Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

User avatar
Rolandas
Posts: 215
Joined: 17 Mar 2009, 20:29
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Rolandas »

Buvom ir mes siandien su trukeriu Traku apylinkese. Pasigavom po keleta eserioku. Sakyciau visai nekibo jie, bet ant veleveliu du kibimai buvo. Viena amnestuota 40cm ir namo arsiveziau 48cm silkute :) Tai tiek. Rytoj gal dar karteli nuleksiu ,tik su Ryckalr... Tai tiek. Sezonas tesiasi :)
triubica

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by triubica »

Siandien 5 Ruffe, 2roach ir 2 perch :D Visi ne ka didesni nei degtukai, kaip is 10metru gylio visai normaliai :D
Medas

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Medas »

Uždarant 2012 metus pagauta keletas lydekaičių :) didžiausia foto 4.88kg
Attachments
IMG_7493.JPG
IMG_7493.JPG (54.27 KiB) Viewed 6182 times
Aurimas

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Aurimas »

Siandien sveikata leido jau lipt ant ledo, tai nors ir nedrasiai bet pora valandu pabalansavau nedidelej baloj. Kol nenutraukiau balansyro pagavau 3 gerus eserius ir 3 nelegalias lydekaites + nediduku eseriuku desietka. Dar maciau du "Zvejai" po 10 skrituliu issistate, viduryje balos ant baltos zuvies meskeres sumerke ir su balalaikom po dvi avizeles palei kranta cigaretinius dubasina. Ir godumas tu zmoniu :shock:
Aisteris
Posts: 808
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Aisteris »

Tokia jau isigalejo tradicija, sausio 4 d. pazvejoti... :D :yes: Bet kadangi itariau jog ledas nebesaugus, tai reikejo keisti "tradicini plana", ko pasekoje vistiek su draugu nuvaziavom prie ezero atseit tik lauzo pakurenti miskelyje, ka nors issikepti, pagurksnoti gerimuku :isveikata: :D :Yess: Bet vaziuota buvo vistiek su slapta mintim bandyti lipti ant ledo ir pasirinkta tokia vieta, kur is miskelio, per kranto zoliu juosta ezeran pastatytas ilgas lieptas ir mazi gyliai iki 2 m. Taigi per ta liepta ir uzlipom, nors pakrantem tikrai ledas atitirpes, bet kaip nebutu keista, toliau jis dar pakankamai storas net koks 20 cm!!! :shock: :yes: Oras pasitaike liuks, nusimetem net striukes :) ir eseriai kibo lyg isproteje....tik gaila maziukai :( :) is 70 vienetu tik du panasus i riebius drizuocius :) :D Zvejojom ant bemasaliniu, uzkabine dar po viena-du dirbtinius truklius. Lieptas tarnavo ir kaip stalas, pakranteje kurenom lauza...liuks laika apturejom...!!! :Yess: :Yess: :Yess: :isveikata:
Nulekem dar ir siandien, bet deja vaizdelis atvirkstinis...ani krust :x :x :D :D
HEIjo

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by HEIjo »

KM,siandien
1.jpg
2.jpg
3.jpg
Medas

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Medas »

Siandien nakty terminale bandeme sugauti stintu :) rezultatas labai skurdus, 18,17,12 :(
zodziu kibo vakar, kibs rytoj... :D
Mangis

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Mangis »

Vienoje baloje su kolegomis, jie su avizelem as su spiningeliu, prie Kauno ieskojom eseriu 8-10val. jie tik viena kuoja suvilioje.Persikraustem i Kauno marias.Tie gidai parode kelia iki pat mariu uzsnigtais misko keliukais.Leidziantis nuo kalno, mintis, gal geriau butume paeja nuo Girioniu iki ilankos, bet saukstai po pietu.10:30-11:30val. nematem ne kibimo, aplinkiniai taip pat. Zvejybos metu viena mintis, kaip reikes pakilti, o ne apie zvejyba.Vaziuojant svarbiausia protingas greitis ir neleisti uzsisukti ratams-pasiteisino is pirmo karto pakilau.Kolega pakilo tik is trecio karto, kai kalniuka pabarstem gruntu (be rinto kastuvo, net vasara nevaziuoju zvejot).
Nei zvyno, nei uodegos jums.
Medas

