Ledo gražtai

Deivis
Posts: 480
Joined: 11 Apr 2008, 07:44
Miestas: Kaunas

Re: Ledo gražtai

Post by Deivis »

Raudona :roll: daugiau nzn ,ka parasyt :oops:
Robke
Posts: 828
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Ledo gražtai

Post by Robke »

:stop: gero grazto visiskai nereik spaust, turi list gilyn pats ;) Nusipirk peilius kitus, bet gali ir tai nepadet, man buvo tas pats su senu barnaulu :twisted: Nusipirkau grazta nauja, greze puikiai, atsipo peiliai, nusipirkau kitus -pradejo "muilint", pirkau da vienus-tas pats. Tada pradejau kampa reguliuot, kazkiek padejo, bet isitikinau, kad yra nauju nekokybisku peiliu pardese, taip kad issiaiskinsi tik bandymo budu :D
Dabar pirkau nauja barnauli vel, grezia puikiai, kaip bus kai pakeisiu peilius-klaustukas :x
Robke
Posts: 828
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Ledo gražtai

Post by Robke »

:geras: nu kai ledas dar tik 10 cm, mintys optimistiskos (atsigreziosiu :geras: ), kai bus 30-40, nemanau kad greziosi :D
Raimondas
Posts: 181
Joined: 06 Jan 2009, 22:29
Miestas: Šiauliai

Re: Ledo gražtai

Post by Raimondas »

:x aš negalandu. Paprasciausia perku kitus ir viskas ( barnaului)
User avatar
Supernatural
Posts: 429
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Ledo gražtai

Post by Supernatural »

Raimondas wrote::x aš negalandu. Paprasciausia perku kitus ir viskas ( barnaului)
Aš irgi. Senuosius sudrožiu iki galo ir perku naujus.
KarolisRapla

Re: Ledo gražtai

Post by KarolisRapla »

Keičiu saviškiam barnaului 100 mm , kas sezoną ,nes kainą jų juokinga 15 lt :Yess: :Yess:
O griažia kaip už 1000lt
Aisteris
Posts: 705
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Ledo gražtai

Post by Aisteris »

As tai pasigalandau ir grezia normaliai. :yes: O kazi kaip anuos galima sudrozti greziant iki galo ju net negalandant? :x :D
Bala zino kam pirkti naujus uz kad ir 15 litu, jei galima pasigalasti "senus". Man net idomiau paciam pasigalasti.... :oops: :mda: :D :)
Tikekit netikeje, bet tie mano pagalasti dar astresnii nei nauji :-P :geras:
Deivis
Posts: 480
Joined: 11 Apr 2008, 07:44
Miestas: Kaunas

Re: Ledo gražtai

Post by Deivis »

Aisteris slep dabar namu adresa,nes gausi 2-3 siuntinukus pagalandinimui :D ;)
User avatar
Supernatural
Posts: 429
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Ledo gražtai

Post by Supernatural »

Aisteris wrote:O kazi kaip anuos galima sudrozti greziant iki galo ju net negalandant? :x :D
Kai kampai nubyrėję ir gręžimas vyksta spaudžiant vieną rankeną, kiek leidžia jėgos, o kitą sukant (taip buvo praeitą sekmadienį, nes nesivarginau patikrint jų būklės po praeito sezono), tai skaitau, kad sudrožti. :D
umbro

Re: Ledo gražtai

Post by umbro »

ant Musos esu peiliukus suvares per koki 20 skyliu,
ten ledas greiciausiai nuo sroves su smeliuku susimaises, ir pirmos eketes lengvai, po to vis sunkyn sunkyn grezesi.
Pradziai nesupratau kas cia atsitiko graztui, po to ziuriu kad peiliukai visiskai atbuke.
Taip suvarem 2 graztus per puse dienos ir skyliu daug nepadarem :(
rimosius

Re: Ledo gražtai

Post by rimosius »

Su tavo apsukom Arturai, nespeja ausintis ir pliens atsilaidzia :yes: :D
User avatar
gedukas
Posts: 847
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Ledo gražtai

Post by gedukas »

pas many visada atsarginiu peiliuku komplektas dezej su atsuktuvu.... :D
User avatar
gedukas
Posts: 847
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Ledo gražtai

Post by gedukas »

gali but,nes po keliolikos ekeciu kartais paverzt tenka
User avatar
Supernatural
Posts: 429
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Ledo gražtai

Post by Supernatural »

Aš irgi galvojau dėt šešiakampius, kad neatsilaisvintų, bet radau kitą sprendimą - ant varžtų užvynioji truputį pinto valo ir užverži - nebeatsisukinėja. Sezono pabaigoj varžus truputį atverži, nes kitaip po metų gali ir neatsukt. :)
Raimondas
Posts: 181
Joined: 06 Jan 2009, 22:29
Miestas: Šiauliai

