Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Deivis
Posts: 521
Joined: 11 Apr 2008, 07:44
Miestas: Kaunas

Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Deivis »

:plojam: Bandom siemet sulaukti ledo :plojam:
Wirtualus

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Wirtualus »

Ledas 5 cm...Sezona skelbiu atidaryta
Attachments
20121207669.jpg
KRAUZAS

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by KRAUZAS »

atsidarymas :) ,privaciame prudelyje, kur nemazai zuvies :) egydos eseriu daugiau . viskas ant balansyru ,zuvis aisku paleista :)
Attachments
005.JPG
006.JPG
009.JPG
011.JPG
012.JPG
013.JPG
Tadelis
Posts: 43
Joined: 19 Jul 2011, 07:30
Miestas: Rokiškis
Location: Rokiškis

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Tadelis »

Šiandien nulekia aplankyti vieno ežeriuko miške.Ledas ne koks pasėdėjau truputuką,nieks nekibo tada nutariau paeiti kiek toliau kur visada kibo.Nuo meldu koki du metrai gręžiu eketes ir leidžiu avižėlę ir tik fyssssst.............. ir kliuvinys.Atsargiai traukiu traukiu ir :shock: bučiukas,ištraukiu matau kad virvė eina gilyn........taip po truputuką neskubant rezultatas du bučiukai ir trys vinteriai pilni varlių ir šiek tiek vėžių.Taip ir baigėsi mano poledinės žūklės atidarymas
User avatar
Supernatural
Posts: 438
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Supernatural »

Poledinės žūklės sezonas atidarytas! Laimikis kuklus: keli ešeriukai ant balansyro ir vienas neblogas nerealizuotas kibimas. Kolega gaudė ant gyvos bei avižėle, tai jam sekėsi geriau.
Attachments
PC090032.JPG
PC090033.JPG
Kolegos laimikis.
Kolegos laimikis.
Man kibo tik tokie.
Man kibo tik tokie.
metaliukas

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by metaliukas »

:Yess: sezonas atidarytas
2012-12-10 10.07.14.jpg
triubica

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by triubica »

Atidarinejau ir as sezona. Pabuvau geras pusantros valandos, kibimas nezmoniskas, dazniausiai nespeja aviza nusileist ant dugno. Mazdaug puse pasemiau namo rukinimui :)
Attachments
DSCN0178.JPG
triubica

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by triubica »

Siandien sunkiau su eseriokais :) Be to maciau kad kai kas atsidare sezona, gal veliau pasigirs :oops: :D
Attachments
DSCN0179.JPG
triubica

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by triubica »

12.12.12 paskutine tokia diena si tukstantmeti. Sakiau ir zvejyba bus isskirtine, bet... Spygit :D
Attachments
DSCN0181.JPG
triubica

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by triubica »

Reik baigt zvejot, nes kuo toliau tuo prasciau :(
Attachments
DSCN0183.JPG
triubica

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by triubica »

Taigi sakiau kad siandien reik ant peciaus likti :piktas:
Attachments
DSCN0185.JPG
rickalr

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by rickalr »

atidariau ir as ziemos sezona :Yess: vejas baisus,keliai uzpustyti :shock: bet mes su senu draugu nuvaziavom i pastrevi,pirmoj vietoj ledas silpnas nedrasu,antroj po eseriuka sugraibom,bet toliau ledas plonas,tad nusprendem paieskoti dar ir randam 3 vieta,kur zmoniu kalnas apie 50 :shock: veliaveliu dar daugiau,ledo storis 7-8cm,drasu :yes: nusprendziau daug nesiblaskyti ir pradejau zvejoti salia nendryno kur uzuoveja siokia tokia yra. ir radau 2 auksines eketes,gylis apie 1-1,2m. aviza sidabrine,tiesa viena eseriukas vietoj auskaro tures sendinto sidabro spalvos :) 7,5lt. :piktas: valas 0,08,nuo 12 iki 15 ape 60 vnt sugraibau,kibimas beprotiskas :plojam: skrituliai nesudirbo :mda:
puikiai praleistas laikas grynam ore su senu geru draugu :Yess: ir vakarienei bus cipsu :niamniam:
Aisteris
Posts: 808
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Aisteris »