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Medas »

As irgi buvau snd uzlipes ant mazos kudreles :) oras tai fantastika, gaila kad dryzuociai nedideli, bet laikas praleistas super :Yess:
Attachments
IMG_7551.JPG
User avatar
Liveris
Posts: 311
Joined: 08 Oct 2008, 19:05
Miestas: Šiauliai
Contact:

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Liveris »

Mes ir katik parsiebeldem is Liepojos. Nuo 15 val iki 00 val, sugaudziau 9.2 kg. Kiti kolegos dar silpniau. Sutemus labai silpnai pradejo kabaliotis. pUsbrolis pasiliko per nakti, tai katik skambinau, sake kliovo beveik nera. Jie sedi, beveik salia ezero. Mes buvo tarp tiltu, arciau paskutinio tilto link juros.
Medas

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Medas »

galiu patvirtinti kolegos zodzius :) mes irgi vakar sedejom Liepojoj, atvaziavom svintant, pradzioje kibimas buvo nekoks, gal del to kad pats neturejau sviesos, prasvitus man daug geriau kibo, kabaliojosi visa diena, tarpais geriau, tarpais apstodavo. Laukeme vakarinio kliovo, bet jis taip ir neatejo, todel 19h jau judejom link namu :) Stinta pagrinde smulki, as tiek kiek Liveris nesugaudziau (gal todel kad man nepatinka "dirbti" :D visad gaudau savo malonumui, pagrinde gaudau viena meskerele) mano rezultatas 206 zuvikes, kurios svere apie 5kg :)
Tiesa, gaudem pries tiltus
Attachments
IMG_7573.JPG
IMG_7579.JPG
triubica

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by triubica »

Buna ir tokiu stebuklu, kad Triubica sugalvoja balta zuvi gaudyt ir dar tvekinyje :shock: :D
triubica

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by triubica »

Ir is kur pas mane tiek kantrybes ir uzsispyrimo :x Susiruosiau paieskoti karsioku siandien. 9h praleistos ant ledo, kokias 6h is ju pralijo su gan smagiu vejeliu :D Laimei su kolega nepatingejom pasimti is namu uzuoveja, kuri puikiai apsaugojo ne tik nuo vejo bet ir lietaus. Na o laimikis, tas pats kai nieko. Pakeiciau daug ekeciu, isbandziau keleta rusiu pasaru is paskui visur vilgdamiesi uzuoveja. Bet deja niekaip nepriprasiau as tu karsiuku ragauti mano masalus :(
Attachments
DSCN0226.JPG
triubica

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by triubica »

Gavau pakvietima sudalyvauti vieno miestelio poledines zukles varzybose. Ilgai negalvojau ir sutikau. Pries varzybu starta, prasidejo kalbos kad pratekantis tvenkinys nuo lietaus vandens visiskai rudas, kas optimizmo nesuteike ir tikrai mintys nebuvo apie lengvai suviliojama zuvi. Ka startas ir apie 35 zvejus pasklinda po tvenkini.
The attachment DSCN0227.JPG is no longer available
Pirmos eketes nieko gero nerode, po kiek laiko surada kur kazkas sujudino ir pagaunu pirmus zuveliokas. Taciau kiek bedirbciau niekaip neradau kur jie laikosi... ir taip 2h.... bet nenuleidziu ranku, likus apie valandai iki varzybu pabaigos pagaliau randu savo ekete :Yess: . Kimba smulkme bet ir tai gerai. Ir stai nuaidi finiso signalas. Zvejai skuba prie sverimu ir laukia rezultatu paskelbimo. Kol skaiciuojami visi rezultatai ivygsta dar vienos mini varzybeles prisimenant atviraji sezona-su ilga meskere ir uzkabintu svareliu reik pataikyti i taikini
DSCN0227.JPG
cia pirmu metimu parodau zvejams kaip reik tai daryti :D Ir ka stai pagrindiniu rezultatu paskelbimas. Buvo varzomasi tiek komandineje tiek asmenineje iskaitoje. Skelbiama trecia vieta is 9 komandu ir valio :plojam: ji mano komandai. Apdovanojus komandiniais apdovanojimais prasideda asmeniniai apdovanojimai. Mano sverimai parode kad pagavau 100gr maziau nei 2vieta ir 50 gr maziau nei trecia. Lieka medinis medalis man :D O cia komandinis prizas
Attachments
DSCN0235.JPG
Aisteris
Posts: 808
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Aisteris »

