Pasidaryk-Pats!!

minBOAT

Re: Pasidaryk-Pats!!

Post by minBOAT »

gražūs darbai :Yess: :Yess: Rašau pagyrimo raštus :isveikata:
minBOAT

Re: Pasidaryk-Pats!!

Post by minBOAT »

o mano draugelis nusipirko du atsuktuvus, kurių rankenose yra skylės pakabinimui. Atsivežė pas mane, nupjoviau kas per ilga, pagalandau ir viskas. Virvę pats prisirišo.
Tiesiog dar vienas sprendimas :)
minBOAT

Re: Pasidaryk-Pats!!

Post by minBOAT »

:oops: :oops: tai, kad Augi, ir man gėda... Neturėjau iš ko drožti. O kad iš medžio buvo galima- nedašuto :)
Nieko tokio, dar galima pradėti iš naujo :D Kita vertus- nėra būtina
lipinisiis

Re: Pasidaryk-Pats!!

Post by lipinisiis »

tikriausiai labai daugeliui zveju zvejojant ant balansyru-svytuokliu, buna taip kad po keliu zvejybu nuplysta uodegele, ir daugelis sako kad galima ismesti, nes jis jau taip nebedirba kaip turetu, gal yra kokiu zinovu, ar tokiu kurie kaip nors pasidaro patys tas uodegeles? :mda: :mda: :mda:
Aisteris
Posts: 808
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Pasidaryk-Pats!!

Post by Aisteris »

Man irgi nuluzus viena uodegele svytuokles, bandysiu gal kada ka konstruot. Rolandai, mediniai uosiniai nagiukai - tiesiog liuks, net i "dusia sminga".... :D :Yess:
autukas

Re: Pasidaryk-Pats!!

Post by autukas »

Balansyram uodegėles esu daręs iš tic tac dėžutės :roll:
minBOAT

Re: Pasidaryk-Pats!!

Post by minBOAT »

Autuk, gal galėtum parodyti kaip tai atrodo? Man kažkaip vaidenasi, kad ta dėžutė yra trapi :x , bet kai uodegėlės gabaritai maži, turėtų būti gal ir gera žaliava :)
autukas

Re: Pasidaryk-Pats!!

Post by autukas »

Ne trapi, va tokia http://www.google.lt/url?sa=i&rct=j&q=& ... 9082377194
aš kai dariau, iškirpau su žirklutėm patį kampą, tai net lankstyt nieko nereikėjo.
minBOAT

Re: Pasidaryk-Pats!!

Post by minBOAT »

Tada šaunu :) :Yess:
Aisteris
Posts: 808
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Pasidaryk-Pats!!

Post by Aisteris »

Vooo, gerai!!! Ir raudonu dezuciu yra, mano balansyro kaip tik rauduona uodegike nuluzus :yes:
minBOAT

Re: Pasidaryk-Pats!!

Post by minBOAT »

Įdedu tokią keistenybę:
Attachments
kotas 001.JPG
kotas 004.JPG
kotas 001.JPG
minBOAT

Re: Pasidaryk-Pats!!

Post by minBOAT »

žieminis kotas su skersai orientuota rite :) Ritė (nuotraukoje ji juoda) maunasi ant geltonos rankenos dalies. Tuo baltu srieginiu žiedu reguliuojas ritės prasukimas
minBOAT

Re: Pasidaryk-Pats!!

Post by minBOAT »

Radzha wrote:Dar vistiek neįsikertu. Kaip tai vyksta realybėj? jei ritė taip orentuota tai kažkur turi valas praeiti kad būtų nuolat vienoj pozicijoj fiksuotas, nes jei ne, tai kaip nuo neinercinės ritės būgnelio nueina valas ir sukasi apie kotuką :x Kažkokios minties nepastebiu :x
Radza :labas:
Pastabumo testą išlaikei :Yess: Tarp ritės ir viršūnės yra žiedelis, kuris tą vaidmenį ir atlieka :Yess:
Tomciukas

Re: Pasidaryk-Pats!!

Post by Tomciukas »

Sirguliuoju tai radau kuo užsiimti.
Attachments
DSC01223.JPG
DSC01223.JPG (23.11 KiB) Viewed 7000 times
DSC01224.JPG
DSC01224.JPG (23.8 KiB) Viewed 7000 times
Tomciukas

Re: Pasidaryk-Pats!!

Post by Tomciukas »

rolandas99 wrote:Kultūringas darbas Tomciukas :Yess: nemanau jog pirmi bandymai,forma neįprasta,kaip vandenyje elgiasi?
Dažytas kaip ir visi balansyrai. Nedažytas dar netestuotas, užbaigsiu iki galo ir savaitgali gal išeis pratestuoti.
User avatar
Liveris
Posts: 311
Joined: 08 Oct 2008, 19:05
Miestas: Šiauliai
Contact:

Re: Pasidaryk-Pats!!

Post by Liveris »

Čia jau antras dublis, pirmoji didesnė.
Panaudotas 3cm ekstruzinis polisterolas. Ilgis 40 cm, plotis 26, aukštis 31cm. Liko pritaisyt vyrius ir diržus, nušveist kampus su švitriniu ir suklijuot. Svoris nzn koks 300g., bet labai lengva. Keliaus tėvukui dovanom.
Attachments
2013-02-17 20.18.11.jpg
2013-02-17 20.45.37.jpg
minBOAT

Re: Pasidaryk-Pats!!

Post by minBOAT »

:labas: Liveri :Yess:

Kaip tuos lankstus prisuki? Kuo klijuoji? Vėliau kažkokį apvalkalą siuvi ar kaip?
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Pasidaryk-Pats!!

Post by valdas. »

Хранение Мотыля

http://www.youtube.com/watch?v=3fmkjl7bhVA
Aisteris
Posts: 808
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Pasidaryk-Pats!!

Post by Aisteris »

Ot cia tai geras saugojimas matyliaus bulveje!!! :Yess: Nezinojau..... :shock:
Tadas

Re: Pasidaryk-Pats!!

Post by Tadas »

kiek laiko taip galima juos islaikyt? nesuprantu as rusiskai nei bum bum :fuu: uztai klausiu jus :)
Aisteris
Posts: 808
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Pasidaryk-Pats!!

Post by Aisteris »

Na teigia, kad minimum menesi, o ir du, netgi iki triju menesiu issilaiko!!! :shock: :Yess: Atseit minta bulves krakmolu ir netgi auga!!! Gaila nesidaugina.... :geras:
Tadas

Re: Pasidaryk-Pats!!

Post by Tadas »

nu cia tai geras tada :Yess: nes pastaruoju metu visada taip gaunasi kad matiliu labai daug atlieka ir galiausiai tenka juos ismest.
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Pasidaryk-Pats!!

Post by valdas. »

:Yess: :Yess: :Yess:
vyga

Re: Pasidaryk-Pats!!

Post by vyga »

rolandas99 wrote:Dar gero puse mėnesio galėsi mėgautis savo rankdarbiais,Knox :Yess:
Rankdarbiais galima mėgautis ištisus metus, bet manau, kad už pusės mėnesio su tokiais rankdarbiais ant ledo lips tik savižudžiai, jei išvis to ledo bebus... :stop:
Knox

Re: Pasidaryk-Pats!!

Post by Knox »

Na aš labai tikiuos kad jau šį savaitgali pasidarysiu šio sezono poledines zukles uzdaryma :)

reikės jau traukti normalias meskeres :) jau pabodo ledas, manau kaip ir daugumai
Aisteris
Posts: 808
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Pasidaryk-Pats!!

Post by Aisteris »

Fainai...!!! :Yess: :ilike: Tas "pistoletas" kazkaip tik itartinas, nes kazin ar patogi tokia meskerele? :x
Knox

Re: Pasidaryk-Pats!!

Post by Knox »

Rolandai, dekui uz patarima :) pabandysiu patobulint dar turiu keleta neperdarytu balalaiku tai kitam sezonui pabandysiu susimeistrauti :) :Yess:
Aisteris
Posts: 808
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Pasidaryk-Pats!!

Post by Aisteris »

Na gal ir nieko, gal ir liuks, itikinai!!! :Yess:
User avatar
Liveris
Posts: 311
Joined: 08 Oct 2008, 19:05
Miestas: Šiauliai
Contact:

Re: Pasidaryk-Pats!!

Post by Liveris »

Manau, kad iš kitos temos reikėtu ištrinti ir palikti čia, nes ten biškeli neįtemą ;)
Image
Image
Image
Image
Padariau du variantus, nežinau kuris labiau tiks konkrečiam atvejui, bet manau abu tiks ;)
Ilgesniojo strypo viduje yra ikišas pilnaviduris strypas 40 cm, kad būtų svoris dėl spaudimo ir stabilumo.
User avatar
Liveris
Posts: 311
Joined: 08 Oct 2008, 19:05
Miestas: Šiauliai
Contact:

Re: Pasidaryk-Pats!!

Post by Liveris »

Na kaip sako patarlė "roges ruošk vasarą" tai bandom ją pateisinti.
Dėkui mindaugui už mintis ;) ir patarimus, taigi bandom daryt žieminę palapinę stintom ;)
Strypai po 120 cm ( kolkas) reikalui esant bus patrumpinti. Atstumas tarp kampu 160 cm. Manau dviese bus per akis ;)
Kelios foto pradinių darbų jūsų verdiktui ;)
Attachments
2013-08-17 11.55.57_.jpg
2013-08-17 11.58.01.jpg
2013-08-17 11.58.14.jpg
Post Reply