Na stai ir as siandiena issikrapsciau pirmam ledui, jau kaip ir nebe pirmam... :D Na ir dave sniegelio, na ir dave!!! :shock: Kaip nebutu keista, sunkai randu kaip privaziuoti arciau telkinio! :( Negana to dar gerokai paklampoju per pusnynus, kol pasiekiu pati Arimaiciu vandeni.... :yes: Klampoju isbandinedamas naujuosius Lemigo Arcticus - smagiai lengva ir silta kojytems... :D :Yess: Bet po pirmo, savadarbes irgi isbandomos peikenos smugio, i priekrantes leda, sypsena nuo veido dingsta... :( 7 cm. plocio peikenos kaltas kai kur is pirmo, kai kur is antro smugio i ta pacia vieta, lenda kiaurai ir sunkiasi vanduo :piktas: :shock: Uzlipus sutraska ir daug vandens po sniegu ir toliau sunkiasi vanduo...nu jau labai nesmagu!!! Pabandau kitoje vietoje, kur maziau sniego ir nera zoliu - tas pats! Kas zingsnis traska ir slapia :piktas: Atsitraukiu ant saugaus kranto.....jau stoviu piktas!!! :D :piktas: :( Kas idomiausia, toli ezere matau drasiai lakstanti ir greziojanti leda zveja!!!!! :shock: Kazkoks nusivylimas, pyktis ir nervas suima....kala sipnumas per smegenis - uzrukyciau jei bogu! :oops: :piktas: :D Bet juk as nerukau, meciau.... :D :mda: Susiimu, susikaupiu ir vel kitoje vietoje bandau lipti, praktiskai tas pats, bet "betraskedamas" issisketes ir issizerges vis slenku atsargiai pirmyn :yes: Jei ne tas zvejas tolumoje mazrsuruojantis, ko gero buciau nebelipes...bet :D praejus 5 -8 m. to traskancio slapio priekrantes ledo, situacija pagereja! :Yess: Cia ir toliau ledas tvirtas, nors tolyn , kur gilu vengiu eiti, nes pries tai kalbintas salia ezero gyvenantis zmogus minejo, jog dar pries pora trejeta dienu matesi ezere neuzsalusiu propersu :( :x Maluosi ant 1,5m. gyliu., netoli meldu juostos. Kai kur ledas jau toks storas 10 - 12 cm. kad ir su ta peikena yra kaveikti kol iskerti, greiciau su graztu isgreztum :yes: Taigi pastatau tris (vasarinius) skritulius ant karoseliu ir netoliese su balalaika ir dirbtiniu trukliu ant avizos bandau eseriuka apgauti :D Jau lyg ir temti pradeda, kai isgirstu uz nugaros bedardant viena is skrituliu...puolu link jo, pakertu ir suprantu jo bent jau legalus lydekinas uzkibo!!! Isvelku ant ledo....valio!!!! Laimingas, kaip merga isrenges..... :geras: :geras: :geras:
Vis tik pagaunu viena mazyti eseriuka ir uzleidziu ji ant suveikusio skritulio. Kadangi jau visai tamsyn eina, palieku skritulius ir einu link kranto. Su nulipimu taip pat nesmagu...ten kur uzlipau visas sniegas slapias bala telkso ir artinantis vel braska tas ledas...nervuoja! :x :piktas: Kur bebandytum, tas pats, likus 5 m. iki kranto. Galu gale pasiseka uzsokti ant tvirto pagrindo...net suprakaitavau :D :geras: Taigi stai tokia panasiai pirma zukle poledine... :yes: :Yess:
O lydekinas 62 cm. be keliu gramu - 2 kg. :yes:
Attachments
pirmo ledo lydeka.jpg
Aisteris
Posts: 808
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Aisteris »

