Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

jordza
Posts: 675
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by jordza »

Buvau ant Elektrenu mariu. Ant avizos kabinejosi maziukai. Uzdejau balansyra :x tada istraukiau tik keletas, daugiau vien baksejimai, ir paskui apie piet ant 7m kirto kazkas rimtesnio, turbut lydis. manau virs kilo tikrai. Deja pusiaukelej, ar jau virsutiniuose sluoksniuose jisai turbut pagalvojo, kad per naglai ji traukiu, tai energingai pasimuiste ir kaip tycia tarp pirstu kazkur uzsikabino valas ir ... pokst nanofilas 0,08 ir atia zuvele su auskareliu :piktas: gaila balansyro :cry: po piet sedau vel ant avizos, tai vakarienei cypsu pririnkau apie kg ...
User avatar
Liveris
Posts: 311
Joined: 08 Oct 2008, 19:05
Miestas: Šiauliai
Contact:

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Liveris »

Sveik visi, rasau retai, todel gal nepyksit už mano neeiliuotas rašliavas
Taigi buvom vakar Liepojoj su tėvuku. tarp tiltų pradėjom 7 val, jungiam lempas ir leidziam avizikes. Kibimas prasideda gan greitai. Iki 9 val surenku ~36 vnt. Toliau prasideda keliones link tilto, po tiltu. ten dar surenkama ~ 10 vnt.
~12 val nueinu iki ryte kalbinto zvejo, kuris zvejojo raudonoj palapinej netoli balto restorano priešais Rimi. Naujienos gan dziuginancios, jiem kimba visa laika. Kadangi jie ruosesi namo, mes su tevuku uzimam ju vietas (aciu Siaulieciam-krastieciam uz gera vieta ). Kibimas su bangom, bet veiksmo žymiai daugiau nei prie pat tilto. Vakarinis prasidejo ~17 val ir kibo iki pat, kol isvykom ~19.40 val. viso surinkta beveik pilnas 5 ltr kbiriukas 205 vnt, 3.7 kg. Tevukas puse 5 ltr kibiriuko 102 vnt. Manau kas pasiliko per nakti, jei kibimas nepasikeis, latviškos normos bus viršytos su kaupu.
Ačiū už dėmesį.
Wirtualus

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Wirtualus »

Vakar as, banginys ir amigo zvejojom "siauliu juroje"...Galima sakyti eseriu zoras buvo :) Prugaudem ju kalna, daug neistrauktu ir daug eseriu pasipuose avizomis :)
Attachments
DSCN3111.JPG
DSCN3115.JPG
DSCN3117.JPG
DSCN3125.JPG
DSCN3127.JPG
DSCN3140.JPG
Mangis

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Mangis »

Siandien su Marchiux varem i zvalgyba KM Rumsiskese.
Isgrezem davelnia ekeciu, bet naudos beveik nulis.
Oras keitesi, buvo apsiniaukia, giedra,pute stiprus, vejas buvo stilis.
Zvejota 5val. pagauta tik du eseriukai.
Image
Image
Image
Image
cia sios dienos didziausias :)
Mangis

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Mangis »

Siandien nuo 9:30-13:30 KM nuo plezo iki pazaislio greziojau, bet tai rezultato nedave.
Ka kalbinau, tai vienas ryte ant avizeles starki apie 1kg issitrauke ir tiek ziniu.
Ant vagos, kur ant ledo stovejo vanduo, ledo storis(kartu su susalusiu sniegu) 6-8grazto apsisukimai.
Algimantas
Posts: 127
Joined: 29 Nov 2009, 17:52
Miestas: Stockholm Taurage
Contact:

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Algimantas »

Šeštadieni teko ir man laime pažvejot stintu, žvejojome su broliu mariose ties poligonu, liaudies tai ojojoj, seniai tiek buvau bemates, tikras kolhozas, visiems gerai kibo nuo 8 iki 9 val, paskui apstojo, bet mums su broliu sekesi kuo puikiausiai, kadangi žvejojome iš vakaro pasiruoštais masalais, t.y. žiobrio gabaleliais pagardintais česnaku. Na ir prasidejo rogučiu tampymas, ekečiu grežiojimas aplink mus. Kadangi neturejome tikslo prigaudyti daug, tad po 11 patraukeme link kranto. Musu eketes tuoj buvo okupuotos kitu žveju, bet kaip jiems sekesi, tai nežinau.
Attachments
007.JPG
008.JPG
010.JPG
jordza
Posts: 675
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by jordza »