Puiku, Triubica! :Yess: O as ant Arimaiciu pratupejau pusdieni. Oras fainas, vejalis tykus, nesalta. Tik atejes apytiksliai i "savo kvadrata" sedu pirmoje issigreztoje eketeje ir kliovai seka vienas paskui kita, zinoma smulkme, bet vistiek smagu! :Yess: Po gero pusvalandzio i ta ekete ileidziu karmuske spec. zieminio neuzsalancio Traper jauko. Kibimas sustoja, o po kiek laiko uzpuola visiska smulkme - "katino spirgai". :) Pasitraukiu gerokai i sona, gaudau is vis be pasaro, pradzioj nulis, po to isibegeja ir ne visiska smulkme, karsiukai maziukai, nors ne plakiukai degtukiniai.... :D Dar keliose eketese panasus vaizdelis. Prigaudziau apie 40 zuvelioku, bet rimto nieko.... :x Nufotkinau "laimiki", bet rodyt nera ka... Atvaziuojant pradzioje ezero, zolinguose sekliuose, maciau gera tunta zveju vienoje vietoje...idomu ka ten jie gaude, gal kokias raudes ar eserius? Reikes ten pabandyti, o dabar dar uzsiseriau siandienykstes eketes, 12, 10 ir 9 metruose gylio, pabandysiu dar ryt nuo ryto ankstesnio :yes: Siaip ledas virs gyliu tai man nelabai patiko, vargani 20 cm. :( Priplauta visokiu "akivaru", nesmagu... :shock: Jei dar pasils, bus :fuu: Pakrantese itariu storesnis.
:)
User avatar
Supernatural
Posts: 438
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Supernatural »

Vakar Šiaulę jamė stintą. Pailsėjom :Yess:
Attachments
P2020047.JPG
P2020046.JPG
Aisteris
Posts: 808
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Aisteris »

Siaule maladiec...! :yes: O as vistik radau siryt savo vakarykstes uzsertas, nepazymetas ir uzsnigtas eketes :D Bet ispudingo laimikio nera :mda: Nors pagavau net 4 rusis zuvu! :D Plakiuku, karsiuku, eseriuku ir pugzliuku. Siaip kibimas kaip ir silpnesnis nei vakar, pakrantese eseriukai cigaretiniai tai kabinasi be perstojo, bet kazkaip gaila juos be galo zudyt ir kur juos det paskui. :x Zveju nemazai pakrantese, lupa tuos eseriukus. Tiksliai ismatavau ledo stori, virs 12 m. gylio, jis viso labo 17 cm.
:yes: pakrantese 25. :)
karsis
Posts: 383
Joined: 11 Apr 2008, 16:53
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by karsis »

Buvau aplankyt Arvydelio ant lampedziu ezero ... kibimas silpnas , bet keleta pagavo:
Nuotrauka0039.jpg
Aisteris
Posts: 808
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Aisteris »

Siandien po piet ant durniaus "patikrinau" viena dirbtini telkini netoliese - trys sprindines kuojos... :yes:
Aisteris
Posts: 808
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Aisteris »

O siandien, toje pacioje baloje, toje pacioje eketeje, tik viena sprindinuke kuoja... :( Bet oras buti gamtoje nuostabus, jokio vejalio, nesalta, tyku... :)
triubica

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by triubica »

,,VALIULIŲ LEDAS – 2013" Gaila numiro fotoaparatas tad be foto likau :( Pirma vieta apie 3 kg, antra ir trecia apie 2,5kg. Didziausia zuvis 477g eserys. As patekau i penketuka su 1,593gr. ;) Zuvys trecios vietos laimetojo ;)
User avatar
Rolandas
Posts: 215
Joined: 17 Mar 2009, 20:29
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Rolandas »

