Bemasalines avizeles- velniukai

Post Reply
koziris40
Posts: 491
Joined: 10 Mar 2014, 22:19
Miestas: Kaunas

Re: Bemasalines avizeles- velniukai

Post by koziris40 »

[quote="valdas."]Beto būna, kad renkąs konkretu kabliuką is girliandos...jie skirtingų spalvų.
...
o buna , kaip siandien , kad nepastabejau kada po istrauktos zuvies , karoliukas uzlipo ant bezmatylkes mazgelio ... nu , matau , stumia , pucia , kelia - nepakertu ... radau beda , dar ir stoporiuka visai po barzdele pastumiau - atsidare .. ( cia apie elementaria bezmatylke ) ;)
koziris40
Posts: 491
Joined: 10 Mar 2014, 22:19
Miestas: Kaunas

Re: Bemasalines avizeles- velniukai

Post by koziris40 »

utn wrote:Mane dar labai domina ilgi metaliniai sargeliai. Rusu meistreliai gamina https://beznasadki.ru/catalog/metallicheskie/. Tik kad isperka greit, ir neaisku ar siuncia i lt. Pas mus utenoje tai aplamai nieko tokio kas tinka bemasinei zvejybai nerandu. Gal galit papsakot kaip situacija kituose miestuose, ar gariunuose. Imanoma rast kazka 20 cm metalinio? Kad butu optimalu ant nedideles volframines meduzos. As gaudau 8-11 m. Gyliuose. Tai labai noreciau ilga sargeli pratestuot. Kolkas vidutiniu lavsanu gaudydavau. Bet neiseina banguojantis letas zaidimas
vakar perdariau ir kotelio ilgius iki max , ir sargelius . - ziauriai daug parazitiniu vibraciju .. isvis nepatogu , vejas pucia ir valas uz leduku kimba uz eketes,, :stop:
pastaciau atgal visa stikla , kotukai vizualiai negrazu , bet veiksminga .. :Yess: :isveikata:
p.s. dazniausiai naudoju 'atbulini" droplinga , tai su ilgesne meskeryte "polnyj p.. " - i bamba :piktas:
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Bemasalines avizeles- velniukai

Post by valdas. »

Nu pagaliau...

Youtube

Vienam g.
:D
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Bemasalines avizeles- velniukai

Post by valdas. »

Pas mus kimba..kolkas. :)
Aisteris
Posts: 808
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Bemasalines avizeles- velniukai

Post by Aisteris »

Man rodos jog siuo metu ziauri nekiba :piktas: Bent jau Arimaiciuose, nes va jau dvi dienos kaip ant bemasaliniu ne kibimo neturejau. Kalbu apie eseri. Nera dar taip buve... :shock: Neturi kuo pasigirti ir gaudantieji ant kirminiuku... :x :(
Aisteris
Posts: 808
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Bemasalines avizeles- velniukai

Post by Aisteris »

Ta prasme ant lervos? Ant muses lervos, dziko? :x :)
vk_
Posts: 78
Joined: 28 Jul 2009, 13:23
Miestas: Aukštaitija

Re: Bemasalines avizeles- velniukai

Post by vk_ »

Aš savaitgalį bandžiau du pusdienius. Šeštadienį atėjau apie 13 val., vėjas silpnas, saulutė šviečia, visi rytiniai žvejai jau namo išėję, buvau vienas ant ežero. Prasigręžiau 4 eketes, pašėriau, kai pradėjo kibti, tai 2 ekečių net nepabandžiau. Tik įleidi ir kimba, ir beveik vien karšiokai, kitokia smulki žuvytė pasitaikydavo tik maždaug kas 10 karšiokų. Net nuobodu pasidarė nuo tokio kibimo. :D Bet ant bezmotylkos kibo daug blogiau nei ant dzykų ir motylių. Gal girliandas "neskanias" susirišu, gal virpinti nemoku, yra dar ko mokytis. Į vakarą ėmė kilti vėjas ir kibimas silpnėti. Sekmadienį į tą pačią vietą atėjom gal kokią 11 val., iš pradžių snigo, po to lijo, oras bjaurus, o kibimas dar bjauresnis. Šįsyk kibo pagrinde smulkmė, karšiokai labai retai, nenoriai, ir pagrinde aukštai virš dugno. Šeštadienį karšiokai stabiliai kibo palei dugną, aukščiau nelabai, o sekmadienį jie pagrinde laikėsi aukštai, prie dugno tik smulkios kuojytės. Sekmadienį dviese pagavom truputį virš 20 karšiukų, "paskandinom" juos atgal ir išėjom namo nelaukdami vakaro, nes nebuvo jokio malonumo iš tokios žvejybos. Apibendrinant - šeštadienį geriausia šios žiemos karšiukų žvejyba, o sekmadienį - blogiausia. :roll:
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Bemasalines avizeles- velniukai

