Ledo gražtai

Raimondas
Posts: 202
Joined: 06 Jan 2009, 22:29
Miestas: Šiauliai

Re: Ledo gražtai

Post by Raimondas »

Žadejau ir aš tuos šešiakampius det, bet kažkaip tuo momentu neradau ir likau prie tu paprastu. Kažkaip pastebejau pradžioje , kol nauji, kažkiek atsisukineja, bet veliau matyt parudyja ir baigias problemos.
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Ledo gražtai

Post by Robke »

;) info is vieno pazistamo pardavejo: brangs stipriai (bus apie 25 Lt) barnaulski peiliai. Panevezyje tik vienoj neznaimioj pardej radau, kitur nera jau po 18 Lt :( Jamiau 3 komplektus, tokiu dar neturejau seniau, plastikinese dezutese, mazu nebus kokie sklepo darbo :x
mixas
Posts: 628
Joined: 01 Sep 2008, 13:05
Miestas: Šiauliai

Re: Ledo gražtai

Post by mixas »

http://www.ruboman.ru/2011/11/25/prokla ... balki.html šiek tiek informacijos apie peiliu kampo reguliavima.
Raimondas
Posts: 202
Joined: 06 Jan 2009, 22:29
Miestas: Šiauliai

Re: Ledo gražtai

Post by Raimondas »

Robke wrote:;) info is vieno pazistamo pardavejo: brangs stipriai (bus apie 25 Lt) barnaulski peiliai. Panevezyje tik vienoj neznaimioj pardej radau, kitur nera jau po 18 Lt :( Jamiau 3 komplektus, tokiu dar neturejau seniau, plastikinese dezutese, mazu nebus kokie sklepo darbo :x
:x vakar pirkau po 18lt . Visada pirkdavau plastikinese dezutese ir geri budavo :x
minBOAT

Re: Ledo gražtai

Post by minBOAT »

Šiauliečiai gali užpulti Horo Mechaniką ir tikrai ras Barnaulo peiliiukų :)
mixas
Posts: 628
Joined: 01 Sep 2008, 13:05
Miestas: Šiauliai

Re: Ledo gražtai

Post by mixas »

ir ne tik, ten ir 8 tukas guli, toks visas seksovas, ir titaninis barnaulas buvo.
minBOAT

Re: Ledo gražtai

Post by minBOAT »

mixas wrote:ir ne tik, ten ir 8 tukas guli, toks visas seksovas, ir titaninis barnaulas buvo.
Tai nepramiegok, ruoškis puolimui :geras:
Aisteris
Posts: 808
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Ledo gražtai

Post by Aisteris »

Augi, o ant tavo grazto rankenos kur nors yra uzrasyta "БАРНАУЛ"? :)
Aisteris
Posts: 808
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Ledo gražtai

Post by Aisteris »

Nu ten nusitrinti nelabai galetu. O klausiu todel, kad as pries keleta metu apsizioplines alia barnaula nusipirkau....tai joks jis barnaulas, per mano neapsiziurejima man ikiso gryna lieva kazkoki kinieti :x :piktas: Tai tame grazte peiliai irgi toli ghrazu ne simetriskai stovi, nevienodos tos peiliu tvirtinimo plokstumos.... :( Tai ir pamaniau, kad ir pas tave gal visai ne tikrasis Barnaulas. Meete galesim apziuret viens kito graztus... :)
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Ledo gražtai

Post by Robke »

:D siaip tai tokie pozymiai kaip atsileidus peiliams :yes:
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Ledo gražtai

Post by Robke »

Ne, stringa tada kai peilis laisvas visai, pajudint pirstais gali ;) , mano naujam barnaului taip :piktas: Keisiu varztus ir vyniosiu kazka, ar pleveles, ar pinto valo kaip kazkas cia pataria :x Man jie atsileidzia po keliu ekeciu :piktas:
Tadas

Re: Ledo gražtai

Post by Tadas »

Pas mane kaip peiliai pradeda atsileidinet tai darau paprastai paimu ilgesni varzta ir kitoi pusei verzle priverziu ir visos problemos baigtos :-)
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Ledo gražtai

Post by Robke »

:D nu as taip gal nedarysiu :D , nes Musoj gali reikt pasikeist na xodu peilius, tai reiks i kaima eit lietlempes ieskot :geras:
minBOAT

Re: Ledo gražtai

Post by minBOAT »

Robke wrote:Ne, stringa tada kai peilis laisvas visai, pajudint pirstais gali ;) , mano naujam barnaului taip :piktas: Keisiu varztus ir vyniosiu kazka, ar pleveles, ar pinto valo kaip kazkas cia pataria :x Man jie atsileidzia po keliu ekeciu :piktas:

Ant sriegių pavyniok santechninės tefloninės juostelės. Varžtai galėtų būti nerūdijančio plieno su + skyle
minBOAT

Re: Ledo gražtai

Post by minBOAT »

Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Ledo gražtai

Post by Robke »