Sveiki. Buvom sian Kauno mariose ant sroves. Ties Piliuona mazdaug is Kauno ziurint. Zmoniu daug,bet tolko jokio. Kam pasiseke, tas pasigavo karsioku ar plakioku, kam nesiseke (man) tai liko su pugzliais. Bent zuviene,manau, bus skani. Nusiemem praktiskai paskutiniai,visgi 100km nuvaziuota,tai nesinorejo anksciau nusirasyt. Daugelis nusieme daug anksciau. Tevukas galiausiai perejo ant eserioku pakrantej, tai dziovinimui pasigavo truputi. O jo kolegos po pora karsioku,plakioku ir kuoju. Tokios tokeles.
Wirtualus

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Wirtualus »

Sestadieni nuo 06.00 iki 18.00 val prabuvome Kursiu mariose 14 km. Sugaudem visi mazdaug po 3.5 kg. ir tai tik per darbus. Aplinkiniai net stebejosi kodel mums kimba, mes maloniai jiems pasakeme kad tik Pakruojo zmones gali pagaut :) Jiems tai nepatiko ir visi tada susirinko daigtus ir isejo namo :D
Aisteris
Posts: 808
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Aisteris »

Siandien Arimaiciuose ejau "ant eseriaus"...... :D Tikrinau viena zoleta ilanka, prigreziau nemazai. Pradzioje tris pagavau panasius i eserius, o paskui tikri cigarietnikai.... :yes: Nu treniruote buvo, nes kita savaitgalio sestadieni, 23 d., Radviliskio MZD organizuoja svente-varzybas, ziemos palydetuves, su vertingais prizais!!! :Yess: :yes: startas prie smukles "Zarija". Kelinta valanda dar tik nezinau. Sake gali dalyvauti ir is kitu rajonu, tai gal kas is Siauliu atleks??? Na, as bandysiu padalyvaut... :D
ArturasLa

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by ArturasLa »

Šiandien buvau Vištyčio ežere apsidairyt. Buvau ten ganvėlai, jau buvo ne kibimo metas (apie 16 val). Patikrinau šviežes eketes,bet nieko neradau. Ieškojau ešerių. Žvejau jau visi buvo dingę, sakė ir taip šiandien ne kibimo diena.
Raimondas
Posts: 202
Joined: 06 Jan 2009, 22:29
Miestas: Šiauliai

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Raimondas »

Siandien buvau Rekyvoje. Kalbos ejo, kad eseriai kimba. Buvau nuejęs vos ne i kita ezero puse. Viena eseri istraukiau, dar vienas kibimas buvo, tai nusinese avizele net :shock: . Majikiu galima prilupt belekiek kaip visada :D
User avatar
Supernatural
Posts: 438
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Supernatural »

Šiandien ir aš aplankiau Rėkyvą, pirmą kartą šią žiemą. Pagavau ~500 g ešerį, daugiau balansyru niekas nesusidomėjo.
Aisteris
Posts: 808
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Aisteris »

Ir siandien nulekiau ezeran, tik jau po pietu ir kur giliau. Keletas nedicku karsiuku ir "didelis" pugzlys...!!! :D :x Oras pasaka, zveju daug ir visi pakrantese.... :yes:
User avatar
Arnyto
Posts: 54
Joined: 17 Apr 2008, 13:14
Miestas: only Vilnius out of Ukmerge...

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Arnyto »

vakar labanore dviese patraukem mazdaug po 1kg. smulkmes plius kelios didesnes kuojos ir eseriokai. kibo pastoviai nuo pacio ryto iki pat isvaziavimo. metem zvejot bo supratom kad patiems reiks dorot :))) kaip pirma zvejyba siemet ant ledo pilnai uzskaityta.

special thank Deiviui uz suorganizuotus sniegbacius kuriuos tik vakar teko isbandyt. pasiteisimo 100proc. sniego 15 cm vandens 5cm ledas apie 30cm. uosvis pastoviai luzinejo ir sunkiai brido o as su vailakiukais svarus ir sausai bei siltai praleidau nuostabu laika :))
Vienišius
Posts: 179
Joined: 07 Mar 2012, 14:17
Miestas: Garliava
Location: Kaunas

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Vienišius »

