Buvau ten, žvejojau tą. 2013/14-uju metų sezonas.

jordza
Posts: 505
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2013/14-uju metų sezonas.

Post by jordza »

Buvau su bratka Skaistyje, nelabai žinau vietų, tai ir rezultatas nieka gera, keli sprindiniai ešeriokai ir keletas kuojų
20140215_100830.jpg
da draugelį visai dienai turėjom, putiovas toks
20140215_111052.jpg
User avatar
Rolandas
Posts: 210
Joined: 17 Mar 2009, 20:29
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2013/14-uju metų sezonas.

Post by Rolandas »

Sveiki. Buvom su tevuku sian vienam misko ezeriuky, kuriam ziema dar neesam bande, nes "normalia" ziema neeina privaziuot. Aplakstem visa ezerioka. Kibimu mazai ir tai tik ant "stovincio". Sunku kazka galvot buvo, vanduo kaip "cefyras", o eseriai kaip smalekai.
IMG_20140215_115419.jpg
Pora tokiu sprindiniu pasigave nusprendem nulekt i kita, jau pazistama bala, Pabrades poligone. Ir cia tevukui kilo mintis " kam vaziuot aplinkui 24km,jei galima nukirst puse kelio". Rezultate pramustas karteris ir kelione namo ant buksyro... Tokia vat ta isvyka siandien gavosi. Poto dar suzinojau, kad tiltas, kuriuo turejom kirst Zeimena, tam kad patektume prie reikiamo ezero, pries 5 metus isardytas.... Tai tiek.

Vienintelis +as, kad zuviene bus skani is tu smaleku :)
User avatar
Arnyto
Posts: 51
Joined: 17 Apr 2008, 13:14
Miestas: only Vilnius out of Ukmerge...

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2013/14-uju metų sezonas.

Post by Arnyto »

Buvau ir zvejojau vakar su spinigeliu.. Deja nieks nesikabino prarades vilti perejau prie tradicines avizeles. Mielkos kabinosi visa diena. Nepaklausiau Krauzau ploscio neemiau tai permirkom iki geru vietu. Foto nedariau cigaretinius eserius mate visi :))
valdas.
Posts: 2343
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2013/14-uju metų sezonas.

Post by valdas. »

Vakar buta Lukste...
Ledas :Yess: ..vyrai su dzipu varinejo :shock: , ir dar su priekaba..
Balta zuvis, tiesa nemocnos ismieros, tiesiog lipa is ekeciu..Matyt sumaise metu laika ir pasijuto kaip balandi ant paskutinio ledo..
Palei nendres daugybe vietiniu ekeciu..gylis apie 1,5-2m. bulkos pluduriuoja o po jom..net tirsta..
Tai kuojos iki delno kai pakvaisusios..Ant bezmatilkes net kratyt nereik..Baksteli i dugna ir keli be jokio judinimo, ir ziu jau kaskas purtos..kimba kaip kokie eseriukai ant blizgutes..
Per ta mase, nejo dasimus iki normalios ismieros. :piktas: .Tiesa tevukas istrauke viena rimtesni eseri..o man karsiokas avizele ateme, kaskaip neapskaiciavau, uzsizaidziau su kuojikem.Tai kai sege rimtesnis, buvau uzkluptas kai dilgeles be kelniu..Kaskaip paskubejau ir pisss. dienos zuvytei....
Zodziu jei kas nori kuoju ant kodletu..veiksmu bus per akis..

Ir ledas dar tikrai bus vaikstomas savatgali, ..gali lyt nors kasdien..

ps. Birzuli.. raudonsparnei prasidejo.. ;)
Aisteris
Posts: 705
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2013/14-uju metų sezonas.

Post by Aisteris »

:labas:
Na deja, Arimaiciuose zuvis pati nelipa is ekeciu.... :D
Oras pasakiskas!!! Praktiskai jokio vejo, lengvas rukelis, ciut ciut lietutis pakrapnojo.... :)
Anksti ryta sutikau zveja net is Kauno! :shock: Pora karsiu po kokius 400-500 gr. vistik buvo sugaves, kiti maziukai zuviukai. :) Raudes ir kuojos siandien tikrai nejudejo :x Jei nebuc varges su eseriais (tik vienas padoresnis), karsiu kiektais irgi buc uzgaudes... keli mazuliukai vistik pagauti su nauja meskerike! :yes:
Visa zuvis Arvydaso!!! :Yess: :isveikata: :D
Attachments
Nuotrauka0945.jpg
Nuotrauka0946.jpg
Nuotrauka0947.jpg
Nuotrauka0948.jpg
Nuotrauka0949.jpg
Nuotrauka0950.jpg
Aisteris
Posts: 705
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2013/14-uju metų sezonas.

Post by Aisteris »

:labas: Kagi, siandien toks lengvas popietinis pasivaiksciojimas-pasibastymas po ezera, nauju vietu zondavimas, kol dar ledas laiko, kazkokiu ypatingu rezultatu neatnese - smulkme.... :) :yes: Uzkibo visas dumblu persmirdes vat toks pabaisa...! :shock: :geras:
Attachments
Nuotrauka0953.jpg
Aisteris
Posts: 705
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2013/14-uju metų sezonas.

Post by Aisteris »

:labas: Ne kazika ka......tik kelios baltos zuvys siandiena, per trumpa karsiu sukilima ir vienas dyyydelis plakis pakliuvo! :shock: Dyyydelis, pagal Arimaiciu plakiu mierkas..... :geras:
Bet, kad uzklimpau!!! :shock: :piktas: beieskodamas privaziavimo prie slapto sraunaus ir vandeningo ezero intako. :D Tame "intake" jau praktiskai dabar galiu kuojas pludine gaudyti! :yes: tuoj kelsimes i atviro vandens sezono tema!!! :Yess: :D
Attachments
Nuotrauka0954.jpg
Nuotrauka0957.jpg
triubica

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2013/14-uju metų sezonas.

Post by triubica »

Siandien skaiciuojant 22-tra diena symet ant ledo (atsidariau sausio 22 d ) :shock: gal jau ir uzdarymas :x :x bet gal dar bus, nes ledas dar :Yess: Pagavau viena kuojuke kazkokia issprogtaake ir pasisiaususiais zvynais :shock:
CAM00095.jpg
Attachments
CAM00097.jpg
User avatar
Supernatural
Posts: 429
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2013/14-uju metų sezonas.

Post by Supernatural »

Rėkyvinis. ~600 g.
Attachments
eserys.JPG
User avatar
Liveris
Posts: 308
Joined: 08 Oct 2008, 19:05
Miestas: Šiauliai
Contact:

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2013/14-uju metų sezonas.

Post by Liveris »

Aš tai šiandien su tėvuku važiavom mašlint kirminą. Ledas dar kaip reikian, ten užlipom be jokių bajerių.
Per valandą mano 5, tevuko 1 žuveliokas.
Pats didžiausiais šios dienos :D :D :D
Attachments
2014-02-23 13.18.58.jpg
triubica

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2013/14-uju metų sezonas.

Post by triubica »

Gal snd uzdarymas :x
Attachments
CAM00098.jpg
Aisteris
Posts: 705
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2013/14-uju metų sezonas.

Post by Aisteris »

Na tikriausiai jau buvo uzdarymas, nors ledas dar visai nieko! :x Uzdarymas su atidarymu nepalyginamai skirtingas.... :oops: ne bet vis ne sausas... :D
Attachments
Nuotrauka0958.jpg
Nuotrauka0959.jpg
Raudis.....
Raudis.....
"Rekordinis", per tris pirstelius..... :)
"Rekordinis", per tris pirstelius..... :)
User avatar
Arnyto
Posts: 51
Joined: 17 Apr 2008, 13:14
Miestas: only Vilnius out of Ukmerge...

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2013/14-uju metų sezonas.

Post by Arnyto »

vakar gimines issiveze uzsidaryti sezona saule silta simtas gramu lasinukai su cibuliais.. super oras.... kibo apsoliuciai visa diena su marmyske prigaudem kazdyj dafyga eseriuku paciu skaniausiu. spiningas tylejo nemoku dar su juo niekaip rasti zuvies didesnes.. dorojimo namie buvo dviem valandom :) fotkiu nebuvo reikalo daryti. pora didesniu kuoju apie 100gr papuole tai net adrenalino gavau i galva.. ledas tvirtas ir labai dar storas. speju dar laikysis bet kazkaip uztenka to ledo laikas bus ant atviro vandens lipt.
jordza
Posts: 505
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2013/14-uju metų sezonas.

Post by jordza »

Vėl bendradarbis kolega baldielino :shock:

Code: Select all

Sveiki, su poledinės žūklės sezono uždarymu. 
Didžiausias 44cm, 1,45kg, kiti 39cm po 0,9kg.
Geros žvejybos.
Nuotrauka0034.jpg
valdas.
Posts: 2343
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2013/14-uju metų sezonas.

Post by valdas. »

Katik no Birzulio..
Raudonsparniukai per delna, puikei..
Eseriukai prastokai..
O seip zvejot dar galima,..vaiksto zmones po visa plota..
valdas.
Posts: 2343
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2013/14-uju metų sezonas.

Post by valdas. »

Katik vel nuo ledo..
Seseli +11 :D

Ledas nifiga sau..norejau prakirst, rankas pakirto..ejau grasto skolintis..
Raudonsparnei visai isnaglejo, stoga nurove..Zvejojau be sargelio, ant matymo..
Tik ileidi ir visu buriu kai puls :shock: ..o paskui patys susidauzo ir isigande nesa muila :D
Bet seip raisiojau begale bezmatilkiu, ziurejau kaip reaguoja...nekibios neradau, tik ant vienu geriau pasikerta o nuo kitu daug nuejimu.. :mda:
Eserei taipogi plauko bendroi bandoi, ir gan imite, bet neima..tik spokso, lydi bezmatilka...Matyt vesele ant dusios..
Zuvies norma per valanda, antra pilnai padaroma...O toliau pauksciukai, drugelei geltoni, ir arbata..Bei slankiojimas, deginimasis :D

Bet ledas tai konkrecei dar ilgam..iki pusdienio, eketes trauke, nors saule svieto..O vakarykcios per nakt, visai spadabnai uzsistiklinusios..
Niekaip pavasaris dar neprasimusa..reik lietaus..
Aisteris
Posts: 705
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2013/14-uju metų sezonas.

Post by Aisteris »

Nu cia biski mistika, kad kaip gali eketes traukti prie +11 saulei svieciant??????? :x :geras:
valdas.
Posts: 2343
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2013/14-uju metų sezonas.

Post by valdas. »

Tai tas +11 rode kai gryzau i namus..apie antra..
Nuo ryto visai kitas reikalas..
Va dabar, be penkiolikos desimta..o masinos langai po serksnu, dar..
Tai ant ledo, konkretus minusas teber..
Locked