:labas: Kagi, siandien atsikases sniegus vaziavau vakar paliktus skritulius susirinkti. Uzlipinejau visai is kitos puses, visas ezeras uzsiklojo sniegu ir siandien po tuo sniegu beveik visur telkso vanduo. Net vakarykstes eketes net neuzsalusios, kurios buvo greitai uzpustytos sniegu. Vienas skritulys buvo virtes :yes: daug valo isvyniota! Atsivaliau, atsikrapsciau ekete, toks ispudis, kad valas kazkur po ledu pasales is anos puses :x Tai nusivilkau striuke, atsiraitojau rankove ir iki alkunes sukises eketen atlaisvinau vala, bet vistiek isitempes ir uzsikabines kazkur :mda: Tuzginau tuzginau ir pasidave, jautesi kad kazkas velkasi, bet jokio judesio, spurdesio. Galvojau zoliu kuoksta parvelku, gal dar su saka kokia...taip ir pasimate eketeje, bet po to kuoksto isvydau ir lydekos galva!!! :plojam: :Yess: Visai pavargus buvo, nesipriesino ne kiek. Nusikamavo besiduzgindama apie ta zoliu kuoksta apsiviniojusi. Trisakis irytas bala zino iki kur, dar pora comu ir butu dantimis vala pasiekusi.... :shock: Sykart be foto sesijos, lydekins biski mazesnis uz vakarykscia, siandieninis 60 cm. :yes:
Na kagi tuo ir baigsiu dantytuju medziokle....Kaledu stalas aprupintas su kaupu!!! :D :oops:
:isveikata:
triubica

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by triubica »

Suklydau siaundien su pasirinkimu balos kur zvejosiu :oops: viens eseriukas ir lydekaite gal 300gr ant avizeles. Ilgai ir nesikankinau ant tos balos, vistik -16 saltukas spaude :)
User avatar
Supernatural
Posts: 438
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Supernatural »

Su autuku buvom Švedėj. Jis su avižėle dar išsigelbėjo nuo atsoso, o aš visą dieną pražvejojau balansyrais ir nemačiau nė kibimo. :piktas:
User avatar
Liveris
Posts: 311
Joined: 08 Oct 2008, 19:05
Miestas: Šiauliai
Contact:

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Liveris »

Na aš ir vakar atsidariau prie -14, gaudyta valandą laiko, per kurį 4 degtukiniai, ir 3 cigaretiniai. Visi ant blizgutės. Lydekos tylėjo.
User avatar
Supernatural
Posts: 438
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Supernatural »

Buvau ir aš. Šiauliofkėj. Du ešeriai po 250 ir dvi nelegalės apie 0,5 kg. Vėjas :kaukole:
Raimondas
Posts: 202
Joined: 06 Jan 2009, 22:29
Miestas: Šiauliai

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Raimondas »

Siandien su marenu emem Svede. Po eseriuka :oops: :x
User avatar
gedukas
Posts: 1161
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by gedukas »

dar vienas gedukas siandy pradejo poledine zukle,kuri nekaip prasidejo,nes teko pasimaudyt iskirstoj peikena didokoj eketej netoli liepto.visai nesimate jokiu zymiu propersos,apsnigta,balta grazu.ysmukau beveik iki krutines,isejau kaip probke,net nespejau issigasti.suslapau nedaug tai atsedejau numatyta laika,ir atsipirko su kaupu,pora lydekioku ant veliavukiu ir eseriukai dziugino zypciniai...sezonas atidarytas,dar noretau karta iki draudimo zypciuka pakist..vistiek paleisiu kokia be uzkibtu..''karta pabandes negaliu sustot''-karpfishingo ''uzkratas'' :D
20121226897.jpg
http://www.youtube.com/watch?v=4w5e_L6b ... e=youtu.be bukit saugus ant ledo... :labas:
triubica

