Rites

Kotai, ritės, valai, plūdės, masalai, priedai...
umbro

Re: Rites

Post by umbro »

ar butu imanoma is kur nors gaut rites antra bugneli?
Rite: Ryobi Insider 3000Vi

taip reikia, bet neissivaizduoju nuo kurios puses pradet galvot :)
umbro

Re: Rites

Post by umbro »

tai jeigu tiktu,
is kur galima juos gaut?
Ignius

Re: Rites

Post by Ignius »

http://romada.lt/shop/index.php?route=p ... ct_id=1660" onclick="window.open(this.href);return false; Korpusas toks pat tik kad visi 3 bugnai grafitiniai :cry: 2 guoliai galinis stabdis tikslus pavadinimas Cormoran Corcast supermatch 2 ai
P.S. tokia pati kaip jordzos :)
Ignius

Re: Rites

Post by Ignius »

na taip bet man kazkaip aliuminiai bei cinku dengti bugneliai patikimiau atrodo :) na taip metasi taip pat toli ir gerai ir vala kloja lygiai 8-)
karsis
Posts: 325
Joined: 11 Apr 2008, 16:53
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Rites

Post by karsis »

bugnas turi itaka valo klojimui ? :shock: nesutinku , dzin ar aliuminis ar plastmasinis jei rite kloja valai grai reiskias ant abieju kloja gerai , jiegi vienodi buna , pas mane ant karpiniu yra vienas grafitinis , vienas aliuminins , vienodai kloja ant abieju :)
taip kad igniau biski nenusisnekek :labas:
Ignius wrote:na taip bet man kazkaip aliuminiai bei cinku dengti bugneliai patikimiau atrodo :) na taip metasi taip pat toli ir gerai ir vala kloja lygiai 8-)
Arunasbaze

Re: Rites

Post by Arunasbaze »

Is ko padarytas bugnas,jei jis yra identiskas,valo klojimui itakos neturi.
jackfish

Re: Rites

Post by jackfish »

Plastmase - eco valiantas. Jeigu bugnelio virsutine briauna pedengta kuo nors, tada metimui itakos neturetu buti. O jei ne - tikimybe graiciau isdilti ir pan. Bet cia ne spiningavimas, metimu ne tiek daug :x
karsis
Posts: 325
Joined: 11 Apr 2008, 16:53
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Rites

Post by karsis »

jei bugnelis su zacepais reiskias rite uz 20-40 lt :labas: pas mane identiski bugneliai vienas grafitinis vienas aliumininis , skirtumo nera jokio , nebent grozyje - vienas sidabrinis kitas juodas
karsis
Posts: 325
Joined: 11 Apr 2008, 16:53
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Rites

Post by karsis »

sitam shope spro daug riciu http://www.zvejybosmagija.lt/" onclick="window.open(this.href);return false; gali ir parsisiust
marens wrote:Gal Siauliuose kur uzmatet spro rites matchui,kokios kainos?kaip nuomones apie jas?
User avatar
Supernatural
Posts: 429
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Rites

Post by Supernatural »

marenai, tokios nenori http://www.naraplus.lv/catalog4/spoles- ... m_store=lv? Du atsarginiai būgneliai, 6 guoliai. Daug neprašysiu. ;)
karsis
Posts: 325
Joined: 11 Apr 2008, 16:53
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Rites

Post by karsis »

kaune is SPRO pludinei nieko gero nerasi :fuu: vilniui vat yra
User avatar
Supernatural
Posts: 429
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Rites

Post by Supernatural »

Pagrindinis būgnelis negilus, atsarginiai gilesni.
User avatar
Supernatural
Posts: 429
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Rites

Post by Supernatural »

mixas wrote:supernatural, kol marenas abejoja, aš ją imu...
Na ir puiku tada. Per mytą suderinsim smulkmenas.
Wirtualus

Re: Rites

Post by Wirtualus »

Supernatural wrote:
mixas wrote:supernatural, kol marenas abejoja, aš ją imu...
Na ir puiku tada. Per mytą suderinsim smulkmenas.
Nemanau kad tau pavyks su mixu susisneket :D jis moka svente svest :geras: :geras: :geras:
User avatar
Supernatural
Posts: 429
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Rites

Post by Supernatural »

Parduodu, nes nusipirkau mandresnę :D.
User avatar
Supernatural
Posts: 429
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Rites

Post by Supernatural »

Aš turiu Mitchell Avomatch 400 RD. Mokėjau ~200. Sužavėjo perdavimas - 7,2. Aišku, kai toks perdavimas, ritė galios ne kažin kiek turi,o daugiau tai pasaka. :)
rimosius

Re: Rites

Post by rimosius »

Per daug nesusizavekit sekliais bugneliais, nes kaip kuriu gamintoju jie buna labai sunkus lyginat su standartiniu tokios pat rites :yes: . Esme tame, kad patingeta istekinti perteklini metala :)
User avatar
Supernatural
Posts: 429
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Rites