O buvo taip...
Marciux,ArturasLa,as ir dar vienas draugelis sutarem siandien pazvejot.
Keliuosi,geriu kava,skambinu draugeliui-tas neatsiliepia.Nuo to ir prasidejo visos linksmybes.
Marchiux neveluoja,susimetam manta i jo auto.Arturas nesirodo.Ka gi-reik skambint.Paskambinus paaiskeja,kad jis dar miega.Sake,kad net 2 zadintuvus isijunge(sita vieta isidemekit),bet sugebejo pramiegot.Zinoma,mes jo nelaukiam ir pajudam link balos.
Atvaziuojam prie Pajiesio tvenkinio(sitas pavadinimas man labai svarbus pasidare).Marchiux pradeda lupt cigaretinius eseriukus,o man nekimba.Staiga isgirstu:"Ziurek-GA pasirode".Pasirode,tai pasirode.Uzsikabinom tuos nagus ant kaklu ir zvejojam toliau.Prieina pareigunai:"Labas rytas.Ar leidimus turit?"O mes sutartinai atsakom:"Turim,turim...Zinoma..."
Dede is GA paziuri mano leidima,kazkaip keistai ji rankose varto ir vis ziurinejaPapraso Marchiuko,kad leidima parodytu.Pasiziuri-viskas gerai,o maniski vis dar rankose varto.Jauciu kazka negero....O cia ir klausimas,sustatantis viska i savo vietas:"O tu tokio leidimo,kaip tavo draugas,neturi?"A jop.....Taigi cia PAJIESIO tvenkinys!!!Neturiu,ka as dabar padarysiu.Galvoju,gal su tuo Respublikiniu prasisuksiu.Deja...Pareigunas vel:"O tu zinai,kad tavo leidimas pasibaiges per Valentino diena?"Nu cia jau visiskas p....Marchiux is juoko jau ant ledo raitosi-juokinga ir man paciam pasidare.Ir lyg dar butu maza visu situ nesusipratimu-leptelejau:"Tai dabar kovo 8 prasitesiu."Marciux isterijoj nuo juoko,man irgi kazkodel linksma.
Nu,ka...Einam i masina formint pazeidima.Tik atejom-skambina Arturas.Tipo-kur jus rast ir t.t.Pasakiau,kad negaliu kalbet,nes su GA bendrauju.Tik pradejo zmogenas protokola pildyt-vel Arturas skambina.Paaiskinau,kaip davaziuot,perspejau,kad be leidimo nesirodytu.Ilgokai uztrukai,kol mane,pazeideja,suformino.
Griztu pas Marchiux,o tas jau cigaretiniu eseriuku prilupes.Man nekimba.Keiciam eketes.Kolega lupa suprakaitaves,man-nekimba.Net i jo eketes merkiau savo avizas-nekimba man.Vel keiciam eketes.Matau,kad siandien ne ta diena man...Pagaliau sugundau cigaretini eseriuka,kokiu Marchiux jau be skaiciaus istraukes.Po to ir kuojyte isegiau.Baisulinis dziaugsmas-gerokai didesne uz degtuka.
Pagaliau pasirodo ArturasLa.Apie sita zmogu reiktu atskirai parasyt,bet...Zvejojam jau trise.Marchiux lupa,Arturas iskrapsto pora kuoju,o man.... :piktas: Uzkerejo mane tas pareigunas.
Vel keiciam eketes.Skamba kazkienio telefonas.Ir cia Arturas,pats to nenujausdamas mus galutinai nuzudo:"nekreipkit demesio,cia mano zadintuvas."Galvojau,kad numirsiu is juoko.Zmogus i zvejyba keliasi 12h!!!
Pakeiciam dar po kelias eketes,bet kimba tik Marchiukui. :piktas: Vyniojames namo,Arturas pasilieka tobulint igudziu.
Tai va taip smagiai pazvejojom.
Nuotaika superine,oras irgi geras :Yess:
Tik ta bauda....Galetu jos but didesnes,nes tie 12.50....Zodziu-pats kaltas,kad zioplas. :fuu:
P.S.:O mano kuoja-didziausia musu zvejybos zuvis :geras: :plojam:
P.P.S.:Marchiux gal foto imes.
Locked