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by triubica »

Daug kantrybes reikejo kad siandien isprasyt du plakius ir kuoja :D
Aurimas

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Aurimas »

Kadangi vakar vaziuodamas i viena bala pakeliui negavau kirmeliu, nusprendziau pabandyt pabalansuot. Pirmos dvi valandos tuscios, po to laimimgoj eketej du eseriai, viena lydekaite, sekancioj eketej jau gera lydeka, pritraukus prie eketes nukanda mano kibuji balansyra :( . Pasipildau arsena ir siandien ryte vaziuoju issiaiskint su tom lydekom, bet per penkias valandas nei kibimo :mda:
rickalr

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by rickalr »

pagaliau pavyko lydi pagauti ketvirtu bandymu :yes: rekordinis 5530gr. atviram vandeny gal kada ir pagerinsiu,bet ant ledo bus sunku :mda: ir eseriu gal 100vnt.kelios kuojos grazios..kibimas fantastiskas,laikas praleistas :Yess: gaudziau grynai zolese,teko sumoketi 9 avielem,po 5-6lt :cry: viso nuostolis apie 50-60 lt,bet emociju kalnas :plojam:
Algimantas
Posts: 127
Joined: 29 Nov 2009, 17:52
Miestas: Stockholm Taurage
Contact:

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Algimantas »

Gal dadetum ir vaizdines info...
rickalr

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by rickalr »

jei kas netiki foto yra telefone :) ,mano kompas nekelia foto i sita foruma :D galiu i skaipa atsiusti jei kam labai reikia ir lydekos kas nemates :geras: lydeka tikrai grazi,netikejau,kad ant ledo galima tokia pagauti,jei ne kolegu pagalba,buciau ja tiek ir temates,peikena palikom masinoj,o kam ledas ten jau 15-20 cm,bet pasirodo per 10 grazta nelenda :D nelindo ir per 2 skyles salia viena kitos isgreztas,jei ne zvejo su kabliu pagalba...ir aplink keletas ekeciu butu ate,nes tik istrauke ir kabliukas is burnos iskrito,tai vadinasi sekme,o kiek kartu ji valo prase :roll: greziant ekete salia kitos reikia dar ziureti,kad valo nenupjautum ir galvos lydekai,oj buvo idomu :Yess:
visa zvejyba sekme lydejo,draugas net sako"kiba tau dievas padeda" :geras: salia sedi jam nekimba,net savo eketes jam uzleidinejau :D gal neptunas koks padejo uz kruva paaukotu avizeliu :(
Algimantas
Posts: 127
Joined: 29 Nov 2009, 17:52
Miestas: Stockholm Taurage
Contact:

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Algimantas »

Neisižeisk rickalr, ne taip supratai, paprasčiausiai norisi seile pavarvint i foto pažiurejus.
karsis
Posts: 383
Joined: 11 Apr 2008, 16:53
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by karsis »

Su ryckos leidimu idedu 5,5kg lydzio foto , afigena.... Sveikinimai :Yess: :Yess: :Yess: :Yess:
lydeka 5530 098.jpg
lydeka 5530 100.jpg
P.s moka ir ryto fanai gaudyt :)
Ble adrenalino turejo but :plojam: :plojam: :plojam:
triubica

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by triubica »

Su Batka siandien buvom paieskoti gyvybes po ledu, ne kazin ka bet keleta radom :)
Attachments
DSCN0213.JPG
triubica

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by triubica »

Siandien nekimbtadienis
Attachments
DSCN0214.JPG
User avatar
gedukas
Posts: 1161
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by gedukas »

ir as baigiau veliavukiu-skrituliu sezona,gaila amnestuot negalejau,gerokai gerkle pasipartalino.nepatogu tokia fotke det po karpininku laimikiu :D .
20121230903.jpg
Locked