Horizontalios blizgutės ,balansyrai

karalaitis
Posts: 145
Joined: 13 Jun 2010, 08:29
Miestas: Utena

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by karalaitis »

gbandis wrote:
karalaitis wrote:dar vertetu kartais paleist ant dugno ir palikt prilaikant vala kokioms 3-5 sekundems. Pats kartais nustembu kas gyvena tose eketyse :D
Kas gyvena? :D tiksliau kieno kibimo sulaukiat toki veiksma padarius? Ir kaip supratau zaidimo metu balansyra guldot ant dugno ir laikot itempes vala? :)
na eseriu papuola taip gaudant :D ne visada aisku tas suveikia, bet matyt tai padeda isvest juos is kantrybes.
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by valdas. »

Robertas
Posts: 292
Joined: 07 Feb 2011, 16:54
Miestas: Telšiai - Vilnius
Location: Telše

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by Robertas »

Atrodo kaip Rapala SnapRap'u kopijos: https://www.aliexpress.com/item/1Pcs-6c ... autifyAB=0 Kaina tia juokinga :geras:
koziris40
Posts: 491
Joined: 10 Mar 2014, 22:19
Miestas: Kaunas

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by koziris40 »

ir siuntimas beveik už dyką :)
karalaitis
Posts: 145
Joined: 13 Jun 2010, 08:29
Miestas: Utena

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by karalaitis »

O Jums SnapRap'ai veikia? Paprasti rapalos... tai :ilike:
User avatar
Supernatural
Posts: 438
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by Supernatural »

Man veikia tik lydekoms, ešeriai nenori. :x
Robertas
Posts: 292
Joined: 07 Feb 2011, 16:54
Miestas: Telšiai - Vilnius
Location: Telše

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by Robertas »

Man snaprapai veikia, eseriai ir lydekos kimba ir tik ant Snap Rapu starkiu pagaunu
karalaitis
Posts: 145
Joined: 13 Jun 2010, 08:29
Miestas: Utena

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by karalaitis »

Vat apie starkius, esu girdejes gandu... Kai atsirado snapai, sartu zvejai isnese kazkokias spalvas is "rapalines" parduotuves.
Kokios spalvos/dydziai eseriui patinka? :)
Robertas
Posts: 292
Joined: 07 Feb 2011, 16:54
Miestas: Telšiai - Vilnius
Location: Telše

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by Robertas »

https://www.aliexpress.com/item/FTK-1PC ... 2dba&tpp=1

Pagal kaina, tai manau pats tas zvalgybai nezinomose arba apzelusiose vietose kur daug kliuviniu patikrinti :)
Robertas
Posts: 292
Joined: 07 Feb 2011, 16:54
Miestas: Telšiai - Vilnius
Location: Telše

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by Robertas »

karalaitis wrote:Vat apie starkius, esu girdejes gandu... Kai atsirado snapai, sartu zvejai isnese kazkokias spalvas is "rapalines" parduotuves.
Kokios spalvos/dydziai eseriui patinka? :)
daugiausiai turiu 4cm ir 6 cm Snap Rap'us. Dzniausiai priklauso nuo zuklavietes gylio kuri ant segtuko kabinu. Jei eserys aktyvus tai maziuaki eseriuaki ir didiji smagiai kapoja. Daznai jauciasi kad didesni masala ileidus i ekete tik padauzo balansyra bet nepaima iki galo, tada tik susimazint balansyra reik, viens po kito keliauja virs eketes tada. Spalvos pas mane butent snap rapu tai Itin ryskios visos: UVCB, UVC, CHT, FT spalvos.
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by valdas. »

Arvydas_ri
Posts: 146
Joined: 25 Oct 2015, 21:13
Miestas: Šilalė

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by Arvydas_ri »

beprotuks čia, ne snap rap`s :)
karalaitis
Posts: 145
Joined: 13 Jun 2010, 08:29
Miestas: Utena

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by karalaitis »

ziuriu tu snapu svoris tai :mda: kai as gaudau giliuose telkiniuose, tai rapala 7 cm 19gr. pats tas, kartais pakaitalioju ir 20-22gr balansyrus... na kai gylis virsyja 20m 8-) :)
User avatar
Supernatural
Posts: 438
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by Supernatural »

Kažkada ir aš tokį naudojau, bet paskui supratau, kad neverta plonintis. Yra brolių Ščerbakovų filmas, kuriame jie povandenine kamera filmuoja balansyrų ir blizgučių darbą naudodami įvairaus storio valus. Balansyrams praktiškai jokio skirtumo, ar 0,16 ar 0,3, nebent mažiukams, kurie gali paprasčiausiai storesnio valo neįtempt, blizgutėms valo storis daro didesnę įtaką. Pats dabar vynioju 0,2. 10 metrų gylyje 5 g Kuusamo blizgutė dirba, nes kimba. :) 2 metrų gylyje dėjau ir 3 g blizgutę - puikai dirba. Apie balansyrus net nešneku.