:labas: buvom su Valdu-trukeriu ten kur sviecia ziburiai ... geltona ir varine diskoteka valde - pagavo daugiausiai, is vienos eketes rekordas 15vnt. aisku kad visi mazi. balansyrai ir blizgutes pakankamai prastai. Viska sukrapstem ant kalniuko krasto. as jamiau kg ir trecdali, Valdui prasciau. Oras pasaka :Yess: , nudegiau veida kai negras vasara papludimy :D
Attachments
IMG_2510.JPG
IMG_2511.JPG
User avatar
gedukas
Posts: 1161
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by gedukas »

siandy tokiu oru grieks neislekt nors keletai valandu...http://www.youtube.com/watch?v=41G7CQpv ... e=youtu.be sumoj 15 cgaretniku ir keletas plotkuciu.nu bet ledo storis tai nafig,iki kovo galo neistirps.
User avatar
gedukas
Posts: 1161
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by gedukas »

siandy pasedejau keleta valandu muniskiu tv.
20130306968.jpg
pirma kart ten teko apsilankyt,kazin ar jis dar kam priklauso,ar nustekentas kaip ir visos pakaunesbalos... :mda:
Tadas

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Tadas »

siandiena visa diena praslankiojau po viena dzukijos ezeru ir laimikis tik toks :( ekeciu isgreziau galybe kilometru prasukau nemazai visas savo geriausias zinomas vietas perejau bet nekibo nors tu ka.
Attachments
DSC03376.JPG
Aisteris
Posts: 808
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Aisteris »

O mes siandien su Vienisium, pasibastem ant vieno ezeruko tarp misku. Ir vienoj vietoj radom kur eseriukai kibo gan intensyviai. Bet nedicki, bet tokie grazus tamsus, juodukai angliukai. :) :yes: Net vienas mazylis mano nauja meduza pasventino! :D Kazko dar nera pasitikejimo tom meduzom, itariu reik perkasti dar ta ju "judesi".... :) :yes: Bet visumoje visai smagiai pazvejojom... :Yess:
jordza
Posts: 675
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by jordza »

Bovom su Rolandu matroskinu, ale kazkaip papuole sita :D jinai gi iskart po sesijos amnestuota
20130311463.jpg
matroskinu ne per daugiausiai, bet ant cypsu 5l kibiriuka sukrapstem per abu :)
Mangis

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Mangis »

Tris sezonus rankose nalaikiau avizeles. Siandien nusprendziau prisiminti ta procesa, tai gi as jau 7:00 ant KM ties uostu, bet iki 9:30 kibimo nemaciau (zveju taip pat).
Persikeliau i scuteriu uosta, tai smulkmes pritraukiau, du is ju per eketes ploti (is ilgio).
Susiradau draugeli, kuris pas mane papusryciavo, o veliau ir papietavo.
Image
triubica

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by triubica »

Man kaip avizelininkui sios dienos zvejyba buvo didziulis issukis. Visa zvejybos laika pragaudziau tik balancyrais nors uzeidavo labai didelis noras griebt balalaika, bet susilaikiau. Ir tai pirmoji mano tokia zvejyba gyvenime, kai nepaemiau i rankas avizos :roll: Reziume visai patiko, nors kibimu nelabai ir sulaukiau :) Bet tas ieskojimas eseriaus ir begalinis greziojimas :niamniam: Be to bandziau tik Reins balancyrus.
Attachments
DSCN0317.JPG
DSCN0319.JPG
Tadas

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Tadas »

siandiena zvejojau Dusios ezere. nuo 14val iki 19val pagavau 64 stintas kuriu bendras svoris 1kg 300g ;) iki 16 val kibo toli nuo kranto viduri Dusios ant mazdaug 23m gylio o vakare priekrantei mazdaug ant 8m gylio. gaudziau gana sekmingai tiek ant pinku tiek ant matiliu. stai laimikio nuotrauka
Attachments
DSC03380.JPG
Mangis

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Mangis »

Siandien 7-12val. zvejojau Nevezyje ties Uzliedziais ieskojau eseriu.Kibimas visai neblogas, tik reikia daug ieskoti.
Pradziai bandziau sesliau su visais gaudyti, tai ateina burys ir visiems kimba.Kibimas ant miniatiurines avizeles ir su vienu trukliu.Kibimas toks, kad timpt uz truklio galo ir toliau reikia isiulyti.Paskui val. bandziau ant spiningelio - nulis demesio.I zvejybos pabaiga pradejau eseriu ieskoti aktyviai - kas 5m ekete ir max 5provedimai.Tai kibimu skaicius isaugo, eseriai laikosi 2-2,5m gylyje.Kaip visada didziausi atitruko, traukiant atsimuse i leda ir atsikabino nuo mikro avizeles.7 kepamus pasiemiau su savim.
triubica

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by triubica »

Siandienine darbo vieta :
DSCN0322.JPG
Dusia ir jos stintos. Gaudziau pirma karta ezerines, visai patiko vyniot jas is 20m gylio :D tik kad sudildavo labai kol istraukdavau :D
Tadas

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Tadas »

