Avižėlės

autukas

Re: Avižėlės

Post by autukas »

London, chebra neblogai sako, neskubėk prisipirkt balasto nereikalingo ir dar už brangiai. Žiemą, kaip ir vasarą svardu tikėt mąsalu, o visa kita dielo naživnoje. Parodysiu aš tau - papasakosiu.
autukas

Re: Avižėlės

Post by autukas »

london wrote:....bet koki pora turet tokiu kolekcijoj visai smagu .....
Nu jo, kaip mano viens draugelis sako: "turėt reik", nesvarbu, kad net neuždedi.
Deivis
Posts: 521
Joined: 11 Apr 2008, 07:44
Miestas: Kaunas

Re: Avižėlės

Post by Deivis »

Deivis wrote:O seip turiu ir klausima,kaip spalvinti avizeles,kokie dazai turi but?nes turiu kokia 30 visos svinines ir vienspalves
eeee man kas nors atsakys :oops:
autukas

Re: Avižėlės

Post by autukas »

Deivi, o gal visai nereikia jų spalvint, čia mano tokia nuomonė. Svarbiau tinkamus virpesius/judesius jai suteikt. Nustebtum, o gal jau matei, ant ko Krauzas velka ešerius.
Wirtualus

Re: Avižėlės

Post by Wirtualus »

Pirmadieni pas Ruslana zada cironka atvezt ka tik iskeptu avizeliu,
autukas

Re: Avižėlės

Post by autukas »

Tai tik žada... :(
Sky'us

Re: Avižėlės

Post by Sky'us »

Nemoku as avzeliu risti :oops: Ir mixas rode ir draugelis rode, man nesigauna, pirstai kreivi :oops:
Gal turit kas foto su mazgo risimu? Tie kur antra lape sios temos, tai netinka, nepagaunu as ten kampo kaip risti, man mano pirstai per stori, valo nesugraibau.
User avatar
Supernatural
Posts: 438
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Avižėlės

Post by Supernatural »

Sky'us wrote:Nemoku as avzeliu risti :oops: Ir mixas rode ir draugelis rode, man nesigauna, pirstai kreivi :oops:
Gal turit kas foto su mazgo risimu? Tie kur antra lape sios temos, tai netinka, nepagaunu as ten kampo kaip risti, man mano pirstai per stori, valo nesugraibau.
Rišk panašiai kaip kabliuką: perveri valą per avižėlę, darai nedidelę kilputę ir prispaudi prie kabliuko kotelio, apsuki laisvąjį valo galą kokius 7–8 kartus aplink kilpą, tada tą galą ištraukti per kilpą, sudrėkini mazgą ir užverži. Daug paprasčiau būtų parodyt. :)
Sky'us

Re: Avižėlės

Post by Sky'us »

Tai rode man man kaip tai darom :) Bet as kabliukus su kylputem perku, kad nereiktu taip rist kaip avizeliu :D
Deivis
Posts: 521
Joined: 11 Apr 2008, 07:44
Miestas: Kaunas

Re: Avižėlės

Post by Deivis »

Visa ta pricesa pabandyk su storu valu(nu pvz dugnines,spinigo) uzrisi keles marmyskes,poto ir su plonu gausis ;)
User avatar
Supernatural
Posts: 438
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Avižėlės

Post by Supernatural »

Tada pirk avižėles su kilputėm :Yess: (paieškojęs tikrai rasi)
Raimondas
Posts: 202
Joined: 06 Jan 2009, 22:29
Miestas: Šiauliai

Re: Avižėlės

Post by Raimondas »

Rolandai, foto, jei galima :oops:
Arvydasas
Posts: 191
Joined: 12 Jan 2012, 20:53
Miestas: Kaunas, Alexotas

Re: Avižėlės

Post by Arvydasas »

:labas: Rolandai99, jei kartais sugalvosi pasirodyt zieminiam meete, labai norecia pamatyt tamstos "bezmatylkias". Keleta variantu apzvejojes, ydomu ka tamsta primastet :yes:
Arvydasas
Posts: 191
Joined: 12 Jan 2012, 20:53
Miestas: Kaunas, Alexotas

Re: Avižėlės

Post by Arvydasas »

:labas: Nu turi nagus :Yess: Švinas ar lydmetalis?
Arvydasas
Posts: 191
Joined: 12 Jan 2012, 20:53
Miestas: Kaunas, Alexotas

Re: Avižėlės

Post by Arvydasas »

:yes: Tada isvis zauber :Yess:
Raimondas
Posts: 202
Joined: 06 Jan 2009, 22:29
Miestas: Šiauliai

Re: Avižėlės

Post by Raimondas »

Rolandai :Yess: . Kaip del isigijimo keliu vnt. kad "Broliu taureje" jegos butu vienodos ir MANO taure neiskeliautu :D
rimosius

Re: Avižėlės

Post by rimosius »

Rolandai, turi rankas :labas: , 2-oj foto virsutinis diskas man labai patiko, jeigu pertekli pajausi, tai :yes: :D
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Avižėlės

Post by valdas. »

Jei ranka ,,damusta,, eseri, bezmatilke renka greiciau, nei kirminuotos avizeles..O imant tai jog dar reik lervas uzdejinet ir neretas atvejis, mailius jom domis, kas zukles tempa tiesiog numusa..Ko su bezmatilke, kaippo isvengiama..
Reziume.. tempas zukles, zuvu kiekis, dydis, bezmatilkes pusei...Aisku cia jei ner tikslo kuoju priegauda..Su lerva, kuojyciu bus zenklei daugiau..Na bet is kitos puses, ant bezmatilkes, kuojos jei jau kabinsis bus jau vertos demesio..
Aisteris
Posts: 808
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Avižėlės

Post by Aisteris »

Triuksmadares mintis superine!!! :Yess: :plojam: :10:
Egyda
Posts: 238
Joined: 23 Apr 2012, 18:49
Miestas: Šiauliai

Re: Avižėlės

Post by Egyda »

Gera mintis, Rolandai. Uždėjus karoliuką, manau būtų ir puiki bezmotylkė su papildomu viliokliu. Šaunu :Yess: :Yess:
Justas
Posts: 194
Joined: 16 Sep 2009, 17:20
Miestas: Kaunas

Re: Avižėlės

Post by Justas »

eserine aviza :Yess:
Justas
Posts: 194
Joined: 16 Sep 2009, 17:20
Miestas: Kaunas

Re: Avižėlės

Post by Justas »

Jei kam idomu, Almarijas prekiauja volframinemis :x avizelemis po 3lt. Kaip sake gavo kaip pavyzdzius, yra ivairiu nematytu formu ir marginimu, pats isigijau pora, zymiai sunkesnes uz svinines, plius kabliukai tikrai super... o ar ten volframas ar ne tai :x
Attachments
DSC_0191.jpg
piatras

Re: Avižėlės

Post by piatras »

Post Reply