Post by valdas. »

Pas mane taip pat zuvis aukstai.
Girlinda -ranka keli ko ne iki palapines lubu ir tada kibimas ant virusinio velniuko..gylis ten 4,5m.
Vakar taip apie trisdesimt vien. tokiu iki 600g. didesmiu ne.
O UZVAKAR TAI VISOKIU BUVO... :Yess:

Problema ne žuvis dabar pas mane o žvejei...minios jų, kai ant stintos :shock:
Pernai, ir taip iki kiek pamenu, maks 5 žvejei toi pusei ežero, o tai ir ne vieno. Sėdi vienas tyruose, ramu.
Kai pradėjau šerti daug, mano taškai tapo religiniais objektais...kol pašaras nesibaigia dirbęs, eketes ten nuo tamsos jau užsiima haliavcikai..su prozektoreis eina pirmi. :shock: , kad butu.
Man pačiam reik vis toliau ir toliau klampot, kad pabegti nuo holhozo...ale jis ima judet link manes vis greičiau ir greičiau, šertis patiems tai zapadlo. :mda:
Girdejau, eikit prie to žalio..jei nekimba, pas ji visada kimba...bl-ee... nejau kostiuma teks keist per juos :piktas:

Per savaite susikvieti gera žuvį i tašką, nežvejoji jame o tik pasišeri.
Eini velnias žino kur, nei taku nei žymiu nei žvejų, kilometras iki kranto...ir vistiek, pedom atseka. Nes kitaip neįmanoma rast, ten nieks gyvenime neidavo žvejoti, pertoli, jokiu taku. Ir tik pašeri vakare eidamas, o ryte žiū jau tamsoi sėdi, nors ir ekečių nesimato.
Juokingos dabar žūklės, ale slėpynės ale gaudynes.. :D žodžiu orientacinis sportas :geras:


ps. vienas žvejas mate kur šėriau, nuėjau su kibiru ir grąžtu, as mačiau, kad mate, bet.. Jis ten už pusvalandžio žiūriu sėdi, gręžioja, spardo sniegą.
Paskui atejo sako, ar kibo ten tau, sakau tik šėriausi, juk matei..o jis as neradau kur šeriais. .. aš užkasiau ekete sakau...o jis, kodėl užkasei juk nerasi (NERANDU).. :geras: ..
Bet visgi rado, su draugais atejes..
Taip Haliavscikai ir gyvena. ..sunku jiem, sunku.
Aisteris
Posts: 808
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Bemasalines avizeles- velniukai

Post by Aisteris »

Nu bet tai bliamba nesamone ir neteisinga. Seri seri, o cia ateina, dar specialiai seka ir zvejoja, savaite kito zvejo sertoje eketeje... :x :piktas: Reiktu kazkaip tokius vyti lauk nuo "savu" ekeciu. Ateini ir mandagiai pasakai, paaiskini, kad i sias eketes supilta ne vienas kibiras pasaro ir prasom atlaisvinti sias eketes, paeiti gerokai toliau, prisiserti ir zvejoti i sveikata. Manau protingas geranoriskas zvejys supras ir pasitrauks nuo svetimu ekeciu... :yes:
vk_
Posts: 78
Joined: 28 Jul 2009, 13:23
Miestas: Aukštaitija

Re: Bemasalines avizeles- velniukai

Post by vk_ »

Seniai jau tokie dalykai dedasi, mažai kas laikosi garbės kodekso nelįsti į svetimas prišertas eketes. Todėl aš stebėjausi kaip Valdas atvirai rašė apie savo ežerą ir dabartinės minios pas jį po tokios internetinės reklamos manęs visai nestebina. Aš apie savo ežerus ir žvejybos vietas pasakoju tik labai mažam ratui, net nuo dalies giminaičių slepiu.
Teks tuoj Valdui keisti ne tik kostiumo spalvą, bet dar ir ežerą. O po sėkmingų žiemos žvejybų jo ežeras bus dar ir vasarą nugultas...

