Horizontalios blizgutės ,balansyrai

subariux

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by subariux »

:D Bandyk su miltais,idomiau bus kai truks :Yess: ir auksciau pasilipk ;) :geras: .
mixas
Posts: 628
Joined: 01 Sep 2008, 13:05
Miestas: Šiauliai

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by mixas »

trečia iš kairės ir aš ėmiau, o į tas papūgas kažkaip neigiamai žiūriu :mda:
mixas
Posts: 628
Joined: 01 Sep 2008, 13:05
Miestas: Šiauliai

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by mixas »

gal ir eina, bet man asmeniškai jos nepatinka, ir aš jomis netikiu, o kai žvejys amsalu netiki tai taip ir gaunasi :) nors skaičiau kad geriausios spalvos, tai mėlyna, salotinė ir sidabras
mixas
Posts: 628
Joined: 01 Sep 2008, 13:05
Miestas: Šiauliai

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by mixas »

mixas
Posts: 628
Joined: 01 Sep 2008, 13:05
Miestas: Šiauliai

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by mixas »

turi racijos ta akytė, tik įdomu kaip ji daroma? viskas ką sugalvoju, tai jamt putoplasto rutuliuką, pjaut perpus, klijuot ir dažyt bei lakuot. gal aks žinot kaip tokios akytės daromos? mokėt 2 pinigus už gatavaą ranka nekyla
mixas
Posts: 628
Joined: 01 Sep 2008, 13:05
Miestas: Šiauliai

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by mixas »

viską galima nusipirkti, bet kartais smagu ir pasidaryti :) na tsakant procesas, o nuo proceso jau ir iki musės nebetoli :)
mixas
Posts: 628
Joined: 01 Sep 2008, 13:05
Miestas: Šiauliai

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by mixas »

mariau, jeigu būtų išėję pasidaryt tokią kokią nusipirkau, tai ir būčiau daresis...
User avatar
Arnyto
Posts: 54
Joined: 17 Apr 2008, 13:14
Miestas: only Vilnius out of Ukmerge...

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by Arnyto »

gal kas susidures su dugninem blizgem? vilniuj keliose paklausiau tai kosmosas nezino apie ka kalbu. pas Ina dar nebuvau uzsukes tai nezinau ar turi. turiu galvoje apie tas kur per video pas rusus gaudo nuo dugno kai graziai atsokineja. puikiai dirba man rodos lydiakom numeris vienas turetu buti kai tokio daikto neragavusios dar... gal kas naudoja jas is musu KK?
Rimsa

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by Rimsa »

Gal kas ir buvo idejas ,bet manau nepamaisys.
http://fishing-v.blogspot.com/2009/01/blog-post_14.html
Last edited by Rimsa on 05 Jan 2010, 19:00, edited 1 time in total.
Fishermen

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by Fishermen »

Vertas demesio :Yess:
Tadas

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by Tadas »

Man zymiai geresnis efektas kaip musele budavo uzrista ant atskiro kokio 5cm pavadelio. O slankiojanti nepasiteisindavo
KarolisRapla

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by KarolisRapla »

O kodėl ant balansyrų neriši , nes nepasiteisina aar darbą sugadina?:)
KarolisRapla

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by KarolisRapla »

Aš ir ant balansyru dedu volframini pavadėli kuris laiko 2.5kg :Yess: :Yess: O ant blizgutės nededu ..
reiks pamėgint ir ant blizgės uždėt ir ant balansyro kabliuką :Yess: :Yess:
Šiande kaip tik pasiemiau dar pora RAPALA JIGIN RAP balansyru 6 gramų
KarolisRapla

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by KarolisRapla »

Nu nežinau , aš tai žvejojiu ir žiemą ir vsarą visur kur tik galima ilesit valtį su priekaba 8-)
O žiemą tai gaudau beveik kiekvieną savaitgalį ir gaudau su tėvu ,tėvas tai dar paima i rankas avižėles , o aš varau tik ant balansyrų ir blizgučiu ,tai man pasitaiko tikrai ešerių ir gerų ir mažiuku, tiesiog reikai daug grežt ir tikėtis, :oops: Mano draugeliai irgi daugiau gaudo ant blizgučiu ir balansyru tai irgi nesiskundžia :isveikata: :isveikata: Reiks kada nulėkt kartu :geras:
KarolisRapla

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by KarolisRapla »

apie vasara tai jo nuvarai ant drukščiu ant sėkliu galia pagat ką nori Lydeką ,ešerį o žiema kaip tu sakai ,kad labai ,labai daug ešerių didelių tai tikrai nebūna :fuu: pagauni 6 ešerius gražesnius 200-250 ir laimigas toliau gaudai šimtinukus :D
KarolisRapla

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by KarolisRapla »

ant kokių firmu ir spalvų ir dydžių gaudot balansyrų ? :oops: :oops:
KarolisRapla

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by KarolisRapla »

Aš tai kai Žvejojiu ant drūkščių tai pradedu ne iš Tilžės kaimo , o nuo Mačėnų kaimelio , ir niekur toli nevaikštau iki baltarusijos nueinu ir gryžtu , tik tenka labai daug grežt , kad kažką idomesnio surast :piktas: :piktas: :piktas:
KarolisRapla

