Pludine meskere

Kotai, ritės, valai, plūdės, masalai, priedai...
arutis

Re: Pludine meskere

Post by arutis »

Andu wrote:
edmukas wrote:15gr. plude :x cia kam lydekom ant gyvos :x
Normaliai bolonkei didesniame gylyje 8-)
15gr plūdė bolonkei?.... :shock: Jėga, reiks pamėgint... :geras:
arta777
Posts: 77
Joined: 20 Mar 2016, 17:58
Miestas: Vilnius-Kaunas

Re: Pludine meskere

Post by arta777 »

Viskas gerai su tavo pasirinktais įrankiais.Pats,sau imčiau Alivutę :D ir ceymariuką tik 35 tą.Man taip būt subtiliau.Su šiais įrankiais ne tik 5kg žuvis sutvarkysi.Klausyčiau Arvydaso,VGK dirba puikūs žmonės,gausi ten teisingų žinių.
arta777
Posts: 77
Joined: 20 Mar 2016, 17:58
Miestas: Vilnius-Kaunas

Re: Pludine meskere

Post by arta777 »

Žmogau,siūlau tau žiūrėti,kad tau tiktų.Nes čia labai jau individualumai prasideda....senai stengiuosi neberekomenduot,jamk tą,ar aną.Kas tiks ir patiks man,kitam visai ne prie dūšios bus.Ar tau geriau Shimano bus už Okuma-nežinau.Man Solitronas grubesnis už Alivio,35 ceymaras irgi kiek mažesnis,subtiliau guls ant kotelio,nei 40.Aš naudoju visai kitokį komplektą.Jei gali,palauk kol gyvai,parduotuvėj galėsi susidėt komplektus,geriau abu,papurtyt,palaikyt ilgėliau,pasitart su konsultantu.Jei negali,tai teks jau aklai imt.jei baisiai norisis žvejaut. ;)
User avatar
gedukas
Posts: 847
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Pludine meskere

Post by gedukas »

imi ir nesuki cibuliu,as su fyderiais gaudau su 3000 dydzio kur talpina 0.3mm 100m....ir metau 100g.didesnis bugnelis ir didesnis perdavimas leis greiciau parsitraukt plude is tolimo atstumo ypac gaudant upej.
User avatar
gedukas
Posts: 847
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Pludine meskere

Post by gedukas »

sitoj srity as nea specas,bet manau skirtumo jokio.jei sveria kotai tiek pat tai blankai bus tikrai panasus ir kuj ka pajusi.didesniai zuviai visada labiau tinka varginti paraboline akcija nea greita,kai linksta tik virsunele.ir maziau sansu sulauzyt.
User avatar
Andu
Posts: 699
Joined: 20 Mar 2009, 13:41
Miestas: Kaunas

Re: Pludine meskere

Post by Andu »

Graibštą ilgu kotu įsigyk ;)
vyktce

Re: Pludine meskere

Post by vyktce »

:labas:
Keleta metu spynute valui prie meskeres virsuneles tvirtinu per "amortizatoriu"
Paprasta pasidaryti, reikia zvakes laido, vielos( naudoju kniedes strypeli) ir kliju.
Zinoma tai ne sportinis amortizatorius, bet man kazkaip smagiau nei tvirtinant spynute kietai prie virsuneles..
IMG_4668.JPG
IMG_4670.JPG
IMG_4669.JPG
IMG_4674.JPG
Aisteris
Posts: 705
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Pludine meskere

Post by Aisteris »

Bliamba nesupratau kas tai ir kam tai? :x Jei galima, prasyc paaiskinti.... :yes:
vyktce

Re: Pludine meskere

Post by vyktce »

:labas:
Cia meskerems be riciu...
piatras

Re: Pludine meskere

Post by piatras »

:D smulkmena, jei tai ne 0,5 fluorokarbonas... :oops: :D
valdas.
Posts: 2343
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Pludine meskere

Post by valdas. »

Čia arčiausiai kur i tema.
https://www.youtube.com/watch?v=t8-8SoPhSk4
Originalu..
Prisiminiau vaikyste, kaip su žiemine meškere, besimaudydamas, žuvį gaudydavau.
Šmitas
Posts: 191
Joined: 17 Nov 2013, 19:12
Miestas: Siauliai

Re: Pludine meskere

Post by Šmitas »

Labas,
norėjau paklausti, gal kas galite patirtimi pasidalinti savo. Galvoju gal reiktu įsigyti 7m bota(meškerę be žiedelių) ir bandyti iš valties 5m gylije karši pagaudyti.
Turite kas praktikos tame ar tai nesamonė, tokia meškerė tam netinkama? Ar neperdidelis gylis tokiai meškeriai, valtis bus 8/9m priinkaruota nuo taško, ar nesibaido karšis?
Nes gaudau su Match tipo meškere 20-25m nuo šerimo taško.
Post Reply