Post by Supernatural »

marenai,nepasakyčiau, kad mažutė, aš ir pats to žymėjimo nelabai suprantu.
User avatar
Supernatural
Posts: 429
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Rites

Post by Supernatural »

Ant pagrindinio būgnelio telpa ~100 m 0,16 valo.
Deivis
Posts: 480
Joined: 11 Apr 2008, 07:44
Miestas: Kaunas

Re: Rites

Post by Deivis »

marens wrote:Na biski galingesnes ieskau,man reiktu kad bent 0.18 120 metru suvyniotu,nu apie 2000 dydzio
o kam tau tiek reikia?vistiek pasenus valui jy visa ismeti?ar tu labai sunarplioji ta vala :D nes man tai ir 20m uztektu per sezona tikrai
Darelis

Re: Rites

Post by Darelis »

Deivis wrote: o kam tau tiek reikia?vistiek pasenus valui jy visa ismeti?ar tu labai sunarplioji ta vala :D nes man tai ir 20m uztektu per sezona tikrai
Nu tau 20 metrų tikria neužtektų :oops: :D
Tuo labiau ant MATCH tipo meškerykočio ir ritės - tai jau manau jei dėti tai dėti gerai vala ir kad gerai užsimetinėtu... Tam ir yra MATCH tipo meškerykočiai (Tolimas užmetimas)...
Tai jei rite talpina 150 metrų tai ir vinioji 150 metrų, nes užviniosi 100 metrų ir gausis ne MATCH užmetimas, bet... ... ...
O dėl to 20 metrų tai... :oops:
Nu nžn nžn :D Aš tai per 1 žvejyba +- MINimum 10 metrų sunaudoju :oops: :D
Last edited by Darelis on 17 Jan 2011, 23:15, edited 1 time in total.
Darelis

Re: Rites

Post by Darelis »

marens wrote: Kazkaip visad megstu kai jo yra,ne faktiskai kiekviena pavasari metu lauk,bet megstu kai valo yra katuskeje
:Yess: Aš irgi :Yess:
Deivis
Posts: 480
Joined: 11 Apr 2008, 07:44
Miestas: Kaunas

Re: Rites

Post by Deivis »

Tai taip iseitu kad jus teisus :D nus sita sezona keisiuosi valus ir net rokiruotes su ritem darysiu ,teks isbandyti viska ir pasipasakoti cia :oops:
Deivis
Posts: 480
Joined: 11 Apr 2008, 07:44
Miestas: Kaunas

Re: Rites

Post by Deivis »

Jei rites daug maz svoris gramais vienodos ,bet ji yra skirta spiningui(pagal aprasima)tai daug bus prasciau jos darbas ant macho,ar tiesiog visai nesusiderina tie du dalykai? :x
Deivis
Posts: 480
Joined: 11 Apr 2008, 07:44
Miestas: Kaunas

Re: Rites

Post by Deivis »

as buten va sita rite turiu omeni
http://www.fema-zukle.lt/index.php?rout ... ct_id=1469" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Supernatural
Posts: 429
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Rites

Post by Supernatural »

Spininginė ritė turės mažesnį perdavimą ir gilesnį būgnelį, bet bus galingesnė. Kaip ir visi skirtumai.
User avatar
Supernatural
Posts: 429
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Rites

Post by Supernatural »

Tavo vietoj dar truputį pataupyčiau ir nusipirkčiau ką nors iš "Shimano Super" serijos, pavyzdžiui, "Super SGTM RB". http://www.zvejys.lt/market/index.php?d ... t_id=29804
Deivis
Posts: 480
Joined: 11 Apr 2008, 07:44
Miestas: Kaunas

Re: Rites

Post by Deivis »

Supernatural wrote:Tavo vietoj dar truputį pataupyčiau ir nusipirkčiau ką nors iš "Shimano Super" serijos, pavyzdžiui, "Super SGTM RB". http://www.zvejys.lt/market/index.php?d ... t_id=29804
taupyt reiketu ,bet as ta rite jau turiu ir zadu naudoti ant macho todel ir klausineju,o sita tavo man netiktu,negaliu pakesti 2 rankeneliu ;)
Darelis

Re: Rites

Post by Darelis »

Nu Marenui jau paimiau ritę :ateivis:
Ir dar viena rezervavau sau pavasariui... Kaip tik turėsiu ką užsidėti ant Match'o :Yess: Tik dar pačio Match'o reikės :oops: :geras:
Vėliau imesiu foto :ateivis:
Mistrall Amundson 9+1
1000 (bet tas 1000 atrodo kaip 2000 :mda: :x )
Man patiko :Yess: Kainos + nuolaidos + kokybės santykis manau vertas dėmėsio :yes:
rimosius

Re: Rites

Post by rimosius »

Serbas wrote:ar verta tokia pirkt pludinukei:
Manau, kad verta :yes: , rite su priekiniu frikcijono stabdziu yra teisingas pasirinkimas :Yess:
Post Reply