P.S.: ne be reikalo anksčiau juokavau, kad jį einantį šerti trys žvejai su žiūronais iš krūmų seka.
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Bemasalines avizeles- velniukai

Post by valdas. »

Žuvies visiems užteks..negaila, tik abidna, kad bent išeidami nepaliktu šiukšlių krūvos, kai kokie bomžai :piktas:
Dabar kai patirpo, prezervatyvu tik betrūksta, bet gal iki jų dar nepatirpo.

O ežeras pas mus labai didelis, kitam krante sėdinčio žvejo plika akim net nematysi..kaži ar mašina matytum.
Tad vietos tikrai užteks visiems...juolab žuvis jame tolygiai gan stovi.
Del to ir biški nervina, kad po paskui sekioja velnias zino iki kur..as išvis prie kranto, kur masinu aikštelė šerčiausi, as ten ir serdavaus, ir butu viskas ciki.
Ir šerti nereik ypatingai gudrei, normaliam rezultatui, lyginant su kitais telkiniais, tereikia tik pasišerti nakčiai vienai..tai yra vakare..o ryta jau karsis stoves. Ir neesmė kurioi vietoi, ezeras bliudo tipo.
Bet kai nemegstu holhozu tai tenka kojom dirbti.
Beje ešeriai geri Lukšte dabar, jau pora savaičių, kai sukilę...labai net geri...kaip žmogus sen minejo 14vien.. 10 kg. tad nevien balta, nevien.
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Bemasalines avizeles- velniukai

Post by valdas. »

Ir dar del bezmatilkiu kainu..idomus tos varijantas šiandien buvo.
Aplankiau tris žūklės parduotuves, pirkau 10 velniuku.
O įdomumas tame, kad volframinis velniukas, tas pats,..to pacio vezimo,skirtingose pard. guli po....
3eu.
2,80eu
1,5eu....plius nuolaida.
:mda:

Uždarbis toks nevisaijau toks..tegu nesiskundzia.

Beje visus tuos po 1,5eu. ir paėmiau, reiks nereiks, bet prie ūkio taip sakant. :D

Tad neverta pirkti visko ka tik pamatom.
Didmenininkai kai veža aplanko dauguma to miesto parduotuvių...o jau kas ir po kiek, jau čia kiekvienas savo verte žino.
Aisteris
Posts: 808
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Bemasalines avizeles- velniukai

Post by Aisteris »

Nu bliamba, pas Valda ten visada kaip stebuklu salyje... :shock: Ir balta, ir plesri sukilus, o mano krastuos stilius konkretus :( Cia vadinas gal mes gaudyt nemokam? :x Nu bet nesamone gi, kad nemokam.... :geras:
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Bemasalines avizeles- velniukai

Post by valdas. »

Pas mus ir is Klaipėdos, Kauno važiuoja žvejoti..ko jau ko ,bet jie tikrai turi kur gaudyti ir ka.
Va P. Korsakas V.G. 10km. spinduliu, apie mano troba, 7 laidas yra padaręs..kiek žinau, gal ko ir nežinau.
Tai kaipo užtenką pas mus ir baltos ir plėšrios.
Ir mažėjimo , ypač baltos, nesimato dar labai ilgai..dabar jos daugiau nei bet kada kiek as pamenu.
Bet nemanau, kad jos ir kitur trūksta.

Beje, įdomus fenomenas apie balta žūvi.
Kuo didesnis velnias, ar trišakis ant girliandos, tuo agresyviau ir dažniau ji kimba... :mda:
Tik numažink, ir kibimu gali kelis kartus sumažėti... :x
Klasika 12nr. trisakiukas, kabinas kuojos iki sprindžio kai daina, jau nekalbant apie 300g. karšioką kuris ta trišaki sugeba visa susikist iki ten kur saule nesviecia.
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Bemasalines avizeles- velniukai

Post by valdas. »

Aisteris wrote: Nu bet nesamone gi, kad nemokam.... :geras:
Neta maldele oi ne ta kalbi prieš žūklę.. :D

Jau nevienas, ir ne penki forumieciai apsilankė pas ,,mane,,.
Kaikas lankos kelis kartus i savaite, nors ir kelias tolimas.
Tai kaipo nesiskundžia rezultatais.
Tik čia nerašinėja kotai, kai koks Valdas :D , matyt bijo vietas naujas ,,auksines,, savo-mūsų zapalinti.. :D
O is kitos puses, be viešumo, gi ir patys nebūtų atradę šių kraštų.
Važiuokite žvejokite, tikrai negaila, bus tik smagiau.. :isveikata:
Svarbu nebukit kiauliukai, šiukšles bent susirinkite.
Aisteris
Posts: 808
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Bemasalines avizeles- velniukai