Siandien nuo pietu pasisedejau ant Dusios ezero ledo :) tai rezultatas seipsau 60 stintu o ir tos mazokos bendras svoris visu nepilnas kilogramas :( nors papuole keletas ir tokiu :Yess: didziausios ir maziausia :geras:
DSC03432.JPG
ta didzke buvo 21cm ilgio ir 55g svorio :Yess:
gaudziau mazdaug ant 16-18m gylio ant matiliu ir pinku tiesa siandiena labai geras atradimas buvo stintos akis :Yess: sudirbo super :Yess:
Robertas
Posts: 292
Joined: 07 Feb 2011, 16:54
Miestas: Telšiai - Vilnius
Location: Telše

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Robertas »

Savaitgali ieškota ešerių, o pagrinde vėl lydekos kibo :oops:
P1010988.JPG
P1010991.JPG
P1010997.JPG
P1010999.JPG
P1020001.JPG
P1020002.JPG
P1020003.JPG
P1020004.JPG
Tadas

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Tadas »

siandiena ant Dusios ezeros nuo 10 iki 18val prasedejau kibimas labai geras :Yess: kibo pastoviai visa diena pagavo visi as gaudziau tiek ant soniplauku tiek ant pinku ar ant matiliu taciau nieko is ju isskirt negaleciau nebuvo jokio skirtumo ant visu masalu gerai kibo galbut tik man geriausiai pasiteisino stintos akis :Yess: jau kelinta syki pastebiu kad kartais tai buna masalas nr1 :Yess: beja kiti zvejai ant soniplauku pagavo neblogu eserioku as ir pagavau 2 eserius po 150g. visas laimikis 128 stintos kuriu bendras svoris 1kg 910g stintos kibo zymiai didesnes nei praita syky bet rekordiniu nepapuole. gaudziau mazdaug ant 17m gylio ;)
Attachments
DSC03439.JPG
Arturka

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Arturka »

siandien ties grabuciskem keleta kuoju, daugiau nieko. ventiliacijai isibegejus nusirasem. grysdami zatysiuose kuoju,eserioku pagavom dar. radom uzuoveja nuo misko, saule kaitino neblogai ;)
kosta

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by kosta »

Keletas kursmariu eseriuku :D zinoma rusijos puseje... :roll:
Attachments
CIMG6768.JPG
Norbertas

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Norbertas »

Geras laikas pradeti ir atidaryti poledines zukles sezona ir balandzio 6 diena :D taip kad pagaliau galiu ir as sakyti kad zvejoju ant ledo ;)
bandem Sartu ezero karsius suvilioti sestadieni
Attachments
Sartu laimikis
Sartu laimikis
User avatar
Supernatural
Posts: 438
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Supernatural »

Viršutiniai du Krauzo. Apatiniai trys mano. Poledinės žūklės sezoną uždariau. :)
Attachments
P4140078.JPG
Aisteris
Posts: 808
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Aisteris »

As irgi siandien pagavau eseriu!!! :Yess: :D Kadangi tu karsiu ne velnio dorai negaudau ir nebepagaunu, tai pasiilges kibimu isitaisiau pakranteje ir capt capt keli eseriai po koki 100 gr. nu ne cigarietnikai, smagu....pradejau eiti per kazkieno isgreztas eketes tolyn azarto pagautas, bet jau tik maziukai kabaliojosi. :( Gryztatnt atgal, pamaciau kaip varnos nusinesa mano simtgraminius eseriecus :piktas: Supykau blin ir nuejau jau tikrai i eserines vietas, kur pastoviai eseristai bazuojasi. Ir kagi, is vienos eketes bac cieli du po 200 gr. is gretimos bamt puskilograminis!!! :shock: :Yess: Jau patenkintas buvau!!! Kol fotosesijas atlikinejau, saule svystelejo ir daugiau didesniu nebepagavau, vien cigarietnikai... :x Isbandziau Augio svarstykles, didysis 490 gr. svere! :D Fotkes "archyve", idesiu veliau... :yes:
Aisteris
Posts: 808
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Aisteris »

Ir as siandien dar nulekiau po pietu, bet snipstas. Vienas "atsitiktinis" karsiukas ir pora plakiuku. O eseriai is viso tylejo. Bet uztat i ta vieta kur vakar pagavau kelis grazius eserius, trys zvejai atvaziavo, tai uzvakar kilograminiu pritrauke!!! :shock: Ir daug! Fotkes telefone parode, tai sakes, tokiu eseriu net mates nebuvau! :shock: :Yess: Vakar ir uzvakar vadinas buvo eseriu zoras. :yes: Gaudo chebra po biski ir raudonsparnes zolynuose, bet mazutes tokios, viena kita gal simtgramine...nieko gero, ir siandien nieko gero..... :x
Aisteris
Posts: 808
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2012/13-uju metų sezonas.

Post by Aisteris »

Kai tokios karstos dienos lauke, siulau prisiminti poledine zukle! :yes: Ir atsivesinti :yes: :yes: Cia mano paskutinio ledo eseriai... :yes: :D
Attachments
Puskilograminis.
Puskilograminis.
Nuotrauka0786.jpg
Nuotrauka0789.jpg
Locked