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by KarolisRapla »

Būna įvairai aš pradedeu 1.5 ir 3,0m metru tikrinu su rapalac 4 cm 6gr
O kur jau nuo 3,0 ir iki 5.0 su rapala 5 cm 9 gr
KarolisRapla

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by KarolisRapla »

Gal bandom dėt nuotraukas savo balansyrų :oops: :oops: :oops:
KarolisRapla

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by KarolisRapla »

Savaime aišku , kad kibiausiu ,nėra tolko nekibiu dėt :twisted: :twisted:
KarolisRapla

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by KarolisRapla »

Keletas balnsyru kibiausių . :Yess: :Yess:
Locky john kopijos ir Rapalos Jiging Rap . :kava:
Attachments
IMAG0109.jpg
karalaitis
Posts: 145
Joined: 13 Jun 2010, 08:29
Miestas: Utena

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by karalaitis »

As savo kibiausiu nedesiu. Turiu jono kopija, bet man ji ko tai "nevaiksto", 7cm dydzio h15 spalvos... Kadangi tikejimo neturiu, tai ir neapzuvintas.
pernai metu topinis buvo Lj H14 (lyniukas) 4cm berots, 2 turejau abu ir paaukojau lydekoms :D

Kas liecia spalvinimus ir rusis, tai prisimenant paskutine sezono zvejyba (balandzio vidury ant druksciu) is ankstyvo ryto eseriai (greiciau eseriukai) nenorejau kibti nei ant blizgiu, nei ant balansyru. Kolegos issitruake avizeles ir pradejo po truputi zvejot.
As kaip ir utn esam uzkieteje kirmeliu nemyletojai, kantriai pradejau testuot nauja pirkini - rapalos Perch blizgios spalvos balansyra. Gal po n-tos tuscios eketes pakeiciau masala i LJ ir sulaukiau labai atsargiu kibimu, ar bent pabandymu kibti... Taip eksperimentavau beveikt valanda ir rapalos balansyra kategoriskai ignoravo, o su LJ vienas kitas pasirasydavo, tiesa mano megstamiausia kuusamo didzioji jazz blizge irgi nedave rezultatu. Idienojus prasidejo masinis mazuju zuliku kibimas, tada jau kibo ant bet ko... eksperimentavau ir dejau rapalos 7cm balansyra tikedamasis didesniu egzemplioriu, bet kaip visada ejo druksciu "piktieji". Taigi tos dienos zvejyba paliko toki ispudi, kad vis tik reikia pataikyti modelius ar spalvas kai nera kibimo.
Kadangi pernai buvo pirmasis sezonas gaudant balansyrais, asortimenta turejau kuklu. Siemet apsiginklavau naujomis rapalos spalvomis, taip pat tikiuosi dar rast prekyboje Lj h14, bet svarbiausia kad ziema ateitu :D
KarolisRapla

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by KarolisRapla »

Aš taip pat pradėjau tik pernai , dar krūvą naujų turiu , bet , kad nėa ledo :piktas: :piktas: :piktas: :piktas: :piktas:
KarolisRapla

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by KarolisRapla »

Gražu :Yess:
karalaitis
Posts: 145
Joined: 13 Jun 2010, 08:29
Miestas: Utena

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by karalaitis »

i kompanija su balansyrais
Attachments
ice croix.jpg
karalaitis
Posts: 145
Joined: 13 Jun 2010, 08:29
Miestas: Utena

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by karalaitis »

ilgis 28" galia M, foto palyginimui su mano senuoju gerai atitarnavusiu teleskopiniu larusu. Rites laikiklis - nepatogios gumos, reiks matyt permaut is laruso, padoriau rankoj gules. Be to ne tik vizualiai, bet ir realiai liaunesnis, bet as retai naudoju balansyrus 7cm+, blizgems turetu buti :Yess:
Attachments
croixz.JPG
KarolisRapla

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by KarolisRapla »

Karalaiti geras pirkynis ,tik būtinai pasikesik trišakiukus ant Balansyrų :Yess:
karalaitis
Posts: 145
Joined: 13 Jun 2010, 08:29
Miestas: Utena

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by karalaitis »

Gal ir nebloga mintis su inercine, bet jei as si spiningeli naudosiu blizgems... o jas naudoju nuo 5 metru ir giliau, tai beinercine rite kaip ir butinybe. Del jautrumo - man jo pakako su tuo teleskopiniu kuolu ir nenaudojau sargelio. Paslaptis :D - visu iskeiktas berkley nanofil valas :-P
karalaitis
Posts: 145
Joined: 13 Jun 2010, 08:29
Miestas: Utena

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by karalaitis »

Kalbant apie balansyrus radau fotke gal su didziausiu praeito sezono eseriu ir megstamiausiu iki siol balansyru. Kas liecia vala- su nanofilu tokius klumpius traukt jau siek tiek nesmagu, amortizacijos 0, kotelis irgi ne is minkstuju
Attachments
eserys.jpg
KarolisRapla

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by KarolisRapla »

Gražus ešeriokas :Yess: :Yess:
Mano taip pat neblogas. 730g Ant RAPALOS 4cm -6 gr
Attachments
20130316096.jpg
Post Reply