Post by Aisteris »

Nu tiksliai reiks viena karta imti ir atvaziuoti! :yes: Ir kurie cia kazin slapukai Krantieciai vazineja? :D :D :D Neissiduoda... :geras:
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Bemasalines avizeles- velniukai

Post by valdas. »

utn wrote:aš tau klausimą turiu bezmatylkinį, o kodėl trišakius dedi ? Nebandei su velniukais paprastais nedideliais ? Ta prasme įš apačia didelį sunku o aukščiau mažiukus lengvesnius ?
Del svorio.
Trys velniukai jau mase, 2-3g.
Iškarto sargelis eis kitoks, kietas ...kuri ir turėt dar reikia.
Antra, kas darėsi iš ,,pradžiamoksliu,, ant ledo, nes neturėjo kitaip. Buvo sunkiau gyli sekti, nes padėjus viena, apatini, velniuka ant dugno, kiti du duoda gan žymų įtempimą...tiesiog nebus taip, kad padėjai apatini ir sargelis atsilenkė.
Ir trečia, kaina.
Trišakiukas geras jau, 50-80cnt.su papuošimais.
Labai geras be papuošimų 1eu. plius savo menas už 1cnt.
Ir ketvirta.
Gaut veleniuką su dideliu trisakiuko numeriu, pvz. 12. sunkoka, o jei ir yra kas nors arti to, tai ir kūnas jo pačio, vieno bus apie 3g.Kaip apatinis sueis, bet trys tokie i eile.
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Bemasalines avizeles- velniukai

Post by valdas. »

:D


Ledas dabar apie 30cm. plius pliurza.
O kiek tai :x
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Bemasalines avizeles- velniukai

Post by valdas. »

valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Bemasalines avizeles- velniukai

Post by valdas. »

Gražiai gaudo..

Youtube


Mingei turėtų but super.
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Bemasalines avizeles- velniukai

Post by valdas. »

Pas mus taip Karsiokai kimba.

Youtube

Ir taip pat matylius ruko kampe..
Vakar žvejojau per ištęsta ranka nuo matilsciko...tai jis nelabai suprato, kodel gavo i vienus vartus...bus dabar dar vienas ,,bezmatilcikas,,.. :D

Kai žuvis nenori maitintis bezmatilka daro rezultatą. Kai geras kibimas visi pagauna, kai prastas gali matyt kas gaudo, ir aiškų iškarto ant ko.
Aisteris
Posts: 808
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Bemasalines avizeles- velniukai

Post by Aisteris »

Nu as baltai Valdui pavydziu tokiu sugebejimu! :shock: Bet jei atvirai iki galo negaliu tuo patiketi... :mda: Tai taip iseina, kad per siandienos varzybas Arimaiciuose, per nekiba, Valdas visiems butu dejes struzkiu su bezmatylka ir nuneses visas prizines vietas? Bliamba nesitiki.... :x
Kur cia suo pakastas? :x
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Bemasalines avizeles- velniukai

Post by valdas. »

Ko čia mane keliat i viršų :piktas: ...jus žuvies tiesiog pas save neturit matyt ir tiek.
Beje pas mus buvo, Lukšte, dvi poledines žūklės varžybos šiemet, gausios, rimtos...tai teisėjai perspėjo pradžioje ,NEGALIMA NAUDOTI BEZMATILKIU, griežtai.. nes anuliuosim rezultatus tokiu smarkuoliu, :mda: vo kaip.
Nes per treniruotes bezmatilcikai davė ragu visem kitiems..vaikščiojo teisėjai ir per varžybas, žiūrėjo, kad tik..Turejo zmones ir bezmatilkines meskereles per varzybas, tik, kad bijojo naudoti..man paciam rode, kad turi, ir urzgė i tokia tvarka sugalvojusiu puse.
Bezmatilke atskirta nuo poledines žūklės varžybų...neįsileidžia musu i jas.. :mda:
Sutikit, kvailokai atrodo, kai sėdi bezmatilcikai centre minios besivaržančiu, jie ne varžybų dalyvei, ir yra apsimetę karsiais nesveikai...kai kolegos, uz 5-10m. sportuoja su kuojom kas 30sek.. ir kaikuriem nusišypso laime koki karšiuką nutverti.
Dabar ziuriu , pas mane,bezmatilciku konkreciai daugeja...matau eidamas is sargeliu darbo, ir kai pakalbam. Konkreti manija prasidejo..rezultatai matyt įtikina geriau nei kalbos. O ir bezmatilkiu pirkimas dabar pas mus pika pasiekęs, didmenos nebeturi tiek kiek poreikis yra...ir tai gerai, kita met turesim dar didesni pasirinkimą, nors ir dabar jis gau gan rimtas. Kaikuriose žūklės parduotuvėse tregzdalis visu avizeliu jau bezmatilkos...ir tai yra :Yess:

O del nekibos ir bezmatilkes, tai tikrai taip, galiu tai drąsiai teikti is virs dvidešimt metu bezmatilkines patirties..kai žuvis nevalgo jokiu kirminu, bezmatilke visgi valgo...kodėl taip, klauskit jų, žuvų. :x Teorija šiokia tokia turiu, bet neafišuosiu kolkas, reik dar permastyt prie eketes..
Bet šalia jei sėdi su matilium karšius ir sale su bezmatilka, čia mano kaime, skirtumas konkrečiai matos...gi ne vienas as ten taip žvejoju, kiti taipogi rankas turi, as pats nevienam daviau ir bezmatilkiu ir teorijos ir sistemeles ant ledo ris mokemes, o dabar kitaip ir nebegaudo..., nevienas ir šio forumo dalyvis sėdi su bezmatilke ten, pagauna ojoi kiek, kiti per visa žiema tiek žuvies nemato kai kaikas per diena pagauna . Tik, kad jie tyleniai, kolkas, nors ir mane apgaudo neretai :oops: ...tad.

Beje, galutinis kiekis nerodiklis, žuvį jie žiauriuoju būdu skandina eketėse, krūvom, pakeis...kai ima trukdyti valui ant ledo... žiaurus žmonės, ziaurus :D
Last edited by valdas. on 16 Feb 2019, 17:23, edited 2 times in total.
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Bemasalines avizeles- velniukai

Post by valdas. »

Beje, šiandien mano vietoje apie 50 masinu stovejo....kazi ar kibo.. :D
As nebuvau, o tik pravažiavimu i darbą pažiūrėjau.
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Bemasalines avizeles- velniukai

Post by valdas. »

Kol apėjau ūkį, pamasčiau, ka as darau gal kitaip nei kiti.
Bet ne man vertinti ka kiti daro kitaip nei as.
Cia mano žūklės eiga, kiekvienas turim sava.
Susidėliojo va tokia schema.
1. tai vieta.
žvejoju tik ten kur žiemoja balta žuvis, tai nesunku rast priešledžiu su echolotu, velkaujant.
Ir jei tikslas balta, tai ir yra tikslas balta, neinu ten kur ešerio zona.
2.tai jaukinimas.
apie jo schema as jau buvau minėjęs..jis gausus, ir ilgalaikis. Savaite jaukini kas antra diena ir nežvejoji ten.
3. tai, bent man,. echolotas.
be jo rezultatai bus žymei prastesni...as jau gal dešimtmeti, kai be echoloto ant ledo nelipu, juolab jie dabar i kišenę telpa.(as ne apie diperi, apie ji mano nuomone nekokia). Ir žvejoju tik ten kur rodo stambe žuvį, kur rodo kuoje apeinu tas eketes, vietas, nors jos ir labai daug rodo..ačiū dievui mano echolotas skiria karsi nuo kuojos..
4. žūklės metodas, budas-stilius.
Jis turi tikti tam telkiniui ir juo pilnai turi pasitikėti, jei ir nekimba..vienur medūza veža, kitur veleniukas nepakeiciamas, dar kitur girlianda i vienus vartus visus daro.
pvz. lervų žiemai jau koki dvidešimt metu nesu pirkęs ir kitiem bezmatilcikam, ypač besimokantiems, nepatariu. Kol nemoki, ranka- pravedimas ner pastatytas, ant lervos pagausit daugiau nei ant bezmatilkes, čia faktas. Ir tai gali visai sumaišyti minčių eiga, numušti pasitikėjimą, motyvacija.
5. žvejoju dažnai, o tai praktika patirtis, ezero pazinimas, zuvu perpratimas, vietu zinojimas..4 kartai i savaite tai minimumas man...žvejoju dažnai bet trumpai, vidurkis 3val...tradiciskai nuo 8-9val iki 11-12val.
Aisteris
Posts: 808
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Bemasalines avizeles- velniukai

Post by Aisteris »

Dekui, Valdai... :yes:
koziris40
Posts: 491
Joined: 10 Mar 2014, 22:19
Miestas: Kaunas

Re: Bemasalines avizeles- velniukai

Post by koziris40 »

nezinau kuo Valdas naudojasi ziema , bet as slapinu PRAKTIK -6 . ( nesinori su Lowrence , dar ir rogiu tada reiks )
Siemet jis man nieko neatskiria , o ir Scerbakovu radau video , kad nuo salcio nuskyla galvos krasteliai ir pradeda lagint ( tikrai radau ir pas savaji )/ :twisted:
nors - marmyske iki 2m sugeba atpazint :Yess: , bet ar ten giliau zoles ar ryba - nialabaj :(
privalumas - vienas AA elementas visam sezonui :sveikinu:
p.s. Valdas turbut koki kinieti ivaldes ? 8-)
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Bemasalines avizeles- velniukai

Post by valdas. »

Jo kinieti.
LOLO Fisfinderis....su 20 ir 45 laipsniu spinduliu sonaru, buna ir kitokiu versiju....su prozektoriaus tipo sonaro laikikliu-mėlynu.
Dedas i korpusa 4 AAA..ir laiko po pusantros žiemos, tai yra nereik kas žiema keisti batareiku.
Mokėta apie 150eu. ar tai doleriu nebepamenu... kaip už kenieti visai nemažai taip...nespalvotas, bet raiska :ilike:
Žūvi skiria normalei, įjungus simbolius...kur karsis rodo pati didžiausia, kur kuoja atitinkamai atvirkščiai. Praktikoi viskas atitinka tip top.
Dažnai būna tiek žuvies, kad simbolis simboli dengia poros metru storio sluoksniu nuo dugno...juodas debesis toks.
Ir jei tie simboliai vien stambus, lauk superines zvejybos, eketes nereiks antros sia diena. :Yess:
O diperis apgavikas, multikus dažnai nuo saves rodo.
Ko noret, pas ji sonaro galvike tai žaislinė, kitokia ir negali būti tokiam korpuse.
Kas nežino, sonaro galvos dydis tikrai turi reikšmės, fizikos neapgausi.
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Bemasalines avizeles- velniukai

Post by valdas. »

Karšiai pas mane dviejuose ežeruose tera, abiejuose kimba.
Tik, kad seniau žvejojau tame kur trigubai toliau nuo namu, ir trigubai gilesniam, plius eit dar reik nuo masinos. Dabar persikėliau arčiau, nes paprasciau jaukintis.
Abiejuose sistema ta pati veikia. :)
Del kitu ežerų, ten ešerys raudonsparnis kuoja vadovauja..
Ešerys ir raudonsparnis, ypac raudonsparnis žyyymei dažniau kimba ant bezmatilkes su karoliuku dideliu nei ant ,,valgomos,, avizos. Gali jo nors dėže iki pietų taip primušti, bet nebeįdomu, praeitas etapas.Palikim ji vasarai ir spiningui.
O ešerys ypač dabar, pavasarejant, kimba ant velniuku ir visokiu panasiu krakaziavru tikrai gerai. Ypač ten kur daug žoles.

Aplink mane, kurtai 15km. spinduliu apie 10 telkiniu normaliu...toliau retai jau belendu, prasmes ner. Ir taip puse lietuvos link manes važiuoja, ko man pas juos belyst, :x jei su kuo bepakalbi sako, va pas tave tai zuvingas krastas, tad man blaskytes jokios naudos. Galiu dvi savaites, kasdien kitam telkinį žvejoti, pietams i namus gryzti.
Tad sori, kad pas jus nesilankau.

Viskas einu link masinos, daiktai jau sukrauti, kibiras pasaro prie koju stovi, reik vieta uzsiimt kol tamsu.. :D
koziris40
Posts: 491
Joined: 10 Mar 2014, 22:19
Miestas: Kaunas

Re: Bemasalines avizeles- velniukai

Post by koziris40 »

:labas: vat jau turetum ir pasipasakot ;) , ka ten "korsako vietose " sugaudei :geras: . nes anas zurnalystas jau ir su bezmatylke zadejo pasireikst 8-)
Post Reply