledo! Po kiek laiko, vis pabumsint kazkam i balansyra, vel pakertu ir dar grazesni istraukiu!!! :Yess: Nu smagu, patenknts fotkinu!!! :D :Yess: Bet kazkaip toks ispudis, kad nenoriai jie ta balansyra valgo, tai imu balalaika su aviza diskotekine...nu ir prasidejo "fejerverkai"!!! Vienoje eketeje praktiskai kliovas kots ne kas antra pravedima!!! Blin ledas skaidrus, viskas matosi kai zuvis "parein" link eketes, suka tokius ratus kaip karuselej ir sunku i ekete ivairuoti... :x :D Blin keli geri pabego, jau tikrai geri buvo!!! Arti kilo! :shock: Vienas avizos kabli atlenke, kitas is vis nutrauke firmine varine diskoteka! :piktas: Begu blin link dezes, kuria palikau toliau virs gyliu kur karsiai gyvena, nes pries tai dar gylyje kelias karsines eketes uzsiseres buvau. Parbegu, drebanciom rankom risu kita diskoteka, jau auksine ir vel pirmyn, ir vel panasiai tas pats, tik dar ir maziukai uzpuola! :D Bamt vel kala "dramblys", keliu atsargiai, neina i ekete ivairuoti, matau kaip zuvis ratais ena aplink ekete....nu adrenalino pilnos kelnes!!! :shock: Valiukas cirks, cirkst tarp pirstu...nei per jega traukti, nes vel atlenksiu kabli, nei atleidinet su ta balalaika einasi :x Viena atleidinejau, tai kazkur pasipainiojo tiek as jo ir temaciau :piktas: :geras: Nu siaip taip ivairuoju eketen ir jau keli comai belieka kad sugriebciau ir nors pradziai prispausciau ranka prie eketes sieneles, bamt ir atitruksta! :shock: :piktas: Bet matosi zdaravas eserys tiesiog pastriges eketeje muistosi kaip kokiame stikliniame vamzdyje ir nesugeba zemyn paplaukti, apsisukti negali! :D Tai griebiu instnktyviai su ranka, ale gaunasi taip kad bakstelnu jam i nosi su delnu ir nustumiu nesugriebes tolyn i atvirus vandenis....ate..... :D :geras: Nu bet bliamba visumoj smagu buvo!!! :Yess: Ir uztenka tos zuvies! Tie didesni po puse kilo. Bendrai 4 kg. eseriu!!! :yes: Gaila jog didziausiu nesugebejau istraukti...... :x :( :D Kazi jei pabandyt ant spinigelio tinkama sargeli uzkonstruoti, butu zymiai efektyviau traukti, ir kotas amortizuoja, ir stabdis padeda, tik kazin ar eisis spinigeliu virpinti??? :mda: :)
Attachments
Dedikuojama Arvydasui!!!!!!
Dedikuojama Arvydasui!!!!!!
Nuotrauka0914.jpg
Nuotrauka0916.jpg
Nuotrauka0919.jpg
Nuotrauka0921.jpg
Nuotrauka0922.jpg
Nuotrauka0924.jpg
Nuotrauka0928.jpg
Aisteris
Posts: 704
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2013/14-uju metų sezonas.

Post by Aisteris »

Nu cia paskutine foto sorry, gal biski neestetiska, kriaukleje, bet cia visi, nes kelis dar visai temstant islupau.... :D Geras, isdarinejant dviejuose eseriu pilvuose radom, po praryta, visai nemaza plaki!!! Ir kur ten tilpo? Nes pilni pilvai ikru...! :shock:
Aisteris
Posts: 704
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2013/14-uju metų sezonas.

Post by Aisteris »

:labas: Na stai ir antra serija..... :D :yes:
Atvykstu prie ezero dar svintant, rukas kaip vata! Bet jau viena masina stovi, "konkurentas" isskuba link manuju ekeciu :piktas: :geras: Neatslieku ir as, trumpesniu keliu ir jau pirmas atssisedu kur reikia :D masiskai puola smulkme, cigarietnikai :( nu va galvoju, bus kaip visada. Ir kokia valanda bedubasinant mazylius, kuriuos paskui samteliu tiesiog suslaviau atgal i eketes (buvo koks minimum 150 eseriuku) tik bac ir yra - pirmas rubuilis "batonas" anot Rolando99, jau voliojasi salia eketes ir dziugina aki!!! :Yess: Po to iskarto antras, trecias..... per kokias 10 min. ir vel tyku, ir vel cigarietnikai. Ir kitose eketese tie patys mazyliai, sluojami atgal eketesnon gerokai pauget! :yes: Atsibosta, nueinu link gyliu, pasedziu ten valandike karsio, ne krust.... :x Gryztu, vel cigarrietnikai be skaiciaus, uzdedu dirbtini matyliu, kala vienodai, bet nors tu trapiu kirmineliu nereikia movineti :D Truksta kantrybe ir nueinu link zoliu, kur sedi vienas pingvinelis ir kuojytes gaudo. Prisijungiu..... Kimba, smagu ir kuojytes ir raudytes... Tik ziuriu girdziu sujudimas pas kolega, nu kazka tysina rimto eketeje! Prieinu, sako karosa pakabinau! :shock: Nu bas galvoju.....bet tiksliai pats matau kai prie eketes pritraukia, nu toks ryskai koks 1,5 kg.!!! Toli grazu pralyst pro eserine ekete... :D Blin sakau peikena masinoje turiu, bet iki tos masinos koks puskilometris, dar lanka dayti nuo eseryno grazta prigriebti, taip mums besvarstant - paukst ir atitruksta "karosiukas"....problemos nebera :D :geras: Dar kiek pasizaides su tomis raudelomis, gryztu vel i "eseriu baze" ir vel tie patys cigarietnikai. :( :x Bet vistik atkaklumas dave vaisiu ir jau betemstatnt vistik dar viena kupriuka isprasau i virsutine ledo puse! :Yess: Vakar 10, siandien tik 5 didesni eseriai ir siandien ne vienas nepabego... :Yess: Didysis svere 535 gr., 32 cm. ilgio. :yes: :) Tai tokia ta "antra serija"...... :D
Attachments
Panasu i vakarykste foto, tik siandien rukas....
Panasu i vakarykste foto, tik siandien rukas....
Nuotrauka0931.jpg
Nuotrauka0935.jpg
Nuotrauka0937.jpg
Nuotrauka0934.jpg
Nuotrauka0942.jpg
KarolisRapla

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2013/14-uju metų sezonas.

Post by KarolisRapla »

Šiande ant drūkščiu 7 kg ešerių ant 2 žvejų :)
Aisteris
Posts: 704
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2013/14-uju metų sezonas.

Post by Aisteris »

Na siandien kokia tais issikvepus ir trumpa trecia serija gavosi.... :D smulkmes begale, susluota atgal eketen paugeti. Praktiskai tik vienas padorus eserys! :yes: Zveju daug, bet tik smulkme gaude.... :D
Attachments
Nuotrauka0943.jpg
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2013/14-uju metų sezonas.

Post by valdas. »

Katik nuo vandens, Birzulio ez.
Balta zuvis, verias kai patrakus.. :Yess: ..vid. ismiera per delna, bet pasitaiko ir rimciau..
Eserei.. :fuu: ..na bent daugumoi eseriautojai taip burnojo..nors buvo ir tokiu, kurie patihariu, pagavo po keles mamules....O seip visi gaude sprindinius ir mazesnius..

Tai tiek ziniu :)
Locked