Re: Ledo gražtai

Post by Raimondas »

Žadejau ir aš tuos šešiakampius det, bet kažkaip tuo momentu neradau ir likau prie tu paprastu. Kažkaip pastebejau pradžioje , kol nauji, kažkiek atsisukineja, bet veliau matyt parudyja ir baigias problemos.
Robke
Posts: 828
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Ledo gražtai

Post by Robke »

;) info is vieno pazistamo pardavejo: brangs stipriai (bus apie 25 Lt) barnaulski peiliai. Panevezyje tik vienoj neznaimioj pardej radau, kitur nera jau po 18 Lt :( Jamiau 3 komplektus, tokiu dar neturejau seniau, plastikinese dezutese, mazu nebus kokie sklepo darbo :x
Raimondas
Posts: 181
Joined: 06 Jan 2009, 22:29
Miestas: Šiauliai

Re: Ledo gražtai

Post by Raimondas »

Robke wrote:;) info is vieno pazistamo pardavejo: brangs stipriai (bus apie 25 Lt) barnaulski peiliai. Panevezyje tik vienoj neznaimioj pardej radau, kitur nera jau po 18 Lt :( Jamiau 3 komplektus, tokiu dar neturejau seniau, plastikinese dezutese, mazu nebus kokie sklepo darbo :x
:x vakar pirkau po 18lt . Visada pirkdavau plastikinese dezutese ir geri budavo :x
minBOAT

Re: Ledo gražtai

Post by minBOAT »

Šiauliečiai gali užpulti Horo Mechaniką ir tikrai ras Barnaulo peiliiukų :)
minBOAT

Re: Ledo gražtai

Post by minBOAT »

mixas wrote:ir ne tik, ten ir 8 tukas guli, toks visas seksovas, ir titaninis barnaulas buvo.
Tai nepramiegok, ruoškis puolimui :geras:
Aisteris
Posts: 705
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Ledo gražtai

Post by Aisteris »

Augi, o ant tavo grazto rankenos kur nors yra uzrasyta "БАРНАУЛ"? :)
Aisteris
Posts: 705
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Ledo gražtai

Post by Aisteris »

Nu ten nusitrinti nelabai galetu. O klausiu todel, kad as pries keleta metu apsizioplines alia barnaula nusipirkau....tai joks jis barnaulas, per mano neapsiziurejima man ikiso gryna lieva kazkoki kinieti :x :piktas: Tai tame grazte peiliai irgi toli ghrazu ne simetriskai stovi, nevienodos tos peiliu tvirtinimo plokstumos.... :( Tai ir pamaniau, kad ir pas tave gal visai ne tikrasis Barnaulas. Meete galesim apziuret viens kito graztus... :)
Robke
Posts: 828
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Ledo gražtai

Post by Robke »

:D siaip tai tokie pozymiai kaip atsileidus peiliams :yes:
Robke
Posts: 828
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Ledo gražtai

Post by Robke »

Ne, stringa tada kai peilis laisvas visai, pajudint pirstais gali ;) , mano naujam barnaului taip :piktas: Keisiu varztus ir vyniosiu kazka, ar pleveles, ar pinto valo kaip kazkas cia pataria :x Man jie atsileidzia po keliu ekeciu :piktas:
Tadas

Re: Ledo gražtai

Post by Tadas »

Pas mane kaip peiliai pradeda atsileidinet tai darau paprastai paimu ilgesni varzta ir kitoi pusei verzle priverziu ir visos problemos baigtos :-)
Robke
Posts: 828
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Ledo gražtai

Post by Robke »

:D nu as taip gal nedarysiu :D , nes Musoj gali reikt pasikeist na xodu peilius, tai reiks i kaima eit lietlempes ieskot :geras:
minBOAT

Re: Ledo gražtai

Post by minBOAT »

Robke wrote:Ne, stringa tada kai peilis laisvas visai, pajudint pirstais gali ;) , mano naujam barnaului taip :piktas: Keisiu varztus ir vyniosiu kazka, ar pleveles, ar pinto valo kaip kazkas cia pataria :x Man jie atsileidzia po keliu ekeciu :piktas:

Ant sriegių pavyniok santechninės tefloninės juostelės. Varžtai galėtų būti nerūdijančio plieno su + skyle
minBOAT

Re: Ledo gražtai

Post by minBOAT »

Robke
Posts: 828
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Ledo gražtai

Post by Robke »

:D aciu uz patarimus rimtus ir nelabai :D Duju balonai brangus+rogiu reiks a ir da beda-sniego ner :D Viruss, atpuola tavo patarimas :geras:
ArturasLa

Re: Ledo gražtai

Post by ArturasLa »

kiek maždaug gali kainuoti peiliukai gražtui 13?
Robke
Posts: 828
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Ledo gražtai

Post by Robke »

Barnaulo 18 kainavo, bet sake brangs iki 25 :x
Post Reply