Gal spiningėlis liaunokas? Arba piktesnius mostus daryk.
User avatar
Supernatural
Posts: 438
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by Supernatural »

Yra dabar visokiausių spiningėlių, netingėk paieškot. :) Aš gaudau kietu angliniu, be sargelio, kibimą jaučiu į ranką/matau. Tiesa, kur gaudau 10 metrų jau yra daug, tai gal giliau sargelis ir reikalingas.
User avatar
Supernatural
Posts: 438
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by Supernatural »

Tai jeigu kimba atsargiai ir kibimą rodo sargelis, tai kokios problemos? Storesnis valas tikrai nepadės.
karalaitis
Posts: 145
Joined: 13 Jun 2010, 08:29
Miestas: Utena

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by karalaitis »

Nezinau, kas ten jauciasi, ar ne. Jei man kala balansyra ir nieko neuzkertu, leidziu blizge ir dazniausiai sugaudau blizges dydzio eserius. Su kokiu kotu gaudau tai net nesakysiu, kad nebuciau ijuoktas :geras: ir be jokiu sargeliu, nors is esmes manau kad jis reikalingas. Bet man netinka tas dalykas, kad dazniausiai sargas stabdo valo slydima, papildomai pinasi, kai reikia nuleidineti balansyra - ypac mano aukstaitijos gyliuose ~15m :piktas:
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by valdas. »

As sargelio ant žieminės meškerėlės, nesupratau, matyt ir nesuprasiu.
Iki 12m.. jo tikrai nereikia, net kuojos kibimas jaučiamas...kam to viso kito hemoro :x
Buvau tėvui, del amžiaus, ir pirštinių pastovaus naudojimo įtaisęs meškerėlę su sargeliu...po pusdienio jis buvo nuluptas ir žvejota su ,,apipjaustitu,, strypeliu tik..
Žodžiu kaip kas įpranta taip ir geriausia.
Bet blizges darbą ,sargelis, tikrai keičia ir tikrai ne igeraja puse..
O kas be ko, jaust blizges plazdenimą, darbą, i ranka, taipogi niekad nemaišo.. ypač keičiant blizges bei pravedimus.. Su sargeliu viskas kai per vata, bei veilokines pirštines kartu, nieko nesuprasi, nieko nepajusi, viskas aklai. Kas gaudo dzigu, manau supras ką reiškia žūklė perdem minkštu blanku-sargelio atitikmuo. Kai i ranka ner jokios info.
koziris40
Posts: 491
Joined: 10 Mar 2014, 22:19
Miestas: Kaunas

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by koziris40 »

klausimuks balansyru ir blizguciu megejams : kaip risate masaliukus ? mazgas ? karabinas ? jei taip - tai koks ? :x
del pavadelio rizikuociau be , jei tikiuosi eserio , ale jau matau kaip nurezia ( jei bezmatylkes isiauskatina po 2 is vienos eketes ) ...
pasipasakokit , nes kazkada , 30 metu atgal ,turejau tik viena blizgute :plojam: , bet nusirinkdavau ojojoj ... kol ji pakeite savininka po isdauzytu masinos langu :cry:
ale dabar jau turiu 5 blizgutes ir 5 bansyrus , dar nemaudytus 8-)
User avatar
Supernatural
Posts: 438
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by Supernatural »

Visada dedu pavadėlį ir nesuku galvos.
Robertas
Posts: 292
Joined: 07 Feb 2011, 16:54
Miestas: Telšiai - Vilnius
Location: Telše

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by Robertas »

As irgi tik su pavadziu gaudau, ir px tiem eseriam. Jei aktyvus kibs normaliai, jei ne tai nei pavadzio nuemimas nepades :)
karalaitis
Posts: 145
Joined: 13 Jun 2010, 08:29
Miestas: Utena

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by karalaitis »

Kiek zvejoju eserius balansyru, giliausiai siemet lydeka nusinese balansyra is 7m slaito. Faktas kad priklauso nuo telkinio ir ttt... Bet mano darbiniai gyliai tokie (8-20), kad eseriaudamas pavadelio nededu.
garbanius
Posts: 299
Joined: 05 Apr 2010, 20:03
Miestas: Siauliai-Pakruojis

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by garbanius »

jei blizgute buna su viensakiu kabliuku, keiciat i trisaki ? dadedat koki karoliuka ? ar nieko nedarot ?
User avatar
Supernatural
Posts: 438
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by Supernatural »

Pakeičiau į trišakiukus su akutėm (kaip balansyrams, tik mažesni).
karalaitis
Posts: 145
Joined: 13 Jun 2010, 08:29
Miestas: Utena

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by karalaitis »

garbanius wrote:jei blizgute buna su viensakiu kabliuku, keiciat i trisaki ? dadedat koki karoliuka ? ar nieko nedarot ?
anksciau aki dedavau, dabar koki silikono burbuliuka - nuimt po zukles nereikia, praktiska :oops: :twisted:
Arvydas_ri
Posts: 146
Joined: 25 Oct 2015, 21:13
Miestas: Šilalė

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by Arvydas_ri »

Kai šakalynuose gaudau - visada vienšakis tabaluojantis. Kitur - įvairiai. Karoliukai yr pliusas, IMHO.
garbanius
Posts: 299
Joined: 05 Apr 2010, 20:03
Miestas: Siauliai-Pakruojis

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by garbanius »

lucky john balansyrui man nuluzo galinis kablys, po vieno stipresnio truktelejimo :x
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Horizontalios blizgutės ,balansyrai

Post by valdas. »

https://www.youtube.com/watch?v=WZ8vrmreWoM
Как производят балансиры
Post Reply