:D aciu uz patarimus rimtus ir nelabai :D Duju balonai brangus+rogiu reiks a ir da beda-sniego ner :D Viruss, atpuola tavo patarimas :geras:
mixas
Posts: 628
Joined: 01 Sep 2008, 13:05
Miestas: Šiauliai

Re: Ledo gražtai

Post by mixas »

pirk ne pati stipriausia fiksatoriu, yra tokiu kur ir kaitinti nereikia.
ArturasLa

Re: Ledo gražtai

Post by ArturasLa »

kiek maždaug gali kainuoti peiliukai gražtui 13?
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Ledo gražtai

Post by Robke »

Barnaulo 18 kainavo, bet sake brangs iki 25 :x
triubica

Re: Ledo gražtai

Post by triubica »

Padekite issiringti ledo grazta... Ziurinejau link Mora ice arctic ar ice mikro. Ar kas isbande tuos heinola graztus?
mixas
Posts: 628
Joined: 01 Sep 2008, 13:05
Miestas: Šiauliai

Re: Ledo gražtai

Post by mixas »

kuo barnaulas blogai.
mixas
Posts: 628
Joined: 01 Sep 2008, 13:05
Miestas: Šiauliai

Re: Ledo gražtai

Post by mixas »

gali but. mora :Yess: , atrodo pati grezia.
triubica

Re: Ledo gražtai

Post by triubica »

Atsigreziau jau... Ziauriai patiko grezti su Mora nova system :Yess: bet kaina ju kanda man :oops: Ziuriu kazko per viduriuka.
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Ledo gražtai

Post by Robke »

:labas: As ir atsikandau barnaulo, bet vel nusipirkau :geras: :D Nieko gero tie barnaulai palyginus su Mora (teko pries tris metus pagreziot, tik nepatiko tas sukimas pagal laikrodzio rodykle :D ), nors pats antra Barnaula jau isigijau, isgasdino Tomas, kad jei su Mora sudziuvusia nendre lede pragresi :D ir pz , peilius tipo galast. Patikejau, jamiau vel barnaula, dar naujam jau beda su peiliu atsisukinejimu, toliau numanau kas bus, pakeitus peilius gali prasciau grezt, buvo taip senajam. Paklausiau draugu kurie Moras turi, juoktis pradejo kai pasakiau apie sudziuvusia nendre. Vienas dazniausiai Musoj zvejoja, ten ne paslaptis ant sroves ledas su smeliu buna, tai galanda tik kas sezona :yes:
Mano nuomone, barnaulas pakenciamas graztas kai nedaug skyliu grezi ir ledas nestoras ir kaina jo maza. Siaip tai du nesulyginami dalykai :D Imho ;)
umbro

Re: Ledo gražtai

Post by umbro »

garazo kaimynas turi Mora,
bande pats pasigalast peiliukus - tai sake daba is vis nebeima :D
Ten tie peiliukai islenkti, nera problemu su peiliuka pagalandinimu?
Last edited by umbro on 29 Jan 2014, 20:43, edited 1 time in total.
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Ledo gražtai

Post by Robke »

Galanda Panevezy, manau visur dabar juos galanda ;) Smelynes gatvej anksciau paimdavo, bet ar Robke ten pats galanda, ar kazkam veza nezinau, kai neturejau tai nebuvo reikalo gilintis, tik girdejau snekant ;)
autukas

Re: Ledo gražtai

Post by autukas »

Taip taip ir dar pasakykit, kaip vienas veikėjas iš tv, kad barnaulas žuvį baido... :geras:
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Ledo gražtai

Post by Robke »

:geras: :plojam: a cia kuris?
:D Autuk tu tai jauciu pusmetrini lada ir su barnaulu be peiliu pragrestum paxodu :D , turedamas toki stota :Yess:
Last edited by Robke on 29 Jan 2014, 21:41, edited 1 time in total.
autukas

Re: Ledo gražtai

Post by autukas »

Robke wrote::geras: :plojam: a cia kuris?
Čia pernai ar užpernai vienam gale turėjo tokį "svečią/konsultantą", ir iki šiol turi.
:D Autuk tu tai jauciu pusmetrini lada ir su barnaulu be peiliu pragrestum paxodu :D , turedamas toki stota :Yess:
Robke, palik mano dantis ramybėj :-P ;)

Iš tikro tai buvau surašęs pakankamai "piktą" ir netrumpą postą, bet ištryniau, idant nebūčiau apkaltintas "tautinės nesantaikos" kurstymu.
Nu, o jei apie grąžtus, tai man "tikėjimas", beigi fiziologija neleidžia sukt grąžto į "kitą pusę".
mixas
Posts: 628
Joined: 01 Sep 2008, 13:05
Miestas: Šiauliai

Re: Ledo gražtai

Post by mixas »

Ramekas, matai tai senais gerais laikais, kai P. Autukas dar žvejojo ant ledo, o ne ant sopkutes, jis gaudydamas eserius gręždavo apie 100 ekečiu. Ir viena karta teišgreže tik 50, pasirodo peiliukai buvo nuimti. :geras: :geras